Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa dajmo o dečku s petardo in državi ter starših

Pa dajmo o dečku s petardo in državi ter starših

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4992, 06.01.2025 ob 14:28

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 13:57

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4992, 06.01.2025 ob 13:48

Za ljudi kot si ti avtor in tebi podobnim, je edino smiselno življenje v avtoritarnem režimu, kjer je prepovedano vse, kar ni izrectno dovoljeno, za prekršek pa greš v večdesetletno prevzgojo na rob zemlje in tam čakaš, če se te kdo usmili.

Za take kot si ti, osebna odgovornost ne obstaja, še manj napake ljudi, ki so včasih tudi tragične. Zato predlagam selitev v eno od držav, kjer imaš v “rdeči knjigi” zapisano kaj smeš in kaj ne. Življenje je lahko tako simpl ane?

 

Vsem nam, ki imamo otroke izven OŠ in ki se z njimi tudi pogovarjamo pa je jasno, da večina te nelegalne pirotehnike prihaja iz Bosne. Kdo to tam kupuje ne vem, ampak očitno se z njo tukaj igrajo tudi otroci In zakon narave je, da vsi niso zmagovalci, včasih nekdo tudi nastrada —–> osebna odgovornost!

Debil ni osebne odgovornosti, če si država lasti OBLAST NAD OSEBAMI razumeš debilno to? Ne ne razumeš ker si del zabite črede in zabitočrednik.

Avtor ni nič proti prepovedi vsega ampak za vestno in odgovorno ravnanje ljudi in fer dogajanje in ne da so nekateri plačani da varujejo pa ne varujejo, da so plačani da pišejo zakone ki naj bi bili podlaga za varno družbo ne pa nevarno in so zato še plačani, da kaznujejo tiste, ki so zadnji krivi, kot prve, tiste, ki so pa prvi krivi in javeč pa jih ne kaznujejo, ker so samo tisti, ki sodijo in kaznujejo in so sami najhujšio zločinci.

To se mora spremeniti. Mora izhaja iz morale. Moralna dolžnost naroda je da se strezne in ne dopušča več takšnih dogajanj, da so najhujši zločinci plačani na podlagi tega kar se hudega zgodi ljudem ob enem pa nekaznovani. Nimajo oni pravice drugih kaznovati, če so sami zločinci in smai ne bodo kaznovani in odgovarjali za svoja zla dela.

Če se je država postavila za oblast in skrbnico ljudi pa ni poskrbela za njih je slaba skrbnica ob enem pa je zaradi tega prišlo do tragičnih dogodkov. Mora odgovarjati, saj druge tudi terja da odgovarjajo za zločine proti človeku.

Ti sam sebe naslavljaš v tretji osebi? Res si revež ej resnično ti ni pomoči.

 

 

 

 

Sem tudi jaz za prepoved prodaje in uporabe, ampak eni razumemo da nobena prepoved ne reši problema. Problemi se rešujejo na drugačne načine. Ljudje, ki nimajo nobenega stika z realnostjo pa končajo mentalno popolnoma osiromašeni, kot je tale avtor.

Tudi kreteni vladarji države govorijo v tretji osebi in rečejo država bo to in to pa čeprav država ne more nič, ker je le beseda, pojem. fikcija in oni storijo kar pravijo da bo država storila PA VAS TO ZABITČREDNIKE NIČ NE MOTI.  Meni bi pa sikal ti kača strupena zabitočredna? SPELJI SE!

 

Ko streljajo s puškami, pištolami to ni dovoljeno okoli hiš, v naseljih in kar vsepovsod ampak na streliščih posebej za to.

Kako debilna čreda mi povej potem je dovoljeno da pa za nov let kar mečejo eksplozivna sredstva ljudje po vaseh, po travnikih, dvoriščih, hostah, itd? Kje je policija takrat? Če greste  ven , pa tudi če za nov let pa streljate s pištolo po ulici ali s puškami vas bodo v nekaj minutah prijeli in hudo kazen boste dobili.

