Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Intuicija

Intuicija

No, k sreči že tako ali tako nisem zaletave sorte. Sicer pa, če bi mi moški dal na izbiro igranje šaha ali recimo ribolov, bi izbrala slednjega. :)))

No, k sreči že tako ali tako nisem zaletave sorte. Sicer pa, če bi mi moški dal na izbiro igranje šaha ali recimo ribolov, bi izbrala slednjega. :)))[/quote]

Antilopa, bi te povabil na ribolov, bi šla k Dravi niže Ptuja, ampak se led dela, potem obvezno s sabo vzami kladivce. pa če imaš dober zamah, boš mi naredila ravno pravšnjo luknjo, da namočim plovec.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, k sreči že tako ali tako nisem zaletave sorte. Sicer pa, če bi mi moški dal na izbiro igranje šaha ali recimo ribolov, bi izbrala slednjega. :)))[/quote]

Antilopa, bi te povabil na ribolov, bi šla k Dravi niže Ptuja, ampak se led dela, potem obvezno s sabo vzami kladivce. pa če imaš dober zamah, boš mi naredila ravno pravšnjo luknjo, da namočim plovec.[/quote]

Zdaj ni čas za ribolov, se pa bliža veseli december in predvidevam, da boš ujel kakšno širokoboko ribico. :))))

Antilopa, bi te povabil na ribolov, bi šla k Dravi niže Ptuja, ampak se led dela, potem obvezno s sabo vzami kladivce. pa če imaš dober zamah, boš mi naredila ravno pravšnjo luknjo, da namočim plovec.[/quote]

Zdaj ni čas za ribolov, se pa bliža veseli december in predvidevam, da boš ujel kakšno širokoboko ribico. :))))[/quote]

Goldfish sem ulovil nekaj časa nazaj, samo ima piranjine zobe, križanka z amazonsko vrsto predatorjev, se mi je zagrizla v prst do krvi. Ti me ne bi ugriznila, a ne, če bi ti luskine štel? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Goldfish je bila baje bolj uvidevna do Snooparda. :)) Težko ti obljubim, da te ne bom ugriznila, vse je odvisno od tega, če mi boš stopil na žulj ali če mi boš prinesel tisto čokolado Kinder Bueno (saj poznaš tisto reklamo z vampirjem in ugrizom :))).

Ravno takšno imam zate, ampak boš morala globoko seči v moj žep. Si upaš? Če si pri Snooparadu upala, potem bi pri meni verjetno tudi, pteom pa primerjaš, katera je boljšega okusa. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ravno takšno imam zate, ampak boš morala globoko seči v moj žep. Si upaš? Če si pri Snooparadu upala, potem bi pri meni verjetno tudi, pteom pa primerjaš, katera je boljšega okusa. :D[/quote]

Da ne bo pomote – če mi moški že na začetku preveč izkazuje pozornost, je že sumljiv…:)), tako da nisem nič upala. Opažam, da danes nisi tako republikansko klerikalen kot pravi Spider. Sicer pa ni problema, tvoja jakna ima verjetno kar nekaj žepov, tako da povej, v katerem imaš čokolado. :)) Hm, ker je tema o intuiciji, predvidevam da v desnem žepu na prsih (ker se mi ne zdiš “levičar”). :))))

Ravno takšno imam zate, ampak boš morala globoko seči v moj žep. Si upaš? Če si pri Snooparadu upala, potem bi pri meni verjetno tudi, pteom pa primerjaš, katera je boljšega okusa. :D[/quote]

Da ne bo pomote – če mi moški že na začetku preveč izkazuje pozornost, je že sumljiv…:)), tako da nisem nič upala. Opažam, da danes nisi tako republikansko klerikalen kot pravi Spider. Sicer pa ni problema, tvoja jakna ima verjetno kar nekaj žepov, tako da povej, v katerem imaš čokolado. :)) Hm, ker je tema o intuiciji, predvidevam da v desnem žepu na prsih (ker se mi ne zdiš “levičar”). :))))[/quote]

