Sobota zvečer je, ljubimec pa pri svoji ženi
Ni črno belo.
Čisto možno je, da je tudi on čustveno zelo navezan nanjo, verjamem v to.
Ampak za to, da se ločiš, rabiš jajca. In kakor se čudno sliši – jajca imajo v takih primerih večinoma ženske, ne moški. Oni so tisti, ki so bolj odvisni od navajenosti, navade, udobja, tisti, ki se bolj bojijo sprememb (radikalnih), ki bolj cvikajo. Tako je, to vidim vsak dan znova.
Pri vama so stvari očitno jasne. On ti je povedal, da se ne bo ločil. In ti ostajaš z njim, ker ga imaš rada, ker ti tiste ukradene ure pomenijo več kot družbena vloga zakonske žene. Tudi za vlogo ljubice je treba imeti jajca – več kot za vlogo žene.
Sprašuješ, ali bo tako celo življenje? Lahko je, če boš ti to dopustila. Samo od tebe je odvisno. Od trenutka, ko boš rekla: dost mam. Ampak ne smeš čakat, da boš nekoga spoznala in šla potem narazen z ljubimcem. Ker je zdaj – ko si čustveno tako zelo v zvezi – zelo malo možnosti, da res na koga naletiš. Treba je potegniti črto, žalovati, in stopiti korak naprej.
Dokler pa ne čutiš, da je to potrebno, pa je seveda lepše v zvezi. Konec koncev – če bi moj mož imel ljubico, bi imela od njega gotovo več kot jaz … (mislim v seksualnem smislu). Ljubice dobijo konec koncev le torto s smetano – nobenih umazanih gat, nič smrčanja, nič slabe volje in nataknjenosti, samo moški v najboljši izdaji (z vedno malce slabo vestjo in zato toliko bolj pozoren). Včasih si prav želim, da bi bila mojemu možu samo ljubica … ampak ja, seveda pa mi ne bi bilo všeč, da bi potem šel domov k ženi … Ahja, nikoli ne moreš imeti vsega …
mah, koliko čistunstva. ve pa za vse svoje može veste, da ga vtika samo v vas? ker vsi vse po pravici povedo? jest bi se ob tem vprašala, koga ste ženile, če nateguje vse po spisku, še najbolj pa vas žene, kjer vam daje občutek, da ste res edina in prva in zadnja. packi so moški, ki mislijo, da lahko jebejo na več straneh hkrati. kar obrni jih, bo jasno vse. ko sem poročeni med seboj gonite, je pa vse ok? ko vam bo dec nakladal, kako samski je, bo vse ok in boste širile progo in boš sama tista packa, ki je razkrečla noge v dobri veri*
malo premisli. nisem med tistimi, ki bi imela izkušnje s tem, ampak vseeno, ravno tebi podobne potem doleti, ko je brati, kakšen prasec je bil, da ni povedal vsega, ti si pa svojo vagino častila z vezanim decom. dej pljuvat. ker včasih vzgoja nima nič pri tem, ko naletiš na kaj. širši pogledi ne škodvajo. škodvajo obsojanja, kadar se sami znajdete v še hujšem položaju.
in za tiste, ki obsojate, obsodite najprej svojega deca, ki ga vtika kam, ko ga kot žene ne morete zadovoljiti, da ga mora ven iz hlač dajat tudi takrat, ko ni doma. piz*, ker poročenih prasc* ne rabim, ko molijo klobaso okrog, bi najraje prosila za kakšno številko žene, da pouči svojega moža. pa to ne pomeni, da kaj imam s kom. samo mi gre na kur*, ko tako pametujete kle poročene zavaljene ženske, kakšni so ljudje, pa svoje dece ne morete toliko porihtati, da svoje klobase ne bi ponujali. da se ti skozla. zato drage obsojevalke, pošlihtajte svoj lajf, da bodo vaši moški nehali ponujati klobase, ki nas ne zanimajo! bruh
Huuh,pa glih takim,kot se ti,se to lahko zelo hitro zgodi.Le glej,da se ti ne bo.[/quote]
Če se mi bo, v kar pa močno dvomim:))) ga bom z veeeseljem prepustila ljubici!
