Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poženščeni moški -oddaja na TV

Poženščeni moški -oddaja na TV

Videti je, kot da si življenja brez mene ne zna več predstavljati :))))))))))))))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne vem zakaj vedno nekaj podčrtaš in potem mislim, da gre za … link do tebe.
In potem se že razveselim priložnosti … :DDDDD

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne vem zakaj vedno nekaj podčrtaš in potem mislim, da gre za … link do tebe.
In potem se že razveselim priložnosti … :DDDDD[/quote]
da mi ni treba prepisovati in navajati, da citiram kar komentiram

ne se truditi .. ti ne gre
(evo, tudi italiko uporabljam, pa boldanje … )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne vem zakaj vedno nekaj podčrtaš in potem mislim, da gre za … link do tebe.
In potem se že razveselim priložnosti … :DDDDD[/quote]
da mi ni treba prepisovati in navajati, da citiram kar komentiram

ne se truditi .. ti ne gre
(evo, tudi italiko uporabljam, pa boldanje … )[/quote]

Si opazil, kako lahko z ljubeznivim najedanjem nekoga spraviš hitreje ob živce, kot če ga grdo žališ ?

ne se truditi .. ti ne gre :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


da mi ni treba prepisovati in navajati, da citiram kar komentiram

ne se truditi .. ti ne gre
(evo, tudi italiko uporabljam, pa boldanje … )[/quote]

Si opazil, kako lahko z ljubeznivim najedanjem nekoga spraviš hitreje ob živce, kot če ga grdo žališ ?

ne se truditi .. ti ne gre :)))[/quote]

Ne. in me tudi ne zanima

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Si opazil, kako lahko z ljubeznivim najedanjem nekoga spraviš hitreje ob živce, kot če ga grdo žališ ?

ne se truditi .. ti ne gre :)))[/quote]

Ne. in me tudi ne zanima[/quote]….je rekla lisica, ko ni dosegla grozdja….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne. in me tudi ne zanima[/quote]….je rekla lisica, ko ni dosegla grozdja….. ;)[/quote]
in tako si ti preživel

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

….je rekla lisica, ko ni dosegla grozdja….. ;)[/quote]
in tako si ti preživel[/quote]Ja, ker je grozdje ostalo tistemu, ki ga dosežemo…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To ni tema o grozdju.

Robi, v bistvu je, saj govorimo v prispodobah. No, bolj je govora o lisicah. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem gledal oddajo in v poženščenih moških vidim tudi prednosti.

Vpeljava institucije poroke je beta moškim zagotovila, da se rodijo otroci, ki nosijo njihove gene, ženskam pa je omogočila pridobitev dobrin za zagotovitev preživetja njenih potomcev. Poroka je bila izmenjava dobrin in predstavljala osnovno celico za stabilnost družbe in razvoj civilizacij. Pred vpeljavo poroke so večino žensk pobrali alfa samci, vsi beta samci pa so se borili za preostanek, ki alf ni zanimal. Večina beta samcev tudi nikoli ni prenesla svojih genov naprej (nizek evolucijski fitness) in alfe so mnogokrat zaplojevali otroke, za katere so nato bete morali skrbeti, niso pa bili njihovi biološki očetje.

Danes je zadeva vedno bolj podobna preteklemu času. Alfa moški, ki razumejo, kako ženske delujejo in na kaj se odzivajo, dobivajo vedno več seksa in po njih je veliko povpraševanja. Beta samci izpadajo iz seksualnega tržišča in se borijo za preostanek žensk, ki jih alfa samci nočejo. Četudi veliko žensk ne more dobiti alfa samca, bodo za njih kljub vsemu tekmovale z drugimi ženskami preprosto iz dejstva: ker ga želijo imeti ostale ženske, je tudi njim toliko bolj privlačen. Ta pojav se opisuje kot hipergamija, in je naravna tendenca žensk. Pomeni trajno stremenje k najboljšemu in najbolj uspešnemu partnerju, za katerega mislijo, da ga lahko dobijo. In feminizem je povzročil ravno to: omogočil, da je hipergamija zopet postala normalen pojav (v času institucije poroke je bila bolj ali manj uspešno zatrta). Rezultat je, da se ženske poročajo z betami (ti. ostanki na seksualnem tržišču), ker alf ne morejo dobiti. Vendar pa zaradi hipergamne narave niso zadovoljne (ki jo je feminizem uspešno osvobodil okov) in se zato ločijo / prevarajo z alfo / ali pa čakajoč Godoja živijo samsko življenje (alfa samca, ki se bo z njo pripravljen spustiti v trajno razmerje —> zakaj že?).

