IZJAVE 2012
Ste si zapomnili v tem letu kaksno izjavo o sebi ki se vas je prav “dotaknila” in pobozala 🙂
Svoj glas dajem Alexis za naslednjo izjavo o meni:
Ker ga že nekaj let berem, naj ti odgovorim namesto njega: on je tako vzviešn, da ne opazi tistih pod D (na srečo, ne bi si želela da me taki šovinisti opazijo), se pravi, to je glavni kriterij. Ni pene, če ima gnile zobe, glavno, da so joški.
Zanimiva tema….če sem tu kaj tako posebnega prebrala na moj račun (ziher me je kdo okrcal, spljuval in to n krat, večinoma to gre kar mimo mene), ostalo pa mi je v spominu, da mi je neka udeleženka našega piknika rekla, da imam moške gene v sebi..heh..koliko vem, imamo oboji v sebi ženske in moške gene :))))) je pa res, da razmišljam bolj po moško…z razlogom ali dva 🙂
Haha…, ne nam sedaj priznati, da ti je ta princeskina bedarija zlezla pod kožo ? :))))[/quote]
Preveč je v temo brcala, da bi me zadela.
Se je pa vnela, da mi jo je bilo na koncu kar žal, da potrebuje nekoga tako žalit, da se ob tem počuti lepša in boljša.
Haha…, ne nam sedaj priznati, da ti je ta princeskina bedarija zlezla pod kožo ? :))))[/quote]
Preveč je v temo brcala, da bi me zadela.
Se je pa vnela, da mi jo je bilo na koncu kar žal, da potrebuje nekoga tako žalit, da se ob tem počuti lepša in boljša.[/quote]
Tekmovati na tak način na forumu je za ljudi, ki nimajo nobenega življenja (verjetno so tudi v pravem življenju bolj brez + rezultatov), Japkica, verjamem, da ga ti imaš, torej nima veze kar je neka namišljena princesa videla v kugli…completement faux 🙂
Preveč je v temo brcala, da bi me zadela.
Se je pa vnela, da mi jo je bilo na koncu kar žal, da potrebuje nekoga tako žalit, da se ob tem počuti lepša in boljša.[/quote]
Tekmovati na tak način na forumu je za ljudi, ki nimajo nobenega življenja (verjetno so tudi v pravem življenju bolj brez + rezultatov), Japkica, verjamem, da ga ti imaš, torej nima veze kar je neka namišljena princesa videla v kugli…completement faux :)[/quote]
Ja, verjeno sem jo omenila čisto po nepotrebnem. Sem zanemarila tekst od moskega 111 ‘ki se vas je dotaknila in pobožala’. 🙂
Tudi tako sem razumela – kot štos.
Drugače pa nas lahko prizadane tudi od tistih, ki nam ne pomenijo veliko… če nas seveda dreznejo tam, kjer nas že tako ali tako boli. Ampak pustimo to, to je že preresna tema…. da ti ne pokvarim tvojo zabavo. 🙂
Veš kaj samička, mene pa velikokrat preseneča, kako ljudje tule gor resno vzamejo napisano. Predvsem heca ne razumejo (kljub vsem smeškom)…. ali pa imam jaz zeloooo čuden smisel za hec. Tudi to je opcija. 🙂
Moski smo na boljsem. Prizadeti deca ni problem. To je ze po defoltu v nasih zapisih. In vecina tolerira, ali pa si pomagamo z drugimi argumenti 🙂
Sem bil pa ze prica zenskem besednem dvoboju ki me je kruto sokiral. Ko sem v druzbi prve ali druge vse soft, ko pa sta trcili skupaj pa citadela je bila v plamenih 🙂
Konkurenca? Kaj zame? Niti pomisli nisem na to. Hmmm?
O cvekih pa 🙂 Ko sem prvic bil na tem forumu je naivna moska dusica mislila da se je treba registrirat. Pa se prijavim in ispeljem protokol, potem pa seveda pozabim na vse in cez cas spet uletim in ugotovim da to ni potrebno. Izberes fancy ime in ti javijo da ga nekdo ze uporablja. OK-doki pomislis in vtipkas drugo in seveda isti rezultat. Nekaj casa se se ukvarjas na koncu pa pristanes pri treh cvekih.
Torej nimam veze s Pohorskim bataljonom 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.