Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek IZJAVE 2012

IZJAVE 2012

Ljudje smo na različne pojme različno občutljivi, podobno je s smislom za humor…ker je oboje povsem individulna stvar je povsem pričakovano, da občasno prihaja do “isker”, “ognja”, dolgih nosov 🙂 pa vendar vseeno mislim, da v osnovi vsak, ki sem pride nima ravno slabih namenov…we are just people.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Prvi del pove kdo sem 🙂 Drugi del pa nastal zaradi velikega stevila istih imen z vsemi mogocimi stevilkami 🙂
Kaj pomeni japkica pa pojma nimam?

Jabolko 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ljudje smo na različne pojme različno občutljivi, podobno je s smislom za humor…ker je oboje povsem individulna stvar je povsem pričakovano, da občasno prihaja do “isker”, “ognja”, dolgih nosov 🙂 pa vendar vseeno mislim, da v osnovi vsak, ki sem pride nima ravno slabih namenov…we are just people.[/quote]

Lepo si to povedala.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zmedena samica pojma nimas kaj vse si mi povedala s tem. Mislim da sem na nekem applovem forumu videl japkico????

Ljudje smo na različne pojme različno občutljivi, podobno je s smislom za humor…ker je oboje povsem individulna stvar je povsem pričakovano, da občasno prihaja do “isker”, “ognja”, dolgih nosov 🙂 pa vendar vseeno mislim, da v osnovi vsak, ki sem pride nima ravno slabih namenov…we are just people.[/quote]

Lepo si to povedala.[/quote]

Hvala 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne, prvi del ne pove kdo si. Pove le tvoj spol. O tebi govori to kar pišeš…

japkica…. med vso eksotiko, čisto navadna japkica. domača. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joj, ni bil to namen…..no, naj sama raztolmači vkolikor želi, če ima kaj z ugriznjenim jabolkom ali je izbor v resnici manj komercialen 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

PL preberi zadnjo moje razmisljanje.

Ljudje smo na različne pojme različno občutljivi, podobno je s smislom za humor…ker je oboje povsem individulna stvar je povsem pričakovano, da občasno prihaja do “isker”, “ognja”, dolgih nosov 🙂 pa vendar vseeno mislim, da v osnovi vsak, ki sem pride nima ravno slabih namenov…we are just people.[/quote]

Dvoličnost, danes tako, jutri drugače. Res se prekašaš…poglej, kakšne nebuloze pišeš vsak dan.

Ljudje smo na različne pojme različno občutljivi, podobno je s smislom za humor…ker je oboje povsem individulna stvar je povsem pričakovano, da občasno prihaja do “isker”, “ognja”, dolgih nosov 🙂 pa vendar vseeno mislim, da v osnovi vsak, ki sem pride nima ravno slabih namenov…we are just people.[/quote]

Dvoličnost, danes tako, jutri drugače. Res se prekašaš…poglej, kakšne nebuloze pišeš vsak dan.[/quote]

So? Razcepljena osebnost ali razcepljena posebnost? Kakorkoli že, kdor me zelo dobro zasebno pozna, ve da sem lahko dobra kot kruh ali hujša od hudiča…taka pač sem, take it or leave it or just don’t read it – deal ? :))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Dvoličnost, danes tako, jutri drugače. Res se prekašaš…poglej, kakšne nebuloze pišeš vsak dan.[/quote]

So? Razcepljena osebnost ali razcepljena posebnost? Kakorkoli že, kdor me zelo dobro zasebno pozna, ve da sem lahko dobra kot kruh ali hujša od hudiča…taka pač sem, take it or leave it or just don’t read it – deal ? :))[/quote]

A ne kako je lahko, drugi naj se odločijo, ali bodo sprejemali tvoje kaprice in nedoraslost….ccccc

So? Razcepljena osebnost ali razcepljena posebnost? Kakorkoli že, kdor me zelo dobro zasebno pozna, ve da sem lahko dobra kot kruh ali hujša od hudiča…taka pač sem, take it or leave it or just don’t read it – deal ? :))[/quote]

A ne kako je lahko, drugi naj se odločijo, ali bodo sprejemali tvoje kaprice in nedoraslost….ccccc[/quote]

Točno; vsak se sam mora odločiti, kako bo drugega razumel, dojel, če ga sploh oz zakaj se bo z nekom obremenjeval ali bo morebiti šel mirno dalje kot da ni bilo nič…to res nima veze z mano pa če se strinjaš ali ne.
Prej sem pozabila omeniti, da mi je stalni izziv prekašati samo sebe, da bi prekašala druge mi je totalno brezzveze 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Čist lušen klepet… pa mora hitro nekdo malo posikat. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A ne kako je lahko, drugi naj se odločijo, ali bodo sprejemali tvoje kaprice in nedoraslost….ccccc[/quote]