Kako je torej možno in kdo kateri debil to državni dovoljuje da se eksplozivna sredstva ki so hudo nevarna pa kar lahko mečejo in je praksa da se, in dopušča da se kar povsod in ne na za to na točno predvidenih mestih in samo tistim, ki imajo neko dovoljenje za to?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 13:18

Odgovor na objavo uporabnika
nope, 06.01.2025 ob 13:13

Mladoletni ne morejo kupiti pirotehnike. To omejuje država. Odraslih pa pač ne more. Ne more niti nadzorovati da se neodgovorni primitivci razmnožujejo. In uničijo otrokom življenje. Ni na državi to. Je na odraslih. Otrok je tu edina žrtev. Odraslega, ki mu je omogočil to….pač na hladno. Kamor spada. Je namerno ogrozil mladoletno osebo.

Policaji in druga državna mafija zaposlenih državnih uslužbencev so tudi ODRASLI.

Kje je njihova odgovornost? Dobivajo plače tudi iz tega ko se davči prodajo piritehničnih sredstev, eksploziv. Ker dajmo nehat bluziti debilna čreda o nekih pirotehnikah, EkSPLOZIVA SO TO. Tisto kar explodira je lahko omenjeno kot eksplozivo. Petarda eskplodira ne pirotira. Naj si nehajo izmišljati debilne mehke besede ki prikrivajo pravo naravo stvari in snovi. Tako velika bomba, kot petarda sta eksplozivna stvar. Torej ne prodajajo priotehniko ampak eksploziva in to čisto legalno, folk je poškodovan za cel lajf in to mulc, ki bi ga morali varovati vsi tako stari kot državna banda in ga niso. Preden se je zavedal kot odrasel nevarnosti je že žigosan za cel lajf? Kakšna napredna sodobna družba je to pizde in kurci blesavi človeški debilni zabitočredniki?

 

Država ni skrbnica tega otroka. Starša sta. Njuna odgovornost je. Če je nista zmožna in ogrožata otroka, se otroka da v skrbništvo državi. In potem bo država bila odgovorna zanj.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 13:59

ZABITA ČREDA NE RAZUME in nabija tisto mantro katero je navajena da se dogaja, brez da faking kdaj pomisli na to, kako NORO JE DOGAJANJE in kako nora je ta normala ki jo smatra za normalo.

 

Daj drekač umiri se!

Moje mnenje je, da so krivi starši! Ni prav, da se napake neodgovornih staršev prenašajo na učitelje, na državo, sploh na kogarkoli drugega. Sem starš, čutim odgovornost do svojega otroka ter ga temu primerno vzgajam ter nadzorujem.

Odgovor na objavo uporabnika
Živa žalost, 06.01.2025 ob 13:19

Vso zdravljenje bi morali naložit staršem, ker nimamo denarja, da zdravimo otroke, ki imajo redke bolezni in moramo državljani zbirat zamaške ali denar. Za to pa imamo in zastonj zdravimo in operiramo, ko je čisto njihova krivda, da se otrok igra z prepovedanimi petardami. To je res neumno. Vprašljivo je tudi kako se otroci nenadzorovano igrajo s pirotehniko, kaj počnejo starši otrok itd.

Pod tole se podpišem!

Kam bi vtaknil penis-petardo?

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 14:37

Ko streljajo s puškami, pištolami to ni dovoljeno okoli hiš, v naseljih in kar vsepovsod ampak na streliščih posebej za to.

Kako debilna čreda mi povej potem je dovoljeno da pa za nov let kar mečejo eksplozivna sredstva ljudje po vaseh, po travnikih, dvoriščih, hostah, itd? Kje je policija takrat? Če greste  ven , pa tudi če za nov let pa streljate s pištolo po ulici ali s puškami vas bodo v nekaj minutah prijeli in hudo kazen boste dobili.

Kako je torej možno in kdo kateri debil to državni dovoljuje da se eksplozivna sredstva ki so hudo nevarna pa kar lahko mečejo in je praksa da se, in dopušča da se kar povsod in ne na za to na točno predvidenih mestih in samo tistim, ki imajo neko dovoljenje za to?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?

