Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srbski Rugelj strikes again!

Srbski Rugelj strikes again!

IolantaMaria, zanimivo imaš ti mnenje o ženskah. Če nima “tvojega stila”, je že ena kisla limonca. :)) Dekle drago, navaditi se boš morala na še eno bitje tu na forumu – mojo malenkost. Pa tudi na to, da so mi kar fajn ti naši forumski fantje, čeprav me včasih špiknejo. :))

Milivojević piše za ljudi, ki iščejo ljubezen. On ne opiše za ljudi, ki ne iščejo ničesar. Bodisi, ker so že našli, bodisi ker ne rabijo.

On predvsem hoče zbuditi samske ženske v 30-ih, ki še kr mislijo, da bodo ujagale enega sanjskega tipa, naj bodo realnejše in naj ne iščejo samskosti, ampak sebi kompatibilnega moškega.

Milivojević kot tradicionalist kakopak ne more iz svoje kože in moške, ki “bežijo iz resnih zvez” označuje za “neodrasle”. Tukaj se seveda ne strinjam z njim, ampak on itak ne piše za take, kot sem jaz.

Razni Milivojevići naletujo na trk sami s sabo, ko se pritožujejo nad realnostjo, hkrati pa ozko definirajo normalnost, h kateri naj bi vsi “stremeli”. Milivojević navija: bodite v zvezah, bodite “odrasli”.

In ko pride do ločitev, je to za njega potem spet en “tujek”, ki ga je treba “kolektivno zdraviti”.

Za razne Milivojeviće bomo kot družba vedno bolani vsi, ki živimo drugače od neke definicije normalnosti, saj človek služi denar s propagiranjem “normalnosti” in zdravljenjem “odklonov”.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

..tamle napaka…

..naj ne iščejo sanjskosti ( ne samskosti)..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, daj najdi si že kakšno žensko, da se srečaš z življenjem.

@antilopa

Svoje mnenje glede žensk sem zapisala na eni od prejšnjih tem, še vedno je tam, tako da si ga lahko prebereš (da smo pametne, sposobne, iznajdljive, spretne, prilagodljive…)

Okrcala sem le tiste (ki jih je omenjal On_), za katere pravi, da se zmrdujejo nad mano, češ da pišem začinjene poste. Vsak ima svoj stil. Ti tudi.

Nisem vedela, da sem spadaš ti, in da je zato posledično letelo nate. Če tudi On_ ni imel v mislih tebe, potem enostavno lahko sklepam, da si se tu notri prepoznala?

Meni osebno se ne zdiš kisla limonca, celo nasprotno, moje mnenje je, da si eno prav ljubko dekle. Vse te forumske fante ti iz srca privoščim, če te špikajo tako ali drugače, preferiram bolj tiste ta-prave,
ki jih imam okoli sebe zadosti (to sva že ugotovili), tako, da ti nobenega od njih ne bom vzela, nič bat.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.


Mislim, da bi o tem, če piše za tebe ali ne, lahko kvečjemu komentiral on in ne ti sam. Je pa razumljivo, da se nihče ne želi opredeliti z “nekvalitetnim” moškim in temu si se skušal elegantno izogniti. :))
Kje si pa opazil, da se on pritožuje nad realnostjo? Jaz imam občutek, da on le govori o tistih, ki se pritožujejo nad njo in jim skuša pomagat (če si seveda tega želijo).
Do ločitev bo pa vedno prihajalo, ne glede na to, kaj bo on zagovarjal. Ljudje si želijo v zveze po lastni volji, ne zato, ker tako pravi Milivojevič in njemu podobni. Tako je pač že od nekdaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pajki, zakaj tako močno poudarjaš, da si srečen samski? Če bi bil res tako srečen, ne bi skoz visel na MONu in pisal kako si srečen, da si samski. Povej po pravici. Želiš si ženske pa je ne dobiš in to je to. Saj nisi edini.
Prav smešen si že s tem poudarjanjem kako nič ne iščeš in kako super je biti samski. Tisti, ki so s svojim lajfom res zadovoljni, ne pisarijo kar naprej kako jim je fajn, raje uživajo.

Težko s tabo debatiram o Milivojeviću, ker dvomim, da si bral njegove Emocije in Formule ljubezni. Glede na to, da nisi bralec, ravno..

Glej, Marko, jaz s tabo izredno nerad hodim v kakršnekoli debate. Zdiš se mi en naporen, nerazgledan in trd tip, zacementiran v svoj prav. Ker me tako pritlehno malo drk…v glavo, ti to pač povem.

Jaz zase nisem nikoli trdil, da sem ful kvaliteten tip. Prav gotovo pa nisem tak pizdek, da se moram na forumih oglaševat na način” ker sem v vezi, sem kvaliteten”.

Torej, če tebe osrečuje stališče, da si ti kvaliteten, jaz pa ne, je meni prav.

Me pa čudi, da ima en tako samouresničen vezan tip potrebo tako veliko pisariti, a tako malo povedati. Kajti ti vedno poveš: nič. V bistvu je tvoje edino poslanstvo na forumu zajebavanje folka.

