Razpis
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Razpis
Ja dolžan sem razlago.
Stara MON simpatija je bila razrešena iz krvidnih razlogov tako, da se sedaj išče nova :))
Kaj pa je zakrivila? Upam, da je šlo pri razrešitvi vse po črki zakona, da ne bo kakšna tožba padla. 🙂
Objavil si razpis brez razpisanih pogojev:).
Mogoče pa niso zahtevni v tej firmi, sam da je. Itak bo kmalu zamenjana. 🙂
Razresitev je bila opravljena v skladu z zakonom tako, da tozbe ne pricakujem : ))
Ok. Je pa vseeno zanimivo, da ste navedli razrešitev iz krivdnih razlogov, čeprav brez dodatnega pojasnila. Včasih, ko se kaj poskuša pomest pod preprogo, je bolj priročno v izjavi za javnost zapisat samo, da ste se sporazumno razšli.
Saj najbrž je še prej dobila prvi opomin, kar je zadostni razlog za razrešitev brez besed:)).
Opomin je “brez besed” ?
Opomin je “brez besed” ?[/quote]
Neeee…prvi opomin je z obilo besed in še pisno pojasnjeno, do drugega ne pride, ker predstavlja avtomatsko izredno odpoved:).
Opomin je “brez besed” ?[/quote]
Neeee…prvi opomin je z obilo besed in še pisno pojasnjeno, do drugega ne pride, ker predstavlja avtomatsko izredno odpoved:).[/quote]
No, to se že drugače bere, razume 🙂
se mi še ni zgodilo, vseeno je koristno vedeti tudi za tovrstne “pod pasom” udarce.
če se prav spomnim, si celo javno objavil odpoved ☺
nekaj v zvezi z eno osmrtnico ☺
Ja ze nekaj casa stvari niso stimale. Stara MON simpatija si je privoscila prevec tako, da je v skladu z ZSR- zakonom o simpaticnih razmerjih sledila krivdna odpoved.
Naj poudarim stara MON simpatija si je popolnoma sama kriva za krivdno odpoved : ))
In kako se boš odločil? Čakaš na samoiniciativnost monovk?:)))
Veš kaj, potrebuješ odmor, čas zase:).
Meni se pa bolj zdi, da so bili slabi delovni pogoji z nejasno definiranimi delovnimi zadolžitvami in je potem ob odpovedi rekla samo “hvala lepa”, potihem pa še kaj drugega. 🙂
Ga. Goldfish zgoraj je napisano do kdaj je razpis odprt :)))
Veš kaj, potrebuješ odmor, čas zase:).[/quote]
Se pridružujem temu predlogu, ženske smo hudič 😉
Saj se ne mislim prijavit, samo tako debatiramo:).
Kot sindikalna zaupnica vem, da to seveda ni res. 🙂
Veš kaj, potrebuješ odmor, čas zase:).[/quote]
Se pridružujem temu predlogu, ženske smo hudič ;)[/quote]
A ne a ne:)).
Je števec prijav na razpis javen? Kje se da videti ? :))
stara in stara tako kor GGM ☺
Zanimivo tukaj imamo celo sindikalno zaupnico, ki ve da moja stara MON simpatija ni sama kriva za odpoved 🙂
Kako se tukaj fajn zabavate medtem ko jaz delam… :))
Seba, jaz bi se z veseljem prijavila, ampak sem totalno antipatična, tako da…
Saj se učim ZSR in vadim, samo mi nekako ne gre ;((
Ne – ti tudi? Sva že dve 🙂 še katera?
Forum je zaprt za komentiranje.