Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubljana ima najvišje najemnine v Evropi, izjeme London, Pariz

Ljubljana ima najvišje najemnine v Evropi, izjeme London, Pariz

Odgovor na objavo uporabnika
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 15:50

Odgovor na objavo uporabnika
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 15:02

Odgovor na objavo uporabnika
čakamo, 06.01.2025 ob 13:28

Odgovor na objavo uporabnika
hm356, 06.01.2025 ob 13:20

Saj se prebivalci našega velemesta vedno hvalite kako je oh in sploh živeti v Ljubljani. Pa imejte še najemnine temu primerne, kaj se usajate.

Saj noben od teh ki tu svoje motnje trosijo ne živi v ljubljani. Živijo pri mamicah. Pa na internetu. Spadajo pa v polje.

Saj imate vse na linkih. Jih pa namenoma obstruirate.

Dokazano vse. Večkratno.

Še vedno čakam na to čudežno in prelepo 100 kvadratov metrov veliko stranovanje, ki naj bi ga po vašem mnenju dobili v centru Firence!

Torej bo kaj?

Imate podani  link. Pripet.

100 stanovanj pa le šparate.

Bruha se velikim kako novinarji pišejo članke o nepremičninah, kaj vse bi moralo bit obdavčeno in kako in kako lahko  sploh misli kdo,  da so stanovanja prazna in tudi  če so prazna so  tudi odslužena. :)))))))))) to date v  objavo,  kot  sponzorirane googl strani. Ko se odpre telefon so na prvi strani

Podkupujete novinarje, da lažejo ljudem v obraz. Slovenske ovce verjamejo vse, ne pa  tudi tiste, ki vemo kdo ima stanovanja za naložbe. Takih lažnivcev Evropa ne premore. Jih ni. Le na Balkanu so.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 16:08

Imate podani  link. Pripet.

100 stanovanj pa le šparate.

Bruha se velikim kako novinarji pišejo članke o nepremičninah, kaj vse bi moralo bit obdavčeno in kako in kako lahko  sploh misli kdo,  da so stanovanja prazna in tudi  če so prazna so  tudi odslužena. :)))))))))) to date v  objavo,  kot  sponzorirane googl strani. Ko se odpre telefon so na prvi strani

Podkupujete novinarje, da lažejo ljudem v obraz. Slovenske ovce verjamejo vse, ne pa  tudi tiste, ki vemo kdo ima stanovanja za naložbe. Takih lažnivcev Evropa ne premore. Jih ni. Le na Balkanu so.

 

Torej? Boste končno le prilepi link na konkretno 100 kvadratov veliko super stanovanje v Firencah, ki naj bi ga dobili po vašen mnenju?

Ali ne razumete tega preprostega vprašanja?

Odgovor na objavo uporabnika
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 15:46

Odgovor na objavo uporabnika
smešen si, 06.01.2025 ob 15:33

Odgovor na objavo uporabnika
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 15:14

https://www.zappyrent.com/en/renting-rome?price=300-500

 

Scam dajte spet kričat.  Kaj si boste ponovno izmislili me prav zanima. Ta pravi komunisti.

https://www.zappyrent.com/en/rent/via-carlo-pirzio-biroli-roma-id-19801?_gl=1*hnw9zq*_up*MQ..*_ga*NjkwNjU5MTY1LjE3MzYxNzMzNTA.*_ga_366KEE1FPC*MTczNjE3MzM0OS4xLjEuMTczNjE3MzQwNi4wLjAuMTI4MTA1NDMw

tole je edina luknja za 300e mesečno na tem linku. Začasni najem. Dobesedno kletna luknja z enim oknom. Več kot uro od centra rima z javnim prevozom, pol ure z avtom. Kot da bi pri nas gledal logatec, litijo…..dobiš luknje tam za 300e 🙂 Pa verjetno dosti bolj varne.

A spet vi. ..  Vi  morate  imeti v   Lj 100 stanovanj. Se strinjate?  Razneslo vas bo.

