Gremo v hribe
Drage samičke in samčki. Ker je ogromno predlogov in tem v zvezi s samskim življenjem, pa nobenega dogovora, sem se odločil, da vas povabim na kakšen hribček. Predloge zbiram, za začetek pa bi predlagal da bi bilo kaj bolj enostavnega.
Bistvo bi bilo druženje, da kakšno rečemo in preživimo lep dan. Lahko bi šli že to nedeljo.
LP
Ferbčna, če te prav razumem…da bi se nas nekaj nabralo, bi moral skritizirati ves ženski svet… eh, jaz sem še stare šole, ko so nas še učili spoštovanja, pa da ženske podpirajo tri vogale pri hiši ;), tako da s tem ne bo nič. Ne gre mi tole skupaj, da vas bi najprej kritiziral, potem pa vabil v hribe.
Šaleška, meni ni problem priti, prosil bi te edino da si bolj konkretna.
Drugače pa bi se dokončno zmenili preko ZS.
Lep pozdrav…
Zelenica pa Paški kozaki, to je ful delč, ani. A ne bi rajš kaj bližjega? Kamniško-Savinjske ali pa Polhograjski dolomiti al pa Gorenjska.
Kaj pa Sv. Jakob pri Preddvoru? Na hribi.net piše da je 1h hoje, vendar jo je vsaj 2h, sprobano. Višinske je 440m, ni malo.
Ali pa Dom na Čemšeniku http://www.hribi.net/izlet/spodnja_kokra_dom_cemsenik_/3/268/385 Sicer opis poti kaže,d a gre za cesto, kar je mal bedno, bolje bi bila gozdnata pot.
Al pa nekaj v bližini Kamniške Bistrice, morda sam izvir (menda naj bi bili trije). Nekaj u izi, kot pravi kerjanez, pa še Šaleški je morebiti blizu?
Mala Planina recimo http://www.hribi.net/izlet/hotel_simnovec_domzalski_dom_na_mali_planini_cez_gradisce/3/170/243
Sicer pa, kaj je narobe, če sta samo 2 ali 3? 😉
Forum je zaprt za komentiranje.