Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Se vam zdi primerno, da ženske v termah nosijo brazilke/tangice?

Se vam zdi primerno, da ženske v termah nosijo brazilke/tangice?


Oblecem brazilke in se mi mirno ****, kaj si ti o tem mislis. Treniram 5x tedensko in imam lepo oblikovano telo.
Meni je pa neokusno, da se vse z 20+kgji tlacite v bikinke in morajo “otroci in ostali ljudje v termah” gledat vaso zolco in mascovje 🙂 🙂 🙂

Vsako leto prezivim 10-15 dni v termah pa tangic ali topless se nisem opazila. Kaksne brazilke pa tudi izjemno redko. Je pa obcutek topless super in me bolj moti, da si ga ne smem privosciti. Zakaj so moski lahko zgoraj brez?


tako zgledajo brazilke … jih ne nosim, ker sn že prestara 🙁
http://mojbutik.si/items/oblacila/1324875/nove-kopalke-brazilke-s-srckom


Oblecem brazilke in se mi mirno ****, kaj si ti o tem mislis. Treniram 5x tedensko in imam lepo oblikovano telo.
Meni je pa neokusno, da se vse z 20+kgji tlacite v bikinke in morajo “otroci in ostali ljudje v termah” gledat vaso zolco in mascovje 🙂 🙂 🙂
[/quote]

Tiste, katere imamo lepo postavo nas baš briga, kaj imajo drugi na sebi. zato ne laži!

Dobra vila :))))))

Drgač pa itak no, ni hujšga od ženske foušije. Preslišiš pa je 🙂

To bi morali strogo prepovedati. Prav tako dvodelne in enodelne ženske kopalke. ŽENSKAM BREZ BURKE PREPOVEDAN VSTOP V TERME.!! Kaj se to pravi. Razvrat pa tak.

Negnusno. S tisto golo ritjo v jakuzi ali kakšen podoben bazen. Potem ji piha vodo v anus, ves tisti drek ji zbija… FUJ!

Navadne kopalke pa se vakumsko prilepijo na zadnjico, da ničesar ne prepuščajo, kajne?


tako zgledajo brazilke … jih ne nosim, ker sn že prestara 🙁
http://mojbutik.si/items/oblacila/1324875/nove-kopalke-brazilke-s-srckom
[/quote]
O super, hvala ti. Tak stil, sicer brez srčka, vidim velikokrat na morju. Kroj se mi zdi odličen ker naredijo lepo rit. Seveda je ritka mlada..Kje so tisti časi ko sem še lahko kaj lepega oblekla…


tako zgledajo brazilke … jih ne nosim, ker sn že prestara 🙁
http://mojbutik.si/items/oblacila/1324875/nove-kopalke-brazilke-s-srckom
[/quote]
O super, hvala ti. Tak stil, sicer brez srčka, vidim velikokrat na morju. Kroj se mi zdi odličen ker naredijo lepo rit. Seveda je ritka mlada..Kje so tisti časi ko sem še lahko kaj lepega oblekla…
[/quote]
Na moji bejbi 40+ točno tak zgledajo.

Hehe, jaz bi pa prepovedal, da tam kjer jaz parkiram ubogega seata, ne parkirajo volvoti in avdiji …

Ce so mlade, majo super postavco brez celulita, napeta ritka in lepo oblikovano oprsje potem ni pri tem nic spornega, a pri starejsih spehastih in celulitastih ritah, povesenih prsih…to je pa res neokusno, pa kaj take zenske sploh mislijo?

Sam res, lahko še koga kapm ..od ljubusumja, ker se partner naslaja nad tujimi oblinami 🙂

Podpis, pa sem ženska. Sama ne bi ampak kje drugje pa naj ima brazilke, če ne na kopališčih. Ali je to morje, bazen ali terme je pa čisto vseeno.

Pri seksu tako zavrta ali samo pri oblacenju? ☺

žal ni prilepilo komentarja, na katerega sem odgovorila. in podpis sem dala na avtorja z vzdevkom “Kr neki mislm” Ne, sploh nisem zavrta. sploh ne pri omenjenih temah. 3:)

Očitno je rit edini njen adut…
[/quote]
kdo pa išče pamet pri babi????

Me veseli, sm bil ze v skrbeh zate ☺

Me veseli, sm bil ze v skrbeh zate ☺
[/quote]

N itreba, ampak hvala, včasih prav paše če veš, da nekoga skrbi zate. Si mi polepšal dan. 🙂

Ce so mlade, majo super postavco brez celulita, napeta ritka in lepo oblikovano oprsje potem ni pri tem nic spornega, a pri starejsih spehastih in celulitastih ritah, povesenih prsih…to je pa res neokusno, pa kaj take zenske sploh mislijo?
[/quote]
a mora biti baba okusna, da lahko gre v bazen? Razumem, da moški raje gledajo po lepih kot po grdih, ampak zakaj bi babnice motile druge grde ženske? Dejstvo je, da je večina špehastih, celulitnih in povešenih, ultra fit je manjšina, predvsem mlajših. Torej bi lahko hodile v kopalkah samo mladenke, da bi se vaši pasji možakarji lahko poslinili po njih? po drugi strani pa so vam menda seksi plešasti, povsod drugod kosmati, zavaljeni moški? a ste v resnici vse lezbe al kaj?


a mora biti baba okusna, da lahko gre v bazen? Razumem, da moški raje gledajo po lepih kot po grdih, ampak zakaj bi babnice motile druge grde ženske? Dejstvo je, da je večina špehastih, celulitnih in povešenih, ultra fit je manjšina, predvsem mlajših. Torej bi lahko hodile v kopalkah samo mladenke, da bi se vaši pasji možakarji lahko poslinili po njih? po drugi strani pa so vam menda seksi plešasti, povsod drugod kosmati, zavaljeni moški? a ste v resnici vse lezbe al kaj?
[/quote]

Sem moski sicer, vendar tudi meni niso vseč taksni moski, le komu bi bili? Jaz veliko sportam, skrbim za osebno higieno…in potem vidis kaksnega, ki je res zavaljen, neurejen in se smrdi za povrhu, to te res odbije, nvm zakaj ljudje ne dajo vec na svojo postavo, saj to je za njih, ne za druge.

Mene nič več ne preseneča. Vse je moderno in ljudje si jemljejo popolno svobodo.
Zadnjič v termah bil starejši možakar v tangicah z leopardjim vzorcem.
Očitno se mu je zelo mudilo pri oblačenju kopalk.
Trakec je bil spredaj.

se strinjam, za toplice in bazene se mi zdijo te kopalke neprimerne.
jaz imam oblečene na bazenih dvodelne normalne kopalke, z normalnimi spodnjim delom. enodelnih kopalk trenutno nimam sploh nobenih v svoji omari.

Mene pa ne motijo, če imajo lepe rite. Špehaste in ogromne pa naj nosijo šotorska krila. Eni imajo pač lepo postavo in naj jo kažejo.

zelo primerno, da si spočijem telo in duha na takih lepih puncah, raje se vprašajte dbele in grde ali je to rpimerno da vas moram tam prenašat pa trpet avtorica je najbrž ena takih ki jim zavida leporo mladost in lepo postavo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close