Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski moški višje lige

Samski moški višje lige

Ah, Spider, en izraz, ki ga uporabljajo takšni, ki so sposobni preplezati Himalajo,

potem pa na venerinem hribčku pogrnejo na celi črti.

Rada imam odločne in samozavestne moške ampak tole je bilo celo zame mal preveč.[/quote]Tile bi prišli x krat čez Himalajo, ne pridejo pa niti do vznožja tvojega v.grička?
Jim vihar poruši že prvi bazni tabor? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ah, Spider, en izraz, ki ga uporabljajo takšni, ki so sposobni preplezati Himalajo,

potem pa na venerinem hribčku pogrnejo na celi črti.

Rada imam odločne in samozavestne moške ampak tole je bilo celo zame mal preveč.[/quote]Tile bi prišli x krat čez Himalajo, ne pridejo pa niti do vznožja tvojega v.grička?
Jim vihar poruši že prvi bazni tabor? :D[/quote]

Ne. Običajno imajo prešvoh kline.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Tile bi prišli x krat čez Himalajo, ne pridejo pa niti do vznožja tvojega v.grička?
Jim vihar poruši že prvi bazni tabor? :D[/quote]Ne. Običajno imajo prešvoh kline.[/quote]Klini, ki v Himalaji zdržijo viharje pri LMariji so pa prešvoh….
Hm LM pa ti si mogočnejša od Himalaje…. 😉 Pri tebi se lahko obdrži le kak jeti…. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Znimivo kako eni enacite to visjo ligo z premozenjem in izobrazbo. Ok izobrazba do neke mere mogoce res, ampak denar? lahko ga imas kot perja, pa to ne pove tocno nic o tebi. In na take se lepijo samo take, ki gledajo samo na denar in na nic drugega, katerim je visina lige odvisna od nicl na bancnem racunu

Ne. Običajno imajo prešvoh kline.[/quote]Klini, ki v Himalaji zdržijo viharje pri LMariji so pa prešvoh….
Hm LM pa ti si mogočnejša od Himalaje…. 😉 Pri tebi se lahko obdrži le kak jeti…. :)))[/quote]

Ni dovolj, da si za vzpon dobro opremljen. Opremo je treba znati tudi uporabljati.
Ti se mi zdiš pa tako nežna dušica, c,c,c,
Drži se bolj v nižinah, predvsem pa stran od takšnih Helg kot sem jaz 🙂

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Tole so samo naslovi poglavij iz ene knjige, pa povejo kar precej:

part one: A MAN’S WAY

1 Stop Hoping for a Completion of Anything in Life
2 Live With an Open Heart Even If It Hurts
3 Live As If Your Father Were Dead
4 Know Your Real Edge and Don’t Fake It
5 Always Hold To Your Deepest Realization
6 Never Change Your Mind Just to Please a Woman
7 Your Purpose Must Come Before Your Relationship
8 Lean Just Beyond Your Edge
9 Do It for Love
10 Enjoy Your Friends’ Criticism
11 If You Don’t Know Your Purpose, Discover It, Now
12 Be Willing To Change Everything in Your Life
13 Don’t Use Your Family As an Excuse
14 Don’t Get Lost in Tasks and Duties
15 Stop Hoping for Your Woman to Get Easier

Klini, ki v Himalaji zdržijo viharje pri LMariji so pa prešvoh….
Hm LM pa ti si mogočnejša od Himalaje…. 😉 Pri tebi se lahko obdrži le kak jeti…. :)))[/quote]

Ni dovolj, da si za vzpon dobro opremljen. Opremo je treba znati tudi uporabljati.
Ti se mi zdiš pa tako nežna dušica, c,c,c,
Drži se bolj v nižinah, predvsem pa stran od takšnih Helg kot sem jaz :)[/quote]

