Punca ni za skupno življenje
Pantik, mislim da sta s punco na čisto drugih nivojih življenja. Kot je že nekdo tukaj zapisal ti ji pri 30+ lahko ponudiš samo nezgrajeno mansardo pri STARCIH. Tisti ki pri 30+ ostanejo pri starih so ali smrtno bolani ali so pa nesposobni se odlepiti od kikle staršev. Mislim da je tvoja punca izredno bistra oseba ki ima situirano življenje, svoj job, svoje stanovanje in ji na kraj pameti ne pade da bi po komaj 7 mesecih vzela v svoje lastno stanovanje enega deca so sorry tudi če se neizmerno ljubita, ima ženska vseeno mozak in se zaveda da je to čisto prekmalu. Poleg tega sem prepričana da išče moškega ki ima pri 30+ tui svoje stanovanje tako kot ga ima tudi ona zato te pa noče pri sebi in verjemi tudi v prihodnje te ne bo. Ženska je enostavno prevelik kaliber zate, ti njej ne moreš nuditi to kar ona tebi in ženska išče moškega ki je situiran ne takega ki živi še pod streho starcev..
Zate bi bilo najbolje da si najdeš kakšno mlajšo punco tam okoli 19, 20, 21 staro, take so še dokaj nezrele in nimajo izkušenj na področju življenja s taščami in tasti, tako boš lažje prepričal da se bo odselila iz svoje otroške sobice v nezgrajeno mansardo nad tvojimi starši in investirala svojo polovico plače v njo. Tako vama bosta lahko tvoja starca težila do konca lajfa:)
Ti se raje nauči stati za svojimi stališči, ne pa da se obračaš kakor veter zapiha. Pred 3 meseci si obsojal ženske ki od tipov marsikaj iščejo: http://med.over.net/forum5/read.php?393,7765955,7874732#msg-7874732
Danes pa da praviš da zakaj bi ženske bile s tipi, ki so še doma itd…
V tem grmu torej tlči zajec! Tebi ni za bit doma, ti najedajo, nimaš prave zasebnosti in si v punci našel idealno rešitev. Morda ona to čuti ali pa ti kako drugače ne zaupa. Kako pa sicer preživljata čas skupaj? Sta večinoma pri njej ali počneta vse sorte? Lahko da te jemlje kot preveč ležernega, saj veš, da plačevanje položnic ni vse, je le vrh ledene gore.
Drugače se do pičice strinja z Boom-om. Tudi zame pomeni skupno življenje en tak pokazatelj resničnega ujemanja, po drugi strani pa, če nekdo ne začuti tega, je tudi čas za pogovor.
Skratka, ženska bo še dolgo samska. ž
Na koncu bo verjetno vzela ločenca.
Sem razložil že na podforumu Ljubezenski nasveti, ravno par dni nazaj.
Urejen, prijazen, preskrbljen, resen, samski…30-letnik….zainteresiran za resno zvezo…
…je do 30-ega leta že zdavnaj našel žensko, s katero je ustvaril družino. Po vsej verjetnosti.
Če pa je ni, pa, zakaj bi sploh iskal 30-letnice, če ima lahko 25-letnice?
Če že tipa postavljaš pred nekakšen realitycheck, potem tudi samozavestnim 30-letnim karieristkam, za katere navijaš, morda si tudi sama ena od njih, ne bi škodilo malo realitychecka.
Skratka, ženska bo še dolgo samska. ž
Na koncu bo verjetno vzela ločenca.
Sem razložil že na podforumu Ljubezenski nasveti, ravno par dni nazaj.
Urejen, prijazen, preskrbljen, resen, samski…30-letnik….zainteresiran za resno zvezo…
…je do 30-ega leta že zdavnaj našel žensko, s katero je ustvaril družino. Po vsej verjetnosti.
Če pa je ni, pa, zakaj bi sploh iskal 30-letnice, če ima lahko 25-letnice?
Če že tipa postavljaš pred nekakšen realitycheck, potem tudi samozavestnim 30-letnim karieristkam, za katere navijaš, morda si tudi sama ena od njih, ne bi škodilo malo realitychecka.[/quote]Sem prebrala tisto pod LN, kar si pisal, in se precej strinjam. Po drugi strani pa spet -ne. Se mi zdi, da so fantje (moški) večinoma (ti očitno nisi) dosti bolj preprosti in dosti manj načenjajo veze z glavo, kot to počnemo ženske, in to že ženske pri 25ih. Mislim, da dosti bolj moti njo, če je on manjši ali mlajši, če nima nič,… –tipi toliko ne komplicirajo. Če mu je punca všeč, bo z njo, če mu ni, ne bo. Od tod tudi razlog, da se najdeta dva, ki sta oba stara 30 ali celo 30+ (nepojmljivo!), ker pač takrat ni bilo 25 letnice v bližini, in se je on pač zaljubil v 30 letnico.
