Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ljubljana – srečanje

Ljubljana – srečanje

Zamisli si, da tole poslušaš v petek:

http://www.youtube.com/watch?v=uSD4vsh1zDA[/quote]

Odločil sem se, da bom poslušal to v petek 🙂

Jst pa rajš ne…… :)[/quote]

Saj ga ne boš, ker ni variante, da jo spravi nase, če je vsaj mal dec.[/quote]
Od kdaj pa je konfekcijska št. merilo za dedca ? 🙂
Sicer pa priznam, da nimam pojma o ženskih konf. številkah. Zato mojih komentarjev ne jemlji resno. 🙂
A če ti upaš slečti svojo obleko, jo jaz tudi upam poskusiti navlečti. 🙂

pridi z njimi v ustih ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

evo fantje, kako se doseže pozornost … in to ena za drugo .. takoj ☺♥♥☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj ga ne boš, ker ni variante, da jo spravi nase, če je vsaj mal dec.[/quote]
Od kdaj pa je konfekcijska št. merilo za dedca ? 🙂
Sicer pa priznam, da nimam pojma o ženskih konf. številkah. Zato mojih komentarjev ne jemlji resno. 🙂
A če ti upaš slečti svojo obleko, jo jaz tudi upam poskusiti navlečti. :)[/quote]

hehehe, deal, v ločenih kabinah … ampak resno, še nikoli nisi svoji ničesar kupil, da ne veš, kako konfekcijsko št. nosi?

Moja ne nosi 38. 🙂
Kupuje pa si sama.

No, al pa 36, kot jaz , ali kakorkoli že … da sploh ne veš, kok ma konfekcijsko? In da ji še nikoli nisi 1 kosa oblačila kupil???

No, al pa 36, kot jaz , ali kakorkoli že … da sploh ne veš, kok ma konfekcijsko? In da ji še nikoli nisi 1 kosa oblačila kupil???[/quote]
Mislim, da 40. 🙂
Oblačila pa še res nisem kupil. Ženske veliko bolj komplicirate okrog oblačil, kot pa moški.
Ko kupujem za sebe, to traja max. 10 minut. Ko kupuje ona, pa minimalno 2 uri. 🙂

Še dobro, da ji ne kupuješ … če nisi prepričan. Veš, kako bi bila užaljena, če bi kupil 44, pa nosi le 40? omg

samomor iz zasede je nežnejša opcija za.je.bati lajf — kot babnici kupiti kaj, kar ji ni ne prav ne všeč 8itak še sama za sebe ne ve kaj naj obleče iz že obstoječe garderobe ☺)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

samomor iz zasede je nežnejša opcija za.je.bati lajf — kot babnici kupiti kaj, kar ji ni ne prav ne všeč 8itak še sama za sebe ne ve kaj naj obleče iz že obstoječe garderobe ☺)[/quote]

hehehe, vidim, da maš slabe izkušnje …

samomor iz zasede je nežnejša opcija za.je.bati lajf — kot babnici kupiti kaj, kar ji ni ne prav ne všeč 8itak še sama za sebe ne ve kaj naj obleče iz že obstoječe garderobe ☺)[/quote]

hehehe, vidim, da maš slabe izkušnje …[/quote]
pa ne svoje … se učim na “napakah” drugih ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, al pa 36, kot jaz , ali kakorkoli že … da sploh ne veš, kok ma konfekcijsko? In da ji še nikoli nisi 1 kosa oblačila kupil???[/quote]

Važno, da ve številko modrca. Kupiš tisto, kar slečeš. Ženski, ki je še nisi slekel, ne kupuješ spodnjega perila.

Tvoja št. modrca mora bit pa bolj simbolična, otroška, pri konfekcijski 36? 🙂

No, al pa 36, kot jaz , ali kakorkoli že … da sploh ne veš, kok ma konfekcijsko? In da ji še nikoli nisi 1 kosa oblačila kupil???[/quote]

Važno, da ve številko modrca. Kupiš tisto, kar slečeš. Ženski, ki je še nisi slekel, ne kupuješ spodnjega perila.