Če si pri Snoopardu tako visoko iskala čokolado, potem ni čudno, da se nisi nasitila, če se ti niti ni sanjalo, kje jo skriva. :)) Moraš otipati sama čokolado, tako kot policajka preiskuje kriminalca, kje skriva pištolčič, ki gre vedno od spodaj navzgor, a ne?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Da ne bo pomote – če mi moški že na začetku preveč izkazuje pozornost, je že sumljiv…:)), tako da nisem nič upala. Opažam, da danes nisi tako republikansko klerikalen kot pravi Spider. Sicer pa ni problema, tvoja jakna ima verjetno kar nekaj žepov, tako da povej, v katerem imaš čokolado. :)) Hm, ker je tema o intuiciji, predvidevam da v desnem žepu na prsih (ker se mi ne zdiš “levičar”). :))))[/quote]

Če si pri Snoopardu tako visoko iskala čokolado, potem ni čudno, da se nisi nasitila, če se ti niti ni sanjalo, kje jo skriva. :)) Moraš otipati sama čokolado, tako kot policajka preiskuje kriminalca, kje skriva pištolčič, ki gre vedno od spodaj navzgor, a ne?[/quote]

Matjažko, mislim da že utrujava bralce. :))

Da ne bo pomote – če mi moški že na začetku preveč izkazuje pozornost, je že sumljiv…:)), tako da nisem nič upala. Opažam, da danes nisi tako republikansko klerikalen kot pravi Spider. Sicer pa ni problema, tvoja jakna ima verjetno kar nekaj žepov, tako da povej, v katerem imaš čokolado. :)) Hm, ker je tema o intuiciji, predvidevam da v desnem žepu na prsih (ker se mi ne zdiš “levičar”). :))))[/quote]

Če si pri Snoopardu tako visoko iskala čokolado, potem ni čudno, da se nisi nasitila, če se ti niti ni sanjalo, kje jo skriva. :)) Moraš otipati sama čokolado, tako kot policajka preiskuje kriminalca, kje skriva pištolčič, ki gre vedno od spodaj navzgor, a ne?[/quote]Antilopa, matjažko nosi čokolado v žepu od nahrbtnika. Če bi jo imel kjerkoli bližje telesu, bi se mu, ne glede na to, da se na dravi dela led, stopila, vročekrven in koleričen in impulziven človek, kot je. Sicer vem, da bi se rada sama prepričala, pa se daj. Sem samo morala to napisati, da ne bo zdaj izpadlo, da nisem nič ljubosumna, ane~~ Aja drava je drugače podmukla reka, v njej se je v mladosti utopil brat moje babice… in matjažko je podmukli tip… ampak daj se prepričaj sama,bova ga končno lahko šimpfali, končno mi boš verjela in končno boš moja prijateljica, upam, upam… a ne da boš ??

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če si pri Snoopardu tako visoko iskala čokolado, potem ni čudno, da se nisi nasitila, če se ti niti ni sanjalo, kje jo skriva. :)) Moraš otipati sama čokolado, tako kot policajka preiskuje kriminalca, kje skriva pištolčič, ki gre vedno od spodaj navzgor, a ne?[/quote]Antilopa, matjažko nosi čokolado v žepu od nahrbtnika. Če bi jo imel kjerkoli bližje telesu, bi se mu, ne glede na to, da se na dravi dela led, stopila, vročekrven in koleričen in impulziven človek, kot je. Sicer vem, da bi se rada sama prepričala, pa se daj. Sem samo morala to napisati, da ne bo zdaj izpadlo, da nisem nič ljubosumna, ane~~ Aja drava je drugače podmukla reka, v njej se je v mladosti utopil brat moje babice… in matjažko je podmukli tip… ampak daj se prepričaj sama,bova ga končno lahko šimpfali, končno mi boš verjela in končno boš moja prijateljica, upam, upam… a ne da boš ??[/quote]

Katenjka, jaz sem že zdaj tvoja prijateljica. Čokoladi pa bo tudi potekel rok trajanja, preden bom jaz prišla do tega nahrbtnika. :)))) Brez skrbi.

Če si pri Snoopardu tako visoko iskala čokolado, potem ni čudno, da se nisi nasitila, če se ti niti ni sanjalo, kje jo skriva. :)) Moraš otipati sama čokolado, tako kot policajka preiskuje kriminalca, kje skriva pištolčič, ki gre vedno od spodaj navzgor, a ne?[/quote]

Matjažko, mislim da že utrujava bralce. :))[/quote]

Drži. Pri tebi ali pri meni?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz bom pri meni.

