Sanjski moški in še tri dekleta…
Men je ta Damir tak čudak da…
Sicer pa a ni mal čud da ji daje roko tja med j…. , pa skoz jo objema pa liže pa…so prov dobr tm nardil – on ji roko da… potem so napisal čez nekaj trenutkov – gresta oba ven iz avta in potem spet čez nekaj trenukov prideta oba nazaj v avto —kaj sta torej počela tisti čas???se ve!!!
Ma sej jaz gledam to oddajo ampak se zraven tok nasmejim da ni res….
Kok so bolani…
Moji kriteriji za sanjskega moška:
– da ne živi pri starših
– da ne glede na izorazbo je uspešen v tem kar dela
– da uživa v življenju
– da ima čarm, karizmo
– da je nekaj na njem, da ne moreš pogledat stran
– da ko te gleda veš da si edina ženska na celem svetu in da je celo življenje ćakal samo tebe,………..
Zame Damir ni to.
Mojca
On je zame največji idiot, ker, sploh ne ve kaj govori. Nataša je najmlajša in ne reče čisto nič za njeno starost, za druge ženske pa je govoril ta je še premlada,ta nima še pošlihtan življenje in ne ve kaj hoče. Mislim on pri 33 letih živi še pri stariših nima nobene redne službe pa se gre kao nekakga playboya. Najbolj mi je šel pa na živce zadnjo oddajo ko je zalizal Natašo potem pa je šel k Simoni in tam špilal enega pridnega dečkota. Mislim poden. Tip je očitno zatreskan do fula v Natašo,če jo sprašuje a sem tvoj fant. Kot 15 letnik a boš moja punca jaz pa tvoj fant. In hoče biti kao frajar vse punce se mi zdi ponižuje,sam se ima pa za vse vedeža in ki vse zmore in vse zna. Ne zna pa čisto nič pametnega povedati samo od Nataše že vse oddaje sprašuje kakšna je,a je resna itd….. Hoče imeti resno punco,potem pa izbere najmlajšo in še vojakinjo povrhu:)) kjer ima moških za avanturo ogromno:)) Mislim tip ne razmišlja z glavo ampak z glavico.
Dobro postaja šele zdaj, tista scena, ko on, sanjski moški, pride na obisk k Simoni tradicionalno vzgojeni deklici, tam je cela familija vred s tetami in celo žlahto po kosilu pa zapojejo eno domačo, hahaha, tip je kljub temu, da so mu dali vsaj par kozarčkov prej samo debelo gledal in potem se jim je moral celo pridružiti. Dol padeš od smeha. Z vojakinjo se mi zdita ravno za skupaj, oba imata podoben značaj. Ni mi jasno, da ustvarjalci oddaje niso poštekali kakšen bi moral biti idealni moški za slovenke. Kot prvo strogo resen, brez las, po značaju copatarski, z lastno hišico v mirnem predmestju in dobrim avtom ter službo v javni upravi. A si predstavljate kako bi se šele takrat odvijal ves šov?
Men je ful neumen njegov odnos do ostalih deklet..medtem ko sta z Natašo že odločena za skupi, se ližeta, šlatata in gresta na “vrhunski seks”..se do ostalih vede korektno in zadržano..Mojca je ceu komad pela Kiss me in na koncu ji je dal le enga lupčka na lica..še to z muko..Da ne omenjam kako vse sprašuje o Nataši..kolkr mi je bla najprej simpatična mi vedno bolj deluje mimo oz. se obnaša kot da je že njen…Če mene prašate onadva nikoli ne bi mogla bit družina, ker ju druži predvsem strast in očitno dec sploh ne vidi drugih dejavnikov (mladost, Natašina naklonjenost “eksperimentiranju”…)…kot je rekla pika – razmišlja z malo glavico.
Morm pa rečt, da zdele postaja vsaj mal zanimiv…reality show naj bi bil kao žgečkljiv ane :))
Kar se pa pridevnika SANJSKI tiče..je pa Damir vse prej kot to.
Forum je zaprt za komentiranje.