Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prosti čas

Prosti čas

Čeprav se ti zdi, da ti ni dolgčas, vseeno ne veš kaj bi sama s sabo. Nič ti ne paše, nič ni zate, bi nekaj samo ne veš kaj… naporna ženska 🙂

Ha ha ha ha točno tako .

Samski nismo nikol osamljeni. No ja včasih je tudi kakšen tak dan. Ni nas pa treba preganjat v aktivnosti , kot nekatere poročene in razcrtane može, ki jim je največji napor držati daljinca v roki.

Sami stereotipi bruhajo iz vaju…. cccc

Srčni in srčna1 – vse jasno – nič vama ne manjka – torej čas za konec jamranja …

Walt Whitman vaju je očitno že poznal, ko je v ” Travnih bilkah – Pesem o odprti cesti ( 1855 ) ” zapisal takole:

Zemlja, to je zadosti,
ne želim ozvezdij nič bliže,
vem, da je zelo dobro, kjer so,
vem, da zadostujejo tistim, ki jim pripadajo.


ga pa sama naredi. pa motiviraj, da se kdo pride “družit”
promoviraj, administriraj … ☺
simpl.
lahko začneš tukaj: mojforum.si .. je brezplačen. Kasneje pa kupiš domeno ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti spet gladiš v kontra smer njene dlake…… joj,joj, joooj! :D[/quote]
ja in???
ti pa kiksaš celo truplo … njej se vlači med palce na nogah – ne meni lizati anusa ☺[/quote]S tabo se ne da početi nič drugega kot kregati se? Pa še to narediš precej svin**ko…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


ga pa sama naredi. pa motiviraj, da se kdo pride “družit”
promoviraj, administriraj … ☺
simpl.
lahko začneš tukaj: mojforum.si .. je brezplačen. Kasneje pa kupiš domeno ☺[/quote]

In postanem internetni inventar? Mogoče je tvoj predlog in komentar srčnega rešitev vprašanja:
Srčni ugotavlja, da smo samski polni hobijev, NM predlaga, da si sami odpremo forum. Potem pa ugotovimo, da smo samski tako polni dejavnosti, da nimamo časa moderirat take forume. Sklep: preveč dejavni, da bi viseli na spletnih portalih in spoznavali druge. Zgleda, da bo treba opustiti kak hobi.


ja in???
ti pa kiksaš celo truplo … njej se vlači med palce na nogah – ne meni lizati anusa ☺[/quote]S tabo se ne da početi nič drugega kot kregati se? Pa še to narediš precej svin**ko…. :/[/quote]
kaj, ko bi prebral kako se je začelo??? — aja, ti imaš po tvoje samo duhovite, pametne, nadinteligentne — vedno vmestne pripombe … in nimaš občutka, da si navaden podjebator ☺

kje hud.i_ča si našel dlake v debati o tem kje se da “družiti” ???

btw: sv.in.ja je kraljica živali ☺ pr.ase_c pa kralj ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Začelo se je tam, kjer je bilo vse napisano označeno za ničvredno, ker so komentarji bili preveč v navzkrižju s tem kar je avtor/ica želela brat, podobno kot napr., ko te mačka (žival!) ugrizne/opraska, če jo pogladiš v kotra smer kot ima poravnano/raščeno dlako.

To je ta najdeni hudič, ko človek ne razume prispodob in potem mu vsaka dlaka smeta, kot kakem ovenelem q…cu….. :))))))))))

Ajde dvigni se že NM-3[sub][sub]mali[/sub][/sub]w!
Daj se malo spravi na obrate 😉 :D:D

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Začelo se je tam, kjer je bilo vse napisano označeno za ničvredno, ker so komentarji bili preveč v navzkrižju s tem kar je avtor/ica želela brat, podobno kot napr., ko te mačka (žival!) ugrizne/opraska, če jo pogladiš v kotra smer kot ima poravnano/raščeno dlako.