Prav imaš, on ne gre visoko, največ 500 m nadmorske višine, ga že omotica daje. Hahaha. 😀
Kaj si ti tri tisočak in je težko na vrh prilesti? Po vseh štrireh že menda prideš gor, tudi če nima pravega cepinčka, ki ne sliči na kramp, a ne? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ni dovolj, da si za vzpon dobro opremljen. Opremo je treba znati tudi uporabljati.
Ti se mi zdiš pa tako nežna dušica, c,c,c,
Drži se bolj v nižinah, predvsem pa stran od takšnih Helg kot sem jaz :)[/quote]Prav imaš, on ne gre visoko, največ 500 m nadmorske višine, ga že omotica daje. Hahaha. 😀
Kaj si ti tri tisočak in je težko na vrh prilesti? Po vseh štrireh že menda prideš gor, tudi če nima pravega cepinčka, ki ne sliči na kramp, a ne? :D[/quote]Matjazi ne diraj lava dok spava, daj odplaziva se po prstih predno spraviva Helgo na obrate in nama izmaliči nežne dušce….. 😉 Pri njej ni heca, al orng al pa nič, ne moreš samo malo pobrazdat in se potem izgovarjat, da bo drugič boljše 😉 :)))
Sploh jst, ko nisem samski moški višje lige :)))
Kje je že tista tvoja močvara, kjer loviš ostriže? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

pravzaprav se mi zdi primer v tejle zadnji debati spet eden od načinov kako se lahko svoje slabosti predstavi kot vrline. Enega podobnega sem že omenjal pri zagovornikih reka “do poroke na roke”.

Tu govoris o Iolanti, a ne? Meni se tudi dozdeva, da se tem kao kritičnim pogledom na ženske poskuša koalizirati z moškimi in jim zlesti v…..očitno kar uspešno, ene par krapov je že prijelo.

Tu govoris o Iolanti, a ne? Meni se tudi dozdeva, da se tem kao kritičnim pogledom na ženske poskuša koalizirati z moškimi in jim zlesti v…..očitno kar uspešno, ene par krapov je že prijelo.[/quote]Prijelo za….?

Tu najbolj prijemajo takile padobranci kot si ti s svojimi “moralnimi” nauki….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tu govoris o Iolanti, a ne? Meni se tudi dozdeva, da se tem kao kritičnim pogledom na ženske poskuša koalizirati z moškimi in jim zlesti v…..očitno kar uspešno, ene par krapov je že prijelo.[/quote]Prijelo za….?

Tu najbolj prijemajo takile padobranci kot si ti s svojimi “moralnimi” nauki….. :/[/quote]

hehhe, krap se oglaša 🙂
kje v moji opazki si videl moralni nauk? Razen če ti lastna morala ne piha za ovratnik…

Prijelo za….?

Tu najbolj prijemajo takile padobranci kot si ti s svojimi “moralnimi” nauki….. :/[/quote]hehhe, krap se oglaša 🙂
kje v moji opazki si videl moralni nauk? Razen če ti lastna morala ne piha za ovratnik…[/quote]Moralni je v narekovajih 😉
Se pa redno tu nekdo oglaša pod padobransko krinko neprijavljenih in deli take nauke (predvsem prijavljenim, ki se jih lahko spremlja kaj pišejo), kuri grmade, obsoja poročene, mamice z otroki, šteje ure, poste, dušebrižno vrši kontrolo nad ribami v tej forumski močvari…

Kako si pa prišel/prišla do sklepa o krapu če si brez lastne morale, ki jo drugim pihaš za ovratnik?…. pa še precej sline ti kaplja zraven…. :/ 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

hehhe, krap se oglaša 🙂
kje v moji opazki si videl moralni nauk? Razen če ti lastna morala ne piha za ovratnik…[/quote]Moralni je v narekovajih 😉
Se pa redno tu nekdo oglaša pod padobransko krinko neprijavljenih in deli take nauke (predvsem prijavljenim, ki se jih lahko spremlja kaj pišejo), kuri grmade, obsoja poročene, mamice z otroki, šteje ure, poste, dušebrižno vrši kontrolo nad ribami v tej forumski močvari…

Kako si pa prišel/prišla do sklepa o krapu če si brez lastne morale, ki jo drugim pihaš za ovratnik?…. pa še precej sline ti kaplja zraven…. :/ :([/quote]

No, tisti/tista kronist/ka jaz nisem, ker ne sodelujem na tem forumu, mislim, da sem pred današnjim komentarjem dal/a še enega kakšnih deset mesecev nazaj. Tudi me ne zanimajo njegove dinamike, tebe, krap 🙂 sem pa tako označil/a čisto na osnovi naravoslovno empiričnega opazovanja obnašanja samic in samcev v kontekstu živalskega sveta. IolantaMaria dobro obvlada svoj posel, ti (in tvoj krapovski kolega) sta pa padla na njeno taktiko kot zreli hruški, te pa zdaj malo jezi, da si bil v tem opažen….