 

Še enkrat, bebec.

Petarde so prepovedane in jih ni mogoče kupiti v prosti prodaji.  Tako kot pištole ne.

Zakon za fizične osebe določa, da je prodaja, posest in uporaba vseh vrst petard (t. i. piratke, dvojne petarde, bliskovne petarde itd.) iz kategorij F2 in F3, katerih glavni učinek je zgolj močan pok, popolnoma prepovedana.

Izjema s časovno in prostorsko omejitvijo so izdelki, katerih glavni učinek je pok in spadajo v kategorijo F1. V to skupino med drugim sodijo bengalske vžigalice, pokajoči vložki za cigarete, pasje bombice in vžigalice s pokom. Prodaja teh je dovoljena le od 19. do 31. decembra, uporaba pa pod določenimi okoliščinami le od 26. decembra do vključno 1. januarja.

Rakete se lahko prodajajo in v kolikor jih uporablja razumen človek, niso nevarne.  Tako kot ni nevarna pištola, če jo uporabljaš na strelišču, kjer metek ne more poškodovati drugih ljudi.

Sicer pa – tvoje igrišče postaja dolgočasno, tema se je izpela.

V vsaki nezgodi je tudi nekaj pozitivnega.

Super, da teli trije pamzi  (2 brez roke, en slep) drugo leto ne bodo metali petard! Juhej!

Odgovoren je starš in gre za TRAGEDIJO.

A ste vi vsi skupaj fukijeni, nihče se ni zbudil z namenom da se to zgodi.

Treba je pa tudi razumet da ravno zaradi takih strahov da se kaj takega zgodi ljudje nimajo OTROK.

Otrok je delo do 10 leta 24/7.

Ko sem bil mali, circa 5 let, sem v temi prijel za svetlečo stvar, bil je čik in sem se opekel. Lahko bi bila petarda in bi sedaj bil invalid.

Te stvari SE dogajajo ampak eni ste totalni idioti.

Če ti hočeš da država plača in odgovarja (policaj bo varoval tvojega otroka 24/7), potem se moraš odreči svobodi. Boš toleriral če ti pride policaj sedajle v dnevno in reče “tako se ne piše po forumu”. Boš ubogal? Za svojo varnost. Boš dal noge s kavča če ti pride država in to reče? Boš poročil žensko ki ti jo država izžreba na lotu? Za tvojo varnost, ker itak si sami ne znate izbrat partnerja. Pač idiotsko logika.

Ne vem če je bila petarda od starša ampak kazen je za tistega ki je to vrgel, več država NE MORE če hočete imet vsaj nekaj varnosti.

Seveda je v prvi vrsti treba potrepljati po rami starše, ker v največ primerih prav ti otrokom kupijo petarde. Sploh očetje zqmahnejo z roko ala sej tudi mi smo kot mulci pokali. Ampak vedno pa le niso starši krivi. Nekateri starši otrokom ne kupijo petard, jim razložijo nevarnost uporabr le teh itd. Ampak so nekateri otroci, ki jih v enem trenutku preveč zasrbi radovednost in poskusijo. Petarde dobiti od vrstnikov je šala mala. Moj sin pravi, da si jih v šoli celo na skrivaj prodajajo med sabo. Moje mnenje je, da bi zadevo morali enostavno prepovedati, oziroma bi naprimer ognjemet lahko ob določenih prireditvah izvajala samo pooblaščena ekipa. Za domačo uporabo pa bi bilo treba dokončno reči ne.

Odgovor na objavo uporabnika
bebček darček, 06.01.2025 ob 16:02

Še enkrat, bebec.

Petarde so prepovedane in jih ni mogoče kupiti v prosti prodaji.  Tako kot pištole ne.

Zakon za fizične osebe določa, da je prodaja, posest in uporaba vseh vrst petard (t. i. piratke, dvojne petarde, bliskovne petarde itd.) iz kategorij F2 in F3, katerih glavni učinek je zgolj močan pok, popolnoma prepovedana.