Človek najdi si pomoč. Dobesedno lepiš linke do stanovanj ki niti približno niso v mestih, še manj so 300e kot trdiš. So na pol razpadle luknje, uro stran od centra mest. Za praktično isto ceno kot pri nas. Nisem psihiater, ampak ga rabiš. Resno. Forum ti ne bo pomagal. Najdi si pomoč. Lako tudi v firencah kjer praviš boš najel 100kvadratov ultra hudo stanovanje za 300e. 25e za flix bus in si tam. Kaj čakaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 16:13

Torej? Boste končno le prilepi link na konkretno 100 kvadratov veliko super stanovanje v Firencah, ki naj bi ga dobili po vašen mnenju?

Ali ne razumete tega preprostega vprašanja?

Prav nalašc ne več..ker je podano že vse jasno in  črno na belo z linkom.  Provokacije vaše zadržite zase.

Odgovor na objavo uporabnika
smešen si, 06.01.2025 ob 16:15

Človek najdi si pomoč. Dobesedno lepiš linke do stanovanj ki niti približno niso v mestih, še manj so 300e kot trdiš. So na pol razpadle luknje, uro stran od centra mest. Za praktično isto ceno kot pri nas. Nisem psihiater, ampak ga rabiš. Resno. Forum ti ne bo pomagal. Najdi si pomoč. Lako tudi v firencah kjer praviš boš najel 100kvadratov ultra hudo stanovanje za 300e. 25e za flix bus in si tam. Kaj čakaš?

hahaha .imate 17 strani  od 300 do 500. Ne znate nastaviti  filtrov ali odpirate linka.  V Firencah se najde 30 kvadratov za  450 in manj eur.

Odgovor na objavo uporabnika
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 16:22

hahaha .imate 17 strani  od 300 do 500. Ne znate nastaviti  filtrov ali odpirate linka.  V Firencah se najde 30 kvadratov za  450 in manj eur.

Ja. Uro stran od centra! Si že kdaj nos pomolilo v kakšno večje mesto? URO stran od centra. Predmestje. Pri nas dobiš uro stran od centra isto toliko velika stanovanja. Evo: …https://www.nepremicnine.net/oglasi-oddaja/ljubljana-okolica/stanovanje/cena-do-450-eur-na-mesec/…

London sploh ni draga najemnine imamo še vedno eno hišo v Londonu najeto že 8 let in imam tudi par lastnih nepremičnin tudi v Angliji, Ljubljana pa je na žalost že draga, jaz kot otrok sem bil večkrat mislim od šiške proti Kranju imam tudi sorodnike elita v Ljubljani in tako naprej. Jaz vzamem sabo na dopust,kdor hoče it glih grem kupovati nepremičnine in če sem iskren stane manj kot minimalna slovenska plača. Moja številka je 00447550040963

Odgovor na objavo uporabnika
Najemodajalec oderuh Slovenije, 06.01.2025 ob 16:18

Prav nalašc ne več..ker je podano že vse jasno in  črno na belo z linkom.  Provokacije vaše zadržite zase.

Torej niste sposobni prilepiti direktnega linka do stanovanja?

Odgovor na objavo uporabnika
smešen si, 06.01.2025 ob 16:28

Ja. Uro stran od centra! Si že kdaj nos pomolilo v kakšno večje mesto? URO stran od centra. Predmestje. Pri nas dobiš uro stran od centra isto toliko velika stanovanja. Evo: …https://www.nepremicnine.net/oglasi-oddaja/ljubljana-okolica/stanovanje/cena-do-450-eur-na-mesec/…

Če piše  Firence …..je to za nas lahko  Zalog pri Ljhbljani MO Ljubljana. A vi mislite da so Firence tko majhne kot Ljubljana…hahaha.

S trolo naj gre. Bo se vozu uro in pol od Zaloga do centra Ljubljane popoldne.

Odgovor na objavo uporabnika
Datekap, 05.01.2025 ob 20:24

https://rentola.com/for-rent/apartment/belgiumRim FirenceGEniva

ITALIJA

Firence, Genova, Rim…

.od 300 eur garsonjere in enosibna

od 450 eur dalje  dvosobna,  trisobna  in večsobna do 100 kvadratov..

Dražji  je samo London in Pariz.

DA  TE KAP.

