Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako naj mu povem, da ne bo nič

Kako naj mu povem, da ne bo nič


Kdo pa so profiji ? In kakšno je merilo za profesionalce ? 🙂


Res je…Pa veš, kako zelo pomaga k moški “trdnosti”, če je tudi ženska ob tem aktivna in moškega rajca ….:)))
Rezultat oziroma sam odnos je vsota obeh.

Če nista za skupaj, pač nista za skupaj. Je bolje prej prekiniti.

robi, nisi ti mal star za taka vprašanja :))))))))

itak da se ženska odziva na moško osvajanje in vso kasnejše početje – nisem zdej misla na to, da se tip uleže kot ranjen partizan, ona pa skače po njem
pa tut nisem mislila na ženske, ki seksajo samo takrat ko lovijo tipa

v glavnem nekako v sebi čutim, da dojameš…. in nč hudega, če bi se ne oglašal skupaj s pisanimi kanarčki, k si menda nek gozdni ptič :))))


Vprašanja so bila bolj za hec…:)

Zate Aleksandra tudi jaz ne dvomim, da ne bi vedela kako se stvarem streže. 🙂


Vprašanja so bila bolj za hec…:)

Zate Aleksandra tudi jaz ne dvomim, da ne bi vedela kako se stvarem streže. :)[/quote]

Vilice in nož na levo, žlice na desno stran. To menda že ve, kako razporediti “beštek” in kako potem gostu govejo juho postrežeš. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

mi smo bolj kmečke sorte pa mamo vilce in nož na različni strani krožnika oz pogrinjka

Se mi je zdelo ,da ne znaš servirati kot treba, samo enka širokoustenja, veliko zraka in malo učinka. haha :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti Aleksandra, nisi ravno praktična no. Ti ne veš, da matjazko v eni roki drži nož, v drugi žlico. Ko pa nož odloži pa prime vilice. Zato ima oboje na isti strani.

praktična sem že, sam on je prekompliciran za moškega :)) največkrat pa tut ne razumem kaj je sploh hotu povedat……. ne vem no :))

Matjažko pribora sploh ne uporablja, je z rokami. :))

Kritike veljajo tudi za nas, kako da ne?
Se pa pričakuje nekaj razumevanja, kot ga želite imet ve, tudi avtorica bi rada bila razumljena v svoji “zahtevi”, pogoju za “srečno zvezo”.

Na eni strani želite razumevanje zanjo, na drugi bi pa fanta najraje na sramotilni steber privezale sredi mesta in naj ga vsaka pljune katera gre mimo……, da bi revica imela “opravičilo” ker ga je pustila oz ker mu je “ponudila najsvetejše” se žrtvovala… al kaj že, pa ni znal/zmogel ponucat tako kot si je ona predstavljala, da bi moral.
Hinavščina, ki so jo sposobne le …….. nežnejši spol?

Avtorica kaj si sedaj neka p…..a ?
Pejt tja in mu povej, da je drugače super fant, da pa klinčkat ne zna prav dobro in s tem nisi zadovoljna in ga zato zapuščaš, pika. Gotova maša! Ne pa tle nekaj cincat kako bi da ne bi…..
Pomagat mu itak ne moreš oz nočeš. :/

Težko je nekoga v oči pogledat kaj in mu povedat kaj te žuli oz ne žuli?….;)[/quote]

oprosti, sramotilni steber vidiš samo ti.
in če skačete v luft samo ob omembi tega, da en član vašega plemena ni sposoben zadovoljit ženske, pomisli, kakšen udarec za ego je potem, da ti ženska pove to v obraz…

Ko pride desert, navalim ko svinja. Imaš kaj zame? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kritike veljajo tudi za nas, kako da ne?
Se pa pričakuje nekaj razumevanja, kot ga želite imet ve, tudi avtorica bi rada bila razumljena v svoji “zahtevi”, pogoju za “srečno zvezo”.

Na eni strani želite razumevanje zanjo, na drugi bi pa fanta najraje na sramotilni steber privezale sredi mesta in naj ga vsaka pljune katera gre mimo……, da bi revica imela “opravičilo” ker ga je pustila oz ker mu je “ponudila najsvetejše” se žrtvovala… al kaj že, pa ni znal/zmogel ponucat tako kot si je ona predstavljala, da bi moral.
Hinavščina, ki so jo sposobne le …….. nežnejši spol?

Avtorica kaj si sedaj neka p…..a ?
Pejt tja in mu povej, da je drugače super fant, da pa klinčkat ne zna prav dobro in s tem nisi zadovoljna in ga zato zapuščaš, pika. Gotova maša! Ne pa tle nekaj cincat kako bi da ne bi…..
Pomagat mu itak ne moreš oz nočeš. :/

Težko je nekoga v oči pogledat kaj in mu povedat kaj te žuli oz ne žuli?….;)[/quote]

oprosti, sramotilni steber vidiš samo ti.
in če skačete v luft samo ob omembi tega, da en član vašega plemena ni sposoben zadovoljit ženske, pomisli, kakšen udarec za ego je potem, da ti ženska pove to v obraz…[/quote]Ne bolj skačemo v luft, ker so vas vedno polna usta kako je zveza delo dveh, ki si vzajemno pomagata, prisluhneta…bla,bla,bla…
Potem pa nekdo ne izpolni (seksualnih) pričakovanj je pa za “odmet” po hitrem postopku, ker on kao mora zadovoljit njo…..

