Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je katera iskala samo bogatega in sexi?

Je katera iskala samo bogatega in sexi?

Bogati in seksi moski niso samski, ker je pri nas veliko sponzorus.

Ah, čakaj malo, se pravi, da so bogati moški naivneži, ki zlahka podležejo ženskim ukanam (izbočena rit in veliko oprsje) raznih sponzoruš?

Stari izkušeni mački pa res niso naivni, imajo razne mlajše Lepolaske za določen čas, dokler jih ne zamenjajo za drugi (ponavadi mlajši) model, ki jim služijo zgolj v seksualne namene. Te ženske bi bile ‘uspešne’ le, če bi jim je uspelo zvabiti v poroko. Ampak, kje pa, takšnih žensk si moški, ki se želi družinsko ustaliti, ne bo nikoli vzel, da bi mu igrala mater svojih otrok ena, ki se je ‘drajsala’ vse počez. Če si pa tega ne želi, pa jih pač menjuje in ga njihova zgodovina oz. sloves ne zanima, ker igra le na eno karto – videz. Da je potem žrtev “ženskih tangic”, dvomim, ker takšnih dobi malo morje, točno ve, kako je s temi ženskami.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, s katerega planeta si ti padel? Ne gre za to, da bi podlegli ukanam, ampak se radi kazejo v druzbi silikonskih sponzorus. Oba imata tako plastiko. On njene umetne joske in se kaj, ona pa njegovo plasticno placilno kartico. ☺

Bodi srečna, da živiš.


imaš spet mokre sanje, ane? sploh na forum ne prideš, da me ne bi omenjal v vsakem drugem postu :))) patetičen mali drekec. sicer pa razumem tvoje travme, nič ni hujšega od užaljenega moškega, ko mu odkrito poveš, da zate ni dovolj sposoben, ne zasluži dovolj, nima dovolj pameti in je poleg tega še fizično zanemarjen. to je tudi edini razlog, da nesposobni moški odkrito sovražijo sponzoruše – ker se ob njih počutite tisto, kar v resnici ste.

“bogatega” moškega pa ne rabim, več kot ugodno se preživljam sama in tudi mojemu precej manjka do teh 3.000. je pa zato toliko bolj seksi 🙂 vedno sem želela imet približno enakovrednega partnerja (tudi finančno) in zame je tudi manj kot pol miliona letno za oba skupaj več kot dovolj za zelo lepo uživaško življenje. tako da se sprašujem, kakšen življenjski stil hoče furat (ker zdaj ga očitno ne) ena ženska, ki pričakuje od svojega tipa, da zasluži 300 jurjev na leto in zakaj nujno potrebuje toliko NJEGOVEGA denarja?

sicer pa priznam, da z nekom, ki zasluži manj kot jurja na mesec tudi jaz ne bi bila, ker zame to ni dovolj za solidno življenje. torej vsi forumaši odpadete :))))

Na Matjazko, zdaj si jo pa razjezil. Si zdaj srecen, ko s(m)o vsi odpadli kot knof z gat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tu tiči problem velike večine žensk, ki po finančni plati kotirajo višje kot po kombinaciji mladosti, izgleda in karakterja. Zasilna rešitev, takrat ko približno enakovreden vrstnik pač ni dosegljiv, je približno enakovreden starejši moškega. Raje to, kot vrstnika s slabšo plačo. Pa naj še kdo reče, da ženske niste keš pičke. 😉

Zgornje sploh ni mišljeno kot ne vem kakšna kritika. Le da ne škodi, če si vsaj na internetu povemo resnico. Ženske si pač želite partnerja, ki vam je VSAJ približno enakovreden. Med drugim, tudi po finančni plati. To vam je pomembno celo če iščete zgolj seks. Medtem, ko se moški po večini palimo na videz in mladost. Oboji seveda potrebujemo določeno ujemanje karakterjev. Kaj bi krivili moške ali ženske, da je tako, raje naravo.

