Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Orgazem med športnimi aktivnostmi

Orgazem med športnimi aktivnostmi

Nekaj bo že na tem, da so moški vse bolj leni, kar se tiče športa. Vsaj samski.
Jaz sem se začela ukvarjat z jadralnim padalstvom in na tečajih smo samo vezani moški (vsi imajo žene ali punce) in par samskih deklet :).
Je videt kot, da vezane ženske ne smejo na tečaj padalstva in da vezani moški bežijo od žena, da gredo na tečaj :).

modra tabletka = viagra 🙂

Jaz raje muce pobožam, da zapredejo, zakaj bi jim stapljal na rep? :))

Nihče ne zanika povezanosti športa z dobrim zdravjem, jaz samo govorim, da to ni razlog za samskost žensk, ki se športno udejstvujejo, ampak samo izgovor (racionalizacija) z iskanjem namišljenih zunanjih vzrokov – češ da so moški leni in podobno.[/quote]

samska kolesarka

Kakšna je relacija med značajem in hobiji? Če ima nekdo rad adrenalinski šport, je dobrovoljen, nasmejan in poln energije? Imaš indvidualistične in bolj družabne oblike športa.

Zanimanje pri veliko ženskah bolj vzpodbuja €€€, mimogrede, pa če ima moški dvoetažni trebuh. :))))

Kaj pa pametni moški, intelekt te torej ne pritegne, ampak glavno, da je športnik? phaha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Šport ne more biti nadomestek za moškega! Tudi padalstvo, bungee-jumping, esktremno smučanje in plezanje ne more nabiti toliko adrenalina kot moški 😀 Začasni nadomestki. ;)) Tudi če pri športu še tako uživate, vedno bo manjkala tista pika na i, smetana na tortico z rdečo češnjo na vrhu – moškim. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Kje pa piše, da mi, ki se ukvarjamo s športom, nimamo intelekta, da nismo pametni? 😉 Morda celo bolj. 🙂 Meni tud bolj pritegne ženska, ki se ukvarja s športom. Takrat vem, da skrbi zase in ima neko voljo, motivacijo do življenja. Seveda pa to ne pomeni, da ljudje, ki se ne ukvarjajo s športom tega nimajo. Vseeno pa mislim, da je ukvarjanje s športom ena taka zdrava in potrebna navada za vsakega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pomeni phaha?
Značaj in hobiji? Seveda je povezava: leni ljudje, brezvoljni ljudje raje posedajo kofetkajo, kadijo, bolj energije polni pa raje migajo. In miganje še poveča energijo in so še bolj zagnani in energični. Nasploh ljudje, ki imajo hobije, delujejo bolj zagnani, bolj polni energije. Tudi, če so to hobiji kot je vrtičkarstvo, ukvarjanje z rožami, ni nujno, da je ravno šport hobi. Je pa šport tak hobi, da ti povečuje energijo.
Ni dovolj, da imaš rad šport, moraš to tudi početi, da ti raste energija in ker imaš več energije lažje opravljaš delo v službi, delo doma in ker ti je vse to lažje opravljati si bolj nasmejan, dobrovoljen, ker ti je preprosto vse lažje. Ja, šport povečuje energijo, to pa je povsem jasno.
In da bo jasno: raje rekreativec kot športnik. Matjazko, intelekt in šport nista izključujoča. Jaz sem v dobri kondiciji pa zato nisem neumna. Res pa je, da ne vem kaj pomeni phaha :).
Malo morgen glede €€€. Veš ženske imamo danes svoje službe, ne raibmo bogatih tipov, da bi nas preživljali. Dobim pogosto kake take nespodobne ponudbe s strani moških, ki mislijo, da bodo z denarjem naredili vtis.
Dvoetažni trebuh? A misliš vamp ali kaj?
Če te prav razumem: ti si želel povedat, da si intelektualec, šport te pa ne pritegne? In si prepričan, da je vsak, ki je v dobri kondiciji, neumen?


Kje pa piše, da mi, ki se ukvarjamo s športom, nimamo intelekta, da nismo pametni? 😉 Morda celo bolj. 🙂 Meni tud bolj pritegne ženska, ki se ukvarja s športom. Takrat vem, da skrbi zase in ima neko voljo, motivacijo do življenja. Seveda pa to ne pomeni, da ljudje, ki se ne ukvarjajo s športom tega nimajo. Vseeno pa mislim, da je ukvarjanje s športom ena taka zdrava in potrebna navada za vsakega.[/quote]

Kolesarka vpraša na zmenku ‘koliko kilometrov dnevno’, če je odgovor pod 30, si izvisel. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

marko odlično razume zadevo. Jaz se spomnim, da smo bile v šoli tiste punce, ki smo bile najboljše pri telovadbi, tudi odličnjakinje. Tiste s slabimi ocenami pa so bile tudi pri telovadbi bolj nerodne.
matjaži, šport ni zato, da bi doživljali adrenalin oz. vsaj pri meni ne, ampak za zdravje, za uživanje, za energijo. Meni se ne zdi prav nič adrenalinsko kolesarit, razen, če skoraj trčim s kakim avtom, amapk tega pa ne maram.

