Katere drobne stvari vas razveselijo, osrečijo?
Ja, točno z meljskega hriba. Kdo še pozna “toti konec”?[/quote]
Jaz ga poznam…Res pa nisem tako raziskoval, kot ti.[/quote]Ja res je, ti bi lahko poznal ta konec…ki si gorice s štajerske zamenjal za dolenjske. Saj pri vas je isto lepo, čeprav kaj pa vem no.. meni je tu noro sanjsko~~
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] telefonski klic prijateljev, znancev…
pozdrav znancev in neznanih ljudi na ulici (včeraj me je pozdravilo 5 neznancev-mogoče sva bila s sinkom zelo opazna-s kolesom z glasnimi pomožnimi kolesci 😉
dobro kosilo
sončen dan, toplota
druženje s prijatelji
toplo morje
pogled na vrt, kjer nam odlično uspevajo povrtnine
pogled na vesele razigrane otroke
dobra glasba-energijska
pa ko najdem jurčka/e
pa še kaj…
Forum je zaprt za komentiranje.