Slovenski možje nad 35
Vidim, da si malo zmeden. Ja, to dela zaljubljenost:)). A veš, da lahko takšno stanje traja do treh let?:)[/quote]
Koliko je pa življenjska doba zlate ribice?[/quote]
Misliš tiste, ki jo kupiš v trgovini z živalmi?:) Če je v bučki ne več kot eno leto, ker se ji zvrti od dolgočasja:)).
Če povprašuješ po moji življenjski dobi, naj ti povem, da sem trajnica:). Ker ljudem ne bo nikoli zmanjkalo idej za nove želje, tako da moje poslanstvo ostaja v trajnem razmerju:). Kaj bi me rada utopila?:))) Poskusi:).
Koliko je pa življenjska doba zlate ribice?[/quote]
Misliš tiste, ki jo kupiš v trgovini z živalmi?:) Če je v bučki ne več kot eno leto, ker se ji zvrti od dolgočasja:)).
Če povprašuješ po moji življenjski dobi, naj ti povem, da sem trajnica:). Ker ljudem ne bo nikoli zmanjkalo idej za nove želje, tako da moje poslanstvo ostaja v trajnem razmerju:). Kaj bi me rada utopila?:))) Poskusi:).[/quote]
Tebe bo en potunkal parkrat :))
To je res.
Sem pa napisal ,da zame sivi lasje niso znak neurejenosti.[/quote]…sivolaske so najbolj zveste punce med vsemi naravnimi barvnimi odtenki…..
Mogoče so ti tudi zato tako všeč? Kako pa to, v vsaki temi vedno na novo odkrijemo toplo vodo…..
Mogoče bi bilo pa res bolje ko bi to mašino ugasnil/a……. 😉
Kar se tiče plešavosti je to težava, na katero se pač ne da vplivati. Mam srečo, da sem bil letos star 35 let in imam še vedno lase, kot pri 18 letih :)))
Kar se pa tiče postave… to je pa vsak sam kriv. Jaz grem še vedno vsaj 3x na teden tečt za pol urce do urco, ker mi ni vseno kakšno postavo imam. Pa ne toliko zaradi drugih, ampak zaradi sebe, ker b se jaz počutil sabo s trebuhom. Pa tud konfekcijsko številko imam že 15 let isto!
Vse je v glavi. Če se nekdo hoče “zapustiti” se pač bo. Najbolj bedni so mi pa izgovori, češ, saj sedaj sem poročen/a in mi ni treba več skrbeti zase!
Misliš tiste, ki se ne barvajo ?
Ker siva bo prej ali slej vsaka. Mogoče bo potem res manj možnosti, da bo varala, ko bo že malo starejša. :)[/quote]
Barva las pa res nima veze pri varanju:). Potem bi po tej logiki vse ognjeno rdeče kar naprej skakale iz cveta na cvet:). Sivolasa miška je kvečjemu manj zanimiva za druge moške, če gledamo zgolj iz vizualne perspektive, ker predvidevam da poleg nebarvanja se recimo tudi nedepilira:)). Kateri moški bi si želel imeti srnico (v smislu poraščenosti).
Misliš tiste, ki se ne barvajo ?
Ker siva bo prej ali slej vsaka. Mogoče bo potem res manj možnosti, da bo varala, ko bo že malo starejša. :)[/quote]
Barva las pa res nima veze pri varanju:). Potem bi po tej logiki vse ognjeno rdeče kar naprej skakale iz cveta na cvet:). Sivolasa miška je kvečjemu manj zanimiva za druge moške, če gledamo zgolj iz vizualne perspektive, ker predvidevam da poleg nebarvanja se recimo tudi nedepilira:)). Kateri moški bi si želel imeti srnico (v smislu poraščenosti).[/quote]Predvidevam, da “srebrno” barvo las dobiš z leti in bolj kot ta barva prevladuje, bolj postajaš/ostajaš zvest.
Ribica meni se zdi da zaradi barve, leta menda nimajo veze s tem….. 😉 :))
Drugače pa srnica praviš?
Hm, okusi so različni…. eni ga pa tudi nimajo/nimamo…. 😉 Tako da se tudi za srnico najde srnjaček, če le dovolj veselo skaklja okoli…. 😀
Bravo “še en Robi”
Moški in ženske smo v mladosti lepi, vitki…
kasneje se povprečen moški zaposli, dobi družino in redno prehrano in se malo spremeni in kakšno kilco pridobi, nič narobe.
Ženske isto, ampak v povprečju jaz opažam, da so res samo izjeme, to so tisti ljudje, ki jim
hrana res ne hasne, oba spola, da ostanejo vitki o 40 in 50+.
Važno je zdravje, higijena in da se ne zpustimo, kakšna kilca gor ali dol pa ni tako pomembna.
Barva las pa res nima veze pri varanju:). Potem bi po tej logiki vse ognjeno rdeče kar naprej skakale iz cveta na cvet:). Sivolasa miška je kvečjemu manj zanimiva za druge moške, če gledamo zgolj iz vizualne perspektive, ker predvidevam da poleg nebarvanja se recimo tudi nedepilira:)). Kateri moški bi si želel imeti srnico (v smislu poraščenosti).[/quote]Predvidevam, da “srebrno” barvo las dobiš z leti in bolj kot ta barva prevladuje, bolj postajaš/ostajaš zvest.
Ribica meni se zdi da zaradi barve, leta menda nimajo veze s tem….. 😉 :))
Drugače pa srnica praviš?
Hm, okusi so različni…. eni ga pa tudi nimajo/nimamo…. 😉 Tako da se tudi za srnico najde srnjaček, če le dovolj veselo skaklja okoli…. :D[/quote]
Saj si sam napisal, da z leti siviš, torej imata povezavo barva in leta:). Glede srnic pa lahko komentirajo le srnjaki:)). Mene ne fascinirajo poraščene noge, mi je gladkost veliko bližje:). Moški pa mora bit kosmat:).
Nekateri se zapustijo, ker so dosegli svoj namen: upecali nekoga, da jih kao osrečuje, sami s sabo niso srečni, nikoli niti niso bili, zase ne naredijo nič, skoraj nič zato jim tudi ni pomembno kako izgledajo…. 🙁
Ribica lasi se vidijo, emšo je pa skrit ;), drugače pa ti ne bi smela imet probleme z dlakami, ti si gladka, spolzka…… hmmmmm 😉 :)))
pa saj je lahko moški, ki je plešast tudi lep. Agassi je bil prav simpatičen, ko je bil pobrit.
Forum je zaprt za komentiranje.