Njo za …
Na monu vsak pljuva vsazga če ni sprejet od stalnih monovcev.
Ondrink, če mene vprašaš, na monu ne boš dubu nobene prave bejbe ampak samo maske od bejb.
Kot je en že povedal, če nisi v šusu iskren odpadeš, če si pa iskren (ti rad spiješ ali Sramežljivka ima otroka) si pa takoj za na odvoz smeti.
Bolj zanimivo je monovce brati, ker se smeješ vsaki “pametni” budali.
si moški ti, a ne?
v glavnem je tole kr si napisal kr neki vse v en koš zmetano.
normalen človek itak lahko ve, da ima pri starosti 30 let že skoraj vsak otroka, torej brez veze pričakovat, da je nekdo nedolžen pri 30-ih pa ne vem kaj še
sem se pa sama enkrat pogovarjala s tipom, ki je imel otroka in ti kr povem kaj je mene zmotilo:
-cel svet se je vrtel okol njegovega sončka – vse mu je bilo podrejeno
pa ne bomo zdej o tem, da itak je otrok na prvem mestu – ampak midva sva se spoznavala kot moški in ženska, torej kokrat je zamenjal plenico mi dol visi zaenkrat. bl me zanima kaj naredi, če vidi kako žensko staro, ki ne more sama čez cesto
-zdel se mi je tok pobabljen, da je blo prehudo
skratka – tip je rabu servis za sončka, ker mu je bilo samem precej naporno. men je pa on deloval zelo naporen.
otroci sami torej niso motilo, motilo so starši, ki iščejo partnerja, pa ne znajo ločit enih stvari. ne moreš ti v štartu nekomu vsilit svojega otroka v kompletu s tabo. najprej mora ženska sprejeti tebe, vedoč, da imaš otroka, potem pa vse ostalo
ne vem na kak način se tega lotevaš ti, ampak tole čvekanje o otrocih res ne paše v osvajanje ženske oz moškega
Ne vem, če vse to ravno tako drži.
Mogoče smo “Ondrinku” kot rečejo “položili besede v usta”, jaz pa nisem še opazila, da bi me kdo spljuval ker imam tamavčka, opažam pa res, da na monu medseboj debatirajo samo če je tema v šali. Če nekdo malce poskusa zresniti zadevo, potem pa že padajo “pametovanja”. :))
Ampak, mislim, pa da prav nihče noče nikomur nič resno žalega. 🙂
Seveda, šaljenje je samo maska pred negotovostjo. To pa zdaj eni že vemo, tako da ženske, nič vam ne pomaga. Vidim(o) skozi, zato se kr zresnite. Enako seveda velja za tipe.
Sej smo resne ženske. Samo mi zdravo živimo in se ravnamo v skladu z: “smeh je pol zdravja”. 🙂
Jaz in Aleksandra sva sploh mega športnici, samo poglej, kakšno umetnost sva inovirale v okviru rolanja. 🙂
Recimo, post od “Ondrinka” je dejansko zame maska pred negotovostjo, kot si sam in pravino rekel.
Če je resno mislil, potem samo škoda, da si je masko nadel na napačnem odru. 🙂
TUdi mene ne moti, če ima moški že otroke razen, če se ne obnaša kot je spodaj opisano :).
Jaz sem imela primerek osvajalca, ko si je prvo srečanje predstavljal tako: on+njegova dva otroka+jaz. Kdo bi bil bolj šokiran jaz ali otroka?
No do srečanja seveda ni prišlo pa ne zato, ker bi me motili otroci, ampak ker je bil on teslo. Še dobro, da ima otroka le občasno, ker drugače bi ju ob pamet spravil :).
si moški ti, a ne?
v glavnem je tole kr si napisal kr neki vse v en koš zmetano.