Tvoja št. modrca mora bit pa bolj simbolična, otroška, pri konfekcijski 36? :)[/quote]

Ni nujno. Lahko ima ženska konfekcijsko 36 in par jurčkov na računu in si kupi dva silikona.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Važno, da ve številko modrca. Kupiš tisto, kar slečeš. Ženski, ki je še nisi slekel, ne kupuješ spodnjega perila.

Tvoja št. modrca mora bit pa bolj simbolična, otroška, pri konfekcijski 36? :)[/quote]

Ni nujno. Lahko ima ženska konfekcijsko 36 in par jurčkov na računu in si kupi dva silikona.[/quote]
he he he .. vsaka druga razen MON_ovk, ki še za puš-apa nimajo in joške kažejo ekranu … z ugasnjeno kamero ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, al pa 36, kot jaz , ali kakorkoli že … da sploh ne veš, kok ma konfekcijsko? In da ji še nikoli nisi 1 kosa oblačila kupil???[/quote]

Važno, da ve številko modrca. Kupiš tisto, kar slečeš. Ženski, ki je še nisi slekel, ne kupuješ spodnjega perila.

Tvoja št. modrca mora bit pa bolj simbolična, otroška, pri konfekcijski 36? :)[/quote]

Res je, za vzorec so, ampak šparam za silikone, za enega imam že … bi v duhu decembrske dobrodelnosti primaknil kaj v šparovček še za drugega? 🙂

Uff št. 36 to mora biti pa res “huda ” baba:)) si predstavljaš njene silikone na “lili Put Put” pojavi..ni ji škode delat.Otročka je še.Silikoni so za ženske:)

Missonka, če mi imaš kaj povedati, povej kar meni, ni treba govorit v 3. osebi 🙂 Tok sem pa vseeno odrasla, da bom prenesla …


A to je samotolažba? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Važno, da ve številko modrca. Kupiš tisto, kar slečeš. Ženski, ki je še nisi slekel, ne kupuješ spodnjega perila.

Tvoja št. modrca mora bit pa bolj simbolična, otroška, pri konfekcijski 36? :)[/quote]

Res je, za vzorec so, ampak šparam za silikone, za enega imam že … bi v duhu decembrske dobrodelnosti primaknil kaj v šparovček še za drugega? :)[/quote][youtube]WBLyyTcFQUY[/youtube]

🙂 Tole je še posebej za poudarit:

Vsi so vredni spoštovanja,
vredni, da dedc od njih sanja.
Vredni greha, razen uni,
ka se s filo jih napuni.

Tisti pa prav nč ne znajo,
ne smejejo se, ne plešejo,
nankar ne dondolajo.

Tisti so paj zmeraj isti
šutasti ku ‘ni fašisti
zmeraj “Mirno!” – “Su gli atenti!”

Res, moj ti, tako povem ti,
da samo narvečja mona,
samo narvečja mona,
ma samo tanartavečja mona
mara tiste iz silikona.

(I.Mlakar)

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


A to je samotolažba? :)[/quote]

Pusti jo, pač ji nisem simpatična …

Res je, za vzorec so, ampak šparam za silikone, za enega imam že … bi v duhu decembrske dobrodelnosti primaknil kaj v šparovček še za drugega? :)[/quote][youtube]WBLyyTcFQUY[/youtube]

🙂 Tole je še posebej za poudarit:

Vsi so vredni spoštovanja,
vredni, da dedc od njih sanja.
Vredni greha, razen uni,
ka se s filo jih napuni.

Tisti pa prav nč ne znajo,
ne smejejo se, ne plešejo,
nankar ne dondolajo.

Tisti so paj zmeraj isti
šutasti ku ‘ni fašisti
zmeraj “Mirno!” – “Su gli atenti!”

Res, moj ti, tako povem ti,
da samo narvečja mona,
samo narvečja mona,
ma samo tanartavečja mona
mara tiste iz silikona.

(I.Mlakar)[/quote]

Kakor za koga, On_, kakor za koga 🙂

Jaz sem pa včeraj sexal lepo je bilo 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

A to je tako redek dogodek, da ga deliš z nami? Vesela zate!

A to je tako redek dogodek, da ga deliš z nami? Vesela zate![/quote]Čas je relativen…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close