Če si pri Snoopardu tako visoko iskala čokolado, potem ni čudno, da se nisi nasitila, če se ti niti ni sanjalo, kje jo skriva. :)) Moraš otipati sama čokolado, tako kot policajka preiskuje kriminalca, kje skriva pištolčič, ki gre vedno od spodaj navzgor, a ne?[/quote]

Matjažko, mislim da že utrujava bralce. :))[/quote]

Utrujata ravno ne, toda pogovor vreden pozornosti ravno tako ne furata :)))) prej nezrelo debato po sili razmer. Nenavadno je, da Matjažko svoj testosteron na vsak način ubija tu na Mon-u namesto, da bi se končno lotil “posla” 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

ajoj, kokoši neumne, Matjažko ima mlado in zelo lepo punco, ve se pa tepete tu za njega kot navadna perutnina! Drugače pa Matjažkotu petico za humor, mi je polepšal večer. 🙂

Matjažko, mislim da že utrujava bralce. :))[/quote]

Utrujata ravno ne, toda pogovor vreden pozornosti ravno tako ne furata :)))) prej nezrelo debato po sili razmer. Nenavadno je, da Matjažko svoj testosteron na vsak način ubija tu na Mon-u namesto, da bi se končno lotil “posla” :)[/quote]

Ma, dolgčas je bil, pa sem morala skrajšati čas. Zdaj grem pa predsedniški “troboj” gledat. :))

Kot prvo, tudi midve s Katenjko sva lepi, kot drugo, se ne tepeva zanj, ker sva prijateljici. :)))

No, jaz mu dam cvek za humor :))))) Danes me še ni nobenkrat nasmejal, pravzaprav že dolgo ne – preveč se ponavlja. Dobro zanj, da ima lepo in mlado punco, le kateri bi si pa želel biti s staro in/ali grdo babo?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Utrujata ravno ne, toda pogovor vreden pozornosti ravno tako ne furata :)))) prej nezrelo debato po sili razmer. Nenavadno je, da Matjažko svoj testosteron na vsak način ubija tu na Mon-u namesto, da bi se končno lotil “posla” :)[/quote]

Ma, dolgčas je bil, pa sem morala skrajšati čas. Zdaj grem pa predsedniški “troboj” gledat. :))[/quote]

WTF? Iz enega dolgčasa v drugega? Svašta….

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

haha :))) Kateri ženski pa je ob meni dolgčas, ne ga bixat, no! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

haha :))) Kateri ženski pa je ob meni dolgčas, ne ga bixat, no! :D[/quote]

Matjažko, ker vidim, da te tvoja mlada in lepa punca ta večer ne greje, prosim razišči, kdo so ti strici iz ozadja, ki jih Pahor noče imenovati. :)))

Sklepam, da si ti perutnina instant vzreje? Ready za zakol v Perutnini Ptuj? Vidiš, če bi bila tako navadna kot smo me, ne bi šla tja….šetala bi se podvorišču, zobala koruzo, kakala povsod, se spotikala zaradi petelina in iskala črve do smrti :))) Upam, da boš nekega dne kot pašteta mnogo bolj užitna kakor je bil tvoj piker post:)

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kot prvo, tudi midve s Katenjko sva lepi, kot drugo, se ne tepeva zanj, ker sva prijateljici. :)))[/quote]Saj ne morem verjeti, moja najnovejša prijateljica~~ finalement….

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sklepam, da si ti perutnina instant vzreje? Ready za zakol v Perutnini Ptuj? Vidiš, če bi bila tako navadna kot smo me, ne bi šla tja….šetala bi se podvorišču, zobala koruzo, kakala povsod, se spotikala zaradi petelina in iskala črve do smrti :))) Upam, da boš nekega dne kot pašteta mnogo bolj užitna kakor je bil tvoj piker post:)[/quote]

Prej je avtor tistega “spornega posta” puran in ne putka. :))

Sklepam, da si ti perutnina instant vzreje? Ready za zakol v Perutnini Ptuj? Vidiš, če bi bila tako navadna kot smo me, ne bi šla tja….šetala bi se podvorišču, zobala koruzo, kakala povsod, se spotikala zaradi petelina in iskala črve do smrti :))) Upam, da boš nekega dne kot pašteta mnogo bolj užitna kakor je bil tvoj piker post:)[/quote]

Prej je avtor tistega “spornega posta” puran in ne putka. :))[/quote]

I don’t care about the gender, je zrelo za zakol :))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close