Tudi v tej temi se to potrjuje. Ona pač preračunava.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Se strinjam s kalejdoskopom in krovokljunom, tip se mi zdi nek prisklednik, ki išče najlažje rešitve. Zato ker si noče oteževati življenja da bi šel tudi sam v najem in bi mu uspela s tem tudi odcepitev od mamice pa atita išče pri samostojnih ženskah z lastnim stanovanjem dudo. In to da bi tudi tam plačeval za stroške my ass, tale je bila pa res bosa. Tipo pojdi v najemniško stanovanje potem te bo pa tudi kakšna situiranka pogledala.
Jaz pa ne razumem, zakaj ima prav. Kaj pa lahko izgubi, če ga povabi k sebi? Kvečjemu pridobi, saj je z njim verjetno iz razlogov. Dejstvo je, če si z nekom rad, te njegova prisotnost ne moti. Verjetno sklepam po sebi. Drugo pa je, če te pri nekom nekaj moti in čakaš (potuhnjeno), da se tisto nekaj spremeni. Tu pa ne vidim neke uspešne prihodnosti.
Jaz se vseeno ne bi slepil, da je v takšni zvezi vse ok. Sicer to še ni razlog za beg, pač pa za iskren pogovor.
Se ti res zdi tako izredno pametna? Potem pa ne vem, kaj ugotavlja z njim teh 7 mesecev. Verjetno že kar nekaj časa ve, da tip nima svojega stanovanja. Nerazumljivi so taki sklepi.
Prav zabavno je brati sklepe. Zadnjič pa je ena želela it najprej v najemniško stanovanje, ko jo je fant povabil k njej v stanovanje, ampak ona tega ni želela. Tam pa so ji vsi svetovali, da je zaradi tega nezrela in išče izgovore in ne vem kaj še vse je bilo narobe z njo. Vedno najdete neko teorijo zarote, karkoli človek naredi, ne bo prav in se ga označi za nezrelega, medtem, ko je problem samo v njunem odnosu. Če človek napiše, da v odnosu vse štima, še ne pomeni, da je to res.
Ti se raje nauči stati za svojimi stališči, ne pa da se obračaš kakor veter zapiha. Pred 3 meseci si obsojal ženske ki od tipov marsikaj iščejo: http://med.over.net/forum5/read.php?393,7765955,7874732#msg-7874732
Danes pa da praviš da zakaj bi ženske bile s tipi, ki so še doma itd…[/quote]
Kaj je spornega? Za razliko od nekaterih ne pravim, da naj se spoka. Pravim samo, da po 7 mesecih je prezgodaj, da rine k njej. Jasno je, da ženski zvonijo vsi alarmi! Nekaj je le treba pokazati pri teh letih.
Kaj konkretno bi bilo treba pokazati?[/quote]
Verjetno svoje stanovanje ali pa vsaj nekaj železja? 🙂
Ne razumem teh predlogov, da naj počakata dve leti pred skupnim življenjem v istem bivališču, da si zagotovita prepričanje o kompatibilnosti. Zakaj ne bi počakala do abrahama, da bo res ziher? Najlažje si prideš na jasno, če greš živet z nekom. V nekaj tednih pod isto streho se bosta bolj spoznala kot v vseh mesecih ali celo letih narazen. Šele to bo prava preizkušnja. Nespametno je zapraviti nekaj let za ohlapno zvezo, ki bo lahko razpadla že po nekaj dnevih nezmožnosti sožitja v skupnem gospodinjstvu.
Nekateri pravite, da je ženska presituirana za tipčka, ki živi pri starših. Da je višja liga, bolj sposobna, ker ima menda svoje stanovanje. No, da ni malo prehitro to sklepanje? Kaj če so ji tiste stene enostavno kupili starši ali pa ga je podedovala? Po mojih izkušnjah iz svoje okolice večina ljudi v teh letih pride do stanovanja na tak način. Ali pa vsaj z izdatno pomočjo starih, kar pa sami radi zamolčijo.