normalen človek itak lahko ve, da ima pri starosti 30 let že skoraj vsak otroka, torej brez veze pričakovat, da je nekdo nedolžen pri 30-ih pa ne vem kaj še
sem se pa sama enkrat pogovarjala s tipom, ki je imel otroka in ti kr povem kaj je mene zmotilo:
-cel svet se je vrtel okol njegovega sončka – vse mu je bilo podrejeno
pa ne bomo zdej o tem, da itak je otrok na prvem mestu – ampak midva sva se spoznavala kot moški in ženska, torej kokrat je zamenjal plenico mi dol visi zaenkrat. bl me zanima kaj naredi, če vidi kako žensko staro, ki ne more sama čez cesto
-zdel se mi je tok pobabljen, da je blo prehudo
skratka – tip je rabu servis za sončka, ker mu je bilo samem precej naporno. men je pa on deloval zelo naporen.
otroci sami torej niso motilo, motilo so starši, ki iščejo partnerja, pa ne znajo ločit enih stvari. ne moreš ti v štartu nekomu vsilit svojega otroka v kompletu s tabo. najprej mora ženska sprejeti tebe, vedoč, da imaš otroka, potem pa vse ostalo
ne vem na kak način se tega lotevaš ti, ampak tole čvekanje o otrocih res ne paše v osvajanje ženske oz moškega[/quote]
Ronka, do srečanja torej ni prišlo, ker je bil on teslo in ne zato, ker je imel otroke. Pa vendar si izpostavila samo to, da je imel otroke in ne to, v kakem smislu je bil teslo.
Ni to dovolj, če napišem, da si je prvo srečanje z žensko s kupida predstavljal tako, da bi zraven pripeljal otroke? Če mu je vseeno kak vtis bo naredil na žensko ok, ampak kaj pa otroka, bosta srečna, če jo bo vlačil na srečanja z vedno novimi in novimi ženskami?
Jaz sem pač odgovorila le na Aleksandrin komentar o otrocih.
Moram še napisati to, da se je imel za zelo izobraženega, ampak je imel le poklicno šolo (nič nimam proti poklicni šoli, ampak res pa se s tem ne moreš hvalit, da si zelo izobražen) in pljuval po vseh, ki imamo diplomo, češ, da smo neumni in nesposobni on pa da ima poklicno šolo in je veliko bolj izobražen kot smo ostali. Ja izobražen , ne razgledan. Tako je trdil. Pa da je zelo kulturen, njegovo besedišče pa polno kletvic in žaljivih besed na račun žensk?
marko – se namerno delaš, da ne razumeš, al res nisi dojel bistva?
vsak dober starš ne izpostavlja svojih otrok stricem in tetam s čokoladami, ki se vrstijo na srečanjih….
teslo je bil že zarad tega, ker jih je hotu pripeljat na prvi zmenek.
tut če bi vsega ostalega ne bilo, je zame to podatek, da se po hitrem postopku poberem stran – čim dlje seveda
No ja, zdaj sta se dve vrgle na mene. Priznam, tole z otroci je lahko moteče, ali pa tud ne, a ne. Otroci bi se lahko zabavali nekje v bližini, medtem, ko bi onadva govorila. Ni si treba vsega predstavljati v najslabši možni obliki. Če te zanima nekdo, ki že ima otroke, se tud pričakuje, da jih sprejmeš. Lahko bi pa enostavno rekla, da se lahko dobita, ampak da se bi za njo bilo lažje, če pride za začetek sam.
Ronka, zato pa jaz pravim, da dokler bo samohranilka oz. očka samohranilec razmišljal, živel in deloval kot samohranil/-ka/-ec, bo odbijal ne samo partnerje, ampak tudi prijatelje.
Jaz svojega tamavčka ne peljem na zmenek nikdar! In to sem sama sebi zabičala: če že bom kdaj koga spoznala, in ga želela spoznati z otrokom, bo takrat, ko se bom v duši prepričala, da je to pravi partner ZAME. Itak, pa da bo ves čas vedel za otroka. Če pa bi ga z otrokom spoznala in čez čas ugotovila, da pravzaprav to ni človek, ki bi si želel takega življenja, pa nimam izgubiti nič. Ne morem se zaljubiti v človeka, ki ne mara tujih ali lastnih otrok, čisto vseeno. Otroka imeti je nekaj normalnega, življenjskega, in ga ima skoraj vsak človek prej ko slej.
