Srečne veze internetnikov
Tako je Matkič, to je resnica (tvoja), ki bo osrečila nesčrečne. Za kratek trenutek. :))
Menda je drag postal na Ptuju, se pozna na tvojem razpoloženju. :)))[/quote]
To bi moral ti vedet kak drag kurbenhaus je na Ptuju, jaz ga ne rabim 😉 za tebe pa verjamem da ti je nujno potreben sploh glede na to da trdiš da ni grdih žensk 😀
Menda je drag postal na Ptuju, se pozna na tvojem razpoloženju. :)))[/quote]
To bi moral ti vedet kak drag kurbenhaus je na Ptuju, jaz ga ne rabim 😉 za tebe pa verjamem da ti je nujno potreben sploh glede na to da trdiš da ni grdih žensk :D[/quote]
A lahko jst odgovorim?:) Matjaz nima denarja za tako drag šport:).
To bi moral ti vedet kak drag kurbenhaus je na Ptuju, jaz ga ne rabim 😉 za tebe pa verjamem da ti je nujno potreben sploh glede na to da trdiš da ni grdih žensk :D[/quote]
A lahko jst odgovorim?:) Matjaz nima denarja za tako drag šport:).[/quote]
koliko pa ti računaš ☺ … pa kaj obvladaš/izvajaš ☺
To bi moral ti vedet kak drag kurbenhaus je na Ptuju, jaz ga ne rabim 😉 za tebe pa verjamem da ti je nujno potreben sploh glede na to da trdiš da ni grdih žensk :D[/quote]
A lahko jst odgovorim?:) Matjaz nima denarja za tako drag šport:).[/quote]
Hvala za zastonj ponudbo. Mogoče pa mi kdaj resda še prideš prav, saj pravijo, da v sili vrag še muhe žre… 😀
Hvala za zastonj ponudbo. Mogoče pa mi kdaj resda še prideš prav, saj pravijo, da v sili vrag še muhe žre… :D[/quote]
Matjaz, si prizadet?:))[/quote]
tukaj sodi vsaj pika, če ne kar klicaj ☺
Jaz sem (po etapah, seveda) ves dan za računalnikom in internetom. Takšno je moje delo in tako služim denar. Ker delam od doma ne morem jasno zarisati črte med službo in privat življenjem. Razen, če bi se ob treh popoldan v taisti dnevni sobi presedla s stola na kavč !?! Med pavzami tipkam vam neumnosti…
Na morju sva bila skoraj cel mesec. In prav nič vas nisem pogrešala. 🙁
Jaz sem (po etapah, seveda) ves dan za računalnikom in internetom. Takšno je moje delo in tako služim denar. Ker delam od doma ne morem jasno zarisati črte med službo in privat življenjem. Razen, če bi se ob treh popoldan v taisti dnevni sobi presedla s stola na kavč !?! Med pavzami tipkam vam neumnosti…
Na morju sva bila skoraj cel mesec. In prav nič vas nisem pogrešala. :([/quote]Mi pa tebe smo 😉
A je s tem kaj narobe? :/
in sta prišla nazaj, ti pa na MON … že po enem mesecu??? in temu ne rečeš pogrešanje … ccc[/quote]
Se strinjam. Več, ali manj, si jo že ownal s tem respondom.[/quote]
Nemči, ja kdo bi pa imel tebe rad, če mene ne bi bilo nazaj :)))
Sadni, te tudi babica ni hotela vzeti k sebi na počitnice :))))))))))))))))))))
A nisi prebral, da ji je to pač način sprostitve med pavzami? Sej zraven počneš še tisoč stvari, pišeš proočilo, zmanjka idej, greš na mon neko budalaštino napisat, se ideja vrne, dokončaš, vmes skušah puding, pogledaš poročila, poklepetaš s frendico, spet eno kost vržeš na mon itd.
Zakaj pa ti hodiš in pišeš na mon? Ker te to depresira? Ker imaš tako boooorring life? Dvomim 🙂
Se strinjam. Več, ali manj, si jo že ownal s tem respondom.[/quote]
Nemči, ja kdo bi pa imel tebe rad, če mene ne bi bilo nazaj :)))
Sadni, te tudi babica ni hotela vzeti k sebi na počitnice :))))))))))))))))))))[/quote]
samo ti manj … kot kaplja v morju ☺
Krivokljunka, hvala, ampak – ne jemlji si preveč k srcu. Saj vsi vemo, da Sadni ne bi bil srečen, če se ne bi imel iz koga norčevat, torej lahko zdaj mirno rečem, da je on v tem trenutku v “srečni zvezi” z mano :)))
Sadni, ne bit tolk fauš no … Naslednje leto te lahko vzamem s sabo, pa bova skupaj čofotala po vodici :))
Plavutke imaš??
Krivokljunka, hvala, ampak – ne jemlji si preveč k srcu. Saj vsi vemo, da Sadni ne bi bil srečen, če se ne bi imel iz koga norčevat, torej lahko zdaj mirno rečem, da je on v tem trenutku v “srečni zvezi” z mano :)))
Sadni, ne bit tolk fauš no … Naslednje leto te lahko vzamem s sabo, pa bova skupaj čofotala po vodici :))
Plavutke imaš??[/quote]
Še je kaj prostora zame? 😀 Bom ga jaz čuval, a se ti ne bo utopil.
Forum je zaprt za komentiranje.