Intelektualec pa tak :). Nekaj podobnega je vprašal že Robi, če se ne motim, pa nisi razumel kaj sem napisala.

Kje pa piše, da mi, ki se ukvarjamo s športom, nimamo intelekta, da nismo pametni? 😉 Morda celo bolj. 🙂 Meni tud bolj pritegne ženska, ki se ukvarja s športom. Takrat vem, da skrbi zase in ima neko voljo, motivacijo do življenja. Seveda pa to ne pomeni, da ljudje, ki se ne ukvarjajo s športom tega nimajo. Vseeno pa mislim, da je ukvarjanje s športom ena taka zdrava in potrebna navada za vsakega.[/quote]

Kolesarka vpraša na zmenku ‘koliko kilometrov dnevno’, če je odgovor pod 30, si izvisel. :D[/quote]

Mislim da govorim v imenu vecine moske populacije: bi se lahko zenske vrnile na naslovno temo 🙂

moski111, to ti je pa Robi nekje na začetku dobro odgovoril. Kaj več je težko dodat.

Samo takrat, ko zapelje na kaka gruščnata makadamska cestišča. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kolesarka opraviti imas z moskim: torej povej natancno kaj mislis. Ne vodi me po labirintu kot misko ki isce sir


No, verjetno pa tud ti ne vzameš kar vsake in imaš tud sam kako “vprašanje”? Al ne?! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Glede na slog pisanja bi prej rekel, da so stalne uporabnice tega foruma malo nicke zamenjale.

Drugače pa je lahko tudi hobi igranje igerc ali pa posedanje po gostilnah 🙂

Pitje piva pa je lahko tudi rekreativni šport 🙂

Jaz pa nisem navdušen, če je ženska preveč za šport. Raje vidim, da je bolj taka nežna, take so boljše za cartat.
Raje grem z njo v kak kino kot pa se preganjat z njo s kolesom. Še hujše so pa razne padalke in druge adrenalinke.


To je zdaj že nekaj drugega…Tu govoriš o značaju. Na začetku pa si spraševala o kolesarju in o športno aktivnih.
To razumem, da te ne pritegnejo depresivni moški, ker je takšen človek že sam sebi odveč.

Nisi edini s takšnim občutkom.:)
Same športno aktivne, pa že več let samske….

Saj ni toliko pomemben šport, ampak na splošno zainteresiranost za življenje.
Kdor se zanima za svet okrog sebe, hodi okrog z odprtimi očmi, bo imel več možnosti, da si razširi svoje obzorje in intelekt.
Hobiji so potem le sposledica te odprtosti in zanimanja. Saj bo takšen človek iskal možnosti, kjer lahko gradi svojo osebnost in se izraža.

Ma babam se meša. Saj tudi v reali je isto: vse neki obsedene s temi moškimi športi.


Si boš pač takšno našel a ne. Kje si pa pobral, da športnice in adrenalinke niso za cartanje?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No, verjetno pa tud ti ne vzameš kar vsake in imaš tud sam kako “vprašanje”? Al ne?! :)[/quote]

Seveda, na kiloetrino je treba prej pogledati. Tako kot pri avtu, tip vozila, koliko prevoženih, če je rabljen, karamboliran, rjaveč, diesel, zlizane pnevmatike…. phaha :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Si boš pač takšno našel a ne. Kje si pa pobral, da športnice in adrenalinke niso za cartanje?[/quote]

Saj ni tega napisal. Napisal je, da so BOLJŠE za cartanje. Verjetno ima v mislih, da so nežna dekleta bolj mirne, da bolj uživajo v dotikih, da bolj sprejemajo in čutijo. In da dekleta, ki se ukvarjajo z adrenalinskimi športi, no, da so bolj polne energije, bolj v gibanju, da ne moorejo biti dolgo časa umirjene, ampak da so en trenutek tukaj, drugi drugje… Recimo.

