Ljubljana ima najvišje najemnine v Evropi, izjeme London, Pariz
Ker še niste šli dalje od Dalmacije, ste pametni ko hajzli. Če kaj, smo lahko v Sloveniji zaenkrat še presneto zadovoljni, da nimamo becirkov kamor normalen človek raje ne gre. Če odmislimo nekaj romskih naselij od koder še policaji komaj uidejo z buškami. V vseh drugih evropskih mestih pa to imajo. Turške, arabske, črnske, kitajske četrti… Me prav zanima, ja, kdo od vas bi šel v Rimu za 300 eur med migrante, v Bruslju ali London med arabce, v Hamburg med turke. Sveta naivnost in nerazgledanost! Še z metrojem se postajam izogneš v becirkih za 300 eur garsonjera! Za manjše dvosobno v varnem okolju pod dva jurja ni šans v nobenem od teh mest! Kaj sanjate toliko?! Pojdite, začnite življenje na novo, saj boste lahko prišparali od visokih plač v državah kjer se cedi med in mleko! Z odprtimi rokami čakajo na nas balkance, socialo delijo kot pri norcih, elektriko imajo zastonj, špecerija pol cenejša kot pri nas, pa na šihtu boste lahko spali! Kaj čakate?!
Ps. Nikjer v radiju 2,5 km od centra glavnega mesta ne boste dobili stanovanja za 300 eur, še postelje ne! V Ljubljani bi pa radi prejemniki socialne pomoči stanovanje od občine znotraj ringa!! Pa v katerem sanjskem svetu čipi klipi vi živite?!?!
Kavč pametnjakoviči, 05.01.2025 ob 23:18
Ker še niste šli dalje od Dalmacije, ste pametni ko hajzli. Če kaj, smo lahko v Sloveniji zaenkrat še presneto zadovoljni, da nimamo becirkov kamor normalen človek raje ne gre. Če odmislimo nekaj romskih naselij od koder še policaji komaj uidejo z buškami. V vseh drugih evropskih mestih pa to imajo. Turške, arabske, črnske, kitajske četrti… Me prav zanima, ja, kdo od vas bi šel v Rimu za 300 eur med migrante, v Bruslju ali London med arabce, v Hamburg med turke. Sveta naivnost in nerazgledanost! Še z metrojem se postajam izogneš v becirkih za 300 eur garsonjera! Za manjše dvosobno v varnem okolju pod dva jurja ni šans v nobenem od teh mest! Kaj sanjate toliko?! Pojdite, začnite življenje na novo, saj boste lahko prišparali od visokih plač v državah kjer se cedi med in mleko! Z odprtimi rokami čakajo na nas balkance, socialo delijo kot pri norcih, elektriko imajo zastonj, špecerija pol cenejša kot pri nas, pa na šihtu boste lahko spali! Kaj čakate?!
Ps. Nikjer v radiju 2,5 km od centra glavnega mesta ne boste dobili stanovanja za 300 eur, še postelje ne! V Ljubljani bi pa radi prejemniki socialne pomoči stanovanje od občine znotraj ringa!! Pa v katerem sanjskem svetu čipi klipi vi živite?!?!
AJa. Aja.
Ste že bili kdaj v Lj? Tu živite ali ne. Ni razlik, kar opisujete.
Za koliko oddajate garsonjero? Lahko ugotovim. Najmanj 800 čukov. Sram vas bodi v dno duše.
:) jazosebno, 05.01.2025 ob 23:05
https://www.realestate.com.au/international/it/rent/p3/
100 kvadratov okol 500 do 700..
Ta ni scam. Saj tudi avtorjev link ni prav nobeni scam, ampak je dtran podobna našemu sajtu Gohome.
Bologna 65kvadratov 1700
Milan, vse na obrobju mesta, kot bi šel pri nas v domžale/grosuplje/vrhniko….870+eur enosobna stanovanja
In ja rentola je totalen scam. Če ne verjameš pa izvoliš in delaj z njimi. Boš potem lahko tako kot tipičen slovenček jokal kako so te nategnili, pa nikakor nisi mogel tega preprečit. Čeprav je prvi zadetek na googlu ko iščeš rentola opozorilo da je faking scam. Bebci. Resno čudaško da ste vsi na socialni pri materi. Ni upanja za vas. In ne ni ljubljana al pa slovenija kriva da ste luzerji. Bi bili povsod. Ker ste zabiti kot ….
Skrbnik na dotik, 05.01.2025 ob 23:24
AJa. Aja.
Ste že bili kdaj v Lj? Tu živite ali ne. Ni razlik, kar opisujete.
Za koliko oddajate garsonjero? Lahko ugotovim. Najmanj 800 čukov. Sram vas bodi v dno duše.
