Pa dajmo o dečku s petardo in državi ter starših
Darko619, 06.01.2025 ob 19:14
no ja, 06.01.2025 ob 19:09
Darko619, 06.01.2025 ob 18:50
Še enkrat za zabitočrednike nepismene, cepljene in umsko slepe, pa še kar ne bodo štekal in zanikal rasnico:
Iz članka:
V zgolj štirih dneh, od 30. 12. do 2. 1., so v UKC Ljubljana zaradi hudih poškodb po uporabi pirotehnike obravnavali štiri mladoletnike, vsi so mlajši od 14 let. Dva sta izgubila roko – vse prste z dlanjo, tretji je utrpel poškodbo glave in najverjetneje izgubo vida na eno oko, saj mu je raketa priletela v obraz, četrti pa se je poškodoval ob uporabi predelane pirotehnike. Policija je obravnavala tudi primer, ko se je baterija z raketami prevrnila. Rakete so začele leteti na podstrešje hiše, ki je nato zagorela. Škode je za več tisoč evrov.
Vir:
. https://www.24ur.com/novice/slovenija/nesrece-prirotehnicna-sredstva.html .
—————————————-
RAKETE so bile v prosti prodaji.
BO JASNO DEBILI KAJ VEČ ZDAJ?
Lej, tudi če so bile rakete v prosti prodaji, ob normalni uporabi ne more nikogar raniti. Če pa nekomu nameriš v ksiht, ga pa lahko rani, ja. Tako kot kuhinjski nož, ki lahko poškoduje, če ga uporabljaš proti drugemu človeku. Bi prepovedal tudi vse nože? A veš koliko je morilskih napadov z noži? Koliko ljudi umre zaradi noža in koliko zaradi rakete, ki mu jo je nekdo v ksiht naciljal?
In ne, ne more biti država krivec za vse, pa četudi ima policija in sodstvo ljudi pod kontrolo. Ti bi bil med prvimi, ki bi znoreli, če bi bila policija vsepovsod po ulicah in stanovanjih in preverjala, ali ima kdo petarde pri sebi, ali ne? Saj ti ne gre zares za to, da bi morala policija imeti vse pod kontrolo in vsakega preverjati, gre ti za to, da spet noriš čez državo.
Hkrati pa niti malo ne pomisliš na to, da je tvoja ureditev, kjer ne bi potrebovali ne policije ne sodstva ne države, ker bi bili vsi ljudje tako moralno odgovorni, da bi vedno ravnali prav, navadna utopija. Še večja utopija kot tista od komunistov, kjer naj bi vsak želel samo toliko, kolikor rabi in nič več. Pa že tista je končala klavrno, ker je narod pač požrešen. Tvoja pa niti zaživeti ne more, ker je idealistična do te mere, da človekove narave sploh ne upošteva, ne razume, ne dojame. V tvojem odgovornem svetu, nihče ne bi uporabljal nobene pirotehnike, ker bi bil narod na tako razviti točki, da tega ne bi potrebovali niti želeli. Ne mularija ne odrasli. Potem se pa zbudiš!
Vsak izgovor za izkrivljanje resnice ti je dober budala ponavljajoča se forumska. Tebi razlagati in pojasnjevati tisočkrat ene in iste stvari je nesmiselno. Dej pet jurjev na mojo mizo pa si vzamem čas da ti razlagam kake pet minut.
Hahah, pet jurjev, ja. To si imel namen, ne? Prodajat tvoje nebuloze za keš. Pa si očitno ugotovil, da bi prišla samo robi pa grenivka, pa še tadva ne, če bi bilo plačljivo.
Kar vleci se ven, klošar! Gor pišeš o tem, kako bi morali biti ljudje moralni in ne bi rabili nobene države. Ja, kot pravim, pol se pa zbudiš in ugotoviš, da rabiš tako državo kot policijo in sodstvo. Ker ljudje so po navadi moralni samo do drugih, ko pa pride do njih, pa morala hitro ubere druge poti. (Hitro bi recimo obsodili nekega morilca, če bi pa ta morilec bilj njihov sin, bi pa drugače brenkali. Hitro bi obsodili nekega politika kraje, če bi bili pa na njegovem mestu, bi jih ogromno naredilo isto. Celo tisti, ki tukaj najbolj norijo proti lopovski bandi na oblasti.) In če tega ne kapiraš, nimaš kaj blebetati o ureditvah, državi, nepotrebnosti policije itd. Ker izpadeš kreten. Kar zelo verjetno tudi si.