Izjema s časovno in prostorsko omejitvijo so izdelki, katerih glavni učinek je pok in spadajo v kategorijo F1. V to skupino med drugim sodijo bengalske vžigalice, pokajoči vložki za cigarete, pasje bombice in vžigalice s pokom. Prodaja teh je dovoljena le od 19. do 31. decembra, uporaba pa pod določenimi okoliščinami le od 26. decembra do vključno 1. januarja.

Rakete se lahko prodajajo in v kolikor jih uporablja razumen človek, niso nevarne.  Tako kot ni nevarna pištola, če jo uporabljaš na strelišču, kjer metek ne more poškodovati drugih ljudi.

Sicer pa – tvoje igrišče postaja dolgočasno, tema se je izpela.

Debilčina jadna ko raketo kupiš v prosti prodaji, ali veš kam bo raketa poletela? Kdo pa si da bi zaupal tebi debilu da znaš z njo rokovati in kje imaš deset vrst dokumentov in dokazil, da je brez napake, ko so spuščaš sredi vasi v zrak? Zakaj lahko vojska za rokovanje z eksplozivnimi sredstvi ima za to namenjene prostore, tebe debila bomo pa gledal kako boš ogrožal in zbijal po urabnih naseljih, ker si ubrisan d ane moreš da ti poka okrog glave. Reci komu da te trešči po betici pa ti bo počilo.

Ne ti men srat debilčino jadna ki pojma nimaš od pojma.

Debilom jasno napišeš in to večkrat pa še kar debilizirajo pička jim jadna zabita gnila.

Imate očrnjeno nekatere besede in to krepko v temi pa še kar lapate in mislite kako ste pametni. Pamet vaša je pičkin dim po vsem kar vas berem.

Zaradi vas kretenov nas vedno bolj sužnijo in davčijo potem naj pa za vas kretene dopuščamo,da se teden ali nekaj dni na leto lahko zbija cele nočio in dneve ker ne znate odrasti in ste zabiti kot smrkavci. Ma ppušite kurac!

Smrkavce štekam,, ker so glupi zaradi mladosti vi ste pa glupi ker ste degenerirani debili in to odrasli. Vtaknte si v rit petardo pa raketo pa naj vam po riti drek rauzfukava.

idiotski Darko: nihče od ranjenih ni uporabljal rakete, uporabljali so PETARDE, ki so PREPOVEDANE IN NJIHOV NAKUP NI MOŽEN PRI NAS V PROSTI PRODAJI!!

Ti je možno to razumet, ali ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Najstniki so in bodo, 06.01.2025 ob 16:52

Seveda je v prvi vrsti treba potrepljati po rami starše, ker v največ primerih prav ti otrokom kupijo petarde. Sploh očetje zqmahnejo z roko ala sej tudi mi smo kot mulci pokali. Ampak vedno pa le niso starši krivi. Nekateri starši otrokom ne kupijo petard, jim razložijo nevarnost uporabr le teh itd. Ampak so nekateri otroci, ki jih v enem trenutku preveč zasrbi radovednost in poskusijo. Petarde dobiti od vrstnikov je šala mala. Moj sin pravi, da si jih v šoli celo na skrivaj prodajajo med sabo. Moje mnenje je, da bi zadevo morali enostavno prepovedati, oziroma bi naprimer ognjemet lahko ob določenih prireditvah izvajala samo pooblaščena ekipa. Za domačo uporabo pa bi bilo treba dokončno reči ne.

V OŠ imajo petard polne nahrbtnike.

Vsake toliko je kakšen pregled nahrbtnikov in potem starejši menjajo torbe z mlajšimi ali pa skrijejo petarde in ostalo, tudi droge, otrokom iz 4., 5.razreda.

V srednjih je tega spet ogromno.

Eni starši mislijo, da točno vedo, kaj njihovi otroci počnejo. Pa ne! Ker so otroci in otroci in mladi počnejo tudi bedarije.

Samo upamo lahko, da bo šlo obdobje, ko frontalni reženjbin s tem tudi zmožnost predvidevanja posledic, minilo brez hujših zapletov.

Otrok, najstnik je lahko veliko večino casa odgovoren, a je dovolj sekunda nepremišljenosti!