Ženske ste v tem pogledu veliko na boljšem, ve se lahko celo (leta) pretvarjate kako vam je lepo, kako vam gre dobro, pri nas je to veliko bolj očitno, če nam gre ali ne gre in, če ne gre je to pač samo njegova krivda/napaka s katero ona ne bo zapravljala časa.
Toliko o odnosu.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To je absolutno res …. 🙂
Pa če dodam: tudi ko jim poveš, ekspresno hitro pozabijo …

To je absolutno res …. 🙂
Pa če dodam: tudi ko jim poveš, ekspresno hitro pozabijo …[/quote]

Sožalje, da nimata tipa, ki spada med teh 5%, saj to se vidi :D, moja ima to veliko srečo. :)))
Fora pa je čisto nekje drugje, da si veliko žensk samih določa, kaj pomeni za njo teh 5%. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko pride desert, navalim ko svinja. Imaš kaj zame? :)[/quote]

Če bo tvoja dovolila tako, da bo to po notarju overjeno, se bo že kaj našlo. :)))

oprosti, sramotilni steber vidiš samo ti.
in če skačete v luft samo ob omembi tega, da en član vašega plemena ni sposoben zadovoljit ženske, pomisli, kakšen udarec za ego je potem, da ti ženska pove to v obraz…[/quote]Ne bolj skačemo v luft, ker so vas vedno polna usta kako je zveza delo dveh, ki si vzajemno pomagata, prisluhneta…bla,bla,bla…
Potem pa nekdo ne izpolni (seksualnih) pričakovanj je pa za “odmet” po hitrem postopku, ker on kao mora zadovoljit njo…..

Ženske ste v tem pogledu veliko na boljšem, ve se lahko celo (leta) pretvarjate kako vam je lepo, kako vam gre dobro, pri nas je to veliko bolj očitno, če nam gre ali ne gre in, če ne gre je to pač samo njegova krivda/napaka s katero ona ne bo zapravljala časa.
Toliko o odnosu.[/quote]

izhajaj iz tega, da vsaj 3/4 tipov res ne ve zakaj se gre, da je velika večina poleg tega še egoistična, da slovenci slovijo po minisaturnih penisih in zdaj se postavi v žensko kožo

najdeš tipa, ki ti kao odgovarja, ki je pripravljen na kaj več, si vesela. moški ste itak vedno polni teorije, seveda je pričakovanje…… in prideta do postelje. nihče ne pričakuje čudežev, ampak itak vidiš al je to popolna utopija al gre za tremo…..
in ženske ne obupamo kar tako. tamle zadnjič ena piše, da ima tip majhen penis….. in jo tipi tolažijo in sama sebe tolaži……. pol leta max, s tem, da bo štiri mesece iskala krivdo, da ma ona preveliko, da bosta našla nek še neizumljen položaj v katerem bo mislila da ima res kaj noter in tako dalje, ampak njej je itak že danes jasno, da vse skupaj ne bo šlo.

ženska, ki pozna sebe, ve kaj ima in kaj želi, taka se ne tolaži s približki, ker krade čas sebi in njim. točno ve s kom/čim bi shajala in s kom/čim ne bi. drugo je, če gre za enonočno telovadbo, ampak o tem ne pišeš potem na netu.
razmerje z nekom pa terja kompatibilnosti tudi v postelji.

in ker ženske vidijo, da so moški nenormalno hitro prizadeti, da vam je treba (žalostni večini) non stop bildati ego, da je sploh kaj od vas, potem babe to počnejo.

in take, ki to delajo so sokrive moške nesposobnosti zadovoljiti žensko, ker vzgajajo tipe na ta način.

dr rugelj je veliko napisal o slovenskih moških in res ŽAL je veliko resnice v tem.

v mojem življenju so moški en pomemben del – lažje se pogovarjam z moškimi, dobre prijatelje imam moške….. so pa redki, ki jih spoštujem.

če od deleža moških izločiš tiste, ki so nasilni, alkoholiki, kriminalci, homoseksualci – kaj sploh še ostane?
in potem še od teh vse tiste, ki se seksat ućijo iz porničev…….

zares ena žalostna slika nastane iz tega.

