Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Orgazem med športnimi aktivnostmi

Orgazem med športnimi aktivnostmi

Mislim da je dosti odvisno od outfita. Govorim seveda o kolesarkah 🙂 Drugace pa nisem cisto preprican da so kolesarji najboljsa izbira pri opravkih na travniku. “Moska” kondicija je pogosto problem.

‘Moška’ kondicija pri kolesarjih in drugih podobnih rekreativcih ni noben problem. Problem je pri tistih, ki ga pijejo pa kadijo in ja tudi pri tistih, ki večino prostega časa namenijo visenju na netu :). Šport namreč zelo pozitivno deluje na ‘moško kondicijo’. Zato me privlačijo moški, ki so v dobri kondiciji. Da boste vedeli zakaj ženske tako rade pogledamo za rekreativci.

Heh, na ‘moško kondicijo vpliva’ prej raven moških hormonov, ki je gensko pogojena. Lahko ima še tako natrenirane mišice, pa še vedno ne pomeni, da je tudi ona glavna moška mišica tako trdna in čvrsta. :))) Kolesarka, kje si prebrala te dezinformacije? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če pa praviš, da takšnih na trgu ni ?

Izkušnje, matjazko, izkušnje, da so rekreativci v povprečju bolj zdravi, sproščeni, veseli, polni energije in elana kot pa ljudje, ki ne migajo kaj dosti.

Pa še en članek zate:
Redno telesno gibanje ( šport ), ki je aerobno, ima vsaj dva dobra učinka na spolnost. Z redno športno vadbo namreč človek pridobi telesno zmogljivost, ki je nujen sestavni del zadovoljujoče spolnosti. Redno telesno rekreiranje pa ima tudi sprostilni učinek. Sproščenost pa je sploh nujna, če naj človek uživa v spolnosti. Le sproščen človek se namreč lahko posveti svojim občutkom in občutkom partnerja med spolnim odnosom. To dvoje, telesna zmogljivost in sproščenost, omogoči človeku, da samozavestno začenja spolni odnos s pogledom, dotikom, poljubom in daje svojemu telesu možnost, da se v polni meri odziva na spolne dražljaje. Ni ga namreč strah, da ne bo zmogel, da se bo pred partnerjem osmešil, skratka, da bo imel morebitne težave v spolnosti. Nasprotno, sproščen in samozavesten se lahko predaja spolnim užitkom vse do obojestranskega vrhunca. Opisano velja za vsakega rekreativca, ki se redno ukvarja s takim ali drugačnim športom. Večina športov, ki jih gojijo rekreativci, je tako aerobna kot anaerobna. Torej lahko rekreativec s športom vzdržuje dobro telesno zmogljivost in se hkrati sprosti in v športu uživa. Samozavest pa mu lahko povečuje še občutek, da šport kar dobro obvlada. Razen tega nekateri športi pomenijo tudi druženje ( na primer tenis ). V takem športnem druženju lahko človek izpopolnjuje svoje družabne veščine ( tudi z drugim spolom ), kar spet povečuje njegovo samozavest. Znano reklo, da »šport krepi duha in telo« je torej resnično. Upam si trditi, da lahko vsak človek z redno športno vadbo postane človek krepkega duha in telesa. Tako bo tudi bistveno bolj užival v spolnosti. Lahko rečemo, da bo živel vsestransko kakovostno življenje.

Vir: Slavko Ziherl, lepota gibanja

Jaz pravim, da takih ni tu gor na netu :).


Če pa praviš, da takšnih na trgu ni ?[/quote]

samska kolesarka

:=) Oprosti, ampak to niso spolne izkušnje, saj si te posredno omenjala!!! 😀

Das moraš biti trekreativni športnik ne vem kakšnega ranga, s tem se tudi ne strinjam, da si potem kaj bolj zdrav, kot pa če se zmerno telesno udejanjaš, da si na zraku, sprehodi, gibanje. Tudi ne vem, kako bi šport vplival na značaj človeka, na dobro voljo, ker to so določne prirojene karakteristike.

A res, zakaj potem zdravniki ne predpišejo modre tabletke moškim s težavami z njihoov “moško močjo”, ne pa šport!? :)))

In zakaj citiraš, če pa sem spraševal po osebnih izkušnjah? ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če pa praviš, da takšnih na trgu ni ?[/quote][/quote]

Opažam, pri samskih ženskah, da vedno najdete tisoč in en razlog, zakaj ste samske. To je gola racionalizacija – šport s tem nima nič veze. Že to, da potem (nezavedno) moške krivite za svojo situacijo, ne morete razvijati svoje prave ženstvenosti, če smo moški krivci za vse, tudi za to, ker “nismo pravi”. Kaj pa če ti “nisi prava”, da moraš kaj spremeniti na sebi, npr. pogled na moške? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, sem ti napisala izkušnje, razen, če te zanimajo intimni detajli izkušenj, o tem pa ne bi razppravljala.
Ne razumem kaj si mislil s tem, da ne predpišejo modre tabletke? Ja, šport svetujejo zdravniki vedno.
Matjazko iz tvojega pisanja se vidi, da si vse prej kot telesno dejaven :). Če mački stopiš na rep, zacvili.