Drugače pa, glede razgledanosti ali izobrazbe: ne glede koliko in katerih diplom oseba ima, je kultura v obnašanju v skladju mere doumevanja in razumevaja sogovornika (izobraženi, neizobraženi, mladi, stari…), ne pa natolcevanja o svoji vse(ne)vednosti ali (ne)izobraženosti.
Se strinjam, sramežljiva. Otroci niso dolžni biti deležnih vseh zmenkarij svojih staršev.
Marko, malih otrok ne moreš kar nekam odstavit in reči zdaj se pa igrajte, jaz pa grem. In tip me ne zanimal, zaradi še marsičesa drugega kar sem tudi napisala. Pozabila sem še to, da je bil zelo vsiljiv s srečanjem. Z njim se ne bi dobila pod nobenim pogojem. Nista bila otroka problem, problem je bil, da je bil on totalno teslo. Zato pa se ženske ne dobimo z vsemi, ki nas povabijo preko neta, a ne :).
Se strinjam Ronka. Zato pravim, da so očki samohranilci predvsem taki, ki iščejo ženske, ki bo gospodinjila in opravila vse zanj in njegove otroke.
Mislim, a to rabiš? Tudi jaz ne rabim tipa, da bo samo kosil travo in bil samo hišnik v moji hiši. Rabim moškega, s katerim bova živela življenje kot se ga živi: izkoriščaš vsak dan in vsako priložnost, ki nam je dana.
Jaz, kot samska mamica, živim neopisno primerljivo dinamično življenje kot pa moje poročene prijateljice, ker so se žal(!!) vdale življenju. Vse kar delajo je: služba-otrok-mož-spat-služba…in tako vsak božji dan. Jaz bi pop… 🙂
Ja, saj verjamem. Ljudje smo pač različni. Nekateri bi bolj tkali vezi preko dopisovanja, drugi so pa nekoliko bolj konkretni in neposredni. Verjetno smo moški res bolj vizualno usmerjeni in nam stik v živo pomeni več kot ženskam. Pa ne gre le za simpatičnost, da ne bo nesporazuma. Pritegne ali odbije te lahko marsikaj: obrazna mimika, barva glasu, nagajiv pogled, gibi telesa … in še in še… Seveda pa tudi samski moški ne iščemo le partneric in žena. Lepo si povedala – tudi nova znanstva lahko prijetno popestrijo življenje. 🙂
mladenič – take tut če vse spusti, je boljš da se ji zaraste, verjem, da res[/quote]
No, saj veš, da niso vsi taki. Na tiste je letelo.
mladenič – take tut če vse spusti, je boljš da se ji zaraste, verjem, da res[/quote]
No, saj veš, da niso vsi taki. Na tiste je letelo.[/quote]
večina žensk z otroki je previdnejša, s čimer ni nič narobe
jaz namerno ne bi nekoga usmerjala v začetku, da naj kao otroke doma pusti…. bi prej spodbujala, da se pokaže kak v resnici je, da ne zapravljam časa z njim
prej k se pokaže kak je, boljš zame
Ja, saj verjamem. Ljudje smo pač različni. Nekateri bi bolj tkali vezi preko dopisovanja, drugi so pa nekoliko bolj konkretni in neposredni. Verjetno smo moški res bolj vizualno usmerjeni in nam stik v živo pomeni več kot ženskam. Pa ne gre le za simpatičnost, da ne bo nesporazuma. Pritegne ali odbije te lahko marsikaj: obrazna mimika, barva glasu, nagajiv pogled, gibi telesa … in še in še… Seveda pa tudi samski moški ne iščemo le partneric in žena. Lepo si povedala – tudi nova znanstva lahko prijetno popestrijo življenje. :)[/quote]
No vidiš. ;))) Pa sva se razumela. :)) Jaz sicer ne maram spoznavanja preko dopisovanja, nekako sem bolj odprta na temo: “glej dečko, tukaj imaš mojih 55kg, take it or leave it”. :)) Torej, kar želim povedati, da v tistem osebnem momentu, stojim pred njim, taka kot sem v resnici, ne pa izza računalnika. 🙂
Ker točno tako je, pritegne ali odbije te lahko že sam glas, pa je ženska ali tip bomba od komada. 🙂 Lahko pa je čisto klasičen dečko, simpatičen, ampak z glasom, ki “obara sa nogu”. :))
Zato pa nova znanstva pripeljejo čuda v življenja ljudi, a ne samo če si to želijo, ampak poleg da to dopustijo, za to tudi nekaj naredijo. .)
