Nasilni moški
O ja:). Zakaj pa ti hraniš svojo šibkost?:) Dej futer stran:).[/quote]
Damica, krepost ni nujno vrlina v vseh primerih… Zaradi nje so nekateri prikrajšani za marsikatero prijetno izkušnjo :)[/quote]
Mešaš hruške in jabolka. Še vedno govorimo o neobvladovanju samega sebe v kontekstu izvajanja fizičnega nasilja nad drugimi. Ti si pa zdaj prešel v erotične vode in razmišljaš o tem, kako je fajn, če se podrediš ženski, a ne:))).
Damica, krepost ni nujno vrlina v vseh primerih… Zaradi nje so nekateri prikrajšani za marsikatero prijetno izkušnjo :)[/quote]
Mešaš hruške in jabolka. Še vedno govorimo o neobvladovanju samega sebe v kontekstu izvajanja fizičnega nasilja nad drugimi. Ti si pa zdaj prešel v erotične vode in razmišljaš o tem, kako je fajn, če se podrediš ženski, a ne:))).[/quote]
Še vedno trdim, da pridejo trenutki/situacije, ko ni druge rešitve.. žal. Če trdiš drugače, blagor tebi, da še nisi prišla v takšne življenske preizkušnje. Pa ni nujno, da govorim o sebi, da se ne boš spotikala ob to.
Da bi pa v podrejanju ženski videl kakšen poseben užitek? mmmm ga ne vidim 🙂
Damica, krepost ni nujno vrlina v vseh primerih… Zaradi nje so nekateri prikrajšani za marsikatero prijetno izkušnjo :)[/quote]
Mešaš hruške in jabolka. Še vedno govorimo o neobvladovanju samega sebe v kontekstu izvajanja fizičnega nasilja nad drugimi. Ti si pa zdaj prešel v erotične vode in razmišljaš o tem, kako je fajn, če se podrediš ženski, a ne:))).[/quote]Saj povod za fizično nasilje je pogosto samo odgovor na verbalno nasilje, ki se ga pogosto kar spregleda/tolerira/je upravičeno. Malo je primerov, ko se nekdo nekoga loti kar brez povoda.
zanimivo od največji herojev mitičnih povesti ki so si slavo in poveličevanje in mesto v zgodovini prigarali na bojnem polju nasilja (fizičnega) do dneva ko pomehkužen tip ki piše pesmice in verze na forumu napiše da je nasilje znak slabičev.
Ta krivulja je dokaz koliko manj s(m)o moški danes Moški kot nekoč.
Ta krivulja je lahko dokaz, koliko smo moški danes VEČ, kot nekoč. Zakaj pa manj? Bi rad, da nekdo nasilje zganja nad teboj? Bi ga ti rad nad kom?
Goldfish je nasilna ženska, kako se obvarovati pred njo na internetu? :)))
Sicer pa je nasilje odraz psihološke nemoči, občutka inferiornosti, edino orodje osebnostno nezrele osebe, da poskusi kontrolirati okolico, če se ta ne podreja njegovim željam. Nasilni so pogosto razvajeni otroci….
Lahko je, samo ni… zakaj? Ti bom povedal zakaj… ker se pri Zgodovini ne učijo o teh miroljubnih metroseksualcih ki nebi mogli pohodit mravlje ampak o zalivski vojni, in potem o Siriji itd…. O herojih
Seveda tudi o Snowdnih, Assangih ampak oni predvsem izžarevajo pogum… In me zanima kakšen strahopetec moraš bit če te zaprem v kletko z psom(zdresiranim za ubijanje) ali boš strahopetno se boril in ga pretepo ter ubil če bo mogoče ali boš pogumno pustil da te pes ubije?
fizično nasilje ni NIČ strahopetnega.
To da je nasilje odraz psihološke nemoči je takšna mantra nemočnih ljudi kot je mantra tistih z malim lulčkom da ni pomembna dolžina ampak tehnika…. ali pa tista da kdor pravi da je pomembno sodelovati ne zmagati, kdor to reče je verjetno zgubo….
