Ljubljana ima najvišje najemnine v Evropi, izjeme London, Pariz
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 15:50
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 15:02
čakamo, 06.01.2025 ob 13:28
hm356, 06.01.2025 ob 13:20
Saj se prebivalci našega velemesta vedno hvalite kako je oh in sploh živeti v Ljubljani. Pa imejte še najemnine temu primerne, kaj se usajate.
Saj noben od teh ki tu svoje motnje trosijo ne živi v ljubljani. Živijo pri mamicah. Pa na internetu. Spadajo pa v polje.
Saj imate vse na linkih. Jih pa namenoma obstruirate.
Dokazano vse. Večkratno.
Še vedno čakam na to čudežno in prelepo 100 kvadratov metrov veliko stranovanje, ki naj bi ga po vašem mnenju dobili v centru Firence!
Torej bo kaj?
Imate podani link. Pripet.
100 stanovanj pa le šparate.
Bruha se velikim kako novinarji pišejo članke o nepremičninah, kaj vse bi moralo bit obdavčeno in kako in kako lahko sploh misli kdo, da so stanovanja prazna in tudi če so prazna so tudi odslužena. :)))))))))) to date v objavo, kot sponzorirane googl strani. Ko se odpre telefon so na prvi strani
Podkupujete novinarje, da lažejo ljudem v obraz. Slovenske ovce verjamejo vse, ne pa tudi tiste, ki vemo kdo ima stanovanja za naložbe. Takih lažnivcev Evropa ne premore. Jih ni. Le na Balkanu so.
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 16:08
Imate podani link. Pripet.
100 stanovanj pa le šparate.
Bruha se velikim kako novinarji pišejo članke o nepremičninah, kaj vse bi moralo bit obdavčeno in kako in kako lahko sploh misli kdo, da so stanovanja prazna in tudi če so prazna so tudi odslužena. :)))))))))) to date v objavo, kot sponzorirane googl strani. Ko se odpre telefon so na prvi strani
Podkupujete novinarje, da lažejo ljudem v obraz. Slovenske ovce verjamejo vse, ne pa tudi tiste, ki vemo kdo ima stanovanja za naložbe. Takih lažnivcev Evropa ne premore. Jih ni. Le na Balkanu so.
Torej? Boste končno le prilepi link na konkretno 100 kvadratov veliko super stanovanje v Firencah, ki naj bi ga dobili po vašen mnenju?
Ali ne razumete tega preprostega vprašanja?
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 15:46
smešen si, 06.01.2025 ob 15:33
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 15:14
https://www.zappyrent.com/en/renting-rome?price=300-500
Scam dajte spet kričat. Kaj si boste ponovno izmislili me prav zanima. Ta pravi komunisti.
https://www.zappyrent.com/en/rent/via-carlo-pirzio-biroli-roma-id-19801?_gl=1*hnw9zq*_up*MQ..*_ga*NjkwNjU5MTY1LjE3MzYxNzMzNTA.*_ga_366KEE1FPC*MTczNjE3MzM0OS4xLjEuMTczNjE3MzQwNi4wLjAuMTI4MTA1NDMw
tole je edina luknja za 300e mesečno na tem linku. Začasni najem. Dobesedno kletna luknja z enim oknom. Več kot uro od centra rima z javnim prevozom, pol ure z avtom. Kot da bi pri nas gledal logatec, litijo…..dobiš luknje tam za 300e 🙂 Pa verjetno dosti bolj varne.
A spet vi. .. Vi morate imeti v Lj 100 stanovanj. Se strinjate? Razneslo vas bo.
Človek najdi si pomoč. Dobesedno lepiš linke do stanovanj ki niti približno niso v mestih, še manj so 300e kot trdiš. So na pol razpadle luknje, uro stran od centra mest. Za praktično isto ceno kot pri nas. Nisem psihiater, ampak ga rabiš. Resno. Forum ti ne bo pomagal. Najdi si pomoč. Lako tudi v firencah kjer praviš boš najel 100kvadratov ultra hudo stanovanje za 300e. 25e za flix bus in si tam. Kaj čakaš?
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 16:13
Torej? Boste končno le prilepi link na konkretno 100 kvadratov veliko super stanovanje v Firencah, ki naj bi ga dobili po vašen mnenju?
Ali ne razumete tega preprostega vprašanja?
Prav nalašc ne več..ker je podano že vse jasno in črno na belo z linkom. Provokacije vaše zadržite zase.
smešen si, 06.01.2025 ob 16:15
Človek najdi si pomoč. Dobesedno lepiš linke do stanovanj ki niti približno niso v mestih, še manj so 300e kot trdiš. So na pol razpadle luknje, uro stran od centra mest. Za praktično isto ceno kot pri nas. Nisem psihiater, ampak ga rabiš. Resno. Forum ti ne bo pomagal. Najdi si pomoč. Lako tudi v firencah kjer praviš boš najel 100kvadratov ultra hudo stanovanje za 300e. 25e za flix bus in si tam. Kaj čakaš?
hahaha .imate 17 strani od 300 do 500. Ne znate nastaviti filtrov ali odpirate linka. V Firencah se najde 30 kvadratov za 450 in manj eur.
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 16:22
hahaha .imate 17 strani od 300 do 500. Ne znate nastaviti filtrov ali odpirate linka. V Firencah se najde 30 kvadratov za 450 in manj eur.