V čem torej vidim prednosti poženščenih moških? Za mene in meni podobnim bo vedno več garantiranega seksa in novih žensk (že sedaj!), za ostale moške pa… recimo da virtualne partnerke in sexbot-i.

Je pa ironija v tem, da so nam ravno naše lastne mame in babice vcepljale v glavo, da se moramo obnašati ravno na način, da postanemo tisti poženščeni moški, nad katerimi se ‘moderne’ ženske tako rade pritožujejo.

Poženščenim moškim ostane tako le dvoje:
1. bolj zahteven način z veliko dela na osebni rasti – da se osvodobijo družbenega programiranja, zaradi katerega so postali taki in živijo po lastnem imperativu in viziji. To bo dosegel le neznaten odstotek; večina bo ostala v statusu quo, ker jim je tako bolj udobno. Ljudje pa tako ali tako neradi stopimo ven iz okvirjev, ki nam dajejo ugodje.

2. lažji način: življenje v milnem mehurčku prepričanj, s katerimi smo odrasli vse do konca življenja, z velikim potencialom za ločitev (~ 50 %), nesrečnimi razmerji, servilnostjo in nezaupanjem do žensk. Na žalost je to končna postaja večine.

P.S. Ta oddaja je bila prava osvežitev za ‘mainstream’ medijsko poročanje, ker so v njem svojih pet minut dobili celo tisti, ki hrbtenice ne upogibajo pod pritiskom ‘politične korektnosti’ in ‘kulturnega marksizma’. Ponavadi tistim, ki dvomijo v ti novodobni ‘dogmi’, medijska zastopanost izpuhti ali pa se jih celo sramoti in pravno prepreči kakrnoškoli udejstvovanje. In ravno ta dva pojava sta ena izmed glavnih krivcev, da smo pristali v trenutnem družbenem stanju. Kar posejemo, bomo poželi. Imate pa kot posameznik izbiro, kakšno seme boste posejali.

Komaj čakam, da ženske zlijete žolč name 🙂 pa moški tudi

Če bi bil na mestu alfa samcev, se ne bi preveč veselil pojava poženščenih moških. Če se bodo namnožili do kritične mase, bodo namreč spodkopali avtoriteto mačistov. Kaj naredi alfa samca za statusno figuro? Da mu ostali sledijo. Dokler mu nihče ne sledi in ga upošteva, tudi za samice ni kaj prida privlačen. Beta, gama, delta in ostale kastne verzije tepcev ga delajo atraktivnega. “Softiji” so pa nekaj drugega. Oni so druga kultura, ki jim za ta razmerja ter atribute moči dol visi. Več kot bo takih, manjše občestvo malikovalcev bodo alfe imele okoli sebe, redkejše bo njihovo postavljaško perje in manjša njihova privlačnost za nasprotni spol. Verjetno je tudi zato taka (podzavestna) mržnja mačistov proti pedrom, ker jim slednji ne sledijo, se ne poistovetijo z njimi, niso njihovo občinstvo in manjkajo k prestižni številki množice, ki jo zmorejo obvladovati v dokaz svoje moškosti pred samicami.

Klasične samice potrebujejo tako alfe kot ostale izvedbe patetičnih fukfehtarjev, ker pripomorejo k stabilnosti, v kateri imajo one seksualno prevlado. Dokler se vsi grebejo za pi č ko, se za vsako najde podložnik, ki si domišlja, da je gospodar. Softiji s svojo nezainteresiranostjo delajo zmedo in razpoke v klasični spolni koncept tihe, zvijačne ženske prevlade. Ženska moškemu razen svoje seksapilnosti ne more ponuditi praktično ničesar, da bi ga prepričala v jarem. Če tipa to ne zanima, je nemočna.

