Gremo v hribe
[/quote]
Niso zame skupinski športi, jaz sem po naravi bolj induvidualist. :))) Da bi se z 8 ljudi na slepo dobil za rafting? A punce držite za krmilo? 😀
Jah, pa pokaži ti slikico, ti moraš anrediti dovolj mikavno vabilo, da pretehtam, če bi se splačalo premagati strah pred kolektivnimi športi. haha :)))))
@matjazko, a zate je skupinski šport, če gredo 3 ljudje v hribe?
Tako je, internetni videz vara, če se lažje izražam pisno, to nikakor ne pomeni, da sem zato kaj bolj zgovoren ali družaben tip človeka, ki bi se povprek rad spoznaval naključne ljudi in se takoj vklopil v družbo (neznancev). Jaz sploh nisem človek za v “gužvo” in za razne družbene direndaje. Midva bi bila že dovolj samo 2 – jaz in ti, a ne Antilopa, ker se bojim ,da je Metka preveč udarna za moj (miren) značaj…:))))
Zanimiva tura… samo a ni zdaj malo pre(vroče) ? Meni je takšno hribolazenje lepše spomladi ali jeseni… pozimi pa je sploh idila .:)[/quote]Hm ja pozimi je to alpinistični vzpon z nekaj opreme, ki se je z njo fajn spoznati v dolini, sicer pa z nevarnostjo zdrsa, seveda idilično, če to zate pomeni tisto, kar je za vrati sv. petra…
Ker sem slučajno bila zraven, bi samo pripomnila, da na vrhu res ni bilo sonca in kar nekja stopinj manj, se je pa dalo gor priti v kratkih rokavih, če le nisi spodaj pojedel dveh paštet in pet kosov kruha ccc :)))) torej, če si pač hodil prilično normalno (aja ne tako kot faunus da ne bo pomote, on bi za vse skupaj menda porabil dve urci)… je pa res, da je tam na vrhu že zeblo v roke… če bi imela rokavice, bi bila ta slikca mogoče malo boljša…
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/j/Rg/4YB2cXNv/z-grintovca.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/j/Rg/4YB2cXNv/z-grintovca.jpg[/img]
pogled proti vzhodu, naj bi bila skuta, vidite??
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Po do sedaj pridobljenih informacijah je kar nekaj članov zainteresiranih za izlet v hribe.
Torej, tisti, ki bi zares šli, napišite kdaj bi šli in kam bi šli, da se dogovorimo za en skupen izlet.
Tisti, ki niste pripravljeni iti na izlet ne pišite poste.
PS. Pa ne komplicirajte preveč, prosiiiiim.
Lp.
Forum je zaprt za komentiranje.