To je ta najdeni hudič, ko človek ne razume prispodob in potem mu vsaka dlaka smeta, kot kakem ovenelem q…cu….. :))))))))))

Ajde dvigni se že NM-3[sub][sub]mali[/sub][/sub]w!
Daj se malo spravi na obrate 😉 :D:D[/quote]
vzemi tudi na svoj “konto” … pati bo lažje z menoj ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ni nujno, lahko se je ta ena oseba v avtu peljala k prijateljem ali vna kak žur. Zakaj misliš, da se same osebe na plaži dolgočasijo? Saj pa ljudje vedno bežimo iz kaosa in prenatrpanega urnika v samoto, v naravo, čeprav bo tega zdaj na plažah čedalje manj.

Sploh pa, v čem je problem, da samski iščete družbo samo samskih – če gre (kao) samo za druženje? Pa kaj, če se kdo poparčka ali če pridejo še pari, se ne da razvit debate, uživat v skupnih dejavnostih, imet skupnih interesov?

pol ste babe lubosumne.

poznam enega ko nesme met ženske prijatlce da mu nebi kaj šlo po glavi 😉

čeprav ker pravi ded bi se brano ene samske prijatlce pa svoje drage hkrati v dejavnosti 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Če misliva isto dejavnost, potem vsak pravi ded, ki ima pravo žensko. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če misliva isto dejavnost, potem vsak pravi ded, ki ima pravo žensko. :))[/quote]

Markec tisto niso pravi moški 😉 ker se za začetek že lažejo 😉 kot zdaj ti 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Če misliva isto dejavnost, potem vsak pravi ded, ki ima pravo žensko. :))[/quote]

Markec tisto niso pravi moški 😉 ker se za začetek že lažejo 😉 kot zdaj ti :D[/quote]
Ne ne, v resnici gre za nesigurneža na drugi strani, ki ima težave s sprejemanjem resnice in se potem potolaži, tako kot si se sedaj ti. Ampak nekateri pač radi živijo v lažeh, ne da se jim pomagat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


a tebe že tako hudi ščemi … javi se mi na ZS z dvema terminoma kdaj in kje naj te pridem odrešit ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In kot ponavadi, tematika zgubi pomen zaradi medsebojnega obračunavanja…..

Očitno, srčni, si spregledal tiste, ki smo kaj napisali tudi o temi. Ja, očitno se je lažje kregat…

Tak forum težko “preživi”, ker ko je nekdo samski in spozna nekoga, forum neha
obiskovat, da bo pa kdo animiral vas, ki ste samski, da vam ne bi bilo dolgčas je pa utopično pričakovat, da ne rečem kaj hujšega….. :)[/quote]
Večina samskih je samskih zato, ker težko navežejo stike.
Na takšnem forumu bi zato bil dober mobilni moderator, ki bi samske pripeljal kar domov pred vrata drugemu samskemu. 🙂

Potem pa sama preživiš dopust ? Če praviš, da seksaš tudi ne. 🙂

Stvar je v tem, da samski, ki res išče družbo, ponavadi ni dolgo samski.
Če pa je slučajno kdo dlje samski, pa pravite, da mora že nekaj biti narobe z njim.

Kakšni nesmisli so pa spet to? Od kdaj druženje in iskanje partnerja kar hodita z roko v roki?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


a nisi ti na neki deklišni, kjer bi razkazoval tricepse in na drogu plesal???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kakšni nesmisli so pa spet to? Od kdaj druženje in iskanje partnerja kar hodita z roko v roki?[/quote]
Ponavadi je tako.
Prav tako, če samski najde družbo in je z njo zadovoljen, potem več ne išče. Pa čeprav se gre lahko le za prijateljstvo.
Največkrat imamo le omejen krog prijateljev ali znancev za druženje. Ne iščemo več in več….


Vi sploh nimate prijateljev.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


v teh časih recesije moraš imeti take sovražnike, da prijateljev niti ne potrebuješ.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close