 

 

Ne drzi! Sem iz lj, 17 let zivim v tujini. Pogosto sem v lj. Lj je se vedno ena najcenejsih prestolnic v Evropi. Vse kar je zahodno od lj je drazje. Torej lj je ena izmed najcenejsih. So pa tudi place v lj nizje kot v Evropi. Je pa rezlike veliko manjsa ko nor pred 10 leti.

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 06.01.2025 ob 16:59

Ne drzi! Sem iz lj, 17 let zivim v tujini. Pogosto sem v lj. Lj je se vedno ena najcenejsih prestolnic v Evropi. Vse kar je zahodno od lj je drazje. Torej lj je ena izmed najcenejsih. So pa tudi place v lj nizje kot v Evropi. Je pa rezlike veliko manjsa ko nor pred 10 leti.

Ta  1.link smo ze ugotovili, so  sintetični podatki.

Niste pa pogledali nanenoma ostalih. 🙂  ste provokator. Nasvidenje. Tajkuni tajkuni kdaj vas bo Slovenec po  grbi.

Odgovor na objavo uporabnika
ja ja, 06.01.2025 ob 16:51

S trolo naj gre. Bo se vozu uro in pol od Zaloga do centra Ljubljane popoldne.

Pol ure pa res. Max 40 min. Itak imate čas se vozit….saj internet dela na trolah. Pa še zastojn jih mate socialci.

Link (uvodni del posta) ste pa izbrisali v  repliki.  Moderatorski mojster.

Odgovor na objavo uporabnika
kakšno patetično nakladanje, 06.01.2025 ob 17:12

Pol ure pa res. Max 40 min. Itak imate čas se vozit….saj internet dela na trolah. Pa še zastojn jih mate socialci.

ljubljanski promet  je primerljiv s Firencami.  Butelj. Uro in pol se vozis v Črnuce v Zalog ali pa na Vič.  Sramota države vse.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ja ja, 06.01.2025 ob 17:22

ljubljanski promet  je primerljiv s Firencami.  Butelj. Uro in pol se vozis v Črnuce v Zalog ali pa na Vič.  Sramota države vse.

 

Seveda. Ti že veš. Firence poznaš. Ljubljano poznaš. Vse poznaš 😀
Lj vič do centra ni 15min, je ura in pol 😀 p.s.Jaz od interspara na viču do drame pridem v 20-25min. Peš 😀

Fak norcev na tem forumu. Za to davke plačujemo. Da motenci dobijo zastojn internet in nam v zahvalo ker jih preživljamo popestrijo dneve s svojimi blodnjami

Odgovor na objavo uporabnika
kakšno patetično nakladanje, 06.01.2025 ob 17:29

Seveda. Ti že veš. Firence poznaš. Ljubljano poznaš. Vse poznaš 😀
Lj vič do centra ni 15min, je ura in pol 😀 p.s.Jaz od interspara na viču do drame pridem v 20-25min. Peš 😀

Fak norcev na tem forumu. Za to davke plačujemo. Da motenci dobijo zastojn internet in nam v zahvalo ker jih preživljamo popestrijo dneve s svojimi blodnjami

?bolnik.  Na tvojem mestu bi se moral sekirat  nad najvisjmi najemninami v Evropi. Bolana država. . Moras pa igrat na note kot te drigirajo. Sram te bodi.  Bolnik niti tega ne moreko zvedeti drugi da de vozis kot sardina uro in pol par postaj.   Će prekrivas ta grooooozljivi ljublj promet  in se delas budalo,  najemnine še stokrat  bolj.

 

 

Najemodajalca si v glavnem skulirani in pošteni. Najemniki so pa povsem druga zgodba. Ned najemniki težko najdeš normalnega.

Odgovor na objavo uporabnika
ja ja, 06.01.2025 ob 18:06

?bolnik.  Na tvojem mestu bi se moral sekirat  nad najvisjmi najemninami v Evropi. Bolana država. . Moras pa igrat na note kot te drigirajo. Sram te bodi.  Bolnik niti tega ne moreko zvedeti drugi da de vozis kot sardina uro in pol par postaj.   Će prekrivas ta grooooozljivi ljublj promet  in se delas budalo,  najemnine še stokrat  bolj.

 

 

Nihče te ne sili da živiš v Ljubljani. Psihiatrične ustanove so po celi sloveniji. In tudi v Firencah, Rimu in ostalih poceni destinacijah 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close