Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Šport, zdrava prehrana, denar… On_

Šport, zdrava prehrana, denar… On_

Sej ne, da te ma kej brigat, ampak tečem 5-7km 3-4x tedensko. Ne po ravnini. Ostale dni kolesarim ali nažigam skvoš, če sem prav posebne volje, pa se znesem nad boksarsko vrečo (da lahko sesujem take pič*ice kot si ti npr.)

Vsa stvar je v organizaciji časa, kot je nekoč nekje zapisal Matkić.[/quote]

Ojej, ti si pa nevarna. Sadni, predlagam, ti da najdeš kakšno drugo osebo za športanje, ta, ki jo vabiš nedvomno vse “pokosi” 😉 Krivokljun, to ti je verjetno znano – večinoma tipi trdijo, da imajo radi punce, ki športajo, a vendarle jih večinoma raje pustijo pri miru 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Sej ne, da te ma kej brigat, ampak tečem 5-7km 3-4x tedensko. Ne po ravnini. Ostale dni kolesarim ali nažigam skvoš, če sem prav posebne volje, pa se znesem nad boksarsko vrečo (da lahko sesujem take pič*ice kot si ti npr.)

Vsa stvar je v organizaciji časa, kot je nekoč nekje zapisal Matkić.[/quote]
Hahahaha, ok vsaka ti čast za ta komentar. Fak kok se smejim tle zravn.

No daj dokaži mi potem vse to. Napiši mi na pvt kje pa kdaj bi se dobila. Seveda prijateljsko, če pa želiš se pa lahko tudi zneseš nad mano kot na tisto tvojo boksarsko vrečo. Aja, pa ne se preveč napenjat preko foruma, ker izpadeš tko kr dost fejk.[/quote]
No, to je pa že višek obupa. Da greš žensko “razpizdit” (kar itak samo ti misliš, da si jo), potem pa jo povabiš, da ti dokaže svoj prav. In potem ti nam soliš pamet o tem, kdo je obupan. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja in ko se ženska “razpizdi” je zate sprejemljivo, ko se pa moški pa ni več. Sicer me pa ta tvoja izjava sploh ne preseneča, glede na to da si še včeraj priznal da si istospolno usmerjen.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

That’s the way aha aha I like it aha aha 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

In ti si bil ves srečen k si našel “sorodno dušco” dokler ti ni Robi zbrisal “oznanilo” tvoje sreče……. He, he, he.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A ne obstaja neka trditev, da moški, ki so zelo proti homoseksualcem da imajo ravno taki lahko skrita, prikrita nagnjenja do moških. In v bistvu s tem ko jih sovražijo, negirajo v sebi svoja prava čustva do njih.

To je precej pospločena ocena in se ne bi kar strinjal. Je pa res da se strah pred neznanim lahko izrazi z agresijo in ko nekaj spoznaš pobliže ti je lahko celo všeč.
Kot šport do katerega imaš odpor pa nisi nikoli niti poizkusil, ali pa kaka jed itd

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Yup, to sigurno obstaja, ni pa nuja. Glede tega ko moški sovraži gaye.


Aha. Jaz pa nisem nikjer napisal, da sem proti homoseksualcem. Če želiš dokaz, ti pa lahko napišem da poslušam poleg house komadov tudi Queen pa George Michaela. Marko že ve kok je ura hahahaha

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Na Marko enega zate : http://www.youtube.com/watch?v=WYX0sjP6Za8&feature=relmfu

Zamuvi z joškami

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je res nelogično, jih sovražit, če nimaš teh nagnjenj. Moral bi bit vesel, da jih je čimveč, kar bi pomenilo, da boš sam imel več izbire, več prostih punc….. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Aha. Jaz pa nisem nikjer napisal, da sem proti homoseksualcem. Če želiš dokaz, ti pa lahko napišem da poslušam poleg house komadov tudi Queen pa George Michaela. Marko že ve kok je ura hahahaha[/quote]
Seveda si pisal, samo zavedaš se ne. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nope, nič nimam proti njimi. Gayi so zakon !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je res nelogično, jih sovražit, če nimaš teh nagnjenj. Moral bi bit vesel, da jih je čimveč, kar bi pomenilo, da boš sam imel več izbire, več prostih punc….. 😉 :)))[/quote]
Končno ena pametna od tebe, je bil že cajt !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je res nelogično, jih sovražit, če nimaš teh nagnjenj. Moral bi bit vesel, da jih je čimveč, kar bi pomenilo, da boš sam imel več izbire, več prostih punc….. 😉 :)))[/quote]
Končno ena pametna od tebe, je bil že cajt ![/quote]Tudi mi čakamo tvoj cajt, daj potrudi se malo, no…… nam je že dolgcajt :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

bom še vidu, če se mi bo dal

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close