Zaradi teh adonisov na kolesih trpi moski ego, zato v bran obicajnih decov nekaj v razmislek zenskam. Da ne bo prehudih kritik, naj bo to domisljiski spis.
Slucajno poznam nekaj zagrizenih kolesarjev in to je kratek opis (po njihovih besedah) tipicnega dne. Kolesar pride s sihta se usede pred mizo in zakrici: kosilo. Kot pravi sportnik spravi le nekaj grizljajev in ze se preoblaci v svojo opravo. Zena: kam? Odgovor: samo en giro obrnem.
Sredi teme kolesar prigunca domol in v najboljsi kondiciji z vsemi parfumi ki jih proizvedejo napori njegovega konjicka: povabil zeno k posteljnimi radostmi. Energija se je strosila nekje drugje zato je sampion postavil se en hitrostni rekord :).
Dobro jutro in zena se ze ozira: kam pa spet ti? Samo malce speljem zaradi dobrega obcutka. In da ne dolgovezem, mnogim kolesarjem je njihov konjicek smisel zivlenja.
Ok, s seboj povabim ostale vas junake, cas kterih rama se ukloniti noce … pa si poglejmo zivljenje tipicnega kavcarja. Mrcina pride domol in zakrici: lacen. Zenka priskoci in postreze. Tisina, samo zadovoljno mlaskanje. Oba zdrzita za isto mizo do zadnje drobtinice. Misko spet izjavi: sex. Pa sta v akciji, ce ni casa za transport kar v kuhinji.
Sledij neprijetno pospravljane in tisto ze omenjeno brisanje posode. KAVC. Dec pociva. Spocit poln energije, si nas frajer ogleduje svojo izbranko kot prvic in spet namig: bi? Hej zjutraj je dobila kavo v posteljo in roze, seveda je za.
Sledi vecerja pa spet pocitek in kavc ali ogled kaksne predstave ali filma (Ok, lahko tudi skocita na tale forum ne da bi sploh vedela drug za drugega). Obadva skoraj v REM fazi, no mrcina ima se zadosti kerozina in spet napeljuje in zapeljuje, no tokrat jo boli glava zato oba zadovoljna zakljucita uspesno izvedeni dan.
Zakljucna misel? Energija je konstanta, kje in kako jo porabite pa je odvisno od nas samih 🙂 Ah ja ljubiteljice kolesarjev, prosim bodite nezne z menoj in me ne spljuvajte prevec.

Moski, fleten spis. Zdaj si te po tvoji lastni zaslugi predstavljam kot tegale lepotca:

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://images.wikia.com/keepingupappearances/images/e/e6/ThumbOnslow.jpg&imgrefurl=http://keepingupappearances.wikia.com/wiki/Keeping_Up_Appearances_Wiki&h=300&w=400&sz=88&tbnid=QW-KbR6BuyFvoM:&tbnh=94&tbnw=125&zoom=1&docid=QDCTLFI-nZkduM&hl=sl&sa=X&ei=khR0T4DvK8jKtAaA-M2BDg&ved=0CGcQ9QEwBA&dur=2736

Moski, fleten spis. Zdaj si te po tvoji lastni zaslugi predstavljam kot tegale lepotca:

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://images.wikia.com/keepingupappearances/images/e/e6/ThumbOnslow.jpg&imgrefurl=http://keepingupappearances.wikia.com/wiki/Keeping_Up_Appearances_Wiki&h=300&w=400&sz=88&tbnid=QW-KbR6BuyFvoM:&tbnh=94&tbnw=125&zoom=1&docid=QDCTLFI-nZkduM&hl=sl&sa=X&ei=khR0T4DvK8jKtAaA-M2BDg&ved=0CGcQ9QEwBA&dur=2736%5B/quote%5D

Onslow je zakon 🙂
In seveda čisto nasprotje od tega kar je napisal men1111 🙂
Edino kar rad poče je, da se valja po kavču 🙂

Za gledat po TV je zakon. Za gledat doma na kavču pa ne nujno.

Moski, fleten spis. Zdaj si te po tvoji lastni zaslugi predstavljam kot tegale lepotca:

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://images.wikia.com/keepingupappearances/images/e/e6/ThumbOnslow.jpg&imgrefurl=http://keepingupappearances.wikia.com/wiki/Keeping_Up_Appearances_Wiki&h=300&w=400&sz=88&tbnid=QW-KbR6BuyFvoM:&tbnh=94&tbnw=125&zoom=1&docid=QDCTLFI-nZkduM&hl=sl&sa=X&ei=khR0T4DvK8jKtAaA-M2BDg&ved=0CGcQ9QEwBA&dur=2736%5B/quote%5D

hahaaaaaaa jaz sem pa mislila, da je bolj fit 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close