Je katera iskala samo bogatega in sexi?
kakorkoli, poznam (osebno poznam, preživljamo skupne dopuste z nekaterimi) par direktorjev, slovenskih in nemških, ki jim to čisto ok uspeva. so v svojih 50-ih, še vedno z istimi ženami s katerimi imajo sedaj že odrasle otroke, na (vsa) potovanja hodijo z ženami in ne z ljubicami. če že imajo dovolj energije, da imajo kakšno ljubico pri 14 urnem delovniku, to počnejo tako, da noben ne ve, niti tajnice, niti žene, kar lahko v praksi pomeni ne več kot 3 ali 4 kavse na leto. skratka, imajo zgledne in očitno še vedno dokaj ljubeče zakone.
največji keč je v tem, da noben nima blont glupače, ampak so vse uspešne ženske in so to bile že preden so možje postalji direktorji: magistrice (zahtevnih študijev), zdravnice, veterinarke. lahko bi si privoščili imet tako, kot bi si zaželeli – ampak ker gre za moške s pametjo, jim je jasno, kaj je v življenju največ vredno: dobri (stari) prijatelji, lojalnost, karakterna kompatibilnost. čisto noben od njih si ni izbral za življenjsko partnerko neke 20 let mlajše 30-letnice.
Kje in kdaj sem to napisal mi povej? Ti imaš res fetiš na izmišljevanje o drugih :)[/quote][/quote]
res me zanima, kakšno “intelektualno” delo boš delal, ko nisi sposoven dveh odstavkov prebrat in razumet. ne, saj v bistvu me ne, ker se v vsakem postu 3x zlažeš o sebi :)))
se pravi, po novem nimaš samo 6. stopnje? imaš v pol leta narejen že doktorat naravoslovnih ved in nastavljaš stroje v proizvodnji verjetno, kajne? hahaha, skrajno si beden :)))
nisi dojel poante. mene čisto nič ne sekira, da buhtlju nisem zanimiva.
zato, ker jaz ne želim bit z mentalno nerazvitim neumnim moškim, ki je sam zanemarjen in išče lepotico. ker ne bi nikoli hotela bit z moškim, ki se mu zdi čisto ok iskat 20 let mlajšo žensko za resno zvezo. niti najmanjše želje nimam bit z bedakom, ki mu ni jasno, da videz mine ALI z bedakom, ki misli, da bo že našel novo, ko se bo njegova zdajšnja postarala in pričakuje, da bo pri 55-ih privlačen 30-letnicam. za potencialnega partnerja pride v poštev uravnovešen moški, ki jasno napase oči na eni luštni mladi tako kot ženske pasejo oči na mladih moških ampak se hkrati oboji zavedamo, da nismo kompatibilni z 25 let mlajšim partnerjem. je pa res veliko moških, ki se tega ne zavedajo. ampak povprečni me pač nikoli niso zanimali.[/quote]
To, da so VSI tvoji (samski) vrstniki “mentalno nerazviti neumni… buhtli” tako veva, da ni res. 😀
Kakorkoli že, kaže, da se še nisi sprijaznila z dejstvom, da (samski) vrstniki, ki jim je to domet, pač dajo prednost nekoliko mlaljšim in lepšim ženskam, pa čeprav s prazno denarnico in skromnim CV-jem. To je čisto naravno. Nič manj kot to, da si ženske želite vsaj primerljivo uspešnega moškega. Pač, moški kriteriji pač niso enaki ženskim. Koliko let razlike je komu še sprejemljivo/kompatibilno je že druga debata. Za potrebe najine si lahko predstavljas tudi le 5 let. Pač, 5 let mlajše bo običajno bolj iskana kot… da ne ponavljam.