Darko619, 06.01.2025 ob 19:18
edino to, 06.01.2025 ob 19:16
Darko619, 06.01.2025 ob 19:01
kje si zdaj @edino to, debilčina? te je kaj sram debilnosti?
čaki malo, raketo je nekdo nekomu v obraz raznesel? Nalašč al kaj? To je potem stvar za policijo, da tistega ali starše od tega, ki je to naredil fajn oglobi in upam, da jih bodo še starši tega otroka tožili. Pa kaj tebi ni jasno?? Z vsako stvarjo lahko nekoga poškoduješ, idiot kretenski. S ključem lahko človeka porežeš po obrazu, z vazo ga treščiš po betici ali pa mu s ponvijo razbiješ lobanjsko dno, ali pa ga zvežeš in mu z vžigalnikom zažgeš lase pa še kaj drugega. A zdaj bi morali vse to prepovedat ker se je nek idiot odločil da bo nekomu v obraz nameril raketo??????????????? Daj odjebi kreten. Petarda je čisto nekaj drugega, to neartikulirano lahko poči in uniči nekomu roko, ker jo pač moraš prižgat, če hočeš da deluje.
Dej rajš povej kar si prej in ponovi, da se še enkrat zgrozim tvoji debilnosti brez tega drugega nakladanja in teptanja prazne slame.
Kaj sem pa napisal, budala? Da nihče od ranjenih ni uporabljal rakete!!! Saj jih ni! Uporabljal jih je drugi in to v namen poškodovati nekoga drugega. Razumeš to, debil? Uporabil je raketo kot sredstvo za poškodovanje nekoga! Kot bi lahko uporabil nož, ponev, kamen, vazo, pokal, vžigalnik….. Kaj ti ni jasno? Tu govorimo o mulcih, ki se SAMOPOŠKODUJEJO s pirotehniko. Če pa ti petardo prižgeš in jo rukneš nekomu v ksiht, je pa to NAPAD!!! In bi moral biti obravnavan tako!
edino to, 06.01.2025 ob 19:30
Kaj sem pa napisal, budala? Da nihče od ranjenih ni uporabljal rakete!!! Saj jih ni! Uporabljal jih je drugi in to v namen poškodovati nekoga drugega. Razumeš to, debil? Uporabil je raketo kot sredstvo za poškodovanje nekoga! Kot bi lahko uporabil nož, ponev, kamen, vazo, pokal, vžigalnik….. Kaj ti ni jasno? Tu govorimo o mulcih, ki se SAMOPOŠKODUJEJO s pirotehniko. Če pa ti petardo prižgeš in jo rukneš nekomu v ksiht, je pa to NAPAD!!! In bi moral biti obravnavan tako!
Upam da ljudje vidijo in berejo vaše debilizme in bodo zaštekal ZAKAJ STE ZABITA ČREDA in da to imenovanje ni zaradi žlehtnobe ampak res odraža vašo NEpamet.
Darko619, 06.01.2025 ob 19:34
Upam da ljudje vidijo in berejo vaše debilizme in bodo zaštekal ZAKAJ STE ZABITA ČREDA in da to imenovanje ni zaradi žlehtnobe ampak res odraža vašo NEpamet.
Kaj je pa narobe napisal? Jaz se s tem strinjam. Imaš mulce, ki gredo recimo nože metat v drevesna debla. In pol se en najde, k ga vrže v sošolca in ga fajn poškoduje po obrazu. A boš tudi pizdil zakaj država ni prepovedala prodajo nožev?
da se pa dovoli prodaja raket je pa zato, ker nekaj morajo pustit. Sej vemo da narod nori na pokanje. Če niti raket ne bi bilo, bi blo še več vsega nedovoljenega.
Forum je zaprt za komentiranje.