Bogi nezreli Napoleoni in podobni… še vedno se bo zgodovina učila o teh nezrelih kot pa o tebi zrelem fantku ki nebo naredil nič v lajfu… car
Matkič, eno je nasilje, ko se nekdo ubija, da obrani svoje življenje, drugo je pa nasilje, ko si nekdo vzame pravico moriti nedolžne.
Zgodovina pa seveda uči o dogodkih, ki so imeli velik vpliv na ljudstva, to pa še ne pomeni, da so bili vsi, ki so sodelovali, heroji.
Ne boš verjel, ampak eni dejansko lahko uživajo tudi “le” v tem, da sodelujejo in niso zamorjeni, če ne zmagajo. Kar pa je koristno za tiste, ki imajo s porazi “težave”, ni pa nujno. Imaš tudi take, ki želijo na vsak način zmagat, pa jim vseeno ne uspe, ker se neuspeha preveč ustrašijo, uživati v sodelovanju pa tako ali tako ne zmorejo. :))
Ne boš verjel, ampak eni dejansko lahko uživajo tudi “le” v tem, da sodelujejo in niso zamorjeni, če ne zmagajo. Kar pa je koristno za tiste, ki imajo s porazi “težave”, ni pa nujno. Imaš tudi take, ki želijo na vsak način zmagat, pa jim vseeno ne uspe, ker se neuspeha preveč ustrašijo, uživati v sodelovanju pa tako ali tako ne zmorejo. :))[/quote]
dejte vi 3M usekat enega grupnega … pa slikce kle objavite ☺
Ne boš verjel, ampak eni dejansko lahko uživajo tudi “le” v tem, da sodelujejo in niso zamorjeni, če ne zmagajo. Kar pa je koristno za tiste, ki imajo s porazi “težave”, ni pa nujno. Imaš tudi take, ki želijo na vsak način zmagat, pa jim vseeno ne uspe, ker se neuspeha preveč ustrašijo, uživati v sodelovanju pa tako ali tako ne zmorejo. :))[/quote]
dejte vi 3M usekat enega grupnega … pa slikce kle objavite ☺[/quote]
Slikice si poišči na netu, lenuh, ne bomo ti nič objavljali. Potrudi se malo za svoj užitek. 😉
Slikice si poišči na netu, lenuh, ne bomo ti nič objavljali. Potrudi se malo za svoj užitek. ;)[/quote]
Jst mam pa eno slikco od Markota:). A čem delit?:))[/quote]Ne bit nasilna…. 😉
Al je v povezavi s tvojim nasiljem nad njim? :)))
Slikice si poišči na netu, lenuh, ne bomo ti nič objavljali. Potrudi se malo za svoj užitek. ;)[/quote]
Jst mam pa eno slikco od Markota:). A čem delit?:))[/quote]
Samo, če je iz grupnega. 🙂
Ne bit nasilna…. 😉
Al je v povezavi s tvojim nasiljem nad njim? :)))[/quote]
Je v povezavi s tabo, ker sta oba na slikci:). Ne izzivaj:).[/quote]A to je od takrat, ko sva nasilno želela vsak eno tvojo nogo? 😀
Kdo pa je nedolžen? kaj če je umorjena ženska od moškega vbistvu kradljivka ??? ali je potem nedolžna?
nedolžnost in krivda je relativen pojem, in ni vedno po zakonu nedolžna dejansko nedolžna….
Nihče ne ve če je umorjen nedolžen…. morda je enako kriv…. morda je tudi pretepena ženska provocirala tipa in mu ni pustla živet in je fasala…. zakaj bi se morali vedno moški umaknit?
Kdo pa je nedolžen? kaj če je umorjena ženska od moškega vbistvu kradljivka ??? ali je potem nedolžna?
nedolžnost in krivda je relativen pojem, in ni vedno po zakonu nedolžna dejansko nedolžna….
Nihče ne ve če je umorjen nedolžen…. morda je enako kriv…. morda je tudi pretepena ženska provocirala tipa in mu ni pustla živet in je fasala…. zakaj bi se morali vedno moški umaknit?[/quote]
Ne gelde na to ali je nekdo kriv ali ne in zakaj je kriv, ni prav da se ga ubije. Ti bi pa kar sklastil vsakega, ki ti je sumljiv?
Forum je zaprt za komentiranje.