Prosti čas
Srčni, kaj pa v kako tako smer si razmišljal kot je recimo potovalni forum na MONu? Tam večkrat kdo išče družbo. Se da tudi najti kaj. Daš oglas in se ti oglasijo ali pa se ti oglasiš na oglas za skupno potovanje, dopustovanje. Enkrat sem poskusila pa imam dobro izkušnjo.
Pa na sopotniški centrali sem tudi že našla družbo.
Res pa je, da zadnjih par let, grem raje kar sama. Niti ne brskam po oglasih, jih ne dajem… kaj vem, ne da se mi.
Drugače je pa tudi ok recimo it na kak maraton, kolesarsko prireditev ali kaj takega. Menda. Nisem še probala. Sem se odločila, da letos probam it na kak maraton ali 21ko. Ponavadi sama tečem, nikogar ne srečam in mi je to fajn. Je pa problem, da tako res nikogar ne spoznaš. Tako, da sem si rekla, da grem na eno prireditev pa bomo videli kako mi bo všeč.
@ S&S … dejta se priti pliz, vidva tako, tam in takrat zmenit za zmenek, da lahko pridemo ostali na “pašo” … dobita od vsakega posnetke na Y_T pa še lajke …
Forum je zaprt za komentiranje.