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 13:08

Deček, ki naj bi se poškodoval s petardo in je mladoleten zadeve potekajo tako. Starše se lahko pokliče na sodišče in so kaznovani, ker so njegovi skrbniki in je prišlo do hudih poškodb, kar lahko kdo natolcuje, toži, da niso dobri starši in vestni skrbniki in jim gre krivda. To so prakse.

—————

Država čeprav je krivda na njej, saj ona dopušča preprodajo pirotehničnih sredstev, ki so izredno nevarna in škodljiva za človekovo zdravje in okolje ob enem celo SLUŽI, SI KOPIČI DOBIČEK na teh nevarnih snoveh in izdelkih pa ima celo gnusno tendenco, da drugim sodi in jih krivi pa čerpav se je ona postavila za mačeho ljudem, skrbnika, varovalca itd. Država ne odgovarja, ni kaznovana pa BI MORALA BITI. Kajti država je dopustila nevarno sredstvo in ni preprečila, da bi ga otrok imel v rokah.

Torej krivda gre najprej njej.

Za debile ki ne razumejo.

Če država dopusti, da prodajajo bombe legalno in služi na tem in dopušča da bombe dobijo otroci v roke potem pa se zgodi najhujše je seveda država tista, ki se okorišča na hudih nesrečah, težkih okoliščinah , hudih poškodbah, težkih usodah ljudi in je zato ZLOČINEC , ki mora biti kaznovan. Ker država je fiktivna in državo v bistvu predstavljajo in igrajo njeni uslužbenci so posledično oni zločinci in morajo biti poklicani na odgovornost in težko kaznovani, da se podobno hudo ne bi več ponavljalo saj se že vrsto let pa zabita čreda nima logike, ki jo sam povem.

 

Ne Bluzi, Darko. Ne more biti država kriva za vse. Je kriva tudi, če mož vara ženo? Prvi so starsi, družina. Tam se vrednote in odgovornost priuči. Tudi pozneje se je treba pobrigat za otroke. Ni dovolj, da jih vržemo na svet, tudi tam moramo biti zanje. Sistem, v katerem država pripoveduje vse, kar LAHKO škodi oz po MNENJU NEKOGA škodi, je totalitaristicen sistem. Nevaren sistem. V njem se drugi odločajo namesto posameznika. Primer je Severna Koreja. Ne razmišljaj tako fijakarsko, Darko.

Odgovor na objavo uporabnika
edino to, 06.01.2025 ob 17:59

idiotski Darko: nihče od ranjenih ni uporabljal rakete, uporabljali so PETARDE, ki so PREPOVEDANE IN NJIHOV NAKUP NI MOŽEN PRI NAS V PROSTI PRODAJI!!

Ti je možno to razumet, ali ne?

Tebi anonimnemu debilu še tukaj prilepim:

DEBIL POFUKAN ZABIT BERI:

IZ ČLANKA:

-tretji je utrpel poškodbo glave in najverjetneje izgubo vida na eno oko, saj mu je raketa priletela v obraz-

—————————————————————————————————–

RAKETE SE PRODAJAJO PROSTO V SLOV. PATERDE PA OD DRUGOD VLAČIJO KER SE TAM PROSTO PRODAJAJO

TUDI PASICE SE PRODAJAJO PROSTO IN SI JO DAJ NA UČ PA ME ZANIMA KOK BOŠ ŠE VIDU

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nesrece-prirotehnicna-sredstva.html .

Še enkrat za zabitočrednike nepismene, cepljene in umsko slepe, pa še kar ne bodo štekal in zanikal rasnico:

Iz članka:

V zgolj štirih dneh, od 30. 12. do 2. 1., so v UKC Ljubljana zaradi hudih poškodb po uporabi pirotehnike obravnavali štiri mladoletnike, vsi so mlajši od 14 let. Dva sta izgubila roko – vse prste z dlanjo, tretji je utrpel poškodbo glave in najverjetneje izgubo vida na eno oko, saj mu je raketa priletela v obraz, četrti pa se je poškodoval ob uporabi predelane pirotehnike. Policija je obravnavala tudi primer, ko se je baterija z raketami prevrnila. Rakete so začele leteti na podstrešje hiše, ki je nato zagorela. Škode je za več tisoč evrov.

