Se vam zdi primerno, da ženske v termah nosijo brazilke/tangice?
tako zgledajo brazilke … jih ne nosim, ker sn že prestara 🙁
http://mojbutik.si/items/oblacila/1324875/nove-kopalke-brazilke-s-srckom
Oblecem brazilke in se mi mirno ****, kaj si ti o tem mislis. Treniram 5x tedensko in imam lepo oblikovano telo.
Meni je pa neokusno, da se vse z 20+kgji tlacite v bikinke in morajo “otroci in ostali ljudje v termah” gledat vaso zolco in mascovje 🙂 🙂 🙂
[/quote]
Tiste, katere imamo lepo postavo nas baš briga, kaj imajo drugi na sebi. zato ne laži!
tako zgledajo brazilke … jih ne nosim, ker sn že prestara 🙁
http://mojbutik.si/items/oblacila/1324875/nove-kopalke-brazilke-s-srckom
[/quote]
O super, hvala ti. Tak stil, sicer brez srčka, vidim velikokrat na morju. Kroj se mi zdi odličen ker naredijo lepo rit. Seveda je ritka mlada..Kje so tisti časi ko sem še lahko kaj lepega oblekla…
tako zgledajo brazilke … jih ne nosim, ker sn že prestara 🙁
http://mojbutik.si/items/oblacila/1324875/nove-kopalke-brazilke-s-srckom
[/quote]
O super, hvala ti. Tak stil, sicer brez srčka, vidim velikokrat na morju. Kroj se mi zdi odličen ker naredijo lepo rit. Seveda je ritka mlada..Kje so tisti časi ko sem še lahko kaj lepega oblekla…
[/quote]
Na moji bejbi 40+ točno tak zgledajo.
Ce so mlade, majo super postavco brez celulita, napeta ritka in lepo oblikovano oprsje potem ni pri tem nic spornega, a pri starejsih spehastih in celulitastih ritah, povesenih prsih…to je pa res neokusno, pa kaj take zenske sploh mislijo?
[/quote]
a mora biti baba okusna, da lahko gre v bazen? Razumem, da moški raje gledajo po lepih kot po grdih, ampak zakaj bi babnice motile druge grde ženske? Dejstvo je, da je večina špehastih, celulitnih in povešenih, ultra fit je manjšina, predvsem mlajših. Torej bi lahko hodile v kopalkah samo mladenke, da bi se vaši pasji možakarji lahko poslinili po njih? po drugi strani pa so vam menda seksi plešasti, povsod drugod kosmati, zavaljeni moški? a ste v resnici vse lezbe al kaj?
a mora biti baba okusna, da lahko gre v bazen? Razumem, da moški raje gledajo po lepih kot po grdih, ampak zakaj bi babnice motile druge grde ženske? Dejstvo je, da je večina špehastih, celulitnih in povešenih, ultra fit je manjšina, predvsem mlajših. Torej bi lahko hodile v kopalkah samo mladenke, da bi se vaši pasji možakarji lahko poslinili po njih? po drugi strani pa so vam menda seksi plešasti, povsod drugod kosmati, zavaljeni moški? a ste v resnici vse lezbe al kaj?
[/quote]
Sem moski sicer, vendar tudi meni niso vseč taksni moski, le komu bi bili? Jaz veliko sportam, skrbim za osebno higieno…in potem vidis kaksnega, ki je res zavaljen, neurejen in se smrdi za povrhu, to te res odbije, nvm zakaj ljudje ne dajo vec na svojo postavo, saj to je za njih, ne za druge.
Forum je zaprt za komentiranje.