In, logična posledica razlike med kriteriji moških in žensk potem je, da se finančno uspešne ženske (npr. top 10%) katerih izgled zaostajo (sploh ne nujno da slabo izgledajo, dovolj je da niso med top 10% po izgledu) zaradi različnih kriterijev težko poparčkajo s primerljivo uspešnimi moškimi vrstniki. In čisto pragmatičen izhod iz te zagate, običajno drugo odpove, je nekoliko starejši moški. Ženska dobi sebi primernega po vsestranski uspešnosti, ne le materijalni. On pa, za razliko od njenih vrstnikov, bolj ceni njeno relativno mladost (glede na svoja leta), več pa da tudi na njeno karierno/materijalno uspešnost. Se pravi, tako fizično kot intelektualno se rajcata. Govorim tudi iz lastnih izkušenj.

Hudič pa je, če ženska, ki ni na videz nič posebnega, išče veleuspešneža. Je treba biti realen in se zavedati, da do kaj več kot kratke avanture zagotovo zal ne more priti. Pa še za to se mu mora servirati na krožniku. Tako je pač na tem svetu. Saj ne, da je kaj drugače, če neugleden in neuspešen moški verjame, da bo ulovil ne vem kakšno lepotico.

edino to drži. ne poznam svojih vrstnikov, ki bi mentalno meni lahko parirali, četudi si oni mislijo, da me presegajo 🙂 pa tu ne govorim o IQ-ju, ker je čisto s statističnega vidika vsaj 2% ljudi pametnejših od mene, ampak z vidika prioritet v življenju. 30…35 letne moške zanima žur, kako bodo v življenju uživali (brez dela). delo pač ni cenjena vrednota, ampak je pri ženski cenjena vrednota da je blond, mlada in zabita/življenjsko neizkušena – sicer ji nevreden moški ne bi mogel bit všeč. več kot 10 let starejši moški zame tudi ne pridejo v poštev.

po drugi strani mi je ZELO pomembna fizična urejenost in predvsem kondicija, kjer bo starejši moški v minusu. veliko težje je najt 40+letnika v formi, kot 30-letnika z denarjem, tako da tvoja teorija odpade 😉

od kdaj se pa ti prispevaš pod fukfehtarske nesposobneže na minimalcu, ki verjamejo, da so zame primerni kot potencialni partnerji? :)))

To sem jaz napisal že ”100” let nazaj samo na malo bolj tehničen način s številkami….. Težava je ker vsaka ženska sama sebe oceni z oceno 8,5+ (od 10) in potem meni da si zasluži tipa vsaj 9/10…. seveda je realnost da je velika večina teh žensk le kakšna dobra 6 ali morda 7/10…..

Pri moških je ta nerealni razkorak med onimi ki bi jim lahko dali oceno 3-6, pri ženskah pa ravno v tem ”srednjem rangu 6-8….. tipi ocenjeni s 3-6 (realno) sanjajo o ženskah z oceno vsaj 7, medtem ko te ženske med 6-8 pa sanjajo tipe z oceno 9…… neke ”prince na belih konjih” z 2.000 plače in izgledom kaj pa jaz vem kakega ”modela” potem se tolažijo da so predobre za vse ker je pretežko priznat da dejansko ciljajo bistveno nad svoj realen nivo po lepoti in ostalem, kar moški postavimo prioritetno pri ocenjevanju ženske.

Tipi se medtem pač zatekajo k gledanju porničov in žlajfanju ali prostitutkam (oni 3-6)…..

To je jasno, saj hecno je ko se same izdajajo s temi besedami da more znat poskrbet sam zase… če bi pa poskrbel sam zase z nizko plačo pa spet ni vredu ker mora bit standard itd… pa niti s tem ni nič narobe, samo ne se delat svetnice potem in pravit kako keš ni pomemben….. Jaz ne poznam moškega ki bi pričakoval od partnerke da zasluži tolko pa tolko in to odkrito razlagal kot to počnejo ženske.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

sploh ne vem zakaj take zgube razpravljate o nekih “dobrih” ženskah?
si lenuh in delaš po principu “ne morejo me tolk malo plačat, kolikor lahko jaz malo delam”, temu posledično zaslužiš minimalca, hodiš po gostilnah – in to v zamazani delovski obleki in za nameček si fizično zanemarjen zašpehanec. sploh nimaš kaj pričakovat od partnerke, da zasluži karkoli – ti sploh nimaš za pričakovat partnerke. ne obstaja normalna ženska na tem svetu, ki bi se prostovoljno vezala s takim trotom.

