Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečne veze internetnikov

Srečne veze internetnikov

To ni primerljivo ker eno je kao zabava, točka 2. pa neko resno delo.
Dej kak bolj enakovreden primer ;)[/quote]V tem je ravno stvar…ker delati je pač treba, prostii čas oz nekaj pa te mora vezati na partnerja, on ti mora biti prvi, da se z njim smeješ ali jočeš, ne pa da je zunaj sončen dan in tvoj/a partner/ka v drugi sobi, ti pa za računalnikom in se smeješ internetnim neznancm, kako so neumni ali jih občuduješ, kako so pametni ali se njim tožiš, kako si za***bal življenje…ali pa vse skupaj na internetu samo še glumiš, ker partner te je pač že poštekal in počne to vse isto in te ima še samo za to da pač skupaj plačujeta stanovanje.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

To ni primerljivo ker eno je kao zabava, točka 2. pa neko resno delo.
Dej kak bolj enakovreden primer ;)[/quote]
Samo želel sem prikazat, da obstaja razlika, med tem, da greš trenirat aerobiko, ali pa da visiš na forumu ( To je Goldfish napisala ). Torej, če je lahko aerobika resno delo, potem je lahko tudi fitness ( v mojem primeru ). Boš razumel, ali boš spet okol obračal in se delal idiota ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zato, ker če mi nekdo nekako “dobrohotno svetuje”, češ naj vendar spremenim svoj način življenja oz. mi želi približati svojega, potem rad pogledam, kakšno je pri tem človeku dejansko stanje.

Samo zato.

In nekako težko verjamem ljudem, ki na forumu zapravijo več časa, kot jaz, zraven se pa bahajo z nekimi svojimi vezami in celo trdijo, da so boljši od mene, d aimajo bolj pristne medčloveške odnose; ko pa jim postavim konkretno vprašanje v zvezi s tem, se poskušajo izmuzniti s porogom, cinizmom in podobno.

Tako je, zdaj res počasi verjamem, da ste forumski zagovorniki resnih zvez zgolj in samo to, zagovorniki namreč, praktikanti tega, kar zagovarjate pa bolj težko..[/quote]

Ja pa saj tebe nihče s tem ne ogroža, če si prepričanja, da lažejo. Potem lahko sistematično prečešeš 100 forumov in vedno boš našel takšne ljudi, za katere boš sveto prepričan, da lažejo. Pa kaj če?
Zagovornik česa je kdo, ko gre za intimna področja, torej da njihove odločitve ne vplivajo na druge, pa je legitimna pravica posameznika, kako se odloča. Kako si postelješ, tako ležiš, pravijo. Če sem jaz zadovoljen (kakor koli in s kom že živim), pa kaj če lažejo drugi, saj samemu sebi in ne meni?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Koliko problemov si eni delajo s “srečo” drugih… namesto,da bi poskrbeli za svojo.


Ja, povej to tradicionalistom.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


a ni ravno v tem point … da masturbirajo od zavisti in pomanjkanja kakršnekoli veze ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


a ni ravno v tem point … da masturbirajo od zavisti in pomanjkanja kakršnekoli veze ☺[/quote]

Kaj pa vem. Ljudje smo si različni. In tudi zveze so različne. Ne vidim pa nobenega smisla v tem, da gre nekdo, ki po vsej verjetnosti niti v zvezi ni, nekomu solit pamet, kakšna bi morala bit njegova zveza, tudi če se ti vezani forumaši ne pritožujejo nad svojo zvezo. Kaj jim mar kako drugi živijo. Edino če jim je to tista tako pogosto slišana tolažba, da rajši so pa sami kot v TAKŠNI zvezi. Še posebej samske ženske po 30. letu zelo rade pametujejo nekako v tem stilu. Kot da je ženska, ki pri teh letih še nima za sabo neke normalne, daljše resne zveze, sploh kompetentna, da sodi o zvezah, ki trajajo 10 let in več. Moški niti niso tako kritični, ker jim načeloma ne tiktaka biološka ura.
No, za takšne tudi jaz lahko na forumu napišem, da je moja zveza v k…, da z mojim cele dneve visiva samo na netu, da seksava 1x na 4 mesec, sva celo poletje prikloljena samo na računalnik, nikamor ne greva itd. Samo, da jim bo srce kipelo od sreče. :)))

Hm, ali jaz spadam med te internetnike?

Zakaj grem jaz na ta forum, zakaj nisem z družino, sedaj… enostavno, do 17 ure v službi, potem (ob 17:30) z otroci ven, med ljudi, okoli 20 ure sem prišla domov. Do 21 ure sem poskrbela, da dobili večerjo, se umili, zdaj pa sem si vzela trenutek miru.