Mislim da je Matjasko fit, preusmeri kritiko name : ) Me pa to spominja na tisti moski sovinizem ki ga zenske tako rade opisujejo. Saj ves ko iscemo zneske z manekenskimi merami 🙂 Ampak ti jih definitvno imas:) Torej privosci si kolesarja…

Ma, ja, gledate kako se peljejo mimo. 🙂
A da je Robi dajal lažno upanje? A danes ne smeš več ženski rečt dober dan, da ne bi imela kako upanje ali kako je s tem?

Sem mislila, da si kolesar 🙂 oz. kaj podobnega. Ker deluješ tako kot, da si športno aktiven oz. vsaj ne gre ti vnos, če napišem, da so nam ženskam taki moški všeč.
Ja, kolesarji so fajn fantje pa tekači tudi.

Pocutim se tako poceni 🙂

Zadnje čase je pa tukaj kar naval samskih športnic …

Ja pomlad, ja zvoncki, ja metuljcki … zakaj cakali bi na maj 🙂
Res pa je da imam obcutek kot da se nekatere malce duplirajo in pisejo pod drugim nikom 🙂

Duplirajo … zanimiv izraz si bil izbral.

Samo kolesarka pravi, da že šport ugodno vpliva na hormone, torej pomlad ne bi smela imeti takšnega vpliva? (Mene itak daje spomladanska utrujenost, tako da kvečjemu kontra efekt).

Seveda ima pomlad tak vpliv: spomladi kar pokam od energije. Sonce, daljši dnevi, čisti užitek. Končno se da kolesarit.


Če pa praviš, da takšnih na trgu ni ?[/quote][/quote]
Če samo tu gor iščeš tiste ta prave ? 🙂
A ti pa njih ne privlačiš ? Mislim tiste, ki tebe privlačijo…
Se pa strinjam, da fizična aktivnost dobro deluje na moško kondicijo in dobro počutje.

To pa res…Če sem prijazen, sem jo že spravljal v skušnjavo…Če pa nisem prijazen, pa me spet napadajo…..

Razen, če žensko tako razganja, da že vsepovsod vidi “upanje”…:)

Nič ne iščem tu gor, samo opazila sem, da se omenja kolesarjenje v tej temi pa sem malce pokomentirala. Nisem pisala ženitvenega oglasa.
Samo komentiram, da imamo ženske rade moške, ki so v kondiciji :).

[/quote]
Če samo tu gor iščeš tiste ta prave ? 🙂
A ti pa njih ne privlačiš ? Mislim tiste, ki tebe privlačijo…
Se pa strinjam, da fizična aktivnost dobro deluje na moško kondicijo in dobro počutje.

To pa res…Če sem prijazen, sem jo že spravljal v skušnjavo…Če pa nisem prijazen, pa me spet napadajo…..

Razen, če žensko tako razganja, da že vsepovsod vidi “upanje”…:)[/quote]


Aha…Torej si ugotovila, da tisti, ki nimajo dovolj kondicije, tebe ne zmorejo zadovoljiti…:)
Ti rabiš divjaka, ne kolesarja…:)

Je pa modro tabletko lažje predpisati in jo vzeti, kot pa spremeniti razvade. Se odpovedati težki hrani, pitju, kajenju……
Pa še farmacija ima korist, kar je bistvo vsega.

Jaz pa poleti…Sončni žarki me kar napolnijo z energijo….

draga kolesarka – tile tipi tle gor majo tok za pof…… , da ne morejo podelat vsega – saj vtis dajejo tak hahaaaaaa

Po mojem si zadela bistvo s poudarjeno besedo :

modra tabletka = viagra 🙂

Jaz raje muce pobožam, da zapredejo, zakaj bi jim stapljal na rep? :))

Nihče ne zanika povezanosti športa z dobrim zdravjem, jaz samo govorim, da to ni razlog za samskost žensk, ki se športno udejstvujejo, ampak samo izgovor (racionalizacija) z iskanjem namišljenih zunanjih vzrokov – češ da so moški leni in podobno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Oh moški, moški. Vi pa res ne veste, da ženske rabimo še marsikaj drugega kot fizično zadovoljitev.
Če se s človekom nimaš kaj pogovarjat (če ti zna trobit le o internetu ali pa o službi ali pa o svojih bivših) mu vse viagre na svetu ne bodo pomagale, da bi ga ženske marale.
Naj povem eno skrivnost: ženske nismo mahnjene na športno usmerjene moške, zaradi oblike njihovega telesa, ampak zato, ker so takšni bolj sproščeni, bolj nasmejani, dobrovoljni, bolj polni energije. To vzpodbuja zanimanje pri ženskah.
Moški s pivom in cigaretom, ki previsi lep pomladanski dan na netu, ne deluje niti najmanj privlačno.


Aha…Torej si ugotovila, da tisti, ki nimajo dovolj kondicije, tebe ne zmorejo zadovoljiti…:)
Ti rabiš divjaka, ne kolesarja…:)

Je pa modro tabletko lažje predpisati in jo vzeti, kot pa spremeniti razvade. Se odpovedati težki hrani, pitju, kajenju……
Pa še farmacija ima korist, kar je bistvo vsega.

Jaz pa poleti…Sončni žarki me kar napolnijo z energijo….[/quote]

Zelim si da bi bil tukaj kaksen psiholog in malce pokomenitral. To bi bilo smeha.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close