Ne vem koga si opisala tole, verjetno svojega tipa, ker jaz nisem nič od tega, no iberzug je res zamazan, ampak od dela ni bil še noben čist, tisti ki majo čistega pa res nič ne delajo se strinjam 🙂

Pa saj bo, če boš dovolj dolgo naštevala boš morda zadela še kaj…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

edino to drži. ne poznam svojih vrstnikov, ki bi mentalno meni lahko parirali, četudi si oni mislijo, da me presegajo 🙂 pa tu ne govorim o IQ-ju, ker je čisto s statističnega vidika vsaj 2% ljudi pametnejših od mene, ampak z vidika prioritet v življenju. 30…35 letne moške zanima žur, kako bodo v življenju uživali (brez dela). delo pač ni cenjena vrednota, ampak je pri ženski cenjena vrednota da je blond, mlada in zabita/življenjsko neizkušena – sicer ji nevreden moški ne bi mogel bit všeč. več kot 10 let starejši moški zame tudi ne pridejo v poštev.

po drugi strani mi je ZELO pomembna fizična urejenost in predvsem kondicija, kjer bo starejši moški v minusu. veliko težje je najt 40+letnika v formi, kot 30-letnika z denarjem, tako da tvoja teorija odpade ;)[/quote]
Poglej boldano. Le z drugimi besedami si napisala zakaj približno enakovrednim svojim vrstnikom nisi zanimiva. Oni iščejo lepe mlajše neizkušene “blondinke”. Morda se ti zdijo buhtlji, in tudi sam se dosti bolje (prijateljsko) ujamem s starejšimi, ampak če jaz npr. 18-letnicam nisem zanimiv, je precej nepomembno kaj si mislim o njih. Pač, nimam šans in konec debate. Lahko pa iščem med starejšimi.

Lepolaska, poznam izredno ambiciozno zdravnico, sicer Hrvatico, z življenjepisom za vikat. Doktorat iz medicine, bogate mednarodne izkušnje, svoja klinika. Čisto okay po karakterju. Pa skoraj celo življenje sama. Več ne bom povedal, ker bi sicer izdal njeno identiteto. Ti povem zakaj je vecino življenja sama? Ker je žal le povprečnega videza, buckasta. Kriterije pa ima takšne kot ti oz. velika večina žensk. Ona bi tipa, ki je vsaj približno na njenem nivoju. Samo kaj ko tip na njenem nivoju išče nekaj čisto drugega. Najbry bi rekla, tako kot ti, mlade, neumne blondinke.

jaz pa mislim, da je najverjetneje sama, ker se je večina moških boji. sploh hrvati, ki so nam precej podobni, ali bognedaj bosanci, ki so prepričani, da mora biti ženska nižje od moškega.
najbolj smešno je, da se tudi dobro situirani moški bojijo uspešnih žensk, večinoma so njihovi kriteriji: dobro ali vsaj povprečno izgleda, dobro zasluži, ampak manj kot on in mora biti nekje povprečno pametna – ampak spet definitivno manj kot on.
za večino moških ni največji turnoff povprečen izgled ženske, ampak to, da je pametnejša od njega. v tistem trenutku, ko bo ta zdravnica nehala biti ambiciozna, ko se bo začela hihitat neumnim moškim “šalam”, oblekla minico, tudi če ima 5 kil preveč, bo imela dedcev, kolikor bo hotela.
moški se tepejo za povprečno izgledajoče punce, pri katerih imajo občutek, da jo bodo nadmudrili, ker je to sanjska ženska za gospodinjo. kvečjemu imajo težave preveč lepe, ker jih ne marajo za resne zveze, kvečjemu za ljubice (kar ambiciozna zdravnica najverjetneje noče biti).


