Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Se vam zdi primerno, da ženske v termah nosijo brazilke/tangice?

Se vam zdi primerno, da ženske v termah nosijo brazilke/tangice?

reddit.com/r/AssholeBehindThong[/url]

Jaz oblečem enodelne tanga kopalke za na plažo, kadar sem sam, oz. poiščem takšno plažo, da uživam v miru. In tudi rad jih oblečem, všeč mi je ta občutek nositi tangice.

Jaz na morju ponavadi v tanga kopalkah, tudi enodelnih vcasih.
V termah ali kopaliscih pa vedno v klasicnih. Ne zdi se mi nekak primerno

Meni se zdijo brazilke in tangice primerne za povsod. Posebej tangice.

A res!? Jaz sem bla pa prepričana, da se boš ti zdej na veliko zgražal 😉

Hey,
Tud men so najbolj vsec, sploh da nimas potem crt od sonca

Stara tema, q je spwt čas za toplice.

Imam samo kopalke brazilke, drugih krojev sploh ne. Ter športne enodelne. A te športne oblečem, ko se res odpravim plavat, kar v toplicah ni mogoče.

Še pomislila nisem, da bi bile brazilke v toplicah neprimerne.

Omg, a zaradi kroja in parih kvadranih centimetrov kože?

Se mi zdi, da sem zelo staromodna, ampak to mi je pa res čuden bonton.

Potem najbolje, da ženske sploh ne pridemo v toplice.

Imam krepko 40+ let.

Brez težav priznam, da tudi v termah nosim tangice. Glede na vreme bova z možekom zagotovo v petek šla na nočno kopanje in se že sedaj veselim, da oblečem črne ali rumene tangice, pa mi je čist vseeno kaj si kdo misli…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close