Kaj konkretno bi bilo treba pokazati?[/quote]
Nekaj samostojnosti, resnosti. Sicer pa je težko govoriti na pamet, ker ne vemo, kaj ima tipček pod palcem in kaj je v življenju že ustvaril (kariera, služba), ali je dober človek ali malo manj…
V vsakem primeru pa nobena pametna (ali pameten) ne bo vselil/a kandidata po sedmih mesecih k sebi. Pa naj zgleda še tako idealen.
Se strinjam s tvojim prvim odstavkom, vendar nek “minimum” le mora biti, preden gresta živet skupaj. Jaz bi jima predlagal najemniško stanovanje (kljub temu, da ima ona svoje stanovanje). Na videz izgleda zapravljanje denarja, v praksi pa se zelo hitro pokaže, kako misli kdo “vozit” v lajfu.
Kalimeroslav, ne gre posploševati. So taki in drugačni. Vsi od teh, ki jih poznam, so do svoje nepremičnine prišli s svojimi sredstvi in pri nekaterih z nekaj malega pomoči staršev. Saj se zelo hitro vidi, komu je bilo podarjeno in kdo ustvarja sam.
Jaz pa ne razumem, zakaj ima prav. Kaj pa lahko izgubi, če ga povabi k sebi? Kvečjemu pridobi, saj je z njim verjetno iz razlogov. Dejstvo je, če si z nekom rad, te njegova prisotnost ne moti. Verjetno sklepam po sebi. Drugo pa je, če te pri nekom nekaj moti in čakaš (potuhnjeno), da se tisto nekaj spremeni. Tu pa ne vidim neke uspešne prihodnosti.
Jaz se vseeno ne bi slepil, da je v takšni zvezi vse ok. Sicer to še ni razlog za beg, pač pa za iskren pogovor.[/quote]
Uf, tole je pa snov za obsežno debato ob pivu. Na kratko: a) če si živel kdaj sam nekaj časa, tako ali drugače na svojem, veš v čem je problem b) lažje je nekoga vseliti kot izseliti 🙂
Jaz pa ne razumem, zakaj ima prav. Kaj pa lahko izgubi, če ga povabi k sebi? Kvečjemu pridobi, saj je z njim verjetno iz razlogov. Dejstvo je, če si z nekom rad, te njegova prisotnost ne moti. Verjetno sklepam po sebi. Drugo pa je, če te pri nekom nekaj moti in čakaš (potuhnjeno), da se tisto nekaj spremeni. Tu pa ne vidim neke uspešne prihodnosti.
Jaz se vseeno ne bi slepil, da je v takšni zvezi vse ok. Sicer to še ni razlog za beg, pač pa za iskren pogovor.[/quote]
Uf, tole je pa snov za obsežno debato ob pivu. Na kratko: a) če si živel kdaj sam nekaj časa, tako ali drugače na svojem, veš v čem je problem b) lažje je nekoga vseliti kot izseliti :)[/quote]
Seveda sem živel sam, ravno zato to govorim. In ne vidim problema. Zakaj bi si nekoga sploh želel izseliti. Če odnos ne bo laufal, se bo itak sam želel odseliti.
Pantik, ne oziraj se na kritike komentatorjev. To, da je sedem mesecev s tabo sigurno nekaj pomeni. Je pa tako, da je ona pri enaki starosti kot ti pokazala več samoiniciativnosti in pripravljenosti biti “sama svoja gospodarica”. Ona verjetno bolj skrbno in modro ravna z denarjem, pri tebi pa ima morda občutek, da ti denar izpuhti. Osebno bi težko shajala z nekom, ki ne bi znal gospodarno ravnati z denarjem, ne glede na to, koliko bi to osebo imela rada. Pokazati ji moraš, da si tudi ti odgovoren in dosti zrel za “koruzništvo”. Ne sme imeti občutek, da si “hotel mama” zamenjal s “hotelom punca”.
Podobno se je zgodilo meni pred skoraj 1 letom. Julija lani sem na banki zaprosil za odobritev limita, ki ga je bilo potem treba vrniti. No, biznis ni stekel, banki pa je seveda bilo treba vrniti denar. Ona je mislila da bom denar ki sem ga zaslužil lansko jesen, imel za najemnino v kraju kjer ona stanuje. Iz tega ni bilo nič ker mi je banka denar vzela. Ko sem ji to povedal, so njene besede bile: “Potem ti sedaj nimaš denarja, da bi prišel živeti v moj kraj.” in me je 2 meseca pozneje pustila. Se vam zdi da je ona razmišljala ravno tako kot antilopa?
Forum je zaprt za komentiranje.