Ampak, nekoč sem ti že napisal: mene vi tardicionalisti zabavate. Tako samovšečni, tako prepričani v svoj prav. Tako lepi, pametni, popolni…

In potem svizec zavije tisto Milko..:)))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti pa prvo povej kdo si, nato pa bova debatirala dalje, če. Pun kuratz imam vas partizanov.

Isto lahko jaz vprašam tebe, Robija, Njega, Marka…vsi srečni v vezah, gor pa ste cele dneve…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Še to bom napisal: če bi jaz imel tako perfektno življenje, kot On_, Robi, Marko..in anonimni skrivači..na ta forum v lajfu ne bi napisal niti posta.

Se kdaj sploh berete? Tako ste popolni, tako srečne veze imate, ( tudi )zvečer pa ste..na monu?

Mene pred kratkim skoraj mesec ni bilo, sem pogledal malo nazaj, skoz so isti pisali..

V čem je point, da večere zapravljate tukaj, namesto ob vaši dragi ženi?

V čem je point, da srečno vezani čutie tako potrebo samske nekaj prepričevati?

Razdelajte pri sebi ta vprašanja, tako anonimni tardicionalisti, kot registrirani, manj se ukvarjajte z drugimi več s sabo in sovjimi zakoni, boste imeli do konc življenja dost dela..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti pa prvo povej kdo si, nato pa bova debatirala dalje, če. Pun kuratz imam vas partizanov.

Isto lahko jaz vprašam tebe, Robija, Njega, Marka…vsi srečni v vezah, gor pa ste cele dneve…[/quote]
Pa saj mi (vsaj jaz) ne poudarjamo, kako smo srečni v vezah..Včasih smo, včasih nismo…:)


Emocije sem si sposodil, ampak jih nisem bral, ko sem ugovotil, da tam noter ne bom našel nič novega (razumem emocije). Formule se prebral pred nekaj leti.
Lahko pa razumem tebe, da ji naporno debatirat z nekom, ki ima od tebe prav nasprotna prepričanja in za njimi trdno stoji. Tudi s tebo ni lahko, še vedno pa se meni ni zdi naporno, prej zabavno. Pa ne v smislu provociranja, kot ti to kdaj vidiš.

Spider, tudi jaz nikoli nisem trdil, da sem kvaliteten, tega si pa res ne bi drznil, prav tako pa nisem nikjer napisal, da sem razgledan. Lahko pa rečem, da razumem medosebne odnose, to pa še ne pomeni, da se splošno razgledan. Kakor kje.
Preseneča me pa res vsaj malo, da moje poslanstvo vidiš kot zajebavanje folka. Če ti nekoga doživljaš, kot da te zajebava, potem ne razmišljaš prav široko, ampak svoje doživljanje posplošuješ na druge. Lahko ti povem, da mi je marsikdo pisal tudi že na privat s prošnjo po nasvetu, debati.

Spider glede prepričanosti v svoj prav pa mislim, da se ne razlikujemo kaj preveč med sabo. Vsak misli, da ima prav. Razen, če ti misliš, da se motiš?
Kaj pa je tvoje poslanstvo tukaj?(retorično vprašanje) 🙂 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Eh pajki no. Naše življenje pač postane bolj perfketno s forumom. Je to tako težko za razumet? Zakaj toliko predsodkov o forumih?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz nimam poslanstva na forumu. V bistvu ugotavljam, da tukaj samo zgubljam čas. Da me potem neki anonimni partizani drkajo v glavo. Ali pa že znani registrirani protagonisti.

Jaz pač rad debatiram z ljudmi, od katerih se lahko kaj naučim, oni pa pustijo meni se tudi kaj naučiti. Preigravanje skoz istih tem po že znanem scenariju pa je nekako antidebata.

Mah nič..poslavljam se za nedoločen čas…

Vi pa veselo pišite dalje, kako ste srečni v vezah in druge prepričuje v svoj prav. Lagali boste sami sebi…meni ne..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vsi, ki trdijo kako so srečni v vezi ali samski in to v nedogled ponavljajo na MONu, nakladajo.


Tudi, če nimaš poslanstva, je tvoje poslanstvo že to, da ga pač nimaš. Drkajo te pa v glavo zato (saj ne da te namerno, le ti jih tako doživljaš), ker si preveč resen, drugače povedano, ne zmoreš se pohecat iz svojih lastnih prepričanj, torej iz sebe.
Od nekoga, ki ima enaka prepričanja kot ti, se pa ne naučiš prav veliko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Milivojević je vedno zanimivo branje.
Sicer se ne strinjam vedno v vsem, kar piše, ampak nekatere zadeve pa zadene v nulo.
Ima en res prodoren pogled in dobre analize, seveda je pa nekatere stvari treba vzeti z rezervo- ni ga terapevta, ki bi imel 100% vse pošlihtano pri sebi.
Tako kot vsi mi ostali.

Bolj na hitro.
Izjave tegale srba Ruglja in Matjaz-kota so si pa precej podobne, pa se marsikaj od tega drzi.
.
.