Zakaj nisem z “možem”. Ne vem. Mogoče bi morala biti, glede na to, da se skorajda danes niti nisva videla. Stvar je pač, da je zame ŽM čvek kot en odklop, odklop od dneva. Od vsega.

No, za mene je konec odklopa. Ene majhne noge že cepetajo na poti k meni.

Solijo pa vezani forumaši samskim forumašem pamet, da so oni na boljšem in nam po njihovih lastnih besedah tudi želijo približati ta način življenja. Če nekdo nekaj zagovarja, potem je povsem na mestu vprašanje, kako dejansko zgleda pri njemu to, kar zagovarja.

Ker če so zveze zagovornikov zvez slabe ali celo neobstoječe, zagovorniki s tem izgubijo vso kredibilnost in se jim lahko samo še smejim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pa se jim smej, če te to osrečuje. Vpogleda v življenje drugih nimaš, zadovoljiš se lahko le z napisanimi mnenji. Vsak lahko fejka in je najbolj pameten ter si prikroji svojo resnico. Kako ti lahko nekdo zagotovi kredibilnost napisanega? Po moje imaš že ustvarjeno svoje mnenje in ni pointa, da bi te kdo s svojo zgodbo prepričal v nasprotno.

Tukaj smo neznanci, kaj tebi pomeni moja zgodba? Jo boš vzel za zgled? Ali razmišljaš le o tem kolk na široko se boš smejal drugim ter tolkel po prsih, kako se tebi kaj takega ne more zgoditi?

Solijo pa vezani forumaši samskim forumašem pamet, da so oni na boljšem in nam po njihovih lastnih besedah tudi želijo približati ta način življenja. Če nekdo nekaj zagovarja, potem je povsem na mestu vprašanje, kako dejansko zgleda pri njemu to, kar zagovarja.

Ker če so zveze zagovornikov zvez slabe ali celo neobstoječe, zagovorniki s tem izgubijo vso kredibilnost in se jim lahko samo še smejim.[/quote]

Eh ja. Jaz res en vem, če sme na boljšem. Vem pa, da sem s tem, kar imam zadovoljna. Mogoče si pa ti na boljšem, ne vem. 🙂
Meni osebno dol visi,tudi če vsi samski ostanete večno samski. Če pa jaz pišem na forumu o svoji zvezi, ne pomeni to, da svoj način življenja komu vsiljujem. Tisti, ki jih samski stan ne moti in je to njihova zavestna odločitev, se itak kaj dosti ne vtikujejo v vezane in mene njihov status ne moti. Tisti, ki pa nenehno nekaj iščejo, pa ne najdejo, so pa najbolj pametni za vse. Pa tudi o moji zvezi vse vedo, tudi če me ne bi niti na sliki prepoznali. Ma kr neki.

in pol men “drobijo” o pjanstvu, kleti, zagamanosti … 30 +/- … ki visijo tukaj — tudi zaradi mojih bravur ☺

s kilometrino (leti) si človek ustvari lahko veliko (celo preveč) … npr familijo, ljubico, družbo descev … za katere porabi 3 – 4 ure na teden, ker pač obvlada organizacijo, komunikacijo … in koncentrira družabnost, familiarnost … v planiran čas, način … skratka učinkovito ☺

ne vem zaka bi zgubljal čas z najboljšim kolegom z opisovanjem prejšnjega seksa in prepričevanjem kolega, da je bil to res takšen seks, ki ga še nihče drug ni doživel … če ima on enako zgodbo … pa vsak drugo bejbo ☺
itak, da sicer sploh nebi bila najboljša kolega, če nebi bila primerjalne podoo sposobna ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz tukaj ne visim. Pridem, ko počnem še druge stvar na netu. Nisem pa prilepljena na ta forum kot si mi nedavno očital. Pa tudi če bi bila,kaj koga briga zakaj počnem, kar počnem.
Moje življenje ni idealno. Ni niti podobno življenju povprečnega Slovenca. Vsak pa najbrž najlažje gleda na druge s svoje lastne perspektive in si stvari pač razlaga po svoje.
Če sem pa pisala o svojem lajfu,sem pa smao v kontekstu določene teme ali pa kot odgovor na neke vaše večne provokacije.

Se še komu zdi, da bi bili odgovori dojeti in napisani precej drugače, če posta ne bi napisal Spider, katerega mnogi a priori vzamete provokativno? 🙂

Jaz njegovega pisanja niti ne poznam preveč dobro. Je bil odsoten, ko sem se jaz pojavila tukaj. Pred tem pa nisem tako zelo redno sledila forumu in ne vem ali je ali ni provokativen. Moji odgovori ne bi bili drugačni.


