Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gremo v hribe

Gremo v hribe

[/quote]

Niso zame skupinski športi, jaz sem po naravi bolj induvidualist. :))) Da bi se z 8 ljudi na slepo dobil za rafting? A punce držite za krmilo? 😀

Jah, pa pokaži ti slikico, ti moraš anrediti dovolj mikavno vabilo, da pretehtam, če bi se splačalo premagati strah pred kolektivnimi športi. haha :)))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

@matjazko, a zate je skupinski šport, če gredo 3 ljudje v hribe?

Dva sta par, …. trije pa že skupina 🙂

Jaz sem pa mislila, da je ta tema namenjena dejanskemu druženju v hribih in podobne zadeve. Matjažko pa bi se samo parčkal.
Meni pa bolj leži, da se najde skupino in gremo nekam.

Si pisala kerjanezu na mail oz. svoj mejl oddala? Težko se bo takole “na suho” zmenit. Kolikor sem seznanjenja, pohodi SO.

Parčkal z ljudmi oz. ženskami, ki bi jih prvič videl? :)) Malo verjetna. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Metka84, pa saj veš, da Matjažko bolj govori kot ukrepa. On bi bil na kakšnem žuru še najmanj vsiljiv. Še več, s sabo bi ga lahko vzela za varovanje. :))

A ste že šli kam skupaj?

Tako je, internetni videz vara, če se lažje izražam pisno, to nikakor ne pomeni, da sem zato kaj bolj zgovoren ali družaben tip človeka, ki bi se povprek rad spoznaval naključne ljudi in se takoj vklopil v družbo (neznancev). Jaz sploh nisem človek za v “gužvo” in za razne družbene direndaje. Midva bi bila že dovolj samo 2 – jaz in ti, a ne Antilopa, ker se bojim ,da je Metka preveč udarna za moj (miren) značaj…:))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kratko poročilo…

Včeraj je bila tura na relaciji Kamniška bistrica- Kokrško sedlo- Grinovec in povratek po isti poti. Simpatična celodnevna tura s pavzami, tako kot se za nedeljo spodobi 😉

Zanimiva tura… samo a ni zdaj malo pre(vroče) ? Meni je takšno hribolazenje lepše spomladi ali jeseni… pozimi pa je sploh idila .:)

Do sedla je bilo še najbolj vroče, ko pa se je sonce skrilo in je začelo pihati pa je bilo potrebno poseči po dolgih rokavih.

To pa verjamem … še dobro, da se je sonček skril in vas malo “ohladil” .:)

Zanimiva tura… samo a ni zdaj malo pre(vroče) ? Meni je takšno hribolazenje lepše spomladi ali jeseni… pozimi pa je sploh idila .:)[/quote]Hm ja pozimi je to alpinistični vzpon z nekaj opreme, ki se je z njo fajn spoznati v dolini, sicer pa z nevarnostjo zdrsa, seveda idilično, če to zate pomeni tisto, kar je za vrati sv. petra…

Ker sem slučajno bila zraven, bi samo pripomnila, da na vrhu res ni bilo sonca in kar nekja stopinj manj, se je pa dalo gor priti v kratkih rokavih, če le nisi spodaj pojedel dveh paštet in pet kosov kruha ccc :)))) torej, če si pač hodil prilično normalno (aja ne tako kot faunus da ne bo pomote, on bi za vse skupaj menda porabil dve urci)… je pa res, da je tam na vrhu že zeblo v roke… če bi imela rokavice, bi bila ta slikca mogoče malo boljša…
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/j/Rg/4YB2cXNv/z-grintovca.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/j/Rg/4YB2cXNv/z-grintovca.jpg[/img]
pogled proti vzhodu, naj bi bila skuta, vidite??

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Živijo.
Jaz sem tudi zainteresirana za izlet v hribe.
Ali že načrtujete kakšen pohod v kratkem?

Lp.
HM

O torej se res dobite? Super ste. Vas gre več ali to bolj v dvoje? Jaz grem na Grintovec ta vikend, če bo ok vreme.

Metka, pošlji kartico 😉

Lp

6.00h jutri zjutraj proti Krnskim jezerom! Prespim pri prijatelju in se pojutrišnjem vrnem!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

A bi ti to drugič en dan prej povedal ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

A bi ti to drugič en dan prej povedal ccc[/quote]
Trda bo, jaz se odločim in grem! Za vikend bo pa tako ali tako deš, to sem preveril šele kasneje.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Po do sedaj pridobljenih informacijah je kar nekaj članov zainteresiranih za izlet v hribe.

Torej, tisti, ki bi zares šli, napišite kdaj bi šli in kam bi šli, da se dogovorimo za en skupen izlet.

Tisti, ki niste pripravljeni iti na izlet ne pišite poste.
PS. Pa ne komplicirajte preveč, prosiiiiim.
Lp.

jaz bi imel čas šele septembra

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Jaz imam čas, ko si gavzamem!! Pravkar doma s Krnskih jezer!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jutri grem pa na Veliko planino, malo za čajčke nabirat!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jutri bo deževalo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close