Temu se reče tudi sprejemati realnost tako kot je. Ni vedno lahko. Pomaga pa. No, še bolj pomaga, če si iskreno želiš tisto, kar na trgu sicer ni tako zelo na ceni.
oja, sem se sprijaznila z dejstvom, da vas je večina tipov totalno brezveznih.
samo VI se niste sprijaznili, da ste že xy let samski, ne seksate, ker vam niti mrtvo pijane ženske nočejo dat, jokcate po forumih, kako so ženske zahtevne, hočejo samo denar in noben moški (beri, vašega kalibra) jim ne ustreza.
skratka, jaz, ki sem za vas prestara in pregrda, imam partnerja, ki mi v vsah pogledih ustreza, ker sem tip človeka, ki je v nasprotnem primeru raje sam (kar sem tudi bila 5 let pred tem). vi pa se slinite okrog 22-letnih lepotičk, ki se jim ob pogledu na vas – bruha. in jaz sem se s tem čisto sprijaznila :))))))
Nov feministični izum zafrustriranih samskih žensk:
“Ženska je sama, ker je prepametna za moške”. :)))))[/quote]
Lepopraska deluje najbolj inteligentno, ko ne govori ali ne piše. Ampak ker rada govori, so to njeno zgovornost +50 letniki pripravljeni vzeti v zakup za nekaj časa, vsaj dokler svoj prijeten inteligenten molk ustvarja z ustnim organom, v čemer se po moje še najbolje odnese. 🙂 Ker če jo moraš 5 min poslušati, se ti mora znati na njen ‘edini ženstveni način’ tudi adekvatno oddolžiti, da jo lahko prenašaš. 😀
tvojih mokrih želja o vlečenju ti pač ne morem izpolnit.
ampak mislim, da bi ti v življenju in z ženskami na sploh močno napredoval, če bi nehal pripovedovat “zabavne šale in anekdote” na zmenkih, ki so samo tebi smešne. :)))
sicer ma pa dokazano rad poslušaš (oz. bereš) in glede na to, da ob tem močno trpiš, si šolski primer infantilnega moškega, ki močno potrebuje sadomazo scene. poskusi s salomonovim oglasnikom 😉
bistvo je v tem, da nimaš več kot 6. stopnje, kar pomeni, da žal ne moreš biti intelektualec, pa če se ne vem kako ven mečeš s svojimi gimnazijami in posebnim vrtcem, ki si ga obiskoval. tudi če si walfdorsko delal, nobenega delodajalca to ne zanima…[/quote]
Nisem vedel da je intelektualec lahko samo nekdo z 7+ stopnjo izobrazbe….. Mimogrede a ti veš da je tudi uni dipl. izobrazba le in samo 6 stopnja
Ne vem kje se jaz kaj ven mečem z izobrazbo, daj povej mi še tole, ali pa ne, itak ti ne bo ratalo… raje pojdi pogospodinjit
tvojih mokrih želja o vlečenju ti pač ne morem izpolnit.
ampak mislim, da bi ti v življenju in z ženskami na sploh močno napredoval, če bi nehal pripovedovat “zabavne šale in anekdote” na zmenkih, ki so samo tebi smešne. :)))
sicer ma pa dokazano rad poslušaš (oz. bereš) in glede na to, da ob tem močno trpiš, si šolski primer infantilnega moškega, ki močno potrebuje sadomazo scene. poskusi s salomonovim oglasnikom ;)[/quote]
Lepolaska, prečitaj kakšno (leposlovno) knjigo, ko si pa tako “pametna”, da zganjaš takšen boleč teror nad slovnico, da človeka zmrazi, ko te čita. Izražaš se kot kak polpismen Jožko, ki mu je največji slovnični domet, da za šankom razlaga pivskim kolegom, koliko jih je včeraj pogolobčkal. Tvoje besedišče je kot cestni smerokaz moškim z znakom ‘ležeče ženske” – s tem edino pritegneš moške, ki to iščejo, kar jim ti edino lahko daš, dokler boš še pač toplo lulala. Veliko bolj bi bila poklicno uspešna v industriji za odrasle, nedvomno več bi zaslužila, če bi se v 20-tih malo bolj angažirala, ker tam je pa to cenjeno, te tvoje kompetence. 😉
kakorkoli, poznam (osebno poznam, preživljamo skupne dopuste z nekaterimi) par direktorjev, slovenskih in nemških, ki jim to čisto ok uspeva. so v svojih 50-ih, še vedno z istimi ženami s katerimi imajo sedaj že odrasle otroke, na (vsa) potovanja hodijo z ženami in ne z ljubicami. če že imajo dovolj energije, da imajo kakšno ljubico pri 14 urnem delovniku, to počnejo tako, da noben ne ve, niti tajnice, niti žene, kar lahko v praksi pomeni ne več kot 3 ali 4 kavse na leto. skratka, imajo zgledne in očitno še vedno dokaj ljubeče zakone.
