Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sanjski moški in še tri dekleta…

Sanjski moški in še tri dekleta…

Tud jaz mal pogledam tole oddajo,sploh zato,da se nasmejem bedarijam,k jih govorijo…sanjski moski? Hm je to definicija za takega moskega? No ja, zakaj Natasa vemo…ker tale nas sanjski moski pac razmislja s spodnjo glavo,Natasi pa se ze na dalec vidi, da tocno ve na katero karto je treba zaigrat….se dobro za Simono,ker je res punca pa pol in res predobra za tegale zigoloja…

Ja, če je pa Damir sanjski moški, potem pa so vsi sanjski. Kaj tip sploh počne – kaj je njegov poklic, je zaposlen? Nataša bo ravno prava za njega, Simone in Mojce pa je škoda, da bi čas zapravljali s takim kretenom.

Dobr je rekel Tof: Če je to sanjski moški, potem tudi sanje niso več to, kar so bile:)

Če ne bi POP TV narobe prevedel originalne oddaje, potem ne bi bilo toliko debat o ‘sanjskosti’ tegale Damirja. V originalu se oddaja namreč imenuje The Bachelor, ki pomeni samski moški. Zgleda so naši mislili foro iz tega narest in brcnili v temo. Vsi se obešamo na ta pridevek ‘sanjski’…. Men je tip čist povprečen, komunikativen, skratka primeren za oddajo in vizuelno približno pokrije večino okusov. Verjetno tudi prav hude izbire niso imel in so vzeli tipa in bejbe, ki so se pač prijavili. Najlažje je pa pol nam kritizirat in udihat po vsem živem…. A mogoče kdo pričakuje čudeže od produkcije slovenskih televizij??

Pa še kako imaš prav kiklc.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi jaz tako mislim.
Nekje sem brala, da kakšni tipi so se prijavili na RTL – ju, odvetniki, bogataši…. . A si predstavljate kako bi šele potem pri nas pljuvali po njih.
Ma, jaz mislim, da smo Slovenci še preveč zaplankani in mislimo, da smo oh in sploh in še nismo dorasli tem zadevam.
Drugače pa jaz osebno nimam proti naši različici nič slabega za rečt, ker stvar jemljem pač takšno kot je. Vesela pa sem , da se je tudi pri nas POP TV česa takega lotil, čeprav sedaj večina pljuva po njih. Aja pa čestitala, bi vsem puncam in Damirju, ker so imeli tolk ,, jajc,, da so se prijavili.

Kdo med vami , ki tako pljuvate in šimfate bi si upal?

Pa lep dan vsem!
Lena

Zame 3 mio tolarjev ni vrednih te bruke k si jo delajo punce & Damir.

Sam res…ne bi rekla, da Slovenija ne bi bla tok majhna…Tko pa vsak vsazga pozna…To kar je dons kazal ej… Ko se je ob njegovo roko drgnla v avtu. Drug teden bo že porno…

Ja, kolko Lunc nas je pa že? Za tri že vem. 🙂 Ajajaj, bo treba nekaj naredit. 🙂 NO, v glavnem, a nisi videla na koncu posnetka. Tisto v avtu z roko je bilo še amatersko v primerjavi s koncem, ko sta oba že tako vzdihovala na kavču, da se je še kamera skoraj zameglila. 🙂

kiklc@, se podpišem pod tvoj post.

no kaj bostze zdaj rekli tisti ki ste rekli da bo izbral simono…..glede na to da je ni….

Izbral je Natašo. Preverjeno!

Saj glede Nataše nam je bilo vsem več ali manj jasno že v drugi oddaji, da jo bo izbral. A je kdo sploh dvomil? Jaz ne, ker je bilo čist očitno, da igra vse oddaje samo na njeno struno. Samo nisem pa čist prepričana, kaj ona točno čuti do njega, ker ko jo gledam, ko se vozita v avtu, je on čist navdušen, ona ima pa take butaste frise, da samo še to manjka, da začne z očmi zavijat. Ne vem no, ali ji je res do njega, ali jo pa samo to rajca, da je premagala ostalih 24 punc. Drugače se mi pa zdita kot par za avanture in eksperimentiranje OK, kot resno zvezo si jih pa sploh ne predstavljam.

“sanjski moški” je vedno poudarjal, da išče resno žensko, ki ve kaj hoče v življenju. Izbral pa je punco, ki se ji gre predvsem,da zmaga in vidi se ji,da je to njej predvsem zabava. Damir je izbral 100 % napačno. Mislim vzel je punco, ki ne bo resna mogoče par mesecev potem se bo pa lahko spet prijavil na sanjski moški. Če bi pa izbral Simono pa mislim,da bi izbral resno sopotnico, ki ve kaj hoče v življenju. Mislim tip se hoče pomladiti za ene 10 let pa mu ne rata. Mislim,da je zato izbral Natašo,ker se ob njej počuti spet mladega to pa mogoče mu bo všeč nekaj časa potem bo pa videl kakšno katastrofo je izbral. Zato se strinjam z Piko ki je napisala razmišlja z lulekom.