Vir:

. https://www.24ur.com/novice/slovenija/nesrece-prirotehnicna-sredstva.html .

—————————————-

RAKETE so bile v prosti prodaji.

BO JASNO DEBILI KAJ VEČ ZDAJ?

 

kje si zdaj @edino to, debilčina? te je kaj sram debilnosti?

Otroci lahko kupijo pirotehniko praktično povsod. Tako kot cigarete in alkohol. Tudi preko spleta si lahko naročijo pirotehnične izdelke.

Kako to vem? Imam dva najstnika, par njunih sošolcev je z lahkoto prišlo do petard in raket!

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 18:50

Še enkrat za zabitočrednike nepismene, cepljene in umsko slepe, pa še kar ne bodo štekal in zanikal rasnico:

Iz članka:

V zgolj štirih dneh, od 30. 12. do 2. 1., so v UKC Ljubljana zaradi hudih poškodb po uporabi pirotehnike obravnavali štiri mladoletnike, vsi so mlajši od 14 let. Dva sta izgubila roko – vse prste z dlanjo, tretji je utrpel poškodbo glave in najverjetneje izgubo vida na eno oko, saj mu je raketa priletela v obraz, četrti pa se je poškodoval ob uporabi predelane pirotehnike. Policija je obravnavala tudi primer, ko se je baterija z raketami prevrnila. Rakete so začele leteti na podstrešje hiše, ki je nato zagorela. Škode je za več tisoč evrov.

Vir:

. https://www.24ur.com/novice/slovenija/nesrece-prirotehnicna-sredstva.html .

—————————————-

RAKETE so bile v prosti prodaji.

BO JASNO DEBILI KAJ VEČ ZDAJ?

 

Lej, tudi če so bile rakete v prosti prodaji, ob normalni uporabi ne more nikogar raniti. Če pa nekomu nameriš v ksiht, ga pa lahko rani, ja. Tako kot kuhinjski nož, ki lahko poškoduje, če ga uporabljaš proti drugemu človeku. Bi prepovedal tudi vse nože? A veš koliko je morilskih napadov z noži? Koliko ljudi umre zaradi noža in koliko zaradi rakete, ki mu jo je nekdo v ksiht naciljal?

In ne, ne more biti država krivec za vse, pa četudi ima policija in sodstvo ljudi pod kontrolo. Ti bi bil med prvimi, ki bi znoreli, če bi bila policija vsepovsod po ulicah in stanovanjih in preverjala, ali ima kdo petarde pri sebi, ali ne? Saj ti ne gre zares za to, da bi morala policija imeti vse pod kontrolo in vsakega preverjati, gre ti za to, da spet noriš čez državo.

Hkrati pa niti malo ne pomisliš na to, da je tvoja ureditev, kjer ne bi potrebovali ne policije ne sodstva ne države, ker bi bili vsi ljudje tako moralno odgovorni, da bi vedno ravnali prav, navadna utopija. Še večja utopija kot tista od komunistov, kjer naj bi vsak želel samo toliko, kolikor rabi in nič več. Pa že tista je končala klavrno, ker je narod pač požrešen. Tvoja pa niti zaživeti ne more, ker je idealistična do te mere, da človekove narave sploh ne upošteva, ne razume, ne dojame. V tvojem odgovornem svetu, nihče ne bi uporabljal nobene pirotehnike, ker bi bil narod na tako razviti točki, da tega ne bi potrebovali niti želeli. Ne mularija ne odrasli. Potem se pa zbudiš!

Odgovor na objavo uporabnika
no ja, 06.01.2025 ob 19:09

Lej, tudi če so bile rakete v prosti prodaji, ob normalni uporabi ne more nikogar raniti. Če pa nekomu nameriš v ksiht, ga pa lahko rani, ja. Tako kot kuhinjski nož, ki lahko poškoduje, če ga uporabljaš proti drugemu človeku. Bi prepovedal tudi vse nože? A veš koliko je morilskih napadov z noži? Koliko ljudi umre zaradi noža in koliko zaradi rakete, ki mu jo je nekdo v ksiht naciljal?