To je absolutno res …. 🙂
Pa če dodam: tudi ko jim poveš, ekspresno hitro pozabijo …[/quote]

Sožalje, da nimata tipa, ki spada med teh 5%, saj to se vidi :D, moja ima to veliko srečo. :)))
Fora pa je čisto nekje drugje, da si veliko žensk samih določa, kaj pomeni za njo teh 5%. ;)[/quote]

Ja, ja, kako prikladna razlaga 🙂 Tako da se moška nespretnost in nesposobnost zreducira (pardon prevali) na nesposobnost ženske, da si izbere primernega parnerja (poudarek je na primernem, ker kao vsi moški lahko sodijo v unih 5 %, če imajo le ob sebi pravo žensko…)


Raje priznaj, da so dimenzije moškega ega na tem področju tako neverjetno velike, da tudi če se ga lotiš s sekiro, bo to še vedno neka gromozanska zadeva …

men pa samo nekaj ni jasno. avtorica ne bi bila mentorica, bi se pa z veseljem prepustila mentorju, da jo nauči česa novega. Kako si to predstavlja? Moški je dolžan klado v postelji učit seksa, za žensko je pa katastrofa, če mora kakšnemu moškemu kaj pokazat?

Nisvazaskupaj

Mimo te sočne debate, takole resno mislim: Dvomim, da je v tej potencialni vezi problem samo seks, sicer ne bi bila pripravljena vreči puško v koruzo takoj. Izkušnje se v končni fazi lahko pridobi, in to zelo hitro, s prakso.

Jaz bi obvezno poklicala. SMS ni kul. Še raje bi osebno povedala. In ne, ne bi direkt povedala. Nobene koristi ne bi imela od tega, da nekoga prizadenem. Pa tudi načeloma se držim pravila, da ljudi ne prizadenem, če res ni nujno potrebno. In se ne bi počutila “poklicana” in “kompetentna”, da sodim o teh zadevah. Morda je on o meni isto razmišljal in ni bil bolj “zangažiran”, ker nisem do njega pristopila na pravi način. Bogve, kako si inerpretira zadevo…

Enostavno bi ga vprašala, če je kaj razmišljal o tistem spolnem odnosu. Pa povedala bi mu, da sem jaz razmišljala in da se mi zdi, da se nekako ne ujemava. Zato tudi mislim, da ni smiselno, da nadaljujeva, saj je spolnost en res pomemebn del partnerskega življenja.

Uf, če bi moja vlagala takšno nezaupanje v moške na nekih javnih forumih in se pritoževala, bi imel resne pomisleke, kaj vse je narobe z mano, kje vse sem zatajil, zakaj nisem dober, zakaj ni zadovolj(e)na. 😀 Dobro, da tvoj ne bere. :)))

Je pravi ali ni pravi? Če je procentualna matematika, potem NI pravi. Ampak izbrale ste pa SAME, torej “neprave”!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Domina Alexandra 🙂

:))) phaha Nezadovljne ženske ni mogoče z ničemer zadovoljti – če je njen problem psihološko čustvene narave. :))
Kakor gledaš (na moške), to dobiš, ker to pritegneš, da se uskladi z lastnim rzamišljanjem in potrdiš svoje dvome. 😀

Zate nič, saj si sama določila karto usode, ki pomeni ne imeti sreče na ljubezenskem področju.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ti pa tri liste več veš k knjiga :)))))

takole; sem moški, jaz bi si želel, da mi ženska pove če sem slab v postelji.. seveda če bi bilo dobronamerno.
Sam sicer nimam problemov s samozavestjo, ne smatram pa se za glavanega j…ca srednje evrope…
V bistvu zamerim ženskam, ki ne znajo/upajo same povedati kaj jim paše, kako bi želele… vsaki pač ne paše isto, ne?
Nekak razumem Nisvazaskupaj, tudi meni se več ne bi dalo ukvarjati z mrtvo klado v postelji, pri teh letih pač nekdo ( moški ali ženska) morata vedeti kako se stvari streže.. ali je pač izgubljen primer..
Nisvazaskupaj, kar pokliči ga in mu povej, če je pameten bo kaj koristnega potegnil iz vsega..

Kje ti vidiš, da sem se pritoževala nad svojim trenutnim partnerjm??? 🙂

Se ne grem matematike. Funkcioniram na “feeling”, intuicijo? Tega se z nobenimi racionalnimi argumenti in matematikami ne da spodbijati…

Pravi, ni pravi, pravi, ni pravi … zveniš kot ženska, ki vse premleva za nazaj in za naprej in vse analizira, podoživlja, razmišlja kaj bi če bi, …. 🙂

Jaz živim. Feeling je dober. Meni je všeč. Si ne predstavljam početi tega s kom drugim. Pika.
Z drugim se ne obremenjujem. Kaj bo jutri, bomo videli jutri. C’est la vie…

Hm, če zadevo prav razumem, nisem pa vsega prebrala. A ni malo čudno, da moraš ti klicati njega? Če bi bil on zainteresiran, potem tega vprašanja sploh ne bi postavila – ker bi že prej ON tebe poklical in bi mu takrat vse rekla. Mogoče mu ni stopil iz razloga na tvoji in ne njegovi strani…si se kaj vprašala? Če te sploh ne bo poklical, potem ne vidim razloga, da bi mu sploh kaj razlagala. SMS kot tak pa bi bil sploh brezvezen.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close