največji keč je v tem, da noben nima blont glupače, ampak so vse uspešne ženske in so to bile že preden so možje postalji direktorji: magistrice (zahtevnih študijev), zdravnice, veterinarke. lahko bi si privoščili imet tako, kot bi si zaželeli – ampak ker gre za moške s pametjo, jim je jasno, kaj je v življenju največ vredno: dobri (stari) prijatelji, lojalnost, karakterna kompatibilnost. čisto noben od njih si ni izbral za življenjsko partnerko neke 20 let mlajše 30-letnice.[/quote]
Obstoj dolgoletno oženjenih 50 in več let starih direktorjev z odraslimi otroci mojih trditev vsekakor ne spodbija. Očitno so se gospodje poročili relativno mladi in, ker so že takrat bili dovolj uspešni, ali vsaj obetali da bdo postali, so uspeli pritegniti kvalitetne partnerke. No, tudi nekoliko drugačni časi so bili.
Verjamem pa, da če bi ti isti gospodje danes, pri trenutni starosti, iskali novo partnerko, je marsikateri med njimi ne bi iskal med vrstnicami, niti 5 let mlajšimi. Podobno bi si upal trditi tudi, ce bi se kot srednji sefi locili pri 40-ih. Bolj o temu sem pisal.
Moje pretekle izkušnje, tudi z omenjeno zdravnico, so mi intimno znane. Zato zelo dobro vem zakaj sem se jaz kaj odločil. Res pa, da sem imel precej možnosti izbire. In, če le teh ne ne bi imel, bi se morebiti drugače končalo. Kar pa le potrjuje že davno napisano, da z vezavo hitijo moški, ki z muko pridejo do ženske. Takšnih pa tudi med super uspešneži ne manjka. So pač drugače malo smotani, leseni, impotentni, itd. Vsekakor ne trdim, da je karierni, poslovni in/ali finančni uspeh vse kar pri moškem šteje. Tako kot ni vse niti ženska lepota.
Aja…. Ženska kariera, premoženje, dohodek, pamet, izobrazba, fizična pripravljenost, izklesanost telesa, itd, vsaj presežki na teh področjih!, se mi se v življenju niso zdeli problematični. Pa sem imel opravka z nemalo takšnih, ki so me na tej ali oni fronti vsaj malo prekašale. Če kaj, gre za pluse, ki se jih moški sploh z leti vse bolj zavedamo.
So pa bili problemi s parimi, ki so imele “fetiš za nadmudrivanje”. Pa to po večini sploh niso bile neke intelektualne zvezde. Le naporen karakter so imele. In vem, da nisem bil ne prvi ne zadnji, ki je s njim srečal.
