Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ljubljana – srečanje

Ljubljana – srečanje

Kdo je GF?:))

Jst tut pridem, če pride GF:)).

No dajmo zdaj rečt eno pametno uro 🙂

GF jaz se sicer mal hecam drugače te pa zelo spoštujem 🙂

Seba, a mene pa nič ne maraš? 🙁

🙂

Daj nehaj se slinit… a si dec al si baba?
Pokn jo enkrat okrog kepe pa bo takoj vsa pohlevna 🙂
Ajde a prideš al ne prideš, daj enkrat neki se izjasni 🙂

Entip jaz žensk ne tepem 🙂

Pika tudi tebe imam rad ja :))

Jaz tudi ŽENSK ne tepem… 🙂

Hvala, kar toplo ratalo pri srčku hihi

No lepo, da se imamo/imate radi… saj ta predbožični čas je temu tudi namenjen… 🙂
Zdaj pa se imejte za trenutek malo manj radi in se posvetite tej temi 🙂
Eni se pa prej obrište okrog ust zarad sline ki kaplja 🙂

Se vidi, da ste gor rastli v socializmu, čisto nič se niste dogovorili. :))

No ja, jaz bi prišla 7. 12. Ampak name se pač ne boste ozirali 🙂

Smo!
Trije pridemo. Če še ti potrdiš bo super 🙂

It, če misliš, da ti bo uspelo uskladiti vse želje in datume … hja, saj vem, da si izredno potrpežljiva, ampak toliko pa spet ne :))

Določi datum & uro & kraj kje se dobimo in basta.
Kdor pride-pride. Kdor da za kuhančka da – kdor ne da – ne da.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Jaz vse babe tle gor cenim in spoštujem :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

In nebojo se še kmal saj veš it tak sam menca.:((( Neve kako in kaj!!! Za vsako srečanje tolk komplicira.

Da kdo še za kosilo, malico ali večerjo?Če bo vse to pridem.Ja še sladico si tud želim.

A ne bi šla vidva na SČ tam je za take tiče kot sta vidva :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

jest bi tud pršu če mi plačate kosilo in še daste kak evro da bi imel za vin pa rokavice . me strašen zebe .


Moški se radi oziramo za ženskami. 🙂

7. bi bolj ustrezal, ker je sobota.

Ok.

Določam datum 7.12.2013, ker jih je več za 7.12..

Žal vedno ne bomo vsem mogli ugoditi. Žal, žal.

Dobimo se, hm… kdaj bi se dobili?

Kaj pravite…

Jaz za čas predlagam bolj “zgodno” uro, recimo še ob dnevni svetlobi.

Kaj pravite?


Pravim, da je to še en predlog brez predloga.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Pravim, da je to še en predlog brez predloga.[/quote]
Kdor nima namena priti, mu tudi ni treba pametovati in obtoževati.


Pravim, da je to še en predlog brez predloga.[/quote]
Kdor nima namena priti, mu tudi ni treba pametovati in obtoževati.[/quote]
emmm … meni tema ne zgleda nič drugačna kot ostale ☺
pametni bi se IT pofočkali na ZS s prijavo … ampak takih tukaj ni ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Potem pa rajši še 5 dni pametujte kaj kdo predlaga in čakajte, da noben ne predlaga nič. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close