Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PRIVLACNOST

PRIVLACNOST

Tudi, če “ima jajca” in kompromisov trenutno ne jemlje kot osebni napad…. se potem to na dolgi rok (vsaj po mojem vedenju sodeč) sfiži… in potem so očitki, kot da si hotel nekoga spreminjati in bla bla bla….. al še hujš, da si nekomu “s tem spreminjanjem” uničil življenje :))[/quote]Bibita tole mi je pa znano…. Kakšne knjige pa ti to bereš? 😉 :D[/quote]

Seveda, da ti je znano, ker je resnično, povzeto iz življenja, ne iz knjig 🙂


Mogoče res ne neko nasprotje, ampak nekaj ali neka lastnost, ki jo druga oseba v sebi pogreša.
Saj ne rabimo nečesa, če ne čutimo potrebe po tistem.
Verjamemo, da nam lahko nekdo nekaj da in nas izpolni z občutki zadovoljstva, ko bomo zadovoljili svojo potrebo.

Če se spogledujemo s tortico, potem to ne pomeni, da je tortica naše nasprotje, saj smo sami prav tako lahko in tudi bomo nekomu hrana…:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close