Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nedostopni moški

Nedostopni moški

hribi so odklop ne pa teren za lovljenje živali na dveh nogah. Mislim, da Rožnik, Šmarna gora sploh niso hribi, ampak modna revija za tiste, ki imajo popolno opremo. Tja že ne grem več.
Sama sem v hribih vedno dobre volje in ta se čuti na daleč tako, da se tudi mimoidoči nalezejo našega smeha. Včasih srečamo ‘ta resne alpiniste’, ki plezajo in se res izpostavljajo nevarnostim, od njega pač ne moreš pričakovati, da ko bo po najbolj strmi smeri prilezel na vrh in te zagledal najprej zaklical: pa ravno tebe sem hotel srečat! plezajo po nevarnih smereh in se zavedajo, da morajo biti ves čas 100% prisotni, da se lahko ‘vrnejo nazaj’ potrebujejo pač več časa. zato je take ljudi najbolje pustiti na miru. In to niso nedostopni moški, samo odahnili so se, da se ni odkrušila stena ali izplul klin. Drugače pa so nekatere mlade družine. O teh bi se pa dalo marsikaj reči.

Krivičen si, kaj nisi prebral, da je imela težave z comp. ji java ne dela.
Verjetno zato ne more 😉


Mogoče pa včasih nočemo, da nas drugi razume. S tem sebi dokažemo, da je drugi bolj neumen, kot mi sami. 🙂 Če bi bil pameten, bi nas razumel. 🙂

Lej fant ne vem, kdo si, ampak jaz hodim na forum predvsem debatirat s sebi enakimi. Se pravi izmenjevat si mnenja, ne pa razlagat vsako podrobnost, ki je nekdo (ki sodeluje v nekaj postih pod istim nickom) ne razume.

Resni plezalci po mojih izkušnjah vedno odzdravijo oz. že kar prvi pozdravijo :). Pa nasmeh imajo na ustih.
Kar se pa družin tiče pa opažam, da otroci pozdravijo, starši pa niti ne odzdravijo. Kaj lahko sklepam iz tega? Da sta starša nevzgojena, otroci pa dobijo vsaj malce vzgoje v vrtcu in so vsaj zdaj v mladih mladih letih olikani. Dokler se ne bodo naveličali poslušat vzgojiteljic in ne bodo postali tako neolikani kot starši.

Kaj ima nedostopnost moških veze s hribolazniško kulturo?

Garantiram ti, da te bo v “pravih” hribih vsak pozdravil. V Šparu te pa ne bo in Šmarno goro lahko enačimo s trgovskim centrom ali fitnesom. Ob nedeljah bi celo semaforje morali postavit tam pod sedlom. Zadeva je preveč obljudena, nima tistega duha hriba in posledično tudi ljudje, ta rekreacijski kraj, drugače občutijo. Iz tega naslova menim, da ni dobro uporabljati ŠG za referenco. Pojdi recimo na Krim in štej, koliko ljudi te bo pozdravilo. Boš pozitivno presenečena. 😉

Ne vem, zakaj to prepričanje, do so hribi in planine nekakšne osvajalnice? Da se narod tja gor hodi pecat oziroma se nastavljat za ulov? Jaz približno dvajset let občasno planinarim in nekaj malega hribolazim, ampak se nisem nikdar vzpenjal na nadmorske višine z namenom iskati kandidatke za skupno gospodinjstvo ali kaj podobnega. Niti se ne spomnim, da bi bil priča takim podvigom. Razen morda v kaki planinski koči, kjer se po nekaj kozarcih različne družbice zbližajo in si malo popihajo na duše. Ne vem pa, če se taka razmerja v dolinah še naprej razvijajo. Drugače pa nikdar nisem imel občutka, da bi ravno planinci obstajal nek presežni interes za parčkanje. Niti ne vem, zakaj bi?

v hribe se hodi zato, da se povežeš z naravo in včasih res kakšno s kom rečeš, večina pa ima željo po miru. Plezalcev nimam za neolikane, ker tudi sama vem kako si v svojem sveto, ko opraviš neko naporno pot, kjer je prisoten adrenalin. In zato je včasih potrebno nekaj več časa, da se vrneš k sebi.
Kar se pa lovljenja po hribih tiče: raje vidim, da hodite pecat v hribe kot pa, da za take namene nabavite kakšno žival.

To je bil prvi prispevek:

Nadaljevanje:

Torej če pogledamo bistvo te teme, gre za vprašanje kje sploh spoznati, najti kakšnega moškega (oz. kje naj tipi najdemo žensko), pa to sploh nima veze s planinarjenjem, Šmarno goro itd. To je bistvo problema. Se mi je kar zdelo da je to kar razširjen problem, da se mnogi sprašujejo kje sploh spoznati nekoga.


Na nek način ima. Saj so pri iskanju partnerja prav tako pomembni skupni hobiji in planinarjenje je lahko eden izmed njih, oziroma eden izmed kriterijev na podlagi katerih izbiramo partnerja.

Kje spoznati partnerja? Po mojih izkušnjah so spoznavna prizorišča še vedno v službah, skoraj povsod, kjer se toči alkohol in v zadnjem času internet.


Je razlika med tem če nekdo planinari zato, ker mu/ji je to v veselje in hobi, ali če gre v hribe v upanju da bo tam našla partnerja. Pri MON-ovkah je zaznati slednje.


To je 1 x 1, da so dogajanja kjer se toči alkohol najbolj obiskana. Pa mislim da so v današnjem času ob takem tempu življenja to (v službi, pijanice, internet ter spoznavanje preko družbe) še edini načini kjer se lahko nekoga spozna.

