Je katera iskala samo bogatega in sexi?
A se ti ne zdi, da si skrajno subjektivna (izhajajoč iz neke zamere), če se pedantno vpikneš z vsebinsko neumestnim komentarjem za točno določeno osebo, medtem ko si z drugim dopisuje, in da je očitek potem še za povrh tak, da 90% ljudi dela podobne napake, ampak, hudiča, tebe le v tej osebi nekaj zmoti? 😉
Oh, v plus si šteješ, da pišem vejice? Hvala, ker sem bil delež pokroviteljske pohvale. 😀 No, ampak v nekaj sem skoraj prepričan, da je moj slog zagotovo bolj razgiban, živ, ekspresiven in barvit od tvojega, ki pišeš zelo distancirano, hladno uradniško, razumsko, dosledno, točno, natančno, formalno, nečustveno, brez začimb humorja, cinično… Ampak to je stvar okusa, Matkiču zagotovo ti bolj odgovarjaš, ker si računalniško korektno analizatorska, kakor bi se tudi dobro odrezala v kakšni odvetniški pisarni.
gospa pikolovska press[/quote]
O, gospodiča moti, da se je nekdo vtaknil v njegov pogovor z drugo osebo? Skrajno nenavadno početje, celo za njega samega… Not. Za nameček bi pa še problematiziral subjektivnost izraženih mnenj. Na čveku. Haha.
Zakaj si toliko želiš, da bi bila moja opazka plod zamere, da me že drugič poskušaš prepričati v to?
Drugače pa hvala, ker si opazil izčiščenost mojega pisnega izraza, se trudim. Nakrancljanosti, kot jo je moč opaziti v tvojem pisanju, pač ne maram. Res je, stvar okusa. In ja, ko pišem, še zdaleč nisem tako zaletava kot ti, ki mimogrede prebereš, da tvoje postavljanje vejic štejem sebi v plus. To ne bi bilo niti pokroviteljsko, pač pa totalno neupravičeno.
saj si dal sebe za primer in povedal, da bi, če bi imel več denarja, imel boljšo žensko.
če bi bil zadovoljen, ne bi razmišljal o tem, kako bi imel boljšo (ampak npr. o novem vikendu, avtu, podjetju).
oz. na kratko, želiš si imet boljšo, mlajšo, lepšo, bolj slavno, ampak si nesposoben tako dobit.
zadovoljni ljudje ne premišljujejo o bolj zeleni sosedovi travci…[/quote]
Napisal sem le to, da če bi bil v obdobju “iskanja”, oz. karkoli sem se že šel, ko sva se spoznala, precej “boljši” kot sem bil (in bi se posredno tudi gibal v drugih krogih, bil zanimiv večjemu kalibru žensk, itd, itd) bi bil danes zelo verjetno z boljšo žensko. Tako kot, če bi ti zgledala kot Adrijana Lima, ko si bila še samska, bi te danes šetal malo drugačen kaliber moškega. Ne vem kaj je tu spornega, oz. takšnega, da si niti anonimno ljudje niste pripravljeni priznati še ko vam človek nariše za kaj se gre.
Tu ne gre za “premišljevanje” o bolj zeleni travi, niti za (vsaj zavestno ali nujno ne!) željo postati bolj ‘oh in sploh’ s ciljem potem dobiti boljšo ali kaj že. Osebno bom kar zadovoljem, če ne bo nikoli slabše. Gre preprosto za sposobnost vsestranske introspektive samega sebe in zavedanja zakaj je kot je, spet z vsemi plusi in minusu. In to ne glede na to, če oz. koliko smo s stanjem zadovoljni.
Je pa več kot očitno, da marsikdo na takšno introspektivo v življenju še niti pomislil ni, in/ali se mu zdi sporno, če že ne kar grešno. In že bi obsojali tiste, ki si to drznemo, češ kaj vse je z nami narobe, pa neko nezadovoljstvo se očita, itd.
