Srečne veze internetnikov
Kje pišem, da me briga? Sej samo debatiramo.
Matjažek, ti si nekam preobremenjen z mano. Kaj eč bi ti raje v praksi dokazal, da si sposoben stvari, s katerimi se tukaj bahaš, d asi jih za razliko od mene baje sposoben.
Sej veš, srečna zveza, družina, zvestoba, pa to.
Bo šlo? Tvoj teren za dokazovanje je v reali, matjažek, ne pa pisanje nekih teoretičnih samohval na netu.
Spider,
nimamo ves čas srečno zvezo, zvestobo vseeno bolj oz. več oz. jo imamo. Vsaj kar se moje in mojega partnerja (zvestobe) tiče, sem ziher. Zaenkrat. 🙂
Ne moreš biti ves čas srečen. To pričakovati je utopično. Lahko pa si srečen vedno znova. Nesoglasja poglihaš, pride zadovoljstvo, tudi sreča. Zvečer se kot maček priviješ k toplemu telesu, pride sreča. Pomisliš na preteklost, na vse lepe trenutke, ki si jih doživel s partnerjem, pride sreča.
Še vedno bi rada slišala, kdo od nas (vezanih in kao v srečni zvezi, ki jo po tvoje ne živimo) ves čas visi tle gor na MŽ Čveku…
A to si zdaj vprašal zato, da boš potem lahko rekel “poglej, spet se hvalijo”? :)) Ti pa si zvit.
Forum je zaprt za komentiranje.