Simone bi bilo škoda za tega Čarapana, Mojca bi ga morala pa zavrnit in mu tisto vrtnico nekam vtakniti.
Nataša ga bo pa tako sterala, ko se ga bo naveličala. Pa bo “sanjski” moški spet brez sanjske ženske.

Simona je lahko srečna da ni šla v naslednji krog. Takega penzla kot je pa on pa že dolgo nisem videla. Ima se za največjega playboya v sloveniji, ki misli da vse zna samo on,kar pa drugi rečejo je pa vse napačno. Mislim, da bi morali na POP tv-ju predvsem upoštevati karizmo in značaj tega moškega izbrali pa so vse napačno grd je čisto nič simpatičen. Mislim poden. Jaz bi spregledala pač da ni kao najlepši ampak njegov značaj je pa zdris, dobesedno.

Damirja zanima v glavnem to, ali je Nataša kaj “podmazana”. Saj to je že nekaj časa jasno vsem. Res podn…

Od kod prihaja ta “podmazana” Nataša? Nisem gledala v celoti in ne vem.

Se strinjam s tabo Brina. Dec govori neki dela pa čist drugo…rad bi zrelo žensko da bi se lahko postaral z njo, pol si pa izbere eno mlado frkljo za katero sm 99% da je za resno vezo daleč od sanjske ženske, vendar pa povsem primerna za avanture oz. Damirjevo majhno glavco…kokr mi je bla Nataša na začetku simpatična mi je zdej totalno mim, s svojim arogantnim obbnašanjem kr kliče “zmagovalka sm, damir bo moj”…

Damir se zarad nje totalno ne fer obnaša do ostalih kanidatk in jim zarad svoje zagledanosti v Natašo ne da niti možnosti, da bi se dokazale in pokazale v takšni luči kot ima to možnost Nataša. Simona je lahk srečna, da je ni izbral ker je preveč uredu za takega vase zagledanega pezdetka kot je Damir..

..Mojca je pa povlekla takratko in če bi bla jst na njenem mestu bi zavrnila vrtnico. Zmagovalka je določena, proti Nataši itak nobena nima možnosti..

Vseskupi je že brezvezna farsa, ki jo čist brezčustveno vodi Nataša, Damir pa kot en cucek laja za njo…

..fu*k off pa tak sanjski moški!

Sem gledala zadnjič, za hec. :))
Najbolj smešna se mi zdi pa ta psihološka razčlenitev značajev, kot: Nataša=neresna, radodajka,…Simona=prepoštena, predobra zanj, Mojca=simpatična, malo otročja.. Pa ja!
Itak, da so vse ene trapaste babe, k se za enim povprečnim, egoističnem,… tipom mečejo in se pustijo še na ta način popredalčkat.
Upam, da so za tako javno poniževanje vsaj dobro plačane; nobena ženska, ki ima zadeve kolkrtolk pošlihtane, tega ne bi počela vsem v posmeh. Burleska! :)))

jaz oddaje ne gledam, ampak ko je konec najšibkejšega člena, malo prestavim in vidim konec. In kar sem včeraj videla na koncu (na kavču ali kjer je že pač bilo), je bilo prvo kar mi je prišlo na misel: NEOKUSNO!

Ko berem vso to moraliziranje in sprenevedanje tukaj.

Dajte, ustavite se malo v vsem tem nabijanju, kakšne kure da so te punce, kakšen luzer je Damir in kako ste ve oh in sploh, predvsem pa na višjem nivoju.

Berete Cosmopolitan, gledate telenovele, vaše osebnosti so večinoma skupki člankov iz Lady in celo življenje sanjate, da boste ujele svojega Damirja: tipa, ki dobro zgleda, se dobro oblači in ima dost keša.

Oglašujete, kako vas zanimajo “duhovno bogati” in ne vem kakšni še moški, v postelji pa pristanete z največjo barabo in moralnim luzerjem, kar jih je v soseščini. Potem pa se jokate po forumu, kakšna krivica se vam dogaja…Lep primer je prispevek one Šokirane, kejr so vse druge kokoške zraven sočutno prikimavale.

Jaz tega Damirja ne poznam, tako na oko pa bi rekel, da pooseblja sen povprečne slovenske cosmopolitan woman. Pa še malo bleferja in postavljača je, take pa ženske itak ljubijo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Se ti ne zdi, da je 80 miljonska Nemčija nekaj drugega, kot podalpska 2 miljonska Slovenija?

Ne vem, zakaj bi moral biti slovenski “sanjski moški” na dosti višjem novoju kot potencialne kandidatke.

A kr grofa bi ve imele..ha ha..pa dajte se malo zresnit.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vsaj do fuka bo (je) prišel, to pa je tud namen.

Pa še znan je postal in še več žensk si ga bo želelo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

LOL… sam res 😀

Sam vseen se strinjam z ostalimi – da tip mal bedaka iz sebe dela – tko pred celo Slovenijo, govori kako išče resno, življensko sopotnico s katero bo imel družino, pristane pa z največjo kuro od prijavljenih.

Če mal bolš pomisliš pa… sej v resnici ni dosti boljše… kajne???
Ponavadi taki, ki bi skup pasali razumsko in logično ne pridejo skup – ampak izberejo več al manj mim….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close