Matjazko pa gre celo tako daleč, da si sploh ne upa priznati da obstajajo velike razlike v kvaliteti tako parterjev kot ljudi na splošno. Vzemimo npr. zoprno in fizično izrazito neprivlačna ampak na srečo vsaj relativno zdravo, 55-letno “Brkato Jožefo”, ki kljub večni brezupni brezposelnosti, ker pač ni za nič “kvalificirana”, doma cele dneve le na kauču leži, in čaka pred par leti poročenega vrstnika “Čelavega Markota”, da ji po službi skuha krompirjevo juho (saj kaj več si z njegovo plačo žal ne moreta privoščiti). Močno razočaran in v usodo vdan gospod pa si ne upa ločiti, saj verjame, če že ne kar ve, da bo sicer ostal sam do konca življenja, pa čeprav se mu zdi, da že sedaj nima nič od njega, ali “Brkate Jožefe”.
Malo karikiram, ampak v življenju sem že naletel na kaksno žensko, sicer bolj običajno samsko, ob kateri sem se zgrozil ob pomisli na njenega (eventualnega) partnerja, ki mu kaj boljšeg pač ni domet. Ampak matjazkoti so sveto prepričani, da je kvaliteto “Brkate Joževe” bogokletno kakorkoli objektivno ali subjektivno analizirati ali s kom primerjati. Tako ne gre primerjati ljubimski sposobnosti “Hitrega Nedeljskega Vtikača” z zloglasnim Casanovo. Ali Boltovo sprinterske sposobnosti z le temi od moje malenkosti. Hura, vseobsežna relativnostno teorija nedojebanih funkfehtarjev.Bože mili…
V bistvu se pod vprasaj postavi smiselnost debatiranje česarkoli skoraj s komerkoli in to kjerkoli. Namrec agenda velike vecine ljudi je predvsem ohranjanje lastnega miselnega statusa quo in pumpanje ega brez vsake samokritičnosti. Matjažkoti pa gredo pri tem celo tako dalec, da se v enem postu duvajo z vsem kar jih po njihovem prepricanju dela boljše od drugih, v naslenjam pa ze zagovarjajo relativizacije matematike na podrocju kjer so bosi, brez da bi se zavedali svoje skrajne “opaljenosti”. Toliko o tem koliko je nekaj jasno tu, lol.
V bistvu se pod vprasaj postavi smiselnost debatiranje česarkoli skoraj s komerkoli in to kjerkoli. Namrec agenda velike vecine ljudi je predvsem ohranjanje lastnega miselnega statusa quo in pumpanje ega brez vsake samokritičnosti. Matjažkoti pa gredo pri tem celo tako dalec, da se v enem postu duvajo z vsem kar jih po njihovem prepricanju dela boljše od drugih, v naslenjam pa ze zagovarjajo relativizacije matematike na podrocju kjer so bosi, brez da bi se zavedali svoje skrajne “opaljenosti”. Toliko o tem koliko je nekaj jasno tu, lol.[/quote]
Se strinjam, ampak to smo pa dejansko že parkrat predelali, jaz se popolnoma strinjam s tvojim razmišljanjem in teorijo o teh principih, in dokaj jasno je tudi to, da Lepolaska in tudi Goldfish črpata svojo kvazi superiornost ali sposobnost ravno na moškem področju ko se hočeta s tipi it v višini plače ipd. Skela je bila podoben tip ženske v podobni smeri.
To da mora(ali želi) ženska konstantno ponavljat kako imajo drugi slabe plače in kako je ona oh in sploh že pove večino o taki osebi, pač možača(ne po izgledu). Res uspešne ženske se nimajo časa po forumu ”kregat” in dopisovat z baje takimi luzerji kot sem jaz in meni podobni.