Potem je pa tu še ena redka, ampak najbolj impresivna vrsta samca – neodvisni samec. Tip, ki je presegel tisočletno blesavljenje z alfa, beta in ostalimi vlogami spolnega hlapčevanja babam. Tip, ki je dosegel stopnjo zavestne indiferentnosti do ženskih seksualnih manipulacij, predstavnik svobodne volje, ki ima strasti pod kontrolo in ne one njega, tako kot razne alfa samce, ki so jim pravzaprav babje gospodarice nadele ta poniževalna imena, katerim duševni siromaki verjamejo, skupaj z njegovimi podložniki vred. Dokler se moška žival ne bo otresla poneumljajoče obsedenosti s seksom, toliko časa družba ne bo napredovala iz svojih barbarskih, hierarhičnih oblik mračnjaštva v nekaj bolj humanega in presegajočega narave prostaške divjine. Če so poženščenci prvi množični znanilci tega, so dobrodošli na sceni.

Odlicen korak naprej, Kuskus. Se kar strinjam s predstavljenim zornim kotom. Potrditve vidim tudi v praksi.

Se vedno pa ostaja problem, da se taka rast kvantitete raspolozljivih zensk tezko nadomesti padec kvalitete le teh. Z rastjo kvantitete raspolozljivih zensk mislim na to, da ti je vse vec zensk na “raspolago” za seks, vezo, kar ze. S padcem kvalitete zensk pa v tem kontekstu ciljam na njihovo vse vecjo domisljavost, posledica feminizma in pozenscenih moskih, ki so jim celo zivljenje pihali na duso in se jim do skrajnosti prilagajali.

Drugace povedano, izbirati med 1000 zenskami, katerih vecina si domislja, da bi tudi ti moral biti kuza kot njen pozensceni bivsi, ni ravno nek blagoslov. 🙂

Naraven rezultat hipergamije je, da skoraj nobena ženska ni dolgoročno zadovoljna z moškim, ki je njen partner. Vedno zavedno ali nezavedno preverja, če lahko “dobi” še boljšega. Keč vsega skupaj pa je v tem, da moškemu, ko dobi nalepko “partner”, privlačnost v očeh ženske pade. Če se ji je še pred tem zdel poseben, z vzpostavitvijo zveze postane navaden, seks pa postane po več letih istih gibov prav beden. In ženska bo dovzetna za pihanje na dušo ostalih samcev, tudi če v primerjavi z njenim niso nič posebnega.

Sem že pred časom napisal: 20% moških seksa z 80% ženskami, ostalih 80% moških pa seksa z 20% ženskami. To pomeni: marsikateri moški ne seksa. Večina jih je zaradi tega zafrustriranih, nekateri pa pod mankom seksa postanejo aseksualni in jih seks v bistvu ne zanima več. Tudi taki moški so dosegli neodvisnost od ženska, pa čeprav so s stališča alfa samca luzerji.

Dokler pa moški sodeluje v podganji dirki “kako naj dobim čimboljšo samico”, je vsaka njegova umetna razvrstitev med alfa, beta, gammma…brezpredmetna, ker ga dolgoročno v zvezi verjetno čaka ista usoda.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Točno o tem sem že sam pisal ne dolgo nazaj. Kdo fila ego feminističnimi ženskami ? Ja kdo le, poženščeni moški – beta samci seveda. Pred tabo je torej zaradi takih primerkov težja naloga, no lahko je tudi lažja, odvisno kako dobro si naštudiral zadevo. Takšnim ženskam se moraš postaviti po robu in jih prbit na realna tla, ne smeš jim dovolit, da še na tebi uporabljajo to moč manipulacije, ki se je vse do danes vsakič izkazala za uspešno strategijo.

