Mladi penzionisti
A, jebiga, če niste za komunizem in uravnilovko, se pač sprijaznite z razlikami med ljudmi. Kaj naj vam drugega rečem?[/quote]
Razlike že, a na podlagi česa in v kakšnem razmerju. :)[/quote]
npr. srečal danes sošolko, ki je že 13 let v penziji … na podlagi “azbestnega” zakona … idiotizem brez primere — ženska proizvodnje z azbestom v delovni kariari niti videla ni … le zaposlena je bila v takšni firmi
lej pajk, jaz sem skromen, minimalc mi zadostuje za življenje, sem skromen človek, ampak je pa velika razlika med nama, jaz delam za minimalca, ti pa hodiš v službo in zgolj prejemaš plačo, ki, roko na srce tudi ne more biti kaj več od minimalca, saj veš javna uprava pa varčevanje itd…da poenostavim, vsaj ne sesam državnega seska kot ti, je tako? tako je
Forum je zaprt za komentiranje.