Kar se pa tiče celotne teme, pa je jasno, kako zgrešena je logika teh žensk ko mislijo da so dober catch ker imajo fajno službo (beri, dokaj visoko ali nadpovprečno plačo) in kako zmotna je predstava da je večini tipov (torej vse tja do range zdravnikov in vrhunskih pravnikov) to kaj prida mar, če sploh. Noben tip ne bo reko da mu je ena dobra pa vse pa seksi ampak ne bi bil z njo ker ima samo 700€ plače recimo. Obratno pa ravno te ženske prenašajo svoje prioritete na moškem na njega, kot da mi enako gledamo pri potencialnih partnerkah. In to je osnovna napaka. Take ženske se potem merijo sebe in svojo kvaliteto večinoma po kriterijih ki jih pričakujejo od moškega (višina plače, status ipd.) ne razumejo pa da je to turn off mnogim moškim, pa ne zato ker, kot si one narobe razlagajo, se bojimo ali bojijo izobraženih žensk, ampak enostavno zato ker bo taka to skoz omenjala in bo s tem zelo naporna in nadležna.
Madona, v katero kuglo pa ti gledaš? A ti jo je ribica posodila? Ziher, kej je pokvarjena. :))
A se ti ne zdi, da si skrajno subjektivna (izhajajoč iz neke zamere), če se pedantno vpikneš z vsebinsko neumestnim komentarjem za točno določeno osebo, medtem ko si z drugim dopisuje, in da je očitek potem še za povrh tak, da 90% ljudi dela podobne napake, ampak, hudiča, tebe le v tej osebi nekaj zmoti? 😉
Oh, v plus si šteješ, da pišem vejice? Hvala, ker sem bil delež pokroviteljske pohvale. 😀 No, ampak v nekaj sem skoraj prepričan, da je moj slog zagotovo bolj razgiban, živ, ekspresiven in barvit od tvojega, ki pišeš zelo distancirano, hladno uradniško, razumsko, dosledno, točno, natančno, formalno, nečustveno, brez začimb humorja, cinično… Ampak to je stvar okusa, Matkiču zagotovo ti bolj odgovarjaš, ker si računalniško korektno analizatorska, kakor bi se tudi dobro odrezala v kakšni odvetniški pisarni.
gospa pikolovska press[/quote]
O, gospodiča moti, da se je nekdo vtaknil v njegov pogovor z drugo osebo? Skrajno nenavadno početje, celo za njega samega… Not. Za nameček bi pa še problematiziral subjektivnost izraženih mnenj. Na čveku. Haha.
Zakaj si toliko želiš, da bi bila moja opazka plod zamere, da me že drugič poskušaš prepričati v to?
Drugače pa hvala, ker si opazil izčiščenost mojega pisnega izraza, se trudim. Nakrancljanosti, kot jo je moč opaziti v tvojem pisanju, pač ne maram. Res je, stvar okusa. In ja, ko pišem, še zdaleč nisem tako zaletava kot ti, ki mimogrede prebereš, da tvoje postavljanje vejic štejem sebi v plus. To ne bi bilo niti pokroviteljsko, pač pa totalno neupravičeno.[/quote]
Hvala, gospodična Racionalista, in za dodatno pojasnilo odstavka št. 4, pod paragrafom 12b, 3. vrtsica po členu zakonodaje BZ-K2. 😉
Ojoj, a ti si že kdaj videla moškega od blizu? toliko neumnosti težko proizvedeš. Kot nekdo ki sem že nekaj dosegel ti povem da v prvi vrsto hočem mir doma. Ambiciozen moški ne bo nikoli vzel zateženo, tekmovalno abiciozno žensko. Ker preprosto ni neumen. Take ženske tekmujejo s svojimi partnerji in možmi, ampak jaz nočem tekmovati z lastno ženo/partnerko. Cel dan se borim za evre, tekmujem in se živciram potem pa da bi še doma to počel. Pa saj nisem neumen. Zato ambiciozni moški nikoli ne bo vzel take ženske. Lahko se sprenevedaš kolikor hočeš, ampak take preprosto ste. Prepametne, obnašate se kot moški, zatežene in tekmovalne. Zato so uspešne ženske večinoma same. Večina se jih tega noče zavedati, ker je ego preprosto prevelik
V bistvu se pod vprasaj postavi smiselnost debatiranje česarkoli skoraj s komerkoli in to kjerkoli. Namrec agenda velike vecine ljudi je predvsem ohranjanje lastnega miselnega statusa quo in pumpanje ega brez vsake samokritičnosti. Matjažkoti pa gredo pri tem celo tako dalec, da se v enem postu duvajo z vsem kar jih po njihovem prepricanju dela boljše od drugih, v naslenjam pa ze zagovarjajo relativizacije matematike na podrocju kjer so bosi, brez da bi se zavedali svoje skrajne “opaljenosti”. Toliko o tem koliko je nekaj jasno tu, lol.[/quote]
Se strinjam, ampak to smo pa dejansko že parkrat predelali, jaz se popolnoma strinjam s tvojim razmišljanjem in teorijo o teh principih, in dokaj jasno je tudi to, da Lepolaska in tudi Goldfish črpata svojo kvazi superiornost ali sposobnost ravno na moškem področju ko se hočeta s tipi it v višini plače ipd. Skela je bila podoben tip ženske v podobni smeri.