to je povzetek tvojih postov, omejenec.
“izgledam kot tisti s 25% špeha”, pa tista o delu in plačilu je tudi citat.

vem da neumneži, ki niste sposobni za drugega kot plazenje po kanalizaciji mislite, da kdor pri delu ni usran, ne dela nič. tudi vam ne potegne, da noben od ljudi, ki je razvijal motorje avtov s katerimi se vozite, strojev na katerih delate… pri svojem delu ni bil umazan. ker dela ne cenite, še posebej pa ne intelektualnega. ženske na žalost ne marajo moških z edino kombinacijo ki jo premorejo: lenoba + neumnost.

nisi dojel poante. mene čisto nič ne sekira, da buhtlju nisem zanimiva.
zato, ker jaz ne želim bit z mentalno nerazvitim neumnim moškim, ki je sam zanemarjen in išče lepotico. ker ne bi nikoli hotela bit z moškim, ki se mu zdi čisto ok iskat 20 let mlajšo žensko za resno zvezo. niti najmanjše želje nimam bit z bedakom, ki mu ni jasno, da videz mine ALI z bedakom, ki misli, da bo že našel novo, ko se bo njegova zdajšnja postarala in pričakuje, da bo pri 55-ih privlačen 30-letnicam. za potencialnega partnerja pride v poštev uravnovešen moški, ki jasno napase oči na eni luštni mladi tako kot ženske pasejo oči na mladih moških ampak se hkrati oboji zavedamo, da nismo kompatibilni z 25 let mlajšim partnerjem. je pa res veliko moških, ki se tega ne zavedajo. ampak povprečni me pač nikoli niso zanimali.


to je povzetek tvojih postov, omejenec.
“izgledam kot tisti s 25% špeha”, pa tista o delu in plačilu je tudi citat.

vem da neumneži, ki niste sposobni za drugega kot plazenje po kanalizaciji mislite, da kdor pri delu ni usran, ne dela nič. tudi vam ne potegne, da noben od ljudi, ki je razvijal motorje avtov s katerimi se vozite, strojev na katerih delate… pri svojem delu ni bil umazan. ker dela ne cenite, še posebej pa ne intelektualnega. ženske na žalost ne marajo moških z edino kombinacijo ki jo premorejo: lenoba + neumnost.[/quote]

Prosim če mi citiraš kje sem napisal da izgledam ”kot tisti s 25% špeha” napisal sem nekaj čisto drugega, ampak ti si želela prebrati to, zato si zdaj tudi napačno napisala….

Spet kje sem napisal da dela samo tisti kdor je pri delu usran? Ampak če potrebuješ na sebi iberzug in prideš domov enako čit kot si šel, potem podvomim o delu take osebe ali se ne strinjaš? Običajno je oblačenje v Iberzuge ali delavska oblačila nekaj kar običajno privede do takšnih ali drugačnih del ki te zaserjejo, razen če vi v pisarnah sedite v iberzugih in tipkate na PCje, potem se opravičujem 🙂

Pa saj bo, bo tip pojedo danes modro tabletko pa mu bo spet stal pa boš fasala, da boš potešena…

Intelektualna dela me vedno nasmejijo…. kot vsi tisti javnosektoraši ki tako intelektualno ”delajo” da je na koncu meseka nič haska in večji dolg države…. kakšna sposobnost… če bi mi ki smo neumni in leni (kao) delali tako kot ljudje v pisarnah marsikje bi že pred 15 leti propadla tale firma.