Kakorkoli ze, še si priznamo ali ne, lepota + mladost + karakter je pri ženskah daleč bolj pomembna od željenih “moških” atributov, kot so status, uspeh in karizma. Šteje sicer vse, ampak kdor se pomena naštetega ne zaveda, sam sebi laže.
spet dokazuejš, da nimaš totalno NOBENEGA pojma. stari UNI je še vedno 7. stopnja izobrazbe in je približno ekvivalenten mag. po bolonjcu. glede na tvoja leta si lahko hodil samo na star sistem, ker ob delu unija nisi delal. sicer si sam priznal, da imaš VIŠJO, torej imaš po bolonjcu 6/1 in niti 6/2 ne, kar bi bil bolonjski uni.
in ja, žal je tako. če nimaš (vsaj) 7. stopnje in si do zdaj tlačil RAM-e v PC-je in vijačil v proizvodnji, lahko v razvojnih oddelkih delaš edino, če boš tam pometal.
spet dokazuejš, da nimaš totalno NOBENEGA pojma. stari UNI je še vedno 7. stopnja izobrazbe in je približno ekvivalenten mag. po bolonjcu. glede na tvoja leta si lahko hodil samo na star sistem, ker ob delu unija nisi delal. sicer si sam priznal, da imaš VIŠJO, torej imaš po bolonjcu 6/1 in niti 6/2 ne, kar bi bil bolonjski uni.
in ja, žal je tako. če nimaš (vsaj) 7. stopnje in si do zdaj tlačil RAM-e v PC-je in vijačil v proizvodnji, lahko v razvojnih oddelkih delaš edino, če boš tam pometal.[/quote]
http://www.arhiv.mvzt.gov.si/indexe600.html?id=11789
Daj poglej si tale link, UNIVERZITETNA STOPNJA po bolonjskem sistemu (mislim da danes več ni fakultete oz univerze ki ne bi imela vseh programov v bolonjskem sistemu) je 6/2 stopnja.
torej univerzitetni DIPLOMIRANI je dandanes ŠESTA stopnja.
A bo šlo?
praktično noben mlajši od ene 30 let ne more več bit UNI 7 stopnja ker teh programov skorajda več ni bilo ko sem jaz začel študirat in moje generacije.
Za starunklje kot si ti se ne pogovarjam. Starega sistema več ni. Je zgodovina.
V moji generaciji mislim da je samo še en ki ima UNI izobrazbo z 7 stopnjo…. ostali morajo bit vsaj magistri… delimo nazive dandanes kot ceneno robo za par ojrov.
Dater edino zanima me zakaj to sploh razlagaš, to smo že parkrat šli skozi, in je dokaj jasno.
Večina moških si ne bo želela partnerke ki je na šihtu 12ur na dan….. pa naj ma 3 al pa 4 jurije plače…. moj profesor je enkrat pametno reko, da on absolutno podpira da majo ženske višje plače od nas, najboljše kar 10x višje, da on več ne bi rabo hodit na šiht….
Kakorkoli gledamo je miselnost žensk da se moški bojimo višje izobraženih neumnost, namreč marsikatera magistrica nima pojma o marsičem izven njene stroke (beri logika ipd) torej je bati se njenega naziva neutemeljeno. Nekoč so bili diplomanti na univerzah predvsem intelektualci, danes pečejo burgerje v McDonaldsih z 7 stopnjo, in magistrskimi nazivi, to pove vse.
spet dokazuejš, da nimaš totalno NOBENEGA pojma. stari UNI je še vedno 7. stopnja izobrazbe in je približno ekvivalenten mag. po bolonjcu. glede na tvoja leta si lahko hodil samo na star sistem, ker ob delu unija nisi delal. sicer si sam priznal, da imaš VIŠJO, torej imaš po bolonjcu 6/1 in niti 6/2 ne, kar bi bil bolonjski uni.