In ne, ne more biti država krivec za vse, pa četudi ima policija in sodstvo ljudi pod kontrolo. Ti bi bil med prvimi, ki bi znoreli, če bi bila policija vsepovsod po ulicah in stanovanjih in preverjala, ali ima kdo petarde pri sebi, ali ne? Saj ti ne gre zares za to, da bi morala policija imeti vse pod kontrolo in vsakega preverjati, gre ti za to, da spet noriš čez državo.

Hkrati pa niti malo ne pomisliš na to, da je tvoja ureditev, kjer ne bi potrebovali ne policije ne sodstva ne države, ker bi bili vsi ljudje tako moralno odgovorni, da bi vedno ravnali prav, navadna utopija. Še večja utopija kot tista od komunistov, kjer naj bi vsak želel samo toliko, kolikor rabi in nič več. Pa že tista je končala klavrno, ker je narod pač požrešen. Tvoja pa niti zaživeti ne more, ker je idealistična do te mere, da človekove narave sploh ne upošteva, ne razume, ne dojame. V tvojem odgovornem svetu, nihče ne bi uporabljal nobene pirotehnike, ker bi bil narod na tako razviti točki, da tega ne bi potrebovali niti želeli. Ne mularija ne odrasli. Potem se pa zbudiš!

Vsak izgovor za izkrivljanje resnice ti je dober budala ponavljajoča se forumska. Tebi razlagati in pojasnjevati tisočkrat ene in iste stvari je nesmiselno. Dej pet jurjev na mojo mizo pa si vzamem čas da ti razlagam kake pet minut.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko619, 06.01.2025 ob 19:01

kje si zdaj @edino to, debilčina? te je kaj sram debilnosti?

čaki malo, raketo je nekdo nekomu v obraz raznesel? Nalašč al kaj? To je potem stvar za policijo, da tistega ali starše od tega, ki je to naredil fajn oglobi in upam, da jih bodo še starši tega otroka tožili. Pa kaj tebi ni jasno?? Z vsako stvarjo lahko nekoga poškoduješ, idiot kretenski. S ključem lahko človeka porežeš po obrazu, z vazo ga treščiš po betici ali pa mu s ponvijo razbiješ lobanjsko dno, ali pa ga zvežeš in mu z vžigalnikom zažgeš lase pa še kaj drugega. A zdaj bi morali vse to prepovedat ker se je nek idiot odločil da bo nekomu v obraz nameril raketo??????????????? Daj odjebi kreten. Petarda je čisto nekaj drugega, to neartikulirano lahko poči in uniči nekomu roko, ker jo pač moraš prižgat, če hočeš da deluje.

Odgovor na objavo uporabnika
edino to, 06.01.2025 ob 19:16

čaki malo, raketo je nekdo nekomu v obraz raznesel? Nalašč al kaj? To je potem stvar za policijo, da tistega ali starše od tega, ki je to naredil fajn oglobi in upam, da jih bodo še starši tega otroka tožili. Pa kaj tebi ni jasno?? Z vsako stvarjo lahko nekoga poškoduješ, idiot kretenski. S ključem lahko človeka porežeš po obrazu, z vazo ga treščiš po betici ali pa mu s ponvijo razbiješ lobanjsko dno, ali pa ga zvežeš in mu z vžigalnikom zažgeš lase pa še kaj drugega. A zdaj bi morali vse to prepovedat ker se je nek idiot odločil da bo nekomu v obraz nameril raketo??????????????? Daj odjebi kreten. Petarda je čisto nekaj drugega, to neartikulirano lahko poči in uniči nekomu roko, ker jo pač moraš prižgat, če hočeš da deluje.

Dej rajš povej kar si prej in ponovi, da se še enkrat zgrozim tvoji debilnosti brez tega drugega nakladanja in teptanja prazne slame.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close