Sanjski moški in še tri dekleta…
Bravo Ninca, sami zafrustrirani tipčki in tipice.
In to VROČA (ne zdiš se mi vroča, tečna in nedorasla zdravemu spolnemu življenju se mi zdiš) si razbrala iz mojih komentarjev, mojega moškega ne bi znala zadovoljit, ker ti probleme dela že malo šlatanja po lulčiju, zapomni si, sramežljivke v postelji se moški hitro naveličajo, zato si ne domišljaj, da ga poznaš in naj se ti ne smili, zadovoljen je, ti pa očitno ne.
Cvetka
Drugače pa sanjski moški pogledam sem ter tja,če punca gleda. In res se ni zgodilo še nič kao sexsualnega preveč sam sta mi pa obadva po značaju in po videzu nezanimiva. Pa še to Cvetka ti zelo poudarjaš sex ampak po mojem sex ni vse v vezi. (med resnima partnerjema). Še kaj drugega mora biti,da se veza obdrži.
Cvetka kot ti je že nekdo omenil ne znaš brati komentarjev. Ti takoj napadeš z edino besedo sex. Ne vem Cvetka tudi jaz rada sexsam,rada imam mojega moškega ga znam zadovoljiti (nežno in sexi obenem) pa ne zganjam panike glede sexsa kot ti. Ne nikoli pa nikdar nisem napisala da je preveč sexsa v sanjskemu moškemu. Ne vem kje si to prebrala.
Mislim da ni fora v tem da so ta prizor pokazali na tv in da ga mi nismo pogledali, tako kot pogledamo pornič…..mislim da imamo Slovenci problem s tem, da nikakor ne dojamemo, kako sta onadva to lahko naredila in kje je njuna morala itn……Preveč stare šole imamo še v sebi…..jaz se za njiju dva sploh ne sekiram…širni Sloveniji sta pokazala svojo “lahkost” kaj si pa kdo potem sam pri sebi misli je pa druga stvar
Mogoče pa nista vedela, da sta snemana (govorim o tistem na kuncu zadnjega dela). Sicer me pa ne briga za njiju.
Vse vaše izjave potrjujejo mojo tezo, da ste seksualno zafrustrirani in zavrti in kot taki nezmožni lepega spolnega odnosa kot zdravi ljudje. Ne črnolasec, ne poudarjam seks, ker seksa brez ljubezni ni, ravno prav ga mora biti, če ga ni, je zelo važen, če pa je, pa ne toliko, pa vendar še vedno veliko, v glavnem PROVOKACIJA JE USPELA. Še enkrat: kaj za božjo voljo sta sanjski moški in Nataša takega počela, da ju zdaj zmerjate, primerjate (njo) s kurbo itd. Nisem 20 – letnica Žiži, stara sem 30 let, zato dobro vem, kaj je to zadovoljiti moškega, o nobenem naskakovanju nisem govorila.
Cvetka
“Po Tv sem jih že veliko pogledal,v živo pa s svojo že mnogokrat experimentiral .Ali mi boš nevoščljiv?”
Potem pa mi razloži zakaj te tako moti, ko to drugi počnejo. Haha nevoščljiv! Čemu naj bom nevoščljiv? Prvič niti ne vem, al si sploh že kdaj namočil, te ne poznam, ne vem če govoriš resnico, niti me ne zanima, zakaj bi ti bil potem nevoščljiv.
že dolgo časa nisem nič spremljala foruma in vidim, da vas je ta sanjski moški čisto razvnel. Hmmm… Pa ne v seksualnem smislu. Kar se tiče izbire punce- ja, čisto moška odločitev. Ženske, pa sej lepo vemo, da je pr moškemu sex na prvem mestu. Vse ostalo je zatiskanje oči. Jst oddajo spremljam po največ par minut, razen zadnjič sem ob branju knjige po odlomkih gledala celo oddajo. kar sta počela v avtu ni sploh nič takega za kak normalen par, če bi si ona upala, bi ga sama pobožala. Tisto polaganje roke je prav zato izpadlo tako neumno…Kar se pa tiče kandidatk: vse so al neumne da se prjavjo al pa v življenju ne najdejo normalnega komuniciranja z moškimi. če je ta Simona res tko fejst punca, kaj pol hodi iskat moškega v tako oddajo. Jst mislim, da je Nataša pravilna izbira, malo se bosta poigrala, pol pa šla vsak svojo pot. Njuna stvar. Najbolj ste mi pa hecni tisti, k pravte kako pleše po Natašinih ukazih. a si niste nikol zaželele, da bi moški enkrat za spremembo z veseljem kaj naredil za vas, ne pa da je ponavadi glih obratno.
jst jim nisem prav nič foušljiva. Ker vem kako žleht smo Slovenci, jih prej pomilujem, kot pa zavidam. Sama sem v zelo uspešni vez i(vsaj zaenkrat). Si pa sploh ne predstavljam, kako bi sedanjega partnerja lahko spoznala na tak način, kot je predstavljen v oddaji. Konec koncev pa je namen oddaje privabljati čim več gledalcev, ne pa skrbeti za dobrobit njenih akterjev….
Forum je zaprt za komentiranje.