Gremo v hribe
Panikar!
http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2004&d=2%5B/quote%5DSe strinjam, paničarji, jaz bi šla paco, samo sem na štajerskem pa nekaj zadržana… saj pa nismo iz cukra, a ne, ali ne pač??
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Štajerci nikoli niste in ne boste imeli triglava!!
Tako kot ne obstajajo Bukovške alpe, kjer sem danes stikal za gobami!!
Velka je bila vetrovna, a še vedno lepa![/quote]Imamo štajerski triglav, dvakrat sem bila tam kot otrok… gorenjska mi je lepša, vseeno… dežela kranjska nima lepšga kraja… čeprav lepše kot se ti spočije oko na naših goricah med dravo in muro… se ti nikjer ne…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Štajerci nikoli niste in ne boste imeli triglava!!
Tako kot ne obstajajo Bukovške alpe, kjer sem danes stikal za gobami!!
Velka je bila vetrovna, a še vedno lepa![/quote]Imamo štajerski triglav, dvakrat sem bila tam kot otrok… gorenjska mi je lepša, vseeno… dežela kranjska nima lepšga kraja… čeprav lepše kot se ti spočije oko na naših goricah med dravo in muro… se ti nikjer ne…[/quote]
Če izpustiva mojo domačo pokrajino, je res v Slovenskih goricah noro in prijazno!! Ampak tu se gremo že lokalpatriote! Triglava pa vam ne priznam! “Podobo raja”, pa so dodobra zapacali in spremenili v pobiralnico denarja, slabe postrežbe in neke čudne “domače” hrane.
http://www.velikaplanina.si/index.php?t=events&id=42
V soboto bom tu, če ne bo nebo ponorelo!! Grem iz Marjaninih njiv, tako, da se bom tudi malo sprehodil!!
Forum je zaprt za komentiranje.