Zdaj glih ko začenjam ”intelektualno” delo z novim letom bom še bolj uvidel kako nekoristno je večina intelektualnega dela, ne bi rekel da so to sami Einsteini newtoni, Edisoni (pa še on je bil fizičar ne samo intelektualec) pa kake Tesle… večina vas je navadnih kao intelektualcev.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

glede na to, da imaš po tvojih besedah poklicno šolo in nato neko ž diplomo 6. stopnje, hkrati pa nobenih resnih delovnih izkušenj, ker pišeš, kako si zamenjal že en kup služb in področij od računalništva do nastavljalca strojev, NISI USPOSOBLJEN (niti sposoben) za intelektualno delo, niti po izobrazbi in teoretičnem znanju, še manj po dejanskih izkušnjah na razvojnem področju. lahko greš kvečjemu prekladat papirje v pisarno. in to (se strinjam s tabo) ni niti intelektualno delo, v večini primerov tudi koristno ne.

glede na to, da imaš po tvojih besedah poklicno šolo in nato neko ž diplomo 6. stopnje, hkrati pa nobenih resnih delovnih izkušenj, ker pišeš, kako si zamenjal že en kup služb in področij od računalništva do nastavljalca strojev, NISI USPOSOBLJEN (niti sposoben) za intelektualno delo, niti po izobrazbi in teoretičnem znanju, še manj po dejanskih izkušnjah na razvojnem področju. lahko greš kvečjemu prekladat papirje v pisarno. in to (se strinjam s tabo) ni niti intelektualno delo, v večini primerov tudi koristno ne.[/quote]

Kje in kdaj sem to napisal mi povej? Ti imaš res fetiš na izmišljevanje o drugih 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

od kdaj se pa ti prispevaš pod fukfehtarske nesposobneže na minimalcu, ki verjamejo, da so zame primerni kot potencialni partnerji? :)))[/quote]aja, ne, govoril sem samo potencialno v prvi osebi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kar nekaj takšnih primerov poznam osebno in ti zagotavljam, da si marsikaj napačno razlagaš, čeprav se z delom napisanega strinjam.

Gotovo podcenjuješ pomen izgleda in mladosti ženske.
Ekvivalent ženske povprečnega izgleda je moški povprečnega uspeha. In nič ne slišim, da bi se vrhunske lepotice zanimale za moške s plačo malo nad minimalcem. Ne pozabi. Govorimo o resni vezavi, ne bežnih avanturah kjer karizma igra večjo vlogo.
Sicer razumeš s čim lahko ženska poveča svojo privlačnost, vendar vse to ima svoje meje. Sploh starost kmalu postane nepremostljivi hendikep. Vedi pa, da si z minico super uspešnica povprečnega videza predvsem poveča možnosti za avanturo. Do poroke s super uspešnežem ji ne bo kaj prida pomagala.
In to, da se moski ne radi vežemo za lepotice, je lari fari. Problem je nekaj čicto drugega. Naporen karakter marsikatere lepotice. Posledica “priviligiranega” odraščanja.

Kot drugo, pozabljas, da ste zenske tiste, ki vztrajate, da bi naj bil partner vsaj na vasem nivoju. Več ali manj vsesransko. Ne govorimo o moji zdravnici in nekem fuzbalerju, npr. Se pravi, da gledamo super uspešne moške, ki so vsaj tako pametni, kot super uspešnica, če ne bolj. Drugi tako ne pridejo v obzir. Torej, cesa bi se naj tak bal? V bistvu pa si v repliki ukazala na soroden problem. Malokateri veleuspešnež, čeprav bi se dalo posplošiti šire, si doma želi žensko, lutko ali super uspešnico, s fetišem za tekmovalno nadmudrivanje. Ne zaradi nekega strahu. Preprosto prenaporna je za prenašati. S tem se zajebe kar nekaj žensk. Ker vsaj za resno zvezo po moje kar večina moških preferira bolj feminilno žensko. In takšna, celo če oba vesta, da je pametnejša, karkoli že to pomeni, ne bo tega vedno znova “dokazovala”. Se pravi, ‘hihitanje neumnim šalam’ je ne bo daleč pripeljalo.


Nov feministični izum zafrustriranih samskih žensk:
“Ženska je sama, ker je prepametna za moške”. :)))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close