One more thing. Predstavljajte si, da ženske kar od enkrat ne bi bile deležne tolikšnega števila komplimentov in bile oblegane s strani beta samcev. Kaj bi se zgodilo ? S tem ne bi naredili medvedjo uslugo samo nam, ki se ne plazimo za vsako drugo kandidatko, pač pa tudi beta samcem, obupanim moškim, ki ne zberejo dovolj poguma pristopit k ženski in ji povedat, da se zanimajo zanjo. Do tega pa seveda pride z razlogom. Če si človek že v naprej predstavlja kako bo skenslan, a se vseeno poda v to, ko mu je ponujena priložnost, s takšnim nesamozavestnim pristopom prav tako ne bo nič dosegel pri njej. Misli si, ah, predobra je zame, takšno mi bo slej kot prej ujagal kak mišičnjak, nekdo ki zna delat z ženskami. Torej, tudi če je na koncu ta beta samec uspešen pri takšni ženski, da se ga je npr usmilila in mu vseeno dala šanso, ta še vedno ne bo ravno v nekem zavidljivem položaju. Kljub temu, da bo užival v njeni bližini in bil ponosen nase, ker mu je uspelo osvojiti tako luštno bejbiko, se bo istočasno tudi zavedal, da mu že jutri lahko pobegne za drugim. Tako bo potem vsakič, ko bo zagledala za drugim moškim zganjal paniko s pretiranim ljubosumjem in ji s tem na nek način dal misliti, da mogoče pa on ni lih tist the real deal, ki ga je čakala celo življenje. Na začetku se ji bo s takšnimi izpadi zdel kjut, ker pokazati ljubosumje v manjši meri ni nič posebnega, s tem samo daš partnerju vedt, koliko ti pomeni, če pa ti to kar naprej počneš iz dneva v dan ima pa to lahko kvečjemu samo negativen učinek. Še to, če bi se ta beta samec aka poženščen moški zelo dobro zavedal, da je tudi za njega dovolj izbire na trgu, torej, če ga pusti sedanja punca, da si bo lahko z lahkoto našel drugo, potem tudi ne bi prišlo do tega kar sem pisal zgoraj.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Vedno sem rad poslušal tiste oddaje, ko “otroci razmišljajo”. Tudi tole je bilo zabavno brati. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidiš, Marko, meni se pa zdiš ti en, ne ravno otrok, bolj najstnik. Najstniki so prepričani, da vse vedo in da bodo učili druge. In takšen si ti v svojem omejenem svetu, ko si celo domišljaš, da “vse veš”. Veš pa tako zelo malo, da si niti misliti ne moreš. In ker si prepričan, da “vse veš”, so ti razmišljanja vseh drugače mislečih čudna, če niso v skladu stvojim omejenim iskustvom in svetom.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider: 🙂

Jaz jaz jaz in še enkat jaz.


Krasen argument, čist v tvojem stilu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Krasen argument, čist v tvojem stilu.[/quote]

To je pač njegov osebni stil. Jaz jaz jaz in še enkat jaz. Kdo bi mu zameril.


Ne, jaz razumem, da so iskustva drugih drugačna od mojih. Po drugi strani pa imaš prav, res lahko tako izpade moje pisanje. Ni bilo tako mišljeno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V takih primerih je najbolj zabavno to, da ženski komentarji kar naenkrat izginejo, tipi pa med seboj razvijejo konstruktivno debato 😉

Dobro je brati komentarje tistih, ki se ne bojijo biti politično nekorektni.

@ Fotrov sine

Zadel si terno. Alfa in beta samcev nisem definiral, ker bi za tako preobširno zadevo moral odpreti novo temo 🙂