To da mora(ali želi) ženska konstantno ponavljat kako imajo drugi slabe plače in kako je ona oh in sploh že pove večino o taki osebi, pač možača(ne po izgledu). Res uspešne ženske se nimajo časa po forumu ”kregat” in dopisovat z baje takimi luzerji kot sem jaz in meni podobni.
Kar se pa tiče celotne teme, pa je jasno, kako zgrešena je logika teh žensk ko mislijo da so dober catch ker imajo fajno službo (beri, dokaj visoko ali nadpovprečno plačo) in kako zmotna je predstava da je večini tipov (torej vse tja do range zdravnikov in vrhunskih pravnikov) to kaj prida mar, če sploh. Noben tip ne bo reko da mu je ena dobra pa vse pa seksi ampak ne bi bil z njo ker ima samo 700€ plače recimo. Obratno pa ravno te ženske prenašajo svoje prioritete na moškem na njega, kot da mi enako gledamo pri potencialnih partnerkah. In to je osnovna napaka. Take ženske se potem merijo sebe in svojo kvaliteto večinoma po kriterijih ki jih pričakujejo od moškega (višina plače, status ipd.) ne razumejo pa da je to turn off mnogim moškim, pa ne zato ker, kot si one narobe razlagajo, se bojimo ali bojijo izobraženih žensk, ampak enostavno zato ker bo taka to skoz omenjala in bo s tem zelo naporna in nadležna.[/quote]
Točno tako, tole si zadel v nulo. Cel dan se drkaš in živciraš, doma pa se preprosto nočeš. Zato je boljše imeti normalno žensko, ki ni nujno da veliko zasluži, ampak se obnaša kot ženska. Ne kot moški, na zunaj ženska obnašanje kot moški. Ambiciozne ženske po navadi poberejo luzerji da jih le te ven potegnejo.
Jaz se to glede let ne strinjam čist. Meni so najbolj seksi ženske stare 25 – 40, od oka. Pa danes že težko veš, kolk je stara, mlade se tako zrihtajo, da zgledajo starejše, starejše pa imajo umetne zize pa kilo pudra, ker hočejo zgledat mlade. Drugače pa, kolk jaz vidim, malde punc eniso kaj prida zainteersirane za one ful stare ateje, tudi če imajo ateji dost keša. 25-letnca živi ponavadi še pr starših in ji 50+ letni debeluhi , kao bogati, niso ravno fetiš. Opazil sem, da so moški čist nekritični glede samih sebe. Potem je pa tam užaljen, ker ga mlada lušna ne šmirgla, a on pa je oldy, pa v cunjah iz 80, pa frizura na prečko…
Take ženske nimajo ničesar feminilnega v sebi. Ženstvenega. Tako pač je, j.ebi ga. Narava je naredila tako, da moških v osnovi možače NE privlačijo. Hihitajoča blondinka pač.
Babe pravijo, da je to krivično. Jah, isto dedci pravijo, da je krivično, da lahko en Ronaldo kavsa vse, kar hoče. Takšen je svet, dedci v njem znamo živeti, babe pa občasno malo lutajo.
