Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Razpis

Razpis

Margot ja ZSR ni enostaven a kar pogumno :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Seveda. Ampak sindikat ne bo posredoval, ker se naša članica kaj dosti ne sekira za takšno odpoved. Pravi, da ni brala drobnega tiska in je prehitro sprejela službo, misleč, da je pogodba sklenjena v skladu z ZPR, potem pa ugotovila, da gre za ZSP z nekaj čudnimi členi, ki onemogočajo sklicevanje na ugovor vesti pri določenih delovnih nalogah.

To se ze lepse sliši. Povejte dotični clanici, da je odpoved dokončna, da pa ji vsekakor zelim sreco pri njenih nadaljnih aktivnostih v skladu z ZSR v zakonu : ))


To lahko napišeš nekomu, ki te ne pozna. Sam se s tem namreč ne strinjam. 🙂

Kot že rečeno, vseeno ji je. Titula “simpatije” ji je bila enostransko vsiljena, brez da bi se prijavila na kakšen razpis in ji je vzasebnem življenju delala zgolj preglavice. Verjamem, da lahko do nove simpatije ponovno pridete tudi brez razpisa, vkolikor se vam ta sfiži.

Pa dobro Bikini kaj bi ti zdej rada od mene? Sem ti povedal, da je bila napaka.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Nič. V redu je. 🙂


To lahko napišeš nekomu, ki te ne pozna. Sam se s tem namreč ne strinjam. :)[/quote]

Robi ??? :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


To lahko napišeš nekomu, ki te ne pozna. Sam se s tem namreč ne strinjam. :)[/quote]

Robi ??? :)))[/quote]Noooo Margot-, lagali pa ne bomo!….

Robi ??? :)))[/quote]Noooo Margot-, lagali pa ne bomo!….[/quote]
To pa res. 🙂

Seba, a veš, ženske nekako po tihem pričakujemo, da bodo moški spodobni. Toliko, kot se pač od moških pričakuje. Nič bolj od tega. 😉 (–>pomežiknila sem ti, štekaš?)

Ubogaj moj nasvet, pa bodo prijave deževale :)))

Margot- [sup]strokovnjakinja za ZSP in ZSO[/sup]

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Noooo Margot-, lagali pa ne bomo!….[/quote]
To pa res. :)[/quote]

Ej, kaj sta se vidva zdaj name spravila ??? Kaj se nismo lepo dogovorili in si dali častno monovsko? Uničujeta moj čudoviti lik arogantne stare tečne babe. Pritožila se bom moderatorju. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Kateremu moderatorju ? 🙂

Naj ti bo to v vzpodbudo, da se boš še z večjim veseljem trudila biti tečna in arogantna. :)))

Margot in ostale kandidatke!

v kolikor zelite sodelovati na razpisu za mojo novo MON simpatijo mi napisite par besed o sebi lahko tu ali pa na ZS. Vse boste pravocasno obvescene kdaj bodo potekali razgovori : ))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Mater morš bit obupan, a ne gre drugače ženske najti?

Opozarjam kandidatke, da se jutri 27. 9. 2013 izteka razpis za MON simpatijo :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close