Z modernimi beta samci imam v mislih predvsem ‘softiče’. Z alfa samci pa ravno po tvojem ‘neodvisne samce’. Biološka razdelitev alfa/beta je bila narejena samo za ilustracijo, da bi napisal čimbolj preprosto. Mačistov ne smatram kot alfe, ker morajo svoj alfa status vedno dokazovati drugim, če ne ga izgubijo. V evolucijskem smislu je alfo vedno izpodrinil nek drug srečnež, v tistem trenutku, ‘beta’ samec, ki je nato postal alfa. Kolo sreće opet se okreće. V modernem svetu pa taki tipi dobivajo seks in ženske, vendar so še vedno sužnji njihovih vagin. Njihov uspeh morajo vedno potrjevati drugim, če ne izgubijo svoj status. ‘Neodvisni samec’ pa je ravno tisti, ki: žensk ne postavlja na piedestal, ne prosjači za seks, ker ima potencialnih vagin v preobilju (če jo že potrebuje v nekem trenutku), ne razvije oneitisa na določeno žensko, v zveze vstopa z razumom in ne preko holywoodskih fantazijskih romanc, ni se mu potrebno dokazovati drugim moškim ali ženskam, verjame v svoj imperativ in živi točno to, kar pridiga. Posluša nasprotna mnenja in jih analizira za izboljšanje samega sebe. To je prava ‘mentaliteta preobilja’. Ravno dejstvo, da zaradi ene vagine ne bodo naredili ničesar, kar bi jih zamajalo njihova prepričanja in temelje, na katerih so zgradili svoj jaz, v ljudeh vzbuja spoštovanje, hkrati pa srd in zavidanje. Čredni nagon je premočan.
V anglosaksonskem svetu se tem moškim reče MGTOW (men going their own way). Vstaje poženščenih moških pa se vsaj zaenkrat še ne bojim: sodobna potrošniška kultura omogoča sto različnih načinov, kako ohranjati libido pod kritično mejo upora. Pornografija in prava propaganda k masturbaciji sta le eni izmed mnogih prijemov, kako te moške držati na vrvici. Nekoč se je ta kritična masa lažje organizirala in uprla; danes je tudi precej boljši nadzor nad našim vedenjem kot je bil nekoč.

@ Dater

Na žalost se bo upad v kvaliteti nadaljeval naprej, razen če se ne bo zgodil nekakšen družbeni preobrat za 180°, ki bo celotno zadevo redefiniral. Dober primer je Rusija; nekoč najbolj feministična tvorba na svetu (desetletja pred zahodom), je v njej danes močno prisoten naravni red: peskovnik za najbolj iznajdljive (darwinistični zakon) in super feminilne ženske, ki se borijo obdržati vsakega ‘normalnega’ moškega, ki pa je lahko čisti beta, omega, whatever že. Če karikiram: samo da ne pije alkohola, pa je dovolj dober zame (pa da ima neke vrste delo, čeprav na črno). Kam je izginila zahteva po 1000 EUR plače, služba v javni upravi s 30 dnemi dopusta, lastno stanovanje, vsakoletno potovanje v eksotične kraje in 10000+ evrov prihrankov?

Feminizem kot sam lahko obstaja edino z izdatno socialno državo. In to si privoščijo samo bogate države. Manj je bo, manj bodo ljudje razmišljali kot potrošniški zombiji

@ Spider

Tudi sam si na dobri poti do tebi končnega cilja

@ Sadni

(Predstavljajte si, da ženske kar od enkrat ne bi bile deležne tolikšnega števila komplimentov in bile oblegane s strani beta samcev. Kaj bi se zgodilo ?)

Jaz pa mislim, da bi postale bolj prijetne in si znižale pričakovanja. Žensko počutje je odvisno od pozornosti drugih. Zato imajo FB profile z nešteto slik v kopalkah, so izbirčne v vsem in hočejo samo najboljšega tipa. Socialna omrežja, poplava ženskih revij, oddaj jim vbija v pamet, da so vse najlepše, edinstvene in vredne samo najboljših stvari. Če bi jih beta samci nehali oblegati in pihati na dušo (nehali postavljati ‘vagino’ na piedestal), bi ostale brez pozornosti. To pa nobena noče, da se ji zgodi (naj mi kar pišejo, da to ni res; yea right). Vendar se to ne bo zgodilo – softiči obožujejo svoj milni mehurček in ga ne bodo predrli, da bi spremenili svoje klečeplazne navade. Ostanki, ki jim jih namenijo ženske, so jih zlata vredni.