Kaj je tebe kdo z goniči lovil?


Potem to pomeni, da MON-ovke upajo, da bodo v hribih spoznale kvalitetnejšega moškega, kot pa recimo v gostilni. 🙂
Se pa to ne izide, ker bi za MON-ovko bil primernejši tip iz gostilne. 🙂


Potem to pomeni, da MON-ovke upajo, da bodo v hribih spoznale kvalitetnejšega moškega, kot pa recimo v gostilni. 🙂
Se pa to ne izide, ker bi za MON-ovko bil primernejši tip iz gostilne. :)[/quote]

Robi, po čem sklepaš, da bi bil za nas primernejši nekdo iz gostilne? Ne bi pričakovala takšnega stališča, res me zanima iz česa si ga ustvaril?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Potem to pomeni, da MON-ovke upajo, da bodo v hribih spoznale kvalitetnejšega moškega, kot pa recimo v gostilni. 🙂
Se pa to ne izide, ker bi za MON-ovko bil primernejši tip iz gostilne. :)[/quote]

Robi, po čem sklepaš, da bi bil za nas primernejši nekdo iz gostilne? Ne bi pričakovala takšnega stališča, res me zanima iz česa si ga ustvaril?[/quote]
Če ga ne najde v hribih, bi ga mogoče v gostilni.Ampak v gostilnah pa ni kvalitetnih in se sprašujem, če niste preveč zahtevne…A hkrati pa manj kvalitetnih nočete, ker je bolje biti samska.

pojdite na telovadbo kjer je kar nekaj moških (joga – tam ponujajo zastonj objeme, pa še veseli so novih kosti, da jih pretipajo). zporno je, ko se razteguješ pa veš, da te vsi gledajo samo v tazadno. vse skupaj že malo perverzno, ampak enim je pa to všeč. Tako, da kar tja…, če na vsak način rabite vezo. Iz Pašmana pa je tudi prišlo cel kup nasmejanih. kar taj…kar tja

Tvoj komentar kaže tvoje dojemanje: tipanje novih kosti, raztegovanje tazadne, perveznost, vse to je joga. Dojemanje v vsej svoji veličini ali pa ….

Robi, po čem sklepaš, da bi bil za nas primernejši nekdo iz gostilne? Ne bi pričakovala takšnega stališča, res me zanima iz česa si ga ustvaril?[/quote]
Če ga ne najde v hribih, bi ga mogoče v gostilni.Ampak v gostilnah pa ni kvalitetnih in se sprašujem, če niste preveč zahtevne…A hkrati pa manj kvalitetnih nočete, ker je bolje biti samska.[/quote]

V hribe ne hodim, v gostilne tudi ne. Ne vem pa če je korektno trditi, da je nekdo ki zahaja v hribe bolj kvaliteten človek od tistega, ki zahaja v gostilno….lahko sta oba kompletna luzerja; niti pa ni garancije da sta glede na svoje hobije.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tvoj komentar kaže tvoje dojemanje: tipanje novih kosti, raztegovanje tazadne, perveznost, vse to je joga. Dojemanje v vsej svoji veličini ali pa ….[/quote]

na telovadbo, hribe hodim zaradi vadbe same (pa ne na jogo- zaradi zgoraj navedenih razlogov). saj sem vsak dan hvaležna dan, ki mi je dan, da ga preživim, ker lahko se zgodi, da je ta zadnji in vključevanje v moje življenje raznih tipčkov pač pri meni ne pride v poštev.

Tvoj komentar kaže tvoje dojemanje: tipanje novih kosti, raztegovanje tazadne, perveznost, vse to je joga. Dojemanje v vsej svoji veličini ali pa ….[/quote]

na telovadbo, hribe hodim zaradi vadbe same (pa ne na jogo- zaradi zgoraj navedenih razlogov). saj sem vsak dan hvaležna dan, ki mi je dan, da ga preživim, ker lahko se zgodi, da je ta zadnji in vključevanje v moje življenje raznih tipčkov pač pri meni ne pride v poštev.[/quote]

Ko si siguren vase, ti dol visi, kaj drugi vidijo v jogi. Tebi zaenkrat še ne, saj jo moraš omalovažejoče omenjat.

ne ne joga je čisto kull, so pa ljudje tam malo ubrisani…tam pač razvijajo svoj ego, ki je že tako in tako velik. in nič ni narobe, če ti paše hodit tja ampak tisto tam pa res ni zame, ker se trudim ne razvijat egoizma. So stvari, ki jih v življenju potrebujemo in, če so te na silo vzete ti bolj škodujejo kot koristijo. Vsaka stvar potrebuje svoj čas in nič sa ne da’ izsiliti. vse tiste meditacije ipd…pa so trening za prelisičenje kar se mora tako ali tako zgoditi le, da se to mora zgoditi takrat, ko smo si mi zamislili in ne, ko smo dejansko pripravljeni nanj. To pa ruši naravni red in povzroča žalost, osamljenost, bolečino, v nekaterih primerih celo travmo.

Res je, to ni zate.

Še enkrat bom napisala, da nikoli v življenju nisem bila na Šmarni in da nisem nikjer opisovala kako je stanje na Šmarni gori.

Plezalci, pravi gorniki, pravi planinci, alpinisti… ti vedno pozdravijo, se nasmehnejo, mogoče celo kako rečejo.
Tako, da plezalci spadajo med zelo olikane, sicer pa se spet ponavljam :).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close