Bednik patetični ki ne stopiš iz sobice pri mamiki. Ljubljano primerjaš z deli londona, rima, barcelone, pariza ipd. kjer dobesedno ljudje ko je temno ne stopijo na ulice? Ampak ste resno moteni a? Hudo moteni. Te postavim tja na ulico bi se zvil v klopčič pa cmeril za mamiko. Če te ljubljana straši….bi že v trstu v določenih delih zvečer namočil hlače. Predlagam selitev na čudovite kanarce. Valverde. Ti bo všečno. Je zelo poceni :).
https://www.realestate.com.au/international/it/rent/p3//
Ponovno. Kaksen scam norci. Kot da je naš gohome scam pri nas, tujci bi pa tako mislili.
Sajtov za oddajo v najem
je ogromno. Le da povsod v tujini lahko najames garsonjero za 300 eur in to skoraj v vseh mestih.
Skačite Ljubljančani zdaj v zrak. Ne pomaga. Gnili najemodajalci ste, kot je gnila država in ravno to vam paše. V gnili državi najbolj prosperirajo gnili najemodajalci.
bolniki, 05.01.2025 ob 23:45
Bednik patetični ki ne stopiš iz sobice pri mamiki. Ljubljano primerjaš z deli londona, rima, barcelone, pariza ipd. kjer dobesedno ljudje ko je temno ne stopijo na ulice? Ampak ste resno moteni a? Hudo moteni. Te postavim tja na ulico bi se zvil v klopčič pa cmeril za mamiko. Če te ljubljana straši….bi že v trstu v določenih delih zvečer namočil hlače. Predlagam selitev na čudovite kanarce. Valverde. Ti bo všečno. Je zelo poceni :).
Ne glasi se. Nimaš pojma. Naj te ne skrbi za oddajo fleta, dokler si v državi ki je najbolj bedna v Evropi.
Dosti je, 05.01.2025 ob 23:52
https://www.realestate.com.au/international/it/rent/p3//
Ponovno. Kaksen scam norci. Kot da je naš gohome scam pri nas, tujci bi pa tako mislili.
Sajtov za oddajo v najem
je ogromno. Le da povsod v tujini lahko najames garsonjero za 300 eur in to skoraj v vseh mestih.
Skačite Ljubljančani zdaj v zrak. Ne pomaga. Gnili najemodajalci ste, kot je gnila država in ravno to vam paše. V gnili državi najbolj prosperirajo gnili najemodajalci.
Ok daj en link z temi stanovanji za 300e pol a ne motenc. Kaj lepiš linke stanovanj čez 800eurov v predmestjih? Daj link do stanovanja za 300e v mestih ki jih naštevaš. Čakamo.
Sploh pa ne vem kaj cviliš o najemninah v sloveniji. Kot da si zmožno samo živet. Motenim ljudem jo drugi plačujemo v institucijah kamor spadate. Pa še hrano in mojmoj jopič dobiš. Vse zastojn. Častimo. Očitno še internet.
Dosti je, 05.01.2025 ob 23:58
Ne glasi se. Nimaš pojma. Naj te ne skrbi za oddajo fleta, dokler si v državi ki je najbolj bedna v Evropi.
Izvoliš se preselit sposobnež. Imaš odprte meje, greš lahko kamor želiš. Kaj še gniješ tu? Si zaklenjen kam? Ti kdo preprečuje da se odseliš? Si tako nesposoben da se nisi zmožen na vlak vsest in iti v raj? Mamika bi ti zihr še pohančke za na pot nardila, samo reci ji da se te bo končno rešila. Bo letela pohat z takim navdušenjem da ti ne bo nič jasno.
koliko plačujete v Ljubljani?, 06.01.2025 ob 07:03
Tisti, ki ste v najemu, koliko plačujete za garsonjero, enosobno, dvosobno?
V Minhnu plačujejo za zelo majhno enosobno 550 evrov in to par km iz centra mesta. Pariz je še dražji, države Beneluxa tudi.
So imeli srečo. 550 za Munchen je zelo poceni.
Zahodno od raja, 06.01.2025 ob 01:24
München z okolico ima zelo visoke najemnine. Od tisoč € in gor.
Vzhod Nemčije, npr Leipzig prodaja čudovito pritlično stanovanje z vrtom za 60.000.
V Nemčiji za 60k dobiš stanovanje z najemnikom s pogodbo za ndč. Že nekaj časa iščem, pa mi je poznana scena. Daj link!
No, treba je vedeti, da ni več (po katastrofalnih podražitvah hrane in ostalih stroškov), 1000 evrov noben resen denar.
Po mojem bi morala biti najnižja pokojnina 1000 evrov, najnižja plača pa vsaj 1800 evrov. Seveda neto…
Nekdo, ki ima srečo, da stanuje v Lj. center in smolo, da ima le 650 evrov pokojnine, seveda ne bo oddajal sobo s souporabo kuhinje, kopalnice, wc za 180 evrov….
Oddajal bo za 350 evrov, kolikor mu manjka do tistih nekako sprejemljivih 1000 evrov mesečno.
Še posebej, če ima na oglas, da oddaja sobo, 20 ogledov dnevno…
Forum je zaprt za komentiranje.