Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srbski Rugelj strikes again!

Srbski Rugelj strikes again!

Čudno, da pri svoji zelo izpopolnjeni vezi najdeš čas za ukvarjanje z drugimi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A si samska,? :))) Potem boš seveda v središču mojega zanimanja. :D[/quote]

Vidiš, jaz pa sem mislila, da si ti že doktoriral na “mojem primeru”. :)))[/quote]

Antilopca, ti si pa na vsakem koraku ogrožena s strani mlajših moških? :)))) haha
Strokovnjak Milovojević bi te moral malo spretipati, kaj ta samskost pomeni. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zanimivo je, da se imaš ti za “mlajšega” moškega, ampak tvoja prepričanja so zelo starinska oziroma zastarela. Starec v mladem telesu? :))

Zanimivo je, da se imaš ti za “mlajšega” moškega, ampak tvoja prepričanja so zelo starinska oziroma zastarela. Starec v mladem telesu? :))[/quote]

Kaj ap ti? Mladenka, ujeta v zrelejšem ženskem telesu? ;)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zanimivo je, da se imaš ti za “mlajšega” moškega, ampak tvoja prepričanja so zelo starinska oziroma zastarela. Starec v mladem telesu? :))[/quote]

Kaj ap ti? Mladenka, ujeta v zrelejšem ženskem telesu? ;)))[/quote]

Mislim, da smo vsi, ki smo na MON, otroci po duši. :)))

Kaj ap ti? Mladenka, ujeta v zrelejšem ženskem telesu? ;)))[/quote]

Mislim, da smo vsi, ki smo na MON, otroci po duši. :)))[/quote]

Prav imaš, kako bi to zgledalo , da bi bili otroci poparčkani, a ne? :)))
PS: Matjažko išče mamico, malo bi se pocartal…. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj ap ti? Mladenka, ujeta v zrelejšem ženskem telesu? ;)))[/quote]

Mislim, da smo vsi, ki smo na MON, otroci po duši. :)))[/quote]

Antilopica, men se zdi da njega bolj zanima telo kot pa duša…

Btw: kje si bila danes, prav pogrešala sem te že…

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Mislim, da smo vsi, ki smo na MON, otroci po duši. :)))[/quote]

Antilopica, men se zdi da njega bolj zanima telo kot pa duša…

Btw: kje si bila danes, prav pogrešala sem te že…[/quote]

Duša! Jaz žensko dušo pogubim, telo pa zavržem. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mislim, da smo vsi, ki smo na MON, otroci po duši. :)))[/quote]

Antilopica, men se zdi da njega bolj zanima telo kot pa duša…

Btw: kje si bila danes, prav pogrešala sem te že…[/quote]

Midva z Matjažkom sva imela hud verbalni spopad na chatu. Če bi se srečala v reali, bi bilo še huje. :)))

Antilopica, men se zdi da njega bolj zanima telo kot pa duša…

Btw: kje si bila danes, prav pogrešala sem te že…[/quote]

Midva z Matjažkom sva imela hud verbalni spopad na chatu. Če bi se srečala v reali, bi bilo še huje. :)))[/quote]

Ojoj, a celo fizično nasilje bi izvajala nad ubogim neškodljivim Matjažkom? :)))
Če nežno tepeš, ni problema, držim…. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Midva z Matjažkom sva imela hud verbalni spopad na chatu. Če bi se srečala v reali, bi bilo še huje. :)))[/quote]

Ojoj, a celo fizično nasilje bi izvajala nad ubogim neškodljivim Matjažkom? :)))
Če nežno tepeš, ni problema, držim…. :D[/quote]

Daj, povej, kaj je s tvojo Julijo – Katenjko? Pogrešam jo tu gor.

Ojoj, kakšna čustvena eskalacija spet. Bi rada ti bila moja Julija? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ojoj, kakšna čustvena eskalacija spet. Bi rada ti bila moja Julija? :))))[/quote]

Matjažko, škoda te je za tako odsluženo robo, kot sem jaz. :)) Ti zaslužiš samo najboljše, da boš lahko širil svoje gene. :)))

Antilopa bo sla za predsednico , sam se miniko najde , diplomo ma pa menda tudi OK
.
.

Čudno, da pri svoji zelo izpopolnjeni vezi najdeš čas za ukvarjanje z drugimi.[/quote]
Čudno je to, da to dvoje izključuješ. To je tako kot, da te lahko na svetu osrečuje samo ena stvar, za vse ostale pa izgubiš interes. Očitno pa še nikoli nisi bil v resni zvezi, da take klamfaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close