Poženščeni moški -oddaja na TV
Dobr da ti VEŠ, kaka je resnica, ne? 😀
In po tvoje smo ženske srečnejše od naših babic zato, ker se LAHKO ločimo od nasilnega/pijanega/varajočega dedca? To je zate sreča? Meni se zdi sreča oz. bolje rečeno napredek volilna pravica za ženske, možnost samoodločanja glede splava ipd. Oz. sna oba spola gledano, da te ne ustrelijo, če zbežiš čez mejo brez dokumentov.
Vsako obdobje ima svoje razloge za srečo in za nesrečo. Po drugi strani pa tudi ločitev sama po sebi ni nujno razlog za srečo. Koliko tavajočih ločenih duš (obeh spolov) ni sposobno predelat “travm iz zakona” in se ne zna ponovno odpret, bodisi zaradi sumničavosti bodisi, ker izbirajo partnerje istega kova?
Tako da je tole spet neverendig story, zelo relativno (kakor za koga torej).
Malce iluzorno gledaš …. marsikatera trpinčena ženska se tudi v današnjih časih ne loči. Iz prav istega razloga kot se ni njena prednica pred 50 leti. Veliko je tudi takih, ki so ločeni “na papirju”, dejansko pa živijo pod isto streho, ker noben nima denarja, da drugega izplača…
Vse ima svoj plus in svoj minus. Pa fino bi blo, če bi govorila v edinini, v svojem imenu.
Zakaj pa potem je (so) bivši ? :)))
A zato, ker ti je važna kvaliteta in jih zato menjuješ kot spodnje hlače…:)
Na kvalitetnem odnosu je potrebno delati, ne pa zamenjati moškega, ko pride do težav. Potem pa povedati, kako enostavno je najti pravega.
Kako pa ti veš, koliko jih je bilo včasih dobrih ali slabih ?
Lahko bi tebe vprašal, zakaj si tako negativno nastrojena proti preteklosti…
Kaj pa, če sem samo realen ?
Malce iluzorno gledaš …. marsikatera trpinčena ženska se tudi v današnjih časih ne loči. Iz prav istega razloga kot se ni njena prednica pred 50 leti. Veliko je tudi takih, ki so ločeni “na papirju”, dejansko pa živijo pod isto streho, ker noben nima denarja, da drugega izplača…
Vse ima svoj plus in svoj minus. Pa fino bi blo, če bi govorila v edinini, v svojem imenu.[/quote]
Seveda. Samo na zunaj kažejo kako so zadovoljni, ker je to sramotno, če pokažeš, da nisi zadovoljen v odnosu.
Včasih je bil na prvem mestu boj za preživetje. Ženske, ki niso imele sredstev za preživljanje sebe in svojih otrok, so morale ostati v razširjeni družini ob slabem možu in se prilagoditi in delati, če so hotele jesti. Tudi spraševale se niso o kvaliteti svojega zakona, ker so verjele, da tako pač mora biti. Da je življenje trpljenje in plačilo sledi šele po smrti.
Danes je drugače. Z eno plačo, preživnino in otroškim dodatkom se ženska lahko preživlja, pa tudi starši ji običajno stojijo ob strani. Ne ločujejo se samo take, ki živijo s pijancem in nasilnežem, ampak se gre v drugo skrajnost: divje se iščejo kompatibilne duše, z malo vlaganja dobiti največ, živeti po načelih samskega življenja tudi v zvezi, brez prilagajanja, ničesar zamuditi, vse izkoristiti in poskusiti. Jaz, jaz, jaz in samo jaz. Življenje je eno in kratko. Pa je bilo včasih še krajše, pa niso tako noreli. Taka ihta rodi na koncu izčrpane in otopele duše, ki za odnos niso pripravljene delati, ampak verjamejo, da pravega ali prave ni. Kako jih ni, če pa so včasih bili? Uspešne zveze niso tiste, kjer se ljudje po čudežu najdejo, ampak tiste, ki so sposobne iz iskrice zanetiti ogenj in se ne oddaljujejo od njega, da ne bi ugasnil.
Kot prvo, pozenscen moski je pussy, copatar, predpraznik, vecinoma s polnimi jajci. Zenski v odnosu in tudi sicer sledi, kamorkoli, ji dopusca, karkoli, samo da bo zadovoljna in ostala z njim. Hkrati pa svojo podrejenost vidi kot pokazatelj svoje “custvenosti”. To je tipicen “srecno” porocen moski, ki se tukaj oglasa. To je pozensceni moski! Pozenscenost se zacne v glavi, ne v dlakah. 😉
Ampak pussy ni postal od vceraj. Ne, ne. Zenske so ga celo zivljenje “dresirale”, da jih mora “ubogati”. Doma, v vrtcu, v soli, … Vecinoma zenske. Iz v mladosti pogosto spregledanega povprecnega junferja postane zafrustriran potrebnez, ki ob prvem pokazatelju zenskega zanimanja postane ena navadna mehka glista pripravljena pristati na karkoli samo da ga bo lahko namakal.
Tak pussy, ko se koncno izbori za “solidno” placo, postane idealen naivkovic za sodobno “mocno” zensko, ki ji odzvanja bioloska ura. Imela ga bo prva, ki bo pokazala zanimanje. On ni nic izbral. Ona si ga je izbrala, oz. njeni hormoni, ker ji deluje “stabilen” ocka. Ampak ker tega niti sebi ne more priznati, bo zatrjeval, da je ze v prvem “poskusu” “nasel” pravo.