Ja, saj verjamem. Ljudje smo pač različni. Nekateri bi bolj tkali vezi preko dopisovanja, drugi so pa nekoliko bolj konkretni in neposredni. Verjetno smo moški res bolj vizualno usmerjeni in nam stik v živo pomeni več kot ženskam. Pa ne gre le za simpatičnost, da ne bo nesporazuma. Pritegne ali odbije te lahko marsikaj: obrazna mimika, barva glasu, nagajiv pogled, gibi telesa … in še in še… Seveda pa tudi samski moški ne iščemo le partneric in žena. Lepo si povedala – tudi nova znanstva lahko prijetno popestrijo življenje. :)[/quote]
No vidiš. ;))) Pa sva se razumela. :)) Jaz sicer ne maram spoznavanja preko dopisovanja, nekako sem bolj odprta na temo: “glej dečko, tukaj imaš mojih 55kg, take it or leave it”. :)) Torej, kar želim povedati, da v tistem osebnem momentu, stojim pred njim, taka kot sem v resnici, ne pa izza računalnika. 🙂
Ker točno tako je, pritegne ali odbije te lahko že sam glas, pa je ženska ali tip bomba od komada. 🙂 Lahko pa je čisto klasičen dečko, simpatičen, ampak z glasom, ki “obara sa nogu”. :))
Zato pa nova znanstva pripeljejo čuda v življenja ljudi, a ne samo če si to želijo, ampak poleg da to dopustijo, za to tudi nekaj naredijo. .)[/quote]
torej hočeta nočeta a samo vidva ondrink in sramežljivka bi pa res lahk šla na kafe al ta deci pa reci!!
pa ne vidta da bi si lohk bla kul??? jao narode!!
ajde jaja na sto, kuku majko!
No vidiš. ;))) Pa sva se razumela. :)) Jaz sicer ne maram spoznavanja preko dopisovanja, nekako sem bolj odprta na temo: “glej dečko, tukaj imaš mojih 55kg, take it or leave it”. :)) Torej, kar želim povedati, da v tistem osebnem momentu, stojim pred njim, taka kot sem v resnici, ne pa izza računalnika. 🙂
Ker točno tako je, pritegne ali odbije te lahko že sam glas, pa je ženska ali tip bomba od komada. 🙂 Lahko pa je čisto klasičen dečko, simpatičen, ampak z glasom, ki “obara sa nogu”. :))
Zato pa nova znanstva pripeljejo čuda v življenja ljudi, a ne samo če si to želijo, ampak poleg da to dopustijo, za to tudi nekaj naredijo. .)[/quote]
torej hočeta nočeta a samo vidva ondrink in sramežljivka bi pa res lahk šla na kafe al ta deci pa reci!!
pa ne vidta da bi si lohk bla kul??? jao narode!!
ajde jaja na sto, kuku majko![/quote]
Hahahahahahahahaha…hahahahahahahahaha…hahahahahahahahaha…mogoče bova pa še šla, nikoli se ne, mogoče se prej osebno spoznava kot preko dopisovanja. 🙂
Ja hvala za nasvet, sem mislila, da me ne maraš. 🙂
Zakaj?
Vsaj mesec dni se moram ne samo dopisovati, ampak tudi slišati z nekom. Majčkeno pa ga moram “spoznati”, no. 🙂
Ne bojim se, da si ne bi imela kaj za povedati, ker nobeni osebi še nikoli ni bilo dolgaš z menoj v nobenem primeru, pa čeprav med nama ni stekla nobena kemija, ampak samo prijateljstvo. 🙂
Ampak, moram v sebi začutiti tisti “klik”, no, pa greva na kofi. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.