Nedostopni moški
Bolje biti nuna kot imeti razmerje s tipom v alkoholnih hlapih.
Robi, po čem sklepaš, da bi bil za nas primernejši nekdo iz gostilne? Ne bi pričakovala takšnega stališča, res me zanima iz česa si ga ustvaril?[/quote]
Če ga ne najde v hribih, bi ga mogoče v gostilni.Ampak v gostilnah pa ni kvalitetnih in se sprašujem, če niste preveč zahtevne…A hkrati pa manj kvalitetnih nočete, ker je bolje biti samska.[/quote]
Torej ta pravi so tisti, ki pozdravijo in te ogovorijo, ostali so nepravi, ne glede na vse ostale osebne lastnosti in kriterije? Zakaj je že pomembno, kdo je pravi in kdo ni pravi? Planinec mislim. 🙂
No tisti, ki hodi pogosto v gostilne in popiva je sigurno luzer. Za onega, ki pa namesto v gostilne hodi v hribe, imaš pa še upanje, da mogoče pa ni luzer :).
Če ga ne najde v hribih, bi ga mogoče v gostilni.Ampak v gostilnah pa ni kvalitetnih in se sprašujem, če niste preveč zahtevne…A hkrati pa manj kvalitetnih nočete, ker je bolje biti samska.[/quote]
V hribe ne hodim, v gostilne tudi ne. Ne vem pa če je korektno trditi, da je nekdo ki zahaja v hribe bolj kvaliteten človek od tistega, ki zahaja v gostilno….lahko sta oba kompletna luzerja; niti pa ni garancije da sta glede na svoje hobije.[/quote]
Tipi, ki imajo ženske, ki ne popivajo za zategnjene, ne hvala.
Žalostno je to, da toliko ljudi ne zmore najti partnerja, ne da ga prej malce spijejo.
Veš, da alkohol ubija potenco? In katera bi imela potem takega napol impotentnega tipa?
Ne, hvala za zanič ljubimce.
Zategnjene babe? Ne, hvala.[/quote]
izhajam iz tega kar si napisala, in iz tvojega pisanja veje vzvišenost ter občutek da večina moških ni dovolj dobra zate, morala bi vedeti ,da je 90 % komunikacije med ljudmi neverbalne iz mogoče od tu veje tvoja težava da te ljudje v hribih ne pozdravljajo( imaš tisti obraz na licu ki sporoča , da se te je bolje ogniti) in predvsem je zaskrbljujoče dejstvo, da se še obremenjuješ s tako banalno stvarjo kot je nepozdravljanje v hribih? kot da je to edini razlog da zahajaš v hribe
Nekdo, ki ima interes, željo, voljo…. da spleza na kaj več kot na Šmarno, mora bit zadost trden po značaju, kar naj bi bilo zaželeno tudi v partnerstvu. Nekaterim take trdne osebe “sedejo”, ostalih pa očitno niti ne moti nekdo, ki raje gleda v tla, ko te sreča, kot da bi odprl usta z “dober dan”….
Meni to veliko pove, mogoče komu ne …. tudi prav 😉
Slaba tolažba.[/quote]
zategnjeni deci pa so drug ekstrem, se bojim da spadaš v to kategorijo[/quote]
Boj se za sebe, če je okrog tebe vse zetegnjeno. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.