Se vam zdi primerno, da ženske v termah nosijo brazilke/tangice?
Stara tema, q je spwt čas za toplice.
Imam samo kopalke brazilke, drugih krojev sploh ne. Ter športne enodelne. A te športne oblečem, ko se res odpravim plavat, kar v toplicah ni mogoče.
Še pomislila nisem, da bi bile brazilke v toplicah neprimerne.
Omg, a zaradi kroja in parih kvadranih centimetrov kože?
Se mi zdi, da sem zelo staromodna, ampak to mi je pa res čuden bonton.
Potem najbolje, da ženske sploh ne pridemo v toplice.
Imam krepko 40+ let.
Forum je zaprt za komentiranje.