Sva tako zmenjena – če se kateremu od naju kdaj zgodi da se zaljubiva v drugo osebo, si poveva in se razideva, ta čas pa bova skupaj, ker sva že 25 let zeeelo srečna.
Sem pač dobra pri vsem kar delam:),,,in še kuham fenomenalno pravi moj lubi:)
Meni se zdi, da se i veliko tega zavedaš – kar je najpomembneje, se zavedaš tega, da nikoli ne bo s tabo, da boš vedno samo ljubica. Ti je prišlo to tudi v zavest? Ker če ti je, se zavedaš tudi, ad zate nikoli ne bo varnega pristana, nikoli ne bo družine in da boš sama, ko boš zbolela, ko boš trpela, da nikoli ne bo otrok…. Nihče ni vreden take žrtve, verjemi mi!
Poznam eno tako, morda si celo ti – v zadnjih letih, da ima prvega otroka, lepa, postavna, izobražena, pa vedno tako žalostna, tako vdana njemu, poročenemu, ki je imel v času njune zveze z ženo že drugega otroka. Nikoli ne pogleda drugega. Pa kako ga gleda, govori o njem, o njegovih otrocih, kot da so njeni in veni, veni… Najraje bo ji zgrabila in stresla, a ni moja stvar… Ne delaj si več tega. Verjemi, da ko boš odšla, bo nekaj časa bolelo, a boš svobodna. In šele svobodna boš lahko našla novo zvezo.
Huuh,pa glih takim,kot se ti,se to lahko zelo hitro zgodi.Le glej,da se ti ne bo.[/quote]
Če se mi bo, v kar pa močno dvomim:))) ga bom z veeeseljem prepustila ljubici!
Sva tako zmenjena – če se kateremu od naju kdaj zgodi da se zaljubiva v drugo osebo, si poveva in se razideva, ta čas pa bova skupaj, ker sva že 25 let zeeelo srečna.
Sem pač dobra pri vsem kar delam:),,,in še kuham fenomenalno pravi moj lubi:)[/quote]
Ti se kar tolaži!!
Če se mi bo, v kar pa močno dvomim:))) ga bom z veeeseljem prepustila ljubici!
Sva tako zmenjena – če se kateremu od naju kdaj zgodi da se zaljubiva v drugo osebo, si poveva in se razideva, ta čas pa bova skupaj, ker sva že 25 let zeeelo srečna.
Sem pač dobra pri vsem kar delam:),,,in še kuham fenomenalno pravi moj lubi:)[/quote]
Ti se kar tolaži!![/quote]
Se mi ni treba tolažiti, meni je super!
Pa kako ne razumeš tega?:)))
kar poduči svojega možeka, ki ga želi kam vtakniti. ok? ker najprej je osnova. potem pa izbira. in meni se bruha, kako prodajajo svojo klobaso in sebe vaši možeki. pa nimam nič z njimi. samo na bruhanje mi gre, ker so vaši možje ob tem še vedno angelčki in ne vidite pred seboj pet metrov. zato se vprašaj najprej sebe in potem moža, zakaj želi skakat kje drugje. ker je očitno že razdrto. jest ne bom dala volje tebi, da bom krivec za razpad česa. ker sta vidva tista, ki sta razpadla in jaz, kot tretja oseba, ki nima nič z vama. zato pač ne obsojaj, če tvoj zakon razpada. ker ti ne znaš zadovoljiti deca, ker on ne zna držati kurca v svojih hlačah. zato ne pametuj, če zase nisi dovolj pametna, kako deca obdržati, čeprav si v zakonu. res mi greste oboji na bruhanje, tako žene, ki ne znajo obdržati kot deci, ki ga ponujajo vsepovprek. išči krivdo pri svojem pragu in ne pri drugih osebah.
Nisem vse odgovore prebrala, ker je preveč za brati. Meni nikoli ne bo jasno, zakaj nekatere ženske gredo v takšen jarem, ki VE, da je moški poročen in ona zopet teče za njim kot, da ima samo on k***…..Takšni osebi kot je avtorica nikoli ji ne bi svetovala nič, ker ona predobro ve kaj dela in kaj si ona misli, da bo zapustil ženo zaradi njene lukne, malo morgen……..
Forum je zaprt za komentiranje.