Točno; vsak se sam mora odločiti, kako bo drugega razumel, dojel, če ga sploh oz zakaj se bo z nekom obremenjeval ali bo morebiti šel mirno dalje kot da ni bilo nič…to res nima veze z mano pa če se strinjaš ali ne.
Prej sem pozabila omeniti, da mi je stalni izziv prekašati samo sebe, da bi prekašala druge mi je totalno brezzveze :)[/quote]

Delaš ravno to…tekmuješ, v blesavem smislu…smešiš se, žal.

Se pa strinjam z oceno klepeta, za ostalo pa me boli patak 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Točno; vsak se sam mora odločiti, kako bo drugega razumel, dojel, če ga sploh oz zakaj se bo z nekom obremenjeval ali bo morebiti šel mirno dalje kot da ni bilo nič…to res nima veze z mano pa če se strinjaš ali ne.
Prej sem pozabila omeniti, da mi je stalni izziv prekašati samo sebe, da bi prekašala druge mi je totalno brezzveze :)[/quote]

Delaš ravno to…tekmuješ, v blesavem smislu…smešiš se, žal.[/quote]

Naj te potolažim, da s tem moram živeti jaz in ne ti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Delaš ravno to…tekmuješ, v blesavem smislu…smešiš se, žal.[/quote]

Naj te potolažim, da s tem moram živeti jaz in ne ti.[/quote]

Moriš, najedaš in vstopaš v svet drugih. Tukaj je problem. Nisi sama, da lahko ropotaš kukr se ti zahoče. Malo več občutka za soljudi.

Naj te potolažim, da s tem moram živeti jaz in ne ti.[/quote]

Moriš, najedaš in vstopaš v svet drugih. Tukaj je problem. Nisi sama, da lahko ropotaš kukr se ti zahoče. Malo več občutka za soljudi.[/quote]

Za forum NE bom žrtvovala svoj skromno zalogo občutkov za druge, ta zaloga mi komaj znese v real life-u, tu je res nimam namena razmetavati in niti nimam motiva da bi to počela neko pretirano angažiranje za kompletne neznance, saj nisem forumska mati Tereza 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pol bodi tiho, ker s primitivizmom zmanjšuješ kvaliteto foruma.

A ta forum ima kvaliteto? Po čem se to vidi, oz ima kakšen certifkat, standard, morda mednarodno nagrado, kako je koristen, napreden, življenjsko nujen za vse kateri so prišli sem skracat ali prebrat besedo ali dve? Hm, vkolikor bi imel kvaliteto bi se morda tudi potrudila, kaj dam od sebe, po tem kar drugi servirajo in kaj ne, je dokaj bizarno in zelo egostično izključno meni obesiti primitivizem, pa vendar lahko iz tega potegnem naslednje: primitiven človek običajno zaznava (tiso v kar usmeri pozonornost) kot primitivno, tako da to očitano lastnost kar pri sebi odpravi. Greš na Ž/M čvek in odpreš novo temo: kako se naj odrešim primitivizma? Z veseljem ti bomo pomagali, dali nek nasvetek ali dva, da boš morda videla, zaznavala stvari v bodoče manj primitivne, lahko se 100% zaneseš da bo potem tvoje življenje (na forumu) precej lepše, mirno, vredno življenja in vsekakor z manj želje po očitanju drugim.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Komentarji seveda vplivajo na kvaliteto vsake debate. Ravno tako forumske. Medsebojna obračunavanja, žaljenje in neargumentirani očitki, znižujejo kvalieteto same debate..

Seveda, da si, vsaj kar se mene tiče.:)

Hm, jaz sem na svoj račun doživela kar nekaj izjav, najbolj v smeri, da želim imeti vedno prav in da se neverjetno dobro razumem z moškimi uporabniki MON-a, medtem ko z ženskami ne. :)) Nekaj časa se spomnim, da me je “imela na piki” ferbčna. 🙂

Seveda, da si, vsaj kar se mene tiče.:)[/quote]

Aja, še dodajam…. brez začimb tudi hrana ni okusna, tako da ta moja izjava je bila mišljena v pozitivnem smislu.

p.s.
Drugače pa vidim moski111, da si začel “delati” izven delovnega časa. Čemu je to pripisati? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close