Ja. Uro stran od centra! Si že kdaj nos pomolilo v kakšno večje mesto? URO stran od centra. Predmestje. Pri nas dobiš uro stran od centra isto toliko velika stanovanja. Evo: …https://www.nepremicnine.net/oglasi-oddaja/ljubljana-okolica/stanovanje/cena-do-450-eur-na-mesec/…
London sploh ni draga najemnine imamo še vedno eno hišo v Londonu najeto že 8 let in imam tudi par lastnih nepremičnin tudi v Angliji, Ljubljana pa je na žalost že draga, jaz kot otrok sem bil večkrat mislim od šiške proti Kranju imam tudi sorodnike elita v Ljubljani in tako naprej. Jaz vzamem sabo na dopust,kdor hoče it glih grem kupovati nepremičnine in če sem iskren stane manj kot minimalna slovenska plača. Moja številka je 00447550040963
smešen si, 06.01.2025 ob 16:28
Ja. Uro stran od centra! Si že kdaj nos pomolilo v kakšno večje mesto? URO stran od centra. Predmestje. Pri nas dobiš uro stran od centra isto toliko velika stanovanja. Evo: …https://www.nepremicnine.net/oglasi-oddaja/ljubljana-okolica/stanovanje/cena-do-450-eur-na-mesec/…
Če piše Firence …..je to za nas lahko Zalog pri Ljhbljani MO Ljubljana. A vi mislite da so Firence tko majhne kot Ljubljana…hahaha.
Datekap, 05.01.2025 ob 20:24
https://rentola.com/for-rent/apartment/belgiumRim FirenceGEniva
ITALIJA
Firence, Genova, Rim…
.od 300 eur garsonjere in enosibna
od 450 eur dalje dvosobna, trisobna in večsobna do 100 kvadratov..
Dražji je samo London in Pariz.
DA TE KAP.
Ne drzi! Sem iz lj, 17 let zivim v tujini. Pogosto sem v lj. Lj je se vedno ena najcenejsih prestolnic v Evropi. Vse kar je zahodno od lj je drazje. Torej lj je ena izmed najcenejsih. So pa tudi place v lj nizje kot v Evropi. Je pa rezlike veliko manjsa ko nor pred 10 leti.
Sveti duh!, 06.01.2025 ob 16:59
Ne drzi! Sem iz lj, 17 let zivim v tujini. Pogosto sem v lj. Lj je se vedno ena najcenejsih prestolnic v Evropi. Vse kar je zahodno od lj je drazje. Torej lj je ena izmed najcenejsih. So pa tudi place v lj nizje kot v Evropi. Je pa rezlike veliko manjsa ko nor pred 10 leti.
Ta 1.link smo ze ugotovili, so sintetični podatki.
Niste pa pogledali nanenoma ostalih. 🙂 ste provokator. Nasvidenje. Tajkuni tajkuni kdaj vas bo Slovenec po grbi.
kakšno patetično nakladanje, 06.01.2025 ob 17:12
Pol ure pa res. Max 40 min. Itak imate čas se vozit….saj internet dela na trolah. Pa še zastojn jih mate socialci.
ljubljanski promet je primerljiv s Firencami. Butelj. Uro in pol se vozis v Črnuce v Zalog ali pa na Vič. Sramota države vse.
ja ja, 06.01.2025 ob 17:22
ljubljanski promet je primerljiv s Firencami. Butelj. Uro in pol se vozis v Črnuce v Zalog ali pa na Vič. Sramota države vse.
Seveda. Ti že veš. Firence poznaš. Ljubljano poznaš. Vse poznaš 😀
Lj vič do centra ni 15min, je ura in pol 😀 p.s.Jaz od interspara na viču do drame pridem v 20-25min. Peš 😀
Fak norcev na tem forumu. Za to davke plačujemo. Da motenci dobijo zastojn internet in nam v zahvalo ker jih preživljamo popestrijo dneve s svojimi blodnjami
kakšno patetično nakladanje, 06.01.2025 ob 17:29
Seveda. Ti že veš. Firence poznaš. Ljubljano poznaš. Vse poznaš 😀
Lj vič do centra ni 15min, je ura in pol 😀 p.s.Jaz od interspara na viču do drame pridem v 20-25min. Peš 😀
Fak norcev na tem forumu. Za to davke plačujemo. Da motenci dobijo zastojn internet in nam v zahvalo ker jih preživljamo popestrijo dneve s svojimi blodnjami
?bolnik. Na tvojem mestu bi se moral sekirat nad najvisjmi najemninami v Evropi. Bolana država. . Moras pa igrat na note kot te drigirajo. Sram te bodi. Bolnik niti tega ne moreko zvedeti drugi da de vozis kot sardina uro in pol par postaj. Će prekrivas ta grooooozljivi ljublj promet in se delas budalo, najemnine še stokrat bolj.
ja ja, 06.01.2025 ob 18:06
?bolnik. Na tvojem mestu bi se moral sekirat nad najvisjmi najemninami v Evropi. Bolana država. . Moras pa igrat na note kot te drigirajo. Sram te bodi. Bolnik niti tega ne moreko zvedeti drugi da de vozis kot sardina uro in pol par postaj. Će prekrivas ta grooooozljivi ljublj promet in se delas budalo, najemnine še stokrat bolj.
Nihče te ne sili da živiš v Ljubljani. Psihiatrične ustanove so po celi sloveniji. In tudi v Firencah, Rimu in ostalih poceni destinacijah 😀
Forum je zaprt za komentiranje.