V bistvu se pod vprasaj postavi smiselnost debatiranje česarkoli skoraj s komerkoli in to kjerkoli. Namrec agenda velike vecine ljudi je predvsem ohranjanje lastnega miselnega statusa quo in pumpanje ega brez vsake samokritičnosti. Matjažkoti pa gredo pri tem celo tako dalec, da se v enem postu duvajo z vsem kar jih po njihovem prepricanju dela boljše od drugih, v naslenjam pa ze zagovarjajo relativizacije matematike na podrocju kjer so bosi, brez da bi se zavedali svoje skrajne “opaljenosti”. Toliko o tem koliko je nekaj jasno tu, lol.[/quote]
Se strinjam, ampak to smo pa dejansko že parkrat predelali, jaz se popolnoma strinjam s tvojim razmišljanjem in teorijo o teh principih, in dokaj jasno je tudi to, da Lepolaska in tudi Goldfish črpata svojo kvazi superiornost ali sposobnost ravno na moškem področju ko se hočeta s tipi it v višini plače ipd. Skela je bila podoben tip ženske v podobni smeri.
To da mora(ali želi) ženska konstantno ponavljat kako imajo drugi slabe plače in kako je ona oh in sploh že pove večino o taki osebi, pač možača(ne po izgledu). Res uspešne ženske se nimajo časa po forumu ”kregat” in dopisovat z baje takimi luzerji kot sem jaz in meni podobni.
Kar se pa tiče celotne teme, pa je jasno, kako zgrešena je logika teh žensk ko mislijo da so dober catch ker imajo fajno službo (beri, dokaj visoko ali nadpovprečno plačo) in kako zmotna je predstava da je večini tipov (torej vse tja do range zdravnikov in vrhunskih pravnikov) to kaj prida mar, če sploh. Noben tip ne bo reko da mu je ena dobra pa vse pa seksi ampak ne bi bil z njo ker ima samo 700€ plače recimo. Obratno pa ravno te ženske prenašajo svoje prioritete na moškem na njega, kot da mi enako gledamo pri potencialnih partnerkah. In to je osnovna napaka. Take ženske se potem merijo sebe in svojo kvaliteto večinoma po kriterijih ki jih pričakujejo od moškega (višina plače, status ipd.) ne razumejo pa da je to turn off mnogim moškim, pa ne zato ker, kot si one narobe razlagajo, se bojimo ali bojijo izobraženih žensk, ampak enostavno zato ker bo taka to skoz omenjala in bo s tem zelo naporna in nadležna.[/quote]
Bog ne daj, da bi se v Sloveniji na podrocju parckanja Bobu reklo Bob. Ni politicno korektno. Potem pa imamo npr. mlade punce, ki dejansko verjamejo kak catch so zaradi sole ali place, saj se marsikatera preprosto ne zaveda, da mlad moski pac nima njenih prioritet. Po drugi strani pa je vse vec fantov, ki zivijo v konfliktu s ponotranjenimi zenskimi kriteriji. Tako dalec smo ze prisli v tej feminizirani zahodni druzbi, da je nesprejemljivo, ce moski ne le rece, celo misli, da so mu vsec lepa mlada dekleta.
Ja, jaz pa res eno poznam. Točno takšnega je iskala. Bogatega in sexi. Nekako ga je dobila in ga zvlekla pred oltar. Zdaj pa jamra. Ker tip je resda bogat, ni pa ne vem kako velikodušen. No, vsaj do nje ne. Pa tudi sexi je, samo se bojim, da imajo vse druge babe več od tega, kot pa ona. Sranje, kaj češ 😀
sem hitro preletel temico – a sem kaj spregledal?
Nikjer nisem opazil, da kera išče bogatega in seksi za lastno udobje in uporabo njegovega bogastva in seksizma ☺[/quote]
Glej… nič bat, ker nisi ne eno, ne drugo, tak da nisi nič zamudil ☺
Če je človek tiho, se mora soočiti s svojim notranjim ubogim, ponižanim glasom. Zato je lažje lasten občutek ničvrednosti projicirati na druge in jih poniževati. Pa čeprav za ceno lastne inteligentnosti. :)[/quote]
Molk je najlepši okras ženske, a ga le redko nosi.
(Angleški)
:))
Forum je zaprt za komentiranje.