Prosti čas
Srčni in srčna1 – vse jasno – nič vama ne manjka – torej čas za konec jamranja …
Walt Whitman vaju je očitno že poznal, ko je v ” Travnih bilkah – Pesem o odprti cesti ( 1855 ) ” zapisal takole:
Zemlja, to je zadosti,
ne želim ozvezdij nič bliže,
vem, da je zelo dobro, kjer so,
vem, da zadostujejo tistim, ki jim pripadajo.
ga pa sama naredi. pa motiviraj, da se kdo pride “družit”
promoviraj, administriraj … ☺
simpl.
lahko začneš tukaj: mojforum.si .. je brezplačen. Kasneje pa kupiš domeno ☺
Ti spet gladiš v kontra smer njene dlake…… joj,joj, joooj! :D[/quote]
ja in???
ti pa kiksaš celo truplo … njej se vlači med palce na nogah – ne meni lizati anusa ☺[/quote]S tabo se ne da početi nič drugega kot kregati se? Pa še to narediš precej svin**ko…. :/
ga pa sama naredi. pa motiviraj, da se kdo pride “družit”
promoviraj, administriraj … ☺
simpl.
lahko začneš tukaj: mojforum.si .. je brezplačen. Kasneje pa kupiš domeno ☺[/quote]
In postanem internetni inventar? Mogoče je tvoj predlog in komentar srčnega rešitev vprašanja:
Srčni ugotavlja, da smo samski polni hobijev, NM predlaga, da si sami odpremo forum. Potem pa ugotovimo, da smo samski tako polni dejavnosti, da nimamo časa moderirat take forume. Sklep: preveč dejavni, da bi viseli na spletnih portalih in spoznavali druge. Zgleda, da bo treba opustiti kak hobi.
ja in???
ti pa kiksaš celo truplo … njej se vlači med palce na nogah – ne meni lizati anusa ☺[/quote]S tabo se ne da početi nič drugega kot kregati se? Pa še to narediš precej svin**ko…. :/[/quote]
kaj, ko bi prebral kako se je začelo??? — aja, ti imaš po tvoje samo duhovite, pametne, nadinteligentne — vedno vmestne pripombe … in nimaš občutka, da si navaden podjebator ☺
kje hud.i_ča si našel dlake v debati o tem kje se da “družiti” ???
btw: sv.in.ja je kraljica živali ☺ pr.ase_c pa kralj ☺
Začelo se je tam, kjer je bilo vse napisano označeno za ničvredno, ker so komentarji bili preveč v navzkrižju s tem kar je avtor/ica želela brat, podobno kot napr., ko te mačka (žival!) ugrizne/opraska, če jo pogladiš v kotra smer kot ima poravnano/raščeno dlako.
To je ta najdeni hudič, ko človek ne razume prispodob in potem mu vsaka dlaka smeta, kot kakem ovenelem q…cu….. :))))))))))
Ajde dvigni se že NM-3[sub][sub]mali[/sub][/sub]w!
Daj se malo spravi na obrate 😉 :D:D
Začelo se je tam, kjer je bilo vse napisano označeno za ničvredno, ker so komentarji bili preveč v navzkrižju s tem kar je avtor/ica želela brat, podobno kot napr., ko te mačka (žival!) ugrizne/opraska, če jo pogladiš v kotra smer kot ima poravnano/raščeno dlako.
To je ta najdeni hudič, ko človek ne razume prispodob in potem mu vsaka dlaka smeta, kot kakem ovenelem q…cu….. :))))))))))
Ajde dvigni se že NM-3[sub][sub]mali[/sub][/sub]w!
Daj se malo spravi na obrate 😉 :D:D[/quote]
vzemi tudi na svoj “konto” … pati bo lažje z menoj ☺
pol ste babe lubosumne.
poznam enega ko nesme met ženske prijatlce da mu nebi kaj šlo po glavi 😉
čeprav ker pravi ded bi se brano ene samske prijatlce pa svoje drage hkrati v dejavnosti 😀
Če misliva isto dejavnost, potem vsak pravi ded, ki ima pravo žensko. :))[/quote]
Markec tisto niso pravi moški 😉 ker se za začetek že lažejo 😉 kot zdaj ti 😀
Če misliva isto dejavnost, potem vsak pravi ded, ki ima pravo žensko. :))[/quote]
Markec tisto niso pravi moški 😉 ker se za začetek že lažejo 😉 kot zdaj ti :D[/quote]
Ne ne, v resnici gre za nesigurneža na drugi strani, ki ima težave s sprejemanjem resnice in se potem potolaži, tako kot si se sedaj ti. Ampak nekateri pač radi živijo v lažeh, ne da se jim pomagat.
Tak forum težko “preživi”, ker ko je nekdo samski in spozna nekoga, forum neha
obiskovat, da bo pa kdo animiral vas, ki ste samski, da vam ne bi bilo dolgčas je pa utopično pričakovat, da ne rečem kaj hujšega….. :)[/quote]
Večina samskih je samskih zato, ker težko navežejo stike.
Na takšnem forumu bi zato bil dober mobilni moderator, ki bi samske pripeljal kar domov pred vrata drugemu samskemu. 🙂
Potem pa sama preživiš dopust ? Če praviš, da seksaš tudi ne. 🙂
Stvar je v tem, da samski, ki res išče družbo, ponavadi ni dolgo samski.
Če pa je slučajno kdo dlje samski, pa pravite, da mora že nekaj biti narobe z njim.
Kakšni nesmisli so pa spet to? Od kdaj druženje in iskanje partnerja kar hodita z roko v roki?[/quote]
Ponavadi je tako.
Prav tako, če samski najde družbo in je z njo zadovoljen, potem več ne išče. Pa čeprav se gre lahko le za prijateljstvo.
Največkrat imamo le omejen krog prijateljev ali znancev za druženje. Ne iščemo več in več….
Forum je zaprt za komentiranje.