To je res, ampak ne moreš biti ti tisti, ki sodi o tem, kako zadovoljen ne nekdo v zvezi, ampak to lahko govori le vsak zase. Zato nima nobenega smisla, da mi tukaj opisujemo svoje zveze. Isto velja za tiste, ki so vezani in samske prepričujejo, da so nesrečni oziroma nezadovoljni.
Jaz lahko le rečem, da sem popolnoma zadovoljen v svoji zvezi s svojo partnerko in to naj ti bo dovolj. Intimnih informacij in tega, kako preživljama dan, pa javno ne bom delil. O tem lahko govorimo, ko se kje srečamo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Temu se potem reče privoščljivost.
Če kdo komu privošči nesrečo, potem tudi sam ne more biti primer zadovoljnega in srečnega človeka.

Kakšna privoščljivost? Ljudem, ki drugim razlagajo o stvareh, ki jih sami niso sposobni, pač ne gre zaupati. In problematično je brati nekoga, ki na forumu zagovarja “polno družinsko življenje”, pri tem pa recimo v soboto popoldne visi na internetu. Tu pač nekaj ne štima.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Seveda v soboto popoldne se gre z družino na izlet, a ne Pajki? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Mogoče nekaj ne štima v tvoji predstavi o tem kakšno bi naj bilo družinsko življenje vsakega posameznika. Si predstavljaš, da bi vsi enako počeli ob istem času? Same kopije drug drugega. :)))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spider pa kaj se sploh obremenjuješ tu s tema 2… onadva sta najhujša anti-reklama skupnega življenja na sploh…. pomoje celi slovenski splet ne premore dveh takih pajacev ki trdita kako se mata fajn v zvezi (z mamo seveda) in imata čas odpisat na triljone sporočil po celem MONu…

To je hopeless mental case rečeno v Angleščini… doma jima mami peče piškote (ne punca kot trdi Marko) On_ pa je bil na svojem ravno za časa študija ko je brez cvička šel (kot je nekoč razlagal) in ga je financirala mama…

Jaz sploh ne verjamem da ma Marko DELO glede na število prispevkov… No šiht verjetno ima v JAVNI UPRAVI (tam itak ne delajo skorajda nič v večini sektorjev)

njuno najbljižje srečanje z žensko pa je bil kurbenhaus … pa še tam sta se podelala v hlače in ejakulirala bistveno prej kot bi bilo treba

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Zaupanje gor ali dol..Gre se za tvoj posmeh, ko tebi dobro dene, če meniš, da nekdo ni srečen v vezi.

No, o tem sem govorila oz. pisala, da vsak pač sodi s svojega zornega kota. Še najraje po nekih klišejih o tem kaj naj bi bila zveza, kaj družinkso življenje. To je približno tako kot pari, ki prodajo avto, takoj ko ženska prvič zanosi in kupijo karavana.

Meni osebno se zdi veliko bolj kot to, da je v soboto nekdo na forumu, čudno to koliko ljudi je med tednom, med delovnim časom na forumu. 🙂

No, o tem sem govorila oz. pisala, da vsak pač sodi s svojega zornega kota. Še najraje po nekih klišejih o tem kaj naj bi bila zveza, kaj družinkso življenje. To je približno tako kot pari, ki prodajo avto, takoj ko ženska prvič zanosi in kupijo karavana.

Meni osebno se zdi veliko bolj kot to, da je v soboto nekdo na forumu, čudno to koliko ljudi je med tednom, med delovnim časom na forumu. :)[/quote]

Delovni čas ni več socialističnih 6ih do 14:00 ….

taki delovnik sem mel samo v Predilnici Litija ko sem pomagal električarjem ene 2 tedna…

Drugje pa nikdar in nikjer ne poznam nekih ustaljenih delovnikov… JAVNA UPRAVA pa itak ne šteje ker tam se med delovnim časom surfa po internetu z izjemo morda pošte in banke (kjer delajo izgubo (banka))

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

No, o tem sem govorila oz. pisala, da vsak pač sodi s svojega zornega kota. Še najraje po nekih klišejih o tem kaj naj bi bila zveza, kaj družinkso življenje. To je približno tako kot pari, ki prodajo avto, takoj ko ženska prvič zanosi in kupijo karavana.

Meni osebno se zdi veliko bolj kot to, da je v soboto nekdo na forumu, čudno to koliko ljudi je med tednom, med delovnim časom na forumu. :)[/quote]

Delovni čas ni več socialističnih 6ih do 14:00 ….

taki delovnik sem mel samo v Predilnici Litija ko sem pomagal električarjem ene 2 tedna…

Drugje pa nikdar in nikjer ne poznam nekih ustaljenih delovnikov… JAVNA UPRAVA pa itak ne šteje ker tam se med delovnim časom surfa po internetu z izjemo morda pošte in banke (kjer delajo izgubo (banka))[/quote]

No, jaz pa poznam vleiko ljudi, ki ne delajo v JU in imajo ustaljen delovnik.
Jaz vsekakor nisem med njimi. Delam tudi ob sobotah. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close