Ne gre za prepričanja, gre za način. Če še ne razumeš:

“Tudi, če nimaš poslanstva, je tvoje poslanstvo že to, da ga pač nimaš”

Take izjave so pač same sebi namen. V bistvu niso filozofija, filozofija ima smisel.

In ne gre za prepričanja. Gre za način. Nekako ne vidim smisla, da nekaj pišem, da se nato en Marko obesi na en stavek in začne po vsem znanem scenariju relativizirat vse skupaj. To zame ni debata, ampak anti-debata.

Mislim, da vas je tukaj kar nekaj, ki svoje osebne dileme rešujete skozi driblanje sogovornikov. Ampak jaz več ne mislim biti statist v tej vaši igri.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, ti se pa dolgo poslavljas 🙂
.
.

Po prebranem intervjuju imam vtis, da si je model od balkanskega psihoterapevta privoščil nekaj posmeha na račun žensk in preveč zagovarjanja na račun moških. Me res zanima, katera ženska zna pri avtomobilu zamenjati motor poleg gume itd. Tudi to ravno ne drži, da samske 30-letnice panično iščejo partnerja zgolj za razplod ipd blabla, niso vse take, pa tud ne drži, da je katero žensko sram, če je samska – mene ni, niti ne vem čemu bi me naj bilo, gre za izbiro oz odločitev življenjskega sloga; no, nekoliko se bojim tega, da bi me morda bilo sram s kom sem ali pa da bila z nekom iz drugih razlogov in ne iz ljubezni – bi me preganjal moralni maček 😉

Zorane, Zorane…po sliki sodeč ti kak obisk zobozdravnika ne bi škodil 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Spider, jaz pa mislim, da je ravno to, kar imava midva sedaj, debata. Problem je le v tem, ker se ti umikaš oziroma bežiš od nje. Praviš, da je to zate anti-debata, ne poveš pa, kaj bi zate bila debata. Taka, da bi lahko ostal in kot praviš, se morda tudi naučil kaj novega. Jaz imam pač občutek, da se pogosto zapleteš v neke paradoksalne trditve, ki se mi ne zdijo najbolj smiselne in želim potem razčisti te nesmisle, da vidim, če sem jih morda narobe razumel oziroma si se ti nerodno izrazil.
Če si toliko drzen, da zame napišeš, kaj je moje poslanstvo, zase pa praviš, da ga nimaš, je to zame nesmisel, s katerim se zdi, da želiš preusmerit pozornost na način, kjer skušaš nasprotnika nekako “ponižat”, zato da imaš potem razlog, da z njim več ne debatiraš, ker ti po tvoje pač ni “dorasel”.
Sem ti pa postavil eno debato vprašanje (kje vidiš, da se Milivojevič pritožuje?), ampak si se raje preusmeril na “osebni nivo”.
Včasih pa le poglej tudi, kje leži kak 🙂 in mogoče ne vzami vsega tako zelo resno.

Tudi samički ne bi škodil malo bolj širok pogled na mnenja Milivojeviča. Veliko preveč ogrožen odziv. Če človek napiše, da ženske pri 30 iščejo le moškega za razplod, to seveda ne velja za vse, ampak samo za tiste, ki to iščejo. 🙂 Je to res tako težko razumet? Zakaj se tako hitro poiščete v tem, kar ljudje omenijo? Sami posplošujete in potem obtožujete druge, da posplošujejo oziroma jih pošiljate “zdravnikom”. 😉
Namreč Milivojevič nikjer ni napisal, da VSE 30 letnice iščejo moškega za razplod. To bi res bilo absurdno od nekega psihologa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne gre za prepričanja, gre za način. Če še ne razumeš:

“Tudi, če nimaš poslanstva, je tvoje poslanstvo že to, da ga pač nimaš”

Take izjave so pač same sebi namen. V bistvu niso filozofija, filozofija ima smisel.

In ne gre za prepričanja. Gre za način. Nekako ne vidim smisla, da nekaj pišem, da se nato en Marko obesi na en stavek in začne po vsem znanem scenariju relativizirat vse skupaj. To zame ni debata, ampak anti-debata.

Mislim, da vas je tukaj kar nekaj, ki svoje osebne dileme rešujete skozi driblanje sogovornikov. Ampak jaz več ne mislim biti statist v tej vaši igri.[/quote]

Ej, dej pejta vidva na en pir. Ioli plača. Sam ne se prepirat.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.


Tudi, če nimaš poslanstva, je tvoje poslanstvo že to, da ga pač nimaš. Drkajo te pa v glavo zato (saj ne da te namerno, le ti jih tako doživljaš), ker si preveč resen, drugače povedano, ne zmoreš se pohecat iz svojih lastnih prepričanj, torej iz sebe.
Od nekoga, ki ima enaka prepričanja kot ti, se pa ne naučiš prav veliko.[/quote]

Zelo dobra misel.


Kaj se pa ti zdaj prepiraš z nama? Greš zraven? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close