moški brez poguma ali kaj je to?
Samo en primer kar tako:
Zadnjič sem imel priložnost debatirat z žensko ki je bila zelo lepega obraza,tudi kar postavna,morda kakšno kilo preveč vendar še ne v škodo…Torej kar dobra runda…
V pogovoru pa total poden.Sicer je prijazno govorila,vendar se je izkazalo da ona ima odgovor na VSE.Še svoje misli nisem zaključil,se je ona že vmešala z izdelanim zaključkom,ki ni bil nič kaj prijazen.Po parih poskusih ko sem tudi menjal teme je vedno naredila zajedliv zaključek.Pa bila je na srečanju na katerega je prišla z namenom da koga spozna.
S tako žensko ne moreš preživet niti pol ure,kaj šele da bi kaj poskušal.Pa bila je videt prijazna.
Morda se pa ti tudi tako vedeš,morda čisto nezavedno?
divji,,,kaj sma bila na enaki zabavi;=JOKE, hehe
verjamem da je moške strah zavrnitve,da jim ni vseeno, d ah očejo biti uspešni,ampak pravih osvajalcev je bore malo….
kaj vem,če je res pogum,.ampak ko so kar konkretno nasekani,si pa upajo marsikaj, saj zenske tud;
kako prav osvojit zensko, bodi tak kot si,izpostavi svoje pozitivne lastnosti, smej se,,,
zal divji,zakaj je bila tista punca tako arogantna ,ne vem,morda je to njen obrambni mehanizem,,
Forum je zaprt za komentiranje.