In tako si ustvarita druzino. Ona pise o svojem super tipu. Oh in sploh je, a ne? On pa o svoji custvenosti, prilagajanju in zrelosti.
Par let pretece, zenski hormoni poniknejo, copatarju pa se tako “sledenje” svoji mocni zenski vec ne pomaga. Zakaj? Zato ker se muce na copatarje pac na vlazijo. In tako gre nas copatar lepo na cevelj, razveza, ali pa le z rogovi hodi okrog. 😉
Poženščeno sta mi zelo delovala (že pred leti) brata Bill in Tom Kaulitz iz skupine Tokio hotel…in še dandanes mi niti malo NI jasno, kaj so številne punce videle na njima – zna kdo razložiti?
In od kod ti te številke? Si si jih izmislila ali so preverjena informacija? Pa ne mi rečt, da sem pesimističen, ker se to vprašal. 🙂
Vsakemu pač ni namenjeno partnerstvo. Mogoče pa se je narava začela bunit in je to neka naravna obramba, da se malo zaustavi rast prebivalcev na planetu. Samo zdaj si mora še izmislit naravno kontracepcijo, če ne bo še slabše. 🙂
Dejstvo je, da ste za izgubljanje identitete krivi vi sami. Če nočeš cel pobrit okoli skakat, se pač ne pobrij, pa basta. Jaz imam tipa doma, ki se je letos odločil za brke, s čimer se jaz ne strinjam (ker mu po mojih estetskih merili ne pašejo), ampak samo zato on še ni tekel v kopalnico in si jih pobril, ampak jih nosi z dvignjeno glavo…[/quote]
Če bi bla lepša, bi si jih mogoče, še isti dan dol pobril.
Vidim, da pod “pozenscen moski” razumete le moske, ki vas s svojo fizicno podobo spominjajo na zenske. Jadni ste mi vi, jadni. Prav zares…
Problem pozenscenosti moskih ni izgled ampak obnasanje, se bolj pa razmisljanje pozenscenih copatarjev, pusijev in predpraznikov, ki ste postali vecje babe od najbolj “mocne” moderne zenske. Ahhh…
Televizijski voditelj oddaje Svet Gregor Trebušak ziher ne zgleda tak ane :
http://www.tocnoto.si/modules/aktualno/uploads/img_7573_.jpg
Poženščeno sta mi zelo delovala (že pred leti) brata Bill in Tom Kaulitz iz skupine Tokio hotel…in še dandanes mi niti malo NI jasno, kaj so številne punce videle na njima – zna kdo razložiti?
http://www.google.si/search?q=bill+tom+kaulitz&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=dvtuUfCEA4zntQa_sIHIDQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=715%5B/quote%5D
Tokio hotel je bila glasbena skupina, ki je bila všečna predvsem mlajšim predstavnicam ž. spola, najstnicam bi reku. Odrasla ženska ziher ne bi hotela imet takšnega “moškega” ob sebi. Kaj bi pa lahko s takim počela ? Še, ko bi šla v trgovino skp, bi ona mogla nost vrečke namesto njega.
Še moj povzetek kar se tiče videza sodobnih moških. Danes je kul, če imaš mišice, si pobrit po celem telesu, imaš kratke lase, lepe zobe, si temnejše polti, nosiš roza majčko, pa še kak uhanček bi zraven pasal. Točno na take modele se lepi večina bejb starih od 18-25 let, o starejših / mlajših generacijah ne bom govoril, ker se večinoma ne nahajam v taki družbi.
Če je v 80ih bil jebač tale model :
http://everguide.com.au/resources/flyer/280812013253_hasselhoff_1600w.jpg
Je danes smatran za jebača ta :
nuff said
Spet posplošuješ. Določenim ženskam pač uspe tudi otroke vzgojiti, ki potem niso čustveni zmazki, živčne razvaline ali podobni izgubljenci. Je pa pogoj, da se zavedajo, da otrok ni nadomestek partnerja, ampak bitje, ki bo nekoč odraslo v samostojnega človeka, in ga temu primerno potrebno tudi usmerjati.[/quote]Te določene ženske si ponavadi najdejo nekoga in se čustveno ne obešajo na svojega otroka in tak otrok ima vzor moške podobe v kakem stricu, mogoče dedku ali pa tudi pri svojem biološkem očetu, če ostaneta starša v nekem normalnem odnosu po ločitvi.
Smo jaz nisem pisal o teh določenih ženskah 😉
Pisal sem o onih drugih, ki se mogoče niti ne ločijo od očeta svojih otrok in teh je bistveno več.
Milijo, da bodo same zmogle vse okoli otroka in otrok je njihov celi svet, čustveno so tako pripete naj, da ne vidijo ničesar in nikogar več okoli sebe, niti jim nihče več nič ne pomeni.
S to svojo čustveno nesposobnostjo/zmedenostjo vzpostavit odnos s svojim partnerjem, udušite vso moškost, ki naj bi zrasla iz mladega fanta in o kateri sanjate ženske, ki si želite “pravega moškega”… 🙂
Tudi ta tvoje zapis bi se lahko razumel kot jamranje. Mogoče preveč druge sodiš po sebi in zato vidiš le jamranje. V resnici pa le debatiramo.
Forum je zaprt za komentiranje.