Zanimivo opažanje…
Ves čas imam namreč občutek, da grem marsikomu na “k”, ne pa da sem komu zlezla v “r”.
(ne smem pisat grdo, so me že okrcali)

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Jaz pa nisem dobil občutka, da greš komurkoli na “k” (Antilopo sem izzvzel :)). Nekaj se jih malo heca in to je večinoma vse, kar se dogaja okrog tebe trenutno. 🙂 Da boš imela sedaj bolj objektivno sliko. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja Loli obvlada ples, tu ni kaj, a če želi plesati se to bolje počne v paru in rabi za to plesalca. Lahko rečem, da mi je v veselje se zavrtet z njo po tem forumskem plesišču. Upam le, da nisem preveč štorast in da jo ne bom prevečkrat pohodil po čeveljcih oz nogicah, če bo plesala bosa…. 😉

Ve dušebrižnice pa lahko tudi svojo nevoščljivost malo brzdate oz si jo raje šepetate med sabo, ker ste že preglasne in motite glasbo, mi motite plesalko 😉
Lahko pa prideš na plesišče z metlo in naredimo weksl.... :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tu govoris o Iolanti, a ne? Meni se tudi dozdeva, da se tem kao kritičnim pogledom na ženske poskuša koalizirati z moškimi in jim zlesti v…..očitno kar uspešno, ene par krapov je že prijelo.[/quote]

Ne, ne govorim o lolanti. Mimogrede, so se ti moški s čim zamerili?

Tu govoris o Iolanti, a ne? Meni se tudi dozdeva, da se tem kao kritičnim pogledom na ženske poskuša koalizirati z moškimi in jim zlesti v…..očitno kar uspešno, ene par krapov je že prijelo.[/quote]Ne, ne govorim o lolanti. Mimogrede, so se ti moški s čim zamerili?[/quote]Zdi se da res, s tem ko jo ni nihče izbral za ples…. 😉
Še ni zrela… 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ma, veš kako je…jaz sem prav rada zgaga in mi je prav všeč, če koga kdaj zapeče želodec. 🙂

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Tu govoris o Iolanti, a ne? Meni se tudi dozdeva, da se tem kao kritičnim pogledom na ženske poskuša koalizirati z moškimi in jim zlesti v…..očitno kar uspešno, ene par krapov je že prijelo.[/quote]

Ne, ne govorim o lolanti. Mimogrede, so se ti moški s čim zamerili?[/quote]

Zakaj moški? Kako se ti lahko zamerijo ta naivna premočrtno misleča in športno korektna bitja? 🙂
Tudi ženske ne, v življenju res ne gojim zamer do nikogar. Dobro pa poznam Iolantin pristop, saj ga tudi sama kar dobro obvladam. Tista, ki ji tehnika in stil barbik ne leži, se pač posluži drugih načinov in se predstavi kot malo z motornim oljem zapacana mehankarca, ki ob enem kratkem na koncu šihta čisto malo (ne preveč, da ne bo očitno) popljuva trapaste frčafele v pikčastih krilcih in balerinkah in je solidarna z moškimi v tem, kako jih pa ženske reeeesss ne razumejo….
Jo pa tako dobro poznam, tole Iolanto, da točno vem, kako zelo mehka in ženska in ranljiva je pod svojim oklepom, zato mi je simpatična.
Simpatični so mi pa tudi krapi, ki so v svoji moški drži tako zelo otroško lahkoverni in živijo v zmoti, da obvladajo……ženske, dragi moji, so vase obrnjena dimenzija; ko misliš, da si pokukal vanjo, se ti odpre vesolje.
On_, nič ti ni treba skrbeti zame, nisem ena tistih, ki poseda ob robu plesišča in s sprenevedavim nasmeškom čaka, da bi jo kdo “izbral” za ples….Pa tudi v vaše forumske plese se ne bi vmešavala, moraš pa priznati, da so za naključnega opazovalca precej zabavni 🙂

Ma, veš kako je…jaz sem prav rada zgaga in mi je prav všeč, če koga kdaj zapeče želodec. :)[/quote]
Je pa to vrag, ker se nam v življenju lahko marsikaj povrne. 🙂

Ma, veš kako je…jaz sem prav rada zgaga in mi je prav všeč, če koga kdaj zapeče želodec. :)[/quote]
Je pa to vrag, ker se nam v življenju lahko marsikaj povrne. :)[/quote]

Ravno to je največji izziv!

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.


Ker si tudi sama takšna. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ker si tudi sama takšna. :)[/quote]

Res je. Hvala :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close