KAKO DELODAJALCI BEREJO NAŠE PROŠNJE
To nima nobene veze s tem, koliko kdo ceni človeka. To je stvar kulture posameznika. Ki ni odvisna od denarja. Če se nekdo ne zna obnašat … se ne zna obnašat.[/quote]Nima veze?
Meni je vseeno kako se kdo obnaša ko je sam s sabo, ko je pa v družbi soljudi me pa “zadeva” kakšen odnos ima do mene, nap. In obnaša se pa v skladu s tistim kar ima v glavi, o čem razmišlja, kako dojema človeka ob sebi. Če mu za nekoga ni mar so pač ne bo očistil čevljev, ker mu enostavno ni mar kdo bo čistil za njim.
Ravno tako mu ni mar, če bo s “kupa” postrgal ves denar samo zase. 😉
To nima nobene veze s tem, koliko kdo ceni človeka. To je stvar kulture posameznika. Ki ni odvisna od denarja. Če se nekdo ne zna obnašat … se ne zna obnašat.[/quote]Nima veze?
Meni je vseeno kako se kdo obnaša ko je sam s sabo, ko je pa v družbi soljudi me pa “zadeva” kakšen odnos ima do mene, nap. In obnaša se pa v skladu s tistim kar ima v glavi, o čem razmišlja, kako dojema človeka ob sebi. Če mu za nekoga ni mar so pač ne bo očistil čevljev, ker mu enostavno ni mar kdo bo čistil za njim.
Ravno tako mu ni mar, če bo s “kupa” postrgal ves denar samo zase. ;)[/quote]
A si še nisi zrihtal druge službe? :)))
NIma veze – pomeni nima veze z denarjem 🙂 In ne pomeni, da ni pomembno.
Če človek nima kulture in nima spoštovanja za soljudi (ker po mojem ne gre za vprašanje, ali ceni delo, ampak ali to osebo sploh spoštuje…) … je nekaj narobe v njegovi glavi, ne pa v njegovi denarnici
Hočeš povedat, da preveč pišem? 😉 :)))))[/quote]Niti slučajno…
Hočem povedat, da pišeš po vplivom … slabih delodajalcev :))))[/quote]Ammmm, ne smem grajat roke, ki me hrani. 🙂
Koliko je hrane in kako sem od nje rejen je pa druga zgodba :)))))
To je smešno, kar berem, da delodajalci nimajo časa za resno in temeljito analiziranje ponudb pri izbiri kadrov. Kje pa potem zapravljajo svoj čas? Zaposleni so ključni za uspeh in razvoj podjetja. Če se “podjetnikom” ne zdi vredno posvetiti svoj čas tako pomembni stvari kot je izbira delojemalcev, potem očitno nimajo blage veze o poslu, ki se ga lotevajo. Niti ni čudno, da je ekonomija v razsulu, vse v rdečih številkah, nelikvidno in pred stečaji, če ne lastniki niti poslovodstva ne vedo, kaj so prioritete.
Predlagam, da organiziraš izobraževanje in te nesposobne delodajalce opremiš s potrebnimi znanji, da bodo imeli vsaj “blage veze o poslu, ki se ga lotevajo”. Prepričana sem, da bodo frapirani nad tvojimi dognanji 🙂
Morda pa ti ne razumeš, kaj so prioritete… prioriteta je izbrat v najkrajšem možnem času in s čim manj napora osebo, ki bo dobro opralvjala delo. Prioriteta NI prebrat vseh prošenj od a do ž 🙂
Samo en preblisk tule: to, kar praviš, je pravzaprav gonilo kapitalizma – s čim manj vložka ustvariti čim večji dobiček. Vendar, ko se bo delavec ravnal takole “kapitalistično” (beri: s čim manj napora zaslužiti plačo), bo obveljalo splošno mnenje o njem, da je lenuh. Z drugimi besedami se torej v kapitalizmu pričakuje od zaposlenih, da bodo so delodajalca – socialni, kar velikokrat vključuje socialističnih posebnosti kot so udarniške akcije, prostovoljstvo, neprofitnost ipd. Dvojna merila? :-))))
Samo en preblisk tule: to, kar praviš, je pravzaprav gonilo kapitalizma – s čim manj vložka ustvariti čim večji dobiček. [/quote]
To ni gonilo kapitalizma, je gonilo napredka. Zakaj je nastal pralni stroj? In pomivalni stroj? In avto? In letalo? Zato da bi čim lažje nekaj dosegli. Pa enkrat so iznašli tudi kolo in kuhanje na ognju… in takrta verjetno še ni bilo kapitalizma 😀
Samo en preblisk tule: to, kar praviš, je pravzaprav gonilo kapitalizma – s čim manj vložka ustvariti čim večji dobiček. [/quote]
To ni gonilo kapitalizma, je gonilo napredka. Zakaj je nastal pralni stroj? In pomivalni stroj? In avto? In letalo? Zato da bi čim lažje nekaj dosegli. Pa enkrat so iznašli tudi kolo in kuhanje na ognju… in takrta verjetno še ni bilo kapitalizma :D[/quote]
No ja, vedno je drug kriv. Torej lahko rečemo tudi, da je lenoba gonilo napredka. Potem pa ne bi smeli imeti slabega mnenja o lenih ljudeh. :-))))
To ni gonilo kapitalizma, je gonilo napredka. Zakaj je nastal pralni stroj? In pomivalni stroj? In avto? In letalo? Zato da bi čim lažje nekaj dosegli. Pa enkrat so iznašli tudi kolo in kuhanje na ognju… in takrta verjetno še ni bilo kapitalizma :D[/quote]
No ja, vedno je drug kriv. Torej lahko rečemo tudi, da je lenoba gonilo napredka. Potem pa ne bi smeli imeti slabega mnenja o lenih ljudeh. :-))))[/quote]
No ja, vedno je kriv kapitalizem 😀
Me zanima, če delodajalci tudi opremo za svoje podjetje kupujejo tako površno, kot najemajo delojemalce? A gredo tudi v najem poslovnih prostorov tako z levo roko in na brzino, ker se pač nimajo časa ukvarjat s podrobnostmi? In kredite tudi najemajo kar pri prvi banki, ki jim je najbližje, ker se nimajo časa ukvarjati z oddaljenimi? Verjetno še nakupu limuzine ali planiranju dopusta namenijo več časa kot kadrovanju.
Problem nastane kot posledica fotrovega razmišljanja….se prijavi na razpis za DM, pri čemer ustreza vsem navedenim pogojem oz še več, po koncu izbora je obveščen, da ni izbran in sam pride do zaključka, da so vloge za delo preslabo in nepošteno obravnavane, če bi bili delodajalci bolj natančni bi ga zagotovo povabili na razgovor in najverjetneje zaposlili – problem je zavrnitev, ki ni nujno prava izbira…tako razmišlja dalje, da je delodajalec ali lastnik bolj dorasel planiranju počitnic in iskanju potencialih koristnih poznanstev (golf, kazino, jadranje, padalstvo, nastopaštva na umetno zanimivih dogodkih,…) kakor pa komu bi dal priložnost za delo. TO JE PROBLEM.
Forum je zaprt za komentiranje.