in ja, žal je tako. če nimaš (vsaj) 7. stopnje in si do zdaj tlačil RAM-e v PC-je in vijačil v proizvodnji, lahko v razvojnih oddelkih delaš edino, če boš tam pometal.[/quote]
Velecenjena in spoštovana Lepopraska, omikana in graciozna gospodična, dovolite, da vas v nasprotju z vašo otročjo arogantno prepotentnostjo in domišljavostjo opozorim na manjša zmotna prepričanja v razmišljanju, namreč raba besed, kot so faf*, kur*, jeb* itd. , ni posebej cenjena v intelektualnih sferah, razen če nisi zelo močno pribit(a) s kakšnimi močnimi alkoholnimi pijačami, ampak tvoji talenti prihajajo do izraza že brez tega. Namreč tvoj največji potencial se je skrival, a zaradi let počasi splahnel, ker se pomikaš v zrela +35, v porno industriji. 😉
Priložnost zamujena, ne vrne se nobena PRESS
lahko se napihuješ kolikor se hočeš, ampak dejstva so taka:
– večina delovne sile je delala še po starem sistemu, tudi več generacij ljudi, ki so mlajši od 30 let,
– če si začel študirati šele na pragu 30-ih si pač če toliko manj aktualen za delodajalca, ker je vsakomur jasno, da si lenuh,
– torej, stara klasifikacija je še vedno aktualna
– ti nisi bil in nikoli ne boš intelektualec, ravno tako ne boš intelektualnega dela opravljal, ker ga z višjo šolo nisi sposoben. razen če boš intelektualna tajnica.
to da se po forumih hvališ s svojim poznavanjem vsega in igranjem šaha po gostilnah, ni dejanska referenca. opravljal si vedno bedna dela in tako bo še naprej, ne glede na to, kako boš tu sam sebe še naprej v nedogled vsake pol leta trepljal po ramenih, ker si zamenjal službo in “zdej pa bo”. :)))) bo tema, ja.
Lepolaska, pojdi nekaj ruknit, al pa ne, nehaj pit ker ti škodi, že tako si imela vedno težave z razumevanjem napisanega, danes pa ti sploh ne gre nič…. najbolje da probaš fa.fnit enemu, ali pa še to ne, da ne boš stiskala zob.
Nekaj zadevic vam serviram, ti pa nardiš kar cel moj lajf od tega kdaj sem študiral do vseh mojih referenc itd… pa saj bo, pojdi najest synthola ti intelektualka, in se pogovori z Goldfishko ob negovanju njenih las s peroksidom…
oja, sem se sprijaznila z dejstvom, da vas je večina tipov totalno brezveznih.
samo VI se niste sprijaznili, da ste že xy let samski, ne seksate, ker vam niti mrtvo pijane ženske nočejo dat, jokcate po forumih, kako so ženske zahtevne, hočejo samo denar in noben moški (beri, vašega kalibra) jim ne ustreza.
skratka, jaz, ki sem za vas prestara in pregrda, imam partnerja, ki mi v vsah pogledih ustreza, ker sem tip človeka, ki je v nasprotnem primeru raje sam (kar sem tudi bila 5 let pred tem). vi pa se slinite okrog 22-letnih lepotičk, ki se jim ob pogledu na vas – bruha. in jaz sem se s tem čisto sprijaznila :))))))[/quote]
Tako hudo se vsem med nami na sreco ne godi. Najbrž pa za marsikoga res drži.
Ampak saj ne gre za to ali ono osebo. Zate, zame, ali koga tretjega. Mi imamo (ali ne) kar pač imamo. In če smo zadovoljni, blagor nam, a ne? Vsaj jaz trenutno sila neosebno in neobremenjeno gledam na te reči.
Zavedanje realnosti, ki sem jo opisal, pomeni bolj le to, zavedanje kako stvari stojijo. Ali, če povem na lastnem primeru, da ne boš imela občutka, da tebe v nek drek rinem, ker tega res nimam potrebe počet.
Če bi jaz bil dosti bolj oh in sploh po uspešnosti, statusu in podobnih moskih kriterijih, čeprav istih let in na splošno ista oseba, bi zelo verjetno imel (še) boljšo žensko. Ne nujno mlajšo, pametnejšo, bolj izobraženo, prijetno ali kaj že. Zato pa najbrž (še) lepšo, iz družbeno vplivne družine, bogatejšo, morebiti celo slavno., itd.
Forum je zaprt za komentiranje.