@Marko

S svojimi komentarji v stilu ‘ko otroci razmišljajo’ nazorno prikazuješ svoj domet in razumevanje. Moja pot osebne rasti traja že kar nekaj let in vem, kako drugače se sedaj ženske vedejo ob meni. Z njimi ravnam lepo, spoštljivo in gentlemansko. Vendar pa ne odstopam od svojih pravil in sem ponotranjil nekatera načela, ki sem jih zapisal v repliki na @ Fotrov sin. Kako za vraga je možno (po tvojem mnenju), da je to nasprotujoče si dvoje združeno v eno?

Kar pišeš v drugih komentarjih, vse to predstavlja del odnosa moški/ženska (se deloma strinjam z nekaj zadevami), ni pa njegova osnova. Praktično celotna dinamika med spoloma temelji na paru dominanca/submisivnost. In ko obvladaš način uporabe teh dveh lastnosti (na subtilni ravni, ne mačo stil), te bodo ženske predstavljale znankam kot prijaznega, prijetnega, zabavnega in ‘hudega’ tipa. Se sliši neverjetno?

Če verjameš v to, kar pišeš, potem to spoštujem in ti želim vse dobro. Ne pa ostalim dokazovati, kako se motijo in kako imaš ti prav; tako smo se obnašali kot najstniki. Zgleda imamo ‘razmišljajoči otroci’ več izkušenj kot ti, ti. veteran.

Sedaj pa dovolj za danes 🙂


Ja, lahko bi se tako bralo. Sam pa vem, da je to bil le izraz naveličanosti vrtenja v tem krogu debat, nič drugega. 🙂


Ne, ne sliši se neverjetno, to lahko tudi potrdim.
Imaš prav, ni prav kazati, da sem motijo, to ni smiselno. Saj ima vsak svoj prav in kdor ne išče pomoči, nasvetov, ne bo nikoli sprejel neke resnice drugega, ker ima vsak svoja prepričanja, da podlagi lastnih izkušenj. Ampak saj samo debatiramo, izmenjujemo mnenja, vsaj tak naj bi bilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Točno tako, tudi sam sem takšnega mišljenja. In poglej ravno na teh socialnih omrežjih se dogaja tisto, kar bi se lahko čist komot dogajalo tudi zunaj, ampak se ne ane. Poženščeni moški so lahko pametni samo za tipkovnico, v živo bi pa bili ob taki ženski tihi kot miške, se ji niti pod vplivom alkohola ne bi upali približati. Medtem, ko na drugi strani alfa samci ne čutijo nobene potrebe po iskanju partnerke po takšnih profilih, saj jim konec koncev tudi tega ni potrebno počet.

Res je, ženske naravnost obožujejo takšne komplimente. Se slika pred ogledalom z mobitelom, uplowda sliko na profil, potem pa klika refresh in čaka kdaj se bo na ekranu pojavil nov komentar. Luštna si, lepa si, mmm dobra si mačkica, ka bi ti delo ipd. To je njena doza, naslednji dan zadevo ponovi, spet naloži novo sliko, na kateri je po možnosti še slikana v istem prostoru, v isti obleki in še skoraj z identično pozo. Potem pa pazi to foro, kljub temu, da ne odpisuje nikomur, ti še kar nadaljujejo naprej s svojim poslanstvom. Pomoje si misli pri sebi, lahko, da bo odpisala, morda pa bo pristala na pijačo. Japajade, ti še prek neta nič ne dosežejo. Treba imet urejen profil, par atraktivnih slikic, kjer kažeš trebušne mišice, slika kjer sediš za volanom, obvezno še par slik kjer si slikan s prijatelji, da ji izpadeš kolikor toliko outgoing. Potem pa še sam pristop, ki se NE glasi : živjo pičkica, ampak lepo kulturno pozdraviš, odpreš tu pa tam še kako zanimivo temo, s katero bi lahko pritegnil njeno pozornost in jo nato šele povabiš na pijačo. Ampak ne, poženščeni moški ne bodo niti tako preprostih stvari dojeli, še naprej bodo sedeli za tipkovnico brez uspeha, pa pisali statuse : vse pi*ke so iste, iščem resno punco, bi mi katera delala družbo za novo leto,…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close