PRIVLACNOST
Kaj pomeni nasprotje? Kaj je sploh privlačnost? Je to nekaj kar traja, ali je to nekaj po čemer trenutno hrepenimo?
Marko, a ni dovolj, če ti zase veš, kaj tebi pomeni sila privlačnosti?:) Ker če bomo iskali definicijo, potem ne pridemo nikamor. Vsak se vidi v svojih vodah.
Zame je privlačnost to, da je nekdo zanimiv v tolikšni meri, da ga bo vedno nekaj delalo privlačnega. Karizme, energije ne izgubiš kar tako:).
Mene recimo ne moti, če moja draga raje od mene pospravlja. Pomembno pa je, da je moje nepospravljanje še v takšnih mejah, da nje to ne moti tako, da se ji zdi neprivlačno. Je to nasprotje? Kar se tiče razmišljanja, imam raje podobnost, sicer hitro pride do razhajanja pri tem, kaj je v odnosu dovoljeno, spoštljivo in kaj ne. Po moje.
Z mojega zornega kota to ni nasprotje, samo različna razdelitev delovnih nalog. In tako kot si ti rekel, dokler to ni moteče in recimo ti ne ležiš dvignjenih nog, ona pa non-stop pospravlja okoli tebe:).
Ja, vrednote morajo biti podobne ali vsaj usklajene, da ne prihaja do nepotrebnih trenj. Samo o tem se razmišlja že pred vstopom v resno razmerje.
Jaz nisem žurer in bi težko shajal z žurerko, ker menim, da gre za različen način razmišljanja, dojemanja sveta, družbe, vrednot. Ni pa nujno. Odvisno kaj smatraš pod žuranje, kakšno vedenje, navade itn.
Jaz enako. So stvari, ki jih lažje toleriramo in stvari ki jih težje ali pa sploh ne. Nekaj, kar je v nasprotju z mojimi načeli recimo.
Sicer sem pa mnenja, da se da s pogovorom marsikaj rešit, razjasnit, poleg vse pa poslušanje drugega in zares slišanje, brez obrambnih mehanizmov. In sprejemanje drugačnosti.
Na koncu sploh ni pomembno, kaj koga privlači, pomembno je, kako se ob nekom počutiš in kako se želiš počutit.
Saj to je povezano. Če te nekdo tako in drugače privlači, se ob njemu posledično tudi dobro počutiš.[/quote]
Nauk tega je, da izbiraj glede na svoje počutje in ne glede na to, kar pravijo drugi ali pa kar so pravili nekoč. 🙂
Mene pa zanima, kdaj bo kaka akcija za trojne bonus točke, da napišem kaj dobrega.
Forum je zaprt za komentiranje.