Kako naj mu povem, da ne bo nič
Heh…si nič ne izbiram, mi je čisto kul brez tipov ali tipa….odnosi so prenaporni, tipi pač preveč radi glumite oz vse skupaj obrnete tako, da je le vam dobro….tega meni ni treba, teh dram pa spletk; to se vi lahko greste sami med sabo.[/quote]Khm, khm…. tole se pa lahko čisto drugače bere….
Nekak se mi ne zdi higijensko, da bi tipe obračal, da bi mi pasali….. nimajo taprav priklop – vsaj zame ne 😉 :)))[/quote]
Ni higiensko? Če bi probal, bo morda drugače trdil :)))
Da se dopolnim: obračate tako, da je za vas dobro v zvezi oz v M/Ž relacijah, kot da gledate le na svojo rit.
Marko, avtorica teme je stvar že rešila. In pač ni sestra usmisljenka, da bi reševala tega tipa. Če ji ne sede ji pač ne sede. Zdaj, če bi rekla, da ga je pustila, zato, ker ji gre na živce, ker ne je poli salame, potem bi tudi jaz pomislila v njeno zdravo pamet. Če pa jima v spolnosti ne štima pa res ni nič čudnega, da sta se razšla.
Včasih se norčujejo in praivjo, da moški upajo, da se ženska po poroki ne bo spremenila, ženske pa upajo, da se bo on spremenil, zgodi se pa ravno obratno.
In pametno je tista ženska, ki si najde takega partnerja, ki ji je ok, ne takega, za katerega misli, da ga bo spreminjala in spreminjala, da ji bo ok.
Na začetku najdi tisto kar ti je ok, ne da vzameš nekaj, potem pa spreminjaš in spreminjaš.
Meni osebno ne bi bilo všeč, če bi me nekdo skušal spreminjat. Če sem mu ok, super, če pa misli, da bi morala biti čisto drugačna pa naj si drugo najde.
A misliš, da moški nima čutil? Da ne začuti, kako mora žensko obrnit, da bo “pravilno” čutila? 🙂
No, ampak tip še v salamo niti ugriznil ni, problem je v tem, da mu je samo na tla padla, ko jo je vzel iz hladilnika. 😉
Smo ravno v pravi temi. Na čigavo “rit” je pa avtorica gledala?
Boš rekla da je bila ona kaj bolj…. “požrtvovalna”? ;)[/quote]
Na njegovo vendar. Saj mu je naredila uslugo, s tem ko ga je zapustila. :))
Smo ravno v pravi temi. Na čigavo “rit” je pa avtorica gledala?
Boš rekla da je bila ona kaj bolj…. “požrtvovalna”? 😉
:))))[/quote]
Ne trdim, da je bila povsem požrtvovalna, razen do sebe, ker je (le?) iskala spolno zadovoljitev, izbranec pa nedvomno kaj več od tega. Objavljena tema je dokaz, da obstajajo tudi takšne, ki gledajo le na svojo rit; k sreči (ali morda nesreči?) nimam z njimi nič skupnega.
Normalno – imamo izbiro, kaj iščemo, čemu dajemo prednost, kaj nam je pomembno in kaj nam ni; teh želj potreb nikakor ne smemo nase posploševati po drugih. Mislim pa da je to za moškega zelo nizek udarec, če se mu očita, da je pri seksu za nič oz je potrebno biti pri teh stvareh precej izviren, takten, da se mu ne naredi še večje škode. Zavedam se, da je seks dogodek dveh ljudi in če je bilo enemu ali obema za nič, vedno lahko govorimo o vzajemni krivdi.; težko bi se enolično postavila le na svojo stran, še vedno bi se vprašala koliko vpliva na rezultat, k “bedni” izkušnji sem prispevala sama. Starost ni dokončna meja, kako kdo navali….vsak ima nek svoj pristop.
Normalno – imamo izbiro, kaj iščemo, čemu dajemo prednost, kaj nam je pomembno in kaj nam ni; teh želj potreb nikakor ne smemo nase posploševati po drugih. Mislim pa da je to za moškega zelo nizek udarec, če se mu očita, da je pri seksu za nič oz je potrebno biti pri teh stvareh precej izviren, takten, da se mu ne naredi še večje škode. Zavedam se, da je seks dogodek dveh ljudi in če je bilo enemu ali obema za nič, vedno lahko govorimo o vzajemni krivdi.; težko bi se enolično postavila le na svojo stran, še vedno bi se vprašala koliko vpliva na rezultat, k “bedni” izkušnji sem prispevala sama. Starost ni dokončna meja, kako kdo navali….vsak ima nek svoj pristop.[/quote]
Se strinjam.
Čisto možno je, da ženska naleti na neprimernega oziroma nekompatibilnega. In v tem ni nobenega problema. Problem ima, če se ji neprimerni moški dogajajo pogosto, kar potem kaže na določen vzorec, ki povzroča, da ženska ostaja večinoma nezadovolj(e)na.
Podpišem!
Nisem sicer vsega brala ampak zdi se mi, da je kle gor en kup zafrustriranih ljudi, ki so ves čas na preži in samo čakajo, kdaj bo kdo kaj napisal, da ga bodo “scufali” raztrgali na koščke in mu dali vedeti kak bedak je in kako je nesposoben.
Mislim…človk pride po nasvet, mnenje…mogoče ni najboljši, najpametnejši ampak napiše sem gor par stavkov, v dobri veri “več glav več ve”, pol pa tkole…
Zdaj pa ajde: 3,2,1—–scufajte me!
Podpišem!
Nisem sicer vsega brala ampak zdi se mi, da je kle gor en kup zafrustriranih ljudi, ki so ves čas na preži in samo čakajo, kdaj bo kdo kaj napisal, da ga bodo “scufali” raztrgali na koščke in mu dali vedeti kak bedak je in kako je nesposoben.
Mislim…človk pride po nasvet, mnenje…mogoče ni najboljši, najpametnejši ampak napiše sem gor par stavkov, v dobri veri “več glav več ve”, pol pa tkole…
Zdaj pa ajde: 3,2,1—–scufajte me![/quote]
Hehe, zakaj bi te mi scufali, ko si se scufala že sama s svojim pisanjem ? Morda ti res ne bi pasalo 2 x cufanje (razen če si malo mazohistke??) :))) Tudi mi lahko v tem primeru na tvoj argument podamo podobno repliko: da ravno tako čakaš, prežiš kdaj bo prilika, da lahko vržeš na plano očitek o cufanju. Ko človek pride sem, odpre kakršnokoli temo, lahko doživi marsikaj v kontekstu odgovorov, ni jih vredno jemati osebno, kaj šele kot cufanje človeka/avtorja teme….prepogosto se pozablja, da gre le za čvek, izmenjavo mnenj, morda tudi za zafrkancijo kakor pri odpiranju tem tako pri odgovorih; čeprav včasih vendarle ugotavljam da tu pa tam je kdo, ki ima resničen problem in mu vsak predlog, topla, spodbudna ali celo kritika lahko pomaga pa čeprav je napisana v tonu “cufanja”.
Podpišem!
Nisem sicer vsega brala ampak zdi se mi, da je kle gor en kup zafrustriranih ljudi, ki so ves čas na preži in samo čakajo, kdaj bo kdo kaj napisal, da ga bodo “scufali” raztrgali na koščke in mu dali vedeti kak bedak je in kako je nesposoben.
Mislim…človk pride po nasvet, mnenje…mogoče ni najboljši, najpametnejši ampak napiše sem gor par stavkov, v dobri veri “več glav več ve”, pol pa tkole…
Zdaj pa ajde: 3,2,1—–scufajte me![/quote]
Hehe, zakaj bi te mi scufali, ko si se scufala že sama s svojim pisanjem ? Morda ti res ne bi pasalo 2 x cufanje (razen če si malo mazohistke??) :))) Tudi mi lahko v tem primeru na tvoj argument podamo podobno repliko: da ravno tako čakaš, prežiš kdaj bo prilika, da lahko vržeš na plano očitek o cufanju. Ko človek pride sem, odpre kakršnokoli temo, lahko doživi marsikaj v kontekstu odgovorov, ni jih vredno jemati osebno, kaj šele kot cufanje človeka/avtorja teme….prepogosto se pozablja, da gre le za čvek, izmenjavo mnenj, morda tudi za zafrkancijo kakor pri odpiranju tem tako pri odgovorih; čeprav včasih vendarle ugotavljam da tu pa tam je kdo, ki ima resničen problem in mu vsak predlog, topla, spodbudna ali celo kritika lahko pomaga pa čeprav je napisana v tonu “cufanja”.[/quote]
Popravljam zadnji stavek:… ki ima resničen problem in mu vsak predlog, topla, spodbudna beseda ali celo kritika lahko pomaga pa čeprav je napisana v tonu “cufanja”.
Normalno – imamo izbiro, kaj iščemo, čemu dajemo prednost, kaj nam je pomembno in kaj nam ni; teh želj potreb nikakor ne smemo nase posploševati po drugih. Mislim pa da je to za moškega zelo nizek udarec, če se mu očita, da je pri seksu za nič oz je potrebno biti pri teh stvareh precej izviren, takten, da se mu ne naredi še večje škode. Zavedam se, da je seks dogodek dveh ljudi in če je bilo enemu ali obema za nič, vedno lahko govorimo o vzajemni krivdi.; težko bi se enolično postavila le na svojo stran, še vedno bi se vprašala koliko vpliva na rezultat, k “bedni” izkušnji sem prispevala sama. Starost ni dokončna meja, kako kdo navali….vsak ima nek svoj pristop.[/quote]
Se strinjam.
Čisto možno je, da ženska naleti na neprimernega oziroma nekompatibilnega. In v tem ni nobenega problema. Problem ima, če se ji neprimerni moški dogajajo pogosto, kar potem kaže na določen vzorec, ki povzroča, da ženska ostaja večinoma nezadovolj(e)na.[/quote]
Robi, hvala da si me dopolnil. Nekaj podobnega sem želela spisat o vzorcih pa nisem uspela najti pravih besed.
To, da je prvič bolj tako tako, ni nobena tragedija.
Ampak menda sta že pred tem kaj poskusila, tako da približno veš, kako funkcionira pri ženskah. Jaz sem pred res davnimi časi spoznala devičnika, najdlje, kar je dosegel pri enem samem dekletu pred menoj, je bilo, da jo je malo pretipal.
Samo se je dobro znašel, ni ga bilo sram, da je tako, vse mu je bilo ful zanimivo, nad vsem je bil navdušen, vse je tudi komentiral in odkrito povedal in je bilo noro dobro. Pa imel je ideje … pa ne takšnih, ki jih lahko v porničih pobereš.
Če ni občutka, ga ni – beri mojo temo. Jaz mislim, da dlje od poljubov sploh ne bom šla, ker enostavno … se mora nekaj premaknit v tebi, potem tudi nerodnosti niso več nerodnosti, ampak ustvarjanje prijetnih in zabavnih skupnih spominov. Če se je v tebi kaj zganilo in si ga vseeno želiš, mu povej, kaj te moti, ampak najdi en tak normalen način. Težko je svetovat, ker ne poznam ne tebe ne njega. Lahko nabaviš kak priročnik in si ga skupaj ogledata, brez skrbi, da bo dojel – če pa ne bo, boš vsaj natančno vedela, koliko je ura. Če pa misliš, da je totalni antitalent in te v bistvu niti ne mika se učiti z njim, potem pa pač čim prej razčisti. Medij